Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A barátnőm szerelmes a férjembe... fórum

A barátnőm szerelmes a férjembe... (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
95. Lávli (válaszként erre: 93. - Roreliyh)
2019. okt. 28. 20:34

Azért a 99 kiló az 99 kiló.

Jól tetted, hogy fogyni kezdtél.

94. meer (válaszként erre: 91. - 0adc8842b1)
2019. okt. 28. 20:33
Egy igazi kapcsolat nem így működik.. hanem a közös megbeszélésen.. valami gondja van a másikkal beszélje meg a férj.. ne egyből másfelé vegye az irányt.. ahogy gondolom.. meg se nagyon próbálta.. sőt iszik részegségig.. melyik feleség tűri ezt el szó nélkül? És még barátnővel.. Nagyon türelmes az asszonyka és a férj nem érdemli őt meg. De én azért adnék még egy esélyt.. de valahol máshol.. lehetőleg elköltözni új életet kezdeni.. ha nem megy.. akkor mással.. ő pedig mehet ahová akar.. esetleg havarokhoz piálni meg csajozni.
93. Roreliyh (válaszként erre: 90. - 0adc8842b1)
2019. okt. 28. 20:31
Anyum halála óta feketében... Sosem voltam nagy sminkes, mostanában sem, csak egy szemceruzám van és egy szemspirálom, sokat nem dob, de nekem tetszik. Átlagban mindig 80kg voltam, most ehhez viszonyítva 5 kg van rajtam. De, nem a történtek hatására kezdtem el diétázni, hanem 2 hónapja, magam miatt. Állítólag csinos vagyok, a súlyomtól függetlenül is sportos, egyedül a hasam az, ami a császár miatt nem szépül. Kiégtem, agyilag. A szexet azért kívánom, azzal nincs gond...
92. Roreliyh (válaszként erre: 75. - Mezei Virág)
2019. okt. 28. 20:20
A mindennapi vendég ez a család volt. De én nem cigiztem, nem ittam, nyáron kiültem hozzájuk néha, de nekem többnyire tanulásban segítenem, főznöm, mosnom stb. kellett. Telefonos játék meg, amíg fő a kaja (kétfelé mert diabos vagyok), amíg szabad lesz a fürdő...
91. 0adc8842b1 (válaszként erre: 72. - Roreliyh)
2019. okt. 28. 19:39

Bocsánat a hibákért!

A mérleg egyik oldala:berúgott a párod. Agya kikapcsolva. A barátnő felkínálja magát, már ész nélkül is elfogadja a párod, csak a farok is meghalt. Nincs szex. De lehetne. Ha máskor berúg, ismételhető, tehát amit józanul igér, az részegen nem aktuális. A mérleg másik oldala: elhanyagoltad, telefonos játék(-ok), napi vendégeskedés, (csak egy barátnő, vagy több is meglátogat? Mennyi a vendégsereg?), Mennyire vagy még kívánatos ha 14 kg. lement?, Sminkelted ismét magad?, Eddig nem?, Fekete ruhatár? Hogy nézhettél ki-, hogy nézhetsz ki? Csak a külső? Bőven elég, hogy máshoz menjen a párod. Kiégtem? Nem kívánod a szexet, de a párodnak szükséges, ha egészséges. Radikális változás kell "NEKED" és nem a férjednek, mert lassan az ő oldalára billen a mérleg!

90. 0adc8842b1 (válaszként erre: 72. - Roreliyh)
2019. okt. 28. 19:34
A mérleg egyik oldala: berúgott. agy kikapcsolva.A barátnő felkínálja magát, már ész nélkül is elfogadja, csak a farok is meghalt. Nincs szex. De lehetne. Ha máskor berúg, ismételhető, tehát amit józanul igér, az részegen nem aktuális. A mérleg másik oldala: elhanyagoltad, telefonos játék(-ok), napi vendégeskedés, (csak egy barátnő, vagy több is meglátogat, emnnyi a vendégsereg?), mennyire vagy még kívánatos jha 14 kg. lement?, sminkelted ismét magad?, eddig nem?, fekete ruhatár? Hogy nézhetél-, hogy nézhetsz ki? Csak a külső?! Bőven elég, hogy máshoz menjen. Kiégtem? Nem kívánod a szexet, de a párodnak szükséges, ha egészséges. Radikális változás kell "NEKED" és nem a férjednek, mert lassan az ő oédaéára billen a mérleg!
89. Mezei Virág (válaszként erre: 88. - 8d00a82c06)
2019. okt. 28. 19:08
Majd megoldják, ha még tudják.
88. 8d00a82c06 (válaszként erre: 87. - Mezei Virág)
2019. okt. 28. 19:05
Nem tudhatom, de ebbe nem ütöm az orrom. Nem a gyerekkel van gond hanem a férjjel.
87. Mezei Virág (válaszként erre: 86. - 8d00a82c06)
2019. okt. 28. 19:04
Kölcsönösen nem foglalkoztak szerintem egymással. A gyerekekkel vajon igen? Mikor?
86. 8d00a82c06 (válaszként erre: 85. - Mezei Virág)
2019. okt. 28. 19:02

A bizalmát eljátszotta, ebben egyetértünk, de másban nem.


A pasi vajon mennyit törődött az asszonnyal??

85. Mezei Virág (válaszként erre: 83. - 8d00a82c06)
2019. okt. 28. 18:55

A szabadsághoz bizalom kell! A pasi eljátszotta egyelőre.

Házas ember ne bulizzon csajokkal. Nekem ez alap. A barátaival mehet, de ne csajozzon.

Asszonyka meg törődjön a férjével, ne a telefont nyomkodja, és ne a barátnővel töltse a mindennapjait.

Nekem ilyesmire nem lett volna ennyi időm...

84. tuskoledi (válaszként erre: 1. - Roreliyh)
2019. okt. 28. 18:54

Az elsőre kis jóindulattal mondjuk, hogy lehet véletlen, a második semmiképp. Pont vele! Ááá, nem!


Amelyik kutya átússza a Dunát, az vissza is úszik.

83. 8d00a82c06 (válaszként erre: 81. - Mezei Virág)
2019. okt. 28. 18:48

Nem tudom, de ha így kellene élnem börtönben érezném magam. Fordított esetben pedig hogy magamhoz láncolom.

Egyik sem jó.

82. semleges (válaszként erre: 72. - Roreliyh)
2019. okt. 28. 18:46
Telefonos játék, napi vendégek?
81. Mezei Virág (válaszként erre: 80. - 8d00a82c06)
2019. okt. 28. 18:43

Akkor nem találkoztak volna ennyit, és nem mennek együtt bulizni. Ha nincs alkalom...

Már én is írtam, hogy mindent meg kell beszélni. Anélkül nem is megy!

80. 8d00a82c06 (válaszként erre: 75. - Mezei Virág)
2019. okt. 28. 18:40

Ha minden percet együtt töltenek szórakozás vagy vendégek nélkül akkor is elcsábította volna a kedves barátnő, mert a férj kapható rá!

Könnyű Katát táncba vinni ha ő is akarja.

Mindenki hibázik, de meg lehetne beszélni!

79. Mezei Virág (válaszként erre: 78. - Tamtamano)
2019. okt. 28. 18:33
Azt már alább írtam! Csak te nem olvastad.
78. tamtamano (válaszként erre: 76. - Mezei Virág)
2019. okt. 28. 18:31
És az ok arra, hogy ha a dákó felállt volna félre dugjon? A megbeszélése a dolgoknak nem jobb lett volna? Elmondani, hogy ez meg ez a gond,oldjuk meg! Nehogymár a pasi legyen a szenvedő fél..
77. Lávli (válaszként erre: 72. - Roreliyh)
2019. okt. 28. 18:30

Az nyilvánvaló, hogy mindig minden két emberen múlik és neked is részed volt az eseményekben. DE ... nem egyenlő fajsúlyút hibáztatok.


Ide most a gondolat teremtő erejében hívők kellenének, akik elmagyaráznák neked, hogy dumáld magadba, hogy tökéletesen megbízz ezek után is.

76. Mezei Virág (válaszként erre: 74. - 8d00a82c06)
2019. okt. 28. 18:28
Ő is elrontotta, méghozzá nagyon! Minden/mindenki más fontosabb volt, mint a család, a férj.
75. Mezei Virág (válaszként erre: 72. - Roreliyh)
2019. okt. 28. 18:26

Miért nem együtt mentek pl. hétvégén a gyerekekkel. Az is megfelel olykor egy kiadós edzésnek. A telefonos játék, hááát gyerekek mellett érdekes, hogy ilyesmire ennyi időd van. Mindennapi vendégek, ezt nem is értem, mennyi időt foglalkoztál a saját családoddal?

Nem csak magaddal kéne foglalkoznod, hanem velük, de sokat! Add nekik az idődet...

74. 8d00a82c06 (válaszként erre: 72. - Roreliyh)
2019. okt. 28. 18:24

Igen, ezt nagyon csípem. Magadat hibáztatod, keresed hol rontottad el..

Közben meg felmented , lassan szentté avatod, hisz miattad van ez.

Neked sem ártana egy ébresztő pofon.

2019. okt. 28. 18:22
Lapátra mindkettővel. Bizalom elszállna részemről mindegyik irányba.
72. Roreliyh (válaszként erre: 71. - Törpilla)
2019. okt. 28. 18:19
Azt mondta, nem iszik többé (egyenlőre tartja), hogy ne legyen több ilyen helyzet. Amiben igaza van, hogy elhanyagoltam őt. Meló, gyerek, edzés, telefonos játék, és a napi szinten átjáró vendégek... Szóval bárhogy nézem, azért ebben igaza van. Változásban van részem bőven, 2 hónap alatt leadtam 14kg-ot, sminkelem ismét magam és a hajamat is másképp hordom, a fekete ruhatáram (csak fekete ruhám van) most kiegészültek világosabb holmikkal. De ez csak külső. A gondolataim folyamatosan járnak és huhh... Kiégtem. Az egyetlen ember akiben teljesen megbíztam. Nem hiszem, hogy valaha is helyreáll a biztonságérzetem...
2019. okt. 28. 17:07
Jah ember bulizni sehová. Ha szereti a családot akkor tegyen érte. Ha kevesebbet ivott volna meg lett volna a szomszéd barátnőd ne áltasd magad. Az sem jobb hogy idáig jutottak.
70. Törpilla (válaszként erre: 1. - Roreliyh)
2019. okt. 28. 17:04

Én nem tudnék nekem nem fér bele. Ott szikra van ami előbb utóbb lángra kap. Idő kérdése.. ne legyél lúzer. Ne hagyd magad.

Menj el bulizni te is azaz higyje azt oda mész.. kölcsön kenyér vissza jár.

Kapd össze magad .. változtass frizurát..

Még most ne vállj el de ne is bocsáss meg csak úgy.. kicsit dolgozzon meg érte. Nyilván csodálatos barátnőid vannak. Enyém lenne nem lenne kérdés menjen e idén fodrászhoz biztos meg borotválnám.🤣😉

69. 8d00a82c06 (válaszként erre: 66. - Roreliyh)
2019. okt. 28. 17:00

Ez gáz egy ünnep...

Egy biztos, én nem mosnék, főznék rá egy darabig!

Ajándék:tűzhely, mosógép és egyéb használat!

68. tamtamano (válaszként erre: 66. - Roreliyh)
2019. okt. 28. 16:45
Add neki a barátnődet, az lenne az igazi ajándék...😂😂
67. tamtamano (válaszként erre: 64. - Roreliyh)
2019. okt. 28. 16:45
Akkor az a szekér is elment.. car ügy! De a férjnek lapát akkor is..Hülye vagy ha türsz..már bocs..
2019. okt. 28. 16:44
Ma van a házassági évfordulónk...
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook