Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A 2. beültetés végre sikerült, most mégis félek fórum

A 2. beültetés végre sikerült, most mégis félek (beszélgetős fórum)


1 2
6. aszparagusz (válaszként erre: 5. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 5. 15:42
Szívből kívánom, hogy minden úgy legyen, ahogy szeretnéd!
5. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 4. - Aszparagusz)
2022. jan. 5. 15:40
Azért én hiszek benne, ha nem bánod!
4. aszparagusz (válaszként erre: 3. - Fórumnyitó (anonim))
2022. jan. 5. 15:39
Abban azért ne legyél biztos, hogy mind a 3 baba meg fog születni.
3. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 2. - Zsifi1)
2022. jan. 5. 15:33
Szia. Lehet, igazad van. Egy szakember biztos látott már ilyet. Nem tudom. Régen jártam pszichiáterhez más okokból kifolyólag. Lehet ez ilyen terhességi depresszió 🙂. Boldog vagyok egyébként, csak megrémiszt a tudat, hogy 3 baba, hogy mi hogy lesz ha megszületnek, hogy most ne legyen semmi bajuk, hogy minden oké legyen. Szóval lelkileg most ez picit megterhelő nekem úgy érzem.
2022. jan. 5. 15:30
Szia! Én nem voltam még ilyen helyzetben. Esetleg szakember segítsége nem lenne jó? Pszichológussal beszélgetni, vagy ha alternatív dolgokban is hiszel, egy kineziológus is tudna oldani ezen a félelmen.
2022. jan. 5. 15:25

Sziasztok! A férjemmel évek óta küzdöttünk, hogy lehessen gyermekünk,sok sok vizsgálat, vérvétel, inszemináció, beültetés és soha nem sikerült. Úgy voltam már vele, hogy kezd elfogyni az erőm és a kitartásom a sok csalódás miatt és nem fogok újabb lombik programba belevágni. Az első beültetést 5 sikertelen inszemináció előzte meg, és jött a lombik program, ahol az első beültetés szintén sikertelen volt. 5 hete pedig megcsinálták a fagyasztott embriókkal a beültetést újra és 3 hete a terhesteszt a meddőségi központban annyi sikertelenség után pozitív lett. El sem akartam hinni, de valóban sikerült. Nagyon boldogok voltunk. Most viszont elkezdtem rettegni. Nem tudom mi az oka, de félek, nehogy baja legyen a babáknak (3 megtermekenyült petesejtet helyeztek vissza, mind a 3 beágyazódott). Próbálom ilyen olyan módon megszűntetni ezt az aggódást, de nem igazán sikerül. Félek, mert hogy hárman vannak, automatikusan veszélyeztetett kismama vagyok, szóval a munkahelyemre már nem is járhatok be, mióta pozitív lett a teszt. Pihenek persze amennyit tudok, mert hát ezt mondták, de ez a tétlenség szörnyű és hát egyre szörnyűbb lesz ahogy nőnek a babák. Tudom, az ő érdekük, hogy nyugalomban legyek, de ez a belső szorongás és félelem nagyon nem jó.

Volt más esetleg hasonló helyzetben? Ti hogy lendültetek túl ezen a szörnyű időszakon?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook