Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A barátnőm szakítani akar velem, már nem annyira szerelmes belém mint eleinte. Mit tehetnék? fórum

A barátnőm szakítani akar velem, már nem annyira szerelmes belém mint eleinte. Mit tehetnék? (tudásbázis kérdés)


1 2
18. madul (válaszként erre: 16. - 9df60c3431)
2008. nov. 17. 14:18

Szerintem Raistlin Majere arra gondolt, hha már most is kérdéses hogy szeretik-e egymást, akkor mi lesz később?! Ha igaz szerelem lenne, mint amiről Te írtál akkor nem 50%-osan ég!

ha én 20 évesen férjhez mentem volna, esetleg gyereket is szülök, most egyedülálló anyuka lennék. Pedig dúlt a love!

17. Raistlin Majere (válaszként erre: 16. - 9df60c3431)
2008. nov. 17. 13:39
Én abban a korban találtam meg a párom. Azóta is boldogan élünk. De ha újra élhetném azokat az éveimet, bizony gyűjtenék előtte egy kis tapasztalatot. :-)
16. 9df60c3431 (válaszként erre: 15. - Raistlin Majere)
2008. nov. 17. 13:31

És ha valaki ebben a korban találja meg élete szerelmét? Na ne már, hogy lépjen tovább....

A boldogság nem attól függ, hogy kinek hány kapcsolata volt. A mennyiségnél amúgy is fontosabb a minőség.

15. Raistlin Majere (válaszként erre: 2. - Aladin21)
2008. nov. 17. 13:23
Szia! Lehet, hogy nem ezt szeretnéd hallani, de lépj tovább! Fiatal vagy, jóképű, abban a korban, amikor egyik csajnak a másik után kellene következnie. Próbálj ki másokat, komoly kapcsolatba ráérsz 3-4 év múlva is belevágni.
2008. nov. 17. 13:11

Szia

Át tudom érezni a problémád, nálunk is ez történt, csak fordítva. Én voltam az aki szakítani akart. :(

Akkor mi azt csináltuk, hogy pár napig "békén hagytuk" a másikat hogy én át tudjam gondolni mit érzek kell-e Ő nekem, vagy sem.

Ezalatt a "szünet" alatt az is kiderül mennyire is hiányzol v. nem hiányzol neki, tudna-e nélküled élni.

Azt hiszem az ilyen kifakadásokat nem kell véresen komolyan venni, de mindenképpen fontos jelzés. :(

Nekem volt egy olyan időszakom amikor hetente többször szakitani akartam. De végül "megjött az eszem".


Amit tehetsz, hogy türelemmel és megértéssel viseltetsz a barátnőd iránt és kimutatod mennyire szereted. Figyelj rá jobban. Ezt a "nem szeretlek annyira mint korábban" érzést okozhatja az is, hogy úgy érzi elhanyagolod, kevesebbet foglalkozol vele mint régen. Ezen tudsz változtatni, egyébként a döntés az Ő kezében van.

Sok sikert kívánok, remélem sikerül helyrehozni a dolgokat!Kitartás!

Üdv.: Vera

13. supin
2008. nov. 17. 12:04
Légy a csodalámpása!! Aladin!
2008. nov. 17. 11:05
Mit mondott mi váltotta ki belőle ezt az érzést?
2008. nov. 17. 09:22

Sztem szakíts vele és rögtön ki fog derülni,hogy mennyi az az 50 százalék!

Ha szeret akkor kétségbe fog esni és újra elkezd értékelni!

ha meg már nem szeret,legalább tisztelni fog hogy nem alázkodsz meg,mert lehet könyörögni stb,de szeretni nem fog...

2008. nov. 17. 08:51

Mi is már 3 éve vagyunk együtt párommal (2006 óta a férjem) és még mindig szerelmesek vagyunk egymásba!! :-)

Amúgy szerintem ilyen nincs, hogy 50%...szerintem ez már részéről csak kötődés! Szerintem hagyd elmenni, mert akkor nehezebb lesz mind a kettőtöknek!

2008. nov. 17. 08:15
gyanezért ment haza a nővérem sógornője,mert a pasija azt mondta már nem úgy szereti ahogy régen.erre a csaj fogta magát,és haza ment,gondolta mi keresni valója van olyan ember mellett aki nem úgy szereti mint rég.szerintem ez gyerekes viselkedés.pár év után az a felhőtlen szerelem már nem olyan,ez az érzés jó estben át alakul,szeretetté,féltéssé,aggódássá,törődéssé. sem én 3 éve leszek a párommal de már én se vagyok szerelmes,de alig várom mindig,h haza érjen,főzzek,vasaljak gondoskodjam róla,és ma léptünk a 30.hétbe tőle,és nincs szerelem ,de annál erősebb a szeretet,és ha valami érné biztos segítségre szorulnék,mert akármilyen hisztis a párom néha pasi létére,orvos segítségére lenne szükségem mert egyedül nem hiszem,h feltudnám dolgozni,ha vmi baj érné.
2008. nov. 17. 07:42
50 %?:) ez olyan tini duma nem? szerintem nem sok esély van, de egy próbát megér
2008. nov. 17. 01:44

hát.. én elengedném már.

Esetleg megkérdezném mit jelent,hogy 50%-ig szeret, mit kéne tenném azért, hogy meglegyen a 100%..Mert szerintem ez olyan mint a cserekereskedelem: ha ezt teszed, akkor...stb.és nem a MÁSik elfogadása, hatalmi harc-sajnos

2008. nov. 16. 23:36

Esetleg azon gondolkodik "menjen vagy maradjon"de ez már nem szerelem.

Valóban lekell ülnötök és megbeszélni a dolgokat,és dülőre jutni,mert igy csak reménykedsz,de mondjuk "a remény hal meg utoljára"

2008. nov. 16. 23:04

Sajnos van egy probléma. Elég rossz megközelítés az, hogy 50% a szerelme. A szerelem vagy van, vagy nincs. Ha elmúlt, te bármit tehetsz, az nem fog benne megrezdíteni semmit.

Ha a barátnőd úgy érzi, hogy már csak 50%-osan szeret, neki kellene elgondolkodnia, hogy akar-e téged, és ha igen, akkor elfogad-e olyannak, amilyen vagy, vagy sem. Ha ő úgy érzi, hogy vannak kifogásaid veled szemben, azt meglehet beszélni.


De az, hogy 50%-osan szeret, és ad neked mégegy esélyt, így ebben a formában a legnagyobb őszintétlenség, amit az ember a párjával szemben elkövethet.

2008. nov. 16. 22:42

próbáljátok megbeszélni hogy mi a gond,miért nem szeret már teljesen,miben változtass,hogyan legyetek újra boldogok

Te érzel vmi változást,hirtelen jött ez a barátnődtől,hogy már nem szeret annyira mint régen,mostanában történt veletek vmi olyan ami ezt válthatta ki,vagy ez már egy korábban elkezdődött folyamat?

2008. nov. 16. 22:41

Húha! A múltkor a barátnőd is tanácsot kért itt, nem tudta mitől van rosszkedve. Akkor valszeg emiatt?

Én sok jóval nem tudtlak bíztatni. Lehet egy átmeneti dolog, talán kimerültetek kissé. De ha már tényleg csak 50% a szerelem részéről....

2008. nov. 16. 22:35

Azt mondja hogy már csak 50 % .....

de kaptam még egy eséjt !

mit csináljak ??? Hogy szerezhetném vissza a szerelmét ??

mit tegyek hogy ujra boldog legyen velem teljesen ???

2008. nov. 16. 22:34
A barátnőm szakítani akar velem, már nem annyira szerelmes belém mint elinte.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook