Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Seherezádé - az új török sorozat fórum

Seherezádé - az új török sorozat (beszélgetős fórum)


3011. marcsi0510 (válaszként erre: 3010. - Bálna21)
2011. jún. 10. 10:00

Én is el tudnám viselni, ha ennyire törődnének velem, és nem nekem kellene mindent intézni, és mindenért küzdeni! Seh valószínű, hogy azért ilyen kemény, mert attól fél, hogy ismét nagyot fog csalódni. Pedig ez a makacssága fog még sok problémát okozni a kapcsolatukban.

Egy picit azért sajnáltam Keremet, hogy most őt hagyták el, és nem fordítva, bár tudjuk, hogy önzőségből csinálja azt amit csinál. Nem akarja Bennut elengedni, mert tudja, hogy őt egyedül csak Bennu viseli el, és szereti, ezt megértette, de sajnos túl önző. Azt, hogy Bennut meg fogja-e szeretni vagy sem, még kiderül, és szereti-e igazán annak ellenére, hogy feleségül veszi, még én nem tudom, mert nem minden részét fordítottam le, csak ami érdekelt, és ez még nem derült ki számomra.

Bennu nagyon pozitív szereplő, nagyon jó indulatú, és jó természetű, csak egy problémája van, hogy amikor baja van alkoholba fojtja bánatát. Bár most csodálkozom, hogy ez nem történt meg eddig, hiszen megtehette volna, de inkább elmenekült.

Füszunt megérintette a szerelem. És úgy látom, nem tud mit kezdeni vele. Bár Nadidénak már gyanús. Persze miatta is fog lebukni.

3010. bálna21
2011. jún. 10. 08:59

Sziasztok!

Ma is hajnalban ébredtem, így megint meg tudtam a tegnapi részeket nézni. Nekem is nagyon tetszett, hogy Onur letagadtatta magát és a mosolya, hát azzal nem lehet betelni!

Úgy látom Füszun eléggé meg van zuhanva, nem nagyon tud az érzéseivel mit kezdeni, titkolni, nyilván e miatt is fog lebukni.

Bennu is megérdemelne már egy kis boldogságot, de Kerem nem hagyja annak ellenére, hogy maga is tisztában van vele, hogy nem tudja úgy szeretni, ahogy Bennu megérdemelné. Mondjuk nekem az szimpi, hogy ezt képes volt belátni, de ahhoz meg túl önző, hogy el tudja engedni, mert azért ragaszkodik hozzá. Bennu nekem egy ideje szimpatikusabb, mint Seh., nekem Ő már kemény. Tudjuk sok mindenen átment, de akkor is... élvezthetné, hogy végre valaki törődik vele, nem kell mindennel egyedül megküzdenie. (én tudnám értékelni)

Onuros szép napot!

3009. marcsi0510 (válaszként erre: 3007. - Gyöngyhajni)
2011. jún. 10. 08:18
Az a rész nekem is nagyon tetszett, és végre olyan dolog, ami miatt még nevethettünk is.
2011. jún. 10. 06:24

Onuros szép napot mindenkinek!

Én első perctől kezdve Onur miatt nézem a sorit. Belőle nekem sohasem elég. Bár írta valaki, hogy a magyar szinkron nem mindig a legjobb, erről nekem is ez a véleményem, hiszen az eredeti hangja Onurnak markáns, mély orgánumú, bár Zöld Csabának is az, viszont a finomabb érzelmeket nem tudja annyira visszaadni. Nekem nem jön le "buzisan" mint ahogy itt olvastam, csak a kedveskedő kifejezéseket nem tudja másképp kifejezni a hangja. Különösen, hogy szerintem próbálják az eredeti hang hanglejtését is utánozni. Valamint az időnként elnyújtott "beszéd" is lehet az oka annak, hogy másképp jön le nekünk.

Szerintem a "betegség" a sori iránt akkor jön ismét elő annál akinél most lanyhult az érdeklődés, amikor Seh+Onur körül ismét történik valami. Mert egyenlőre most jól elvannak, tudjuk, hogy szeretik egymást, a romantikus jeleneteket csak nagyon csínján adják, szexet úgysem látunk, a többi szereplő meg annyira nem érdekes.

Majd néhány rész múlva, amikor ismét összevesznek, és kínlódnak, hogy mikor és, hogyan béküljenek ki, Onur még a képeket is elteszi a szekrényről, majd akkor szerintem ismét felkelti az érdeklődését annak, akinek most annyira nincs meg. Ráadásul tudjuk,hogy még nagyon sok rész van hátra, és még semmiről nem maradunk le,hiszen később is történnek még érdekes dolgok.

Én szeretem nézni, nekem nem lanyhult az érdeklődésem, mert így magyar szinkronnal egyébként is másképp jön le, mint fordítgatva, és nekem ez a nyugalom, ami átjön a filmből nagyon kell, az egész napi rohangálás után. Legalább ha hagynak nézni, akkor kikapcsol egy kicsit a mindennapi gondokból, rohanásból.

Na, jó hosszú lettem, bocs, ha nem bírtátok olvasni, csak leírtam a véleményem.

2011. jún. 10. 06:10
Mondta is Onur Sehnek vacsi közben.Sok baja van vele és Peridével.
3006. Gyöngyhajni (válaszként erre: 3003. - Sehfan)
2011. jún. 10. 06:07
Jó reggelt!Én is úgy hívom Sehet, hogy fafejü.Őt mindenki értse meg, mindenkit ki oszthat viszont ő senkit nem hallgat meg.Mindenki sajnálja és pitiznek neki.Kezdem unni de csak Sehet a rajongásom továbbra is meg van.Az a rész nekem is nagyon tetszett mikor Onur ott hagyta vacsi előtt.Másnap nem vette fel a telit neki.Szokja meg, hogy másnak is van vélemény nem csak az a jó amit ő kitalál.
3005. 0f6f53a4a7 (válaszként erre: 3003. - Sehfan)
2011. jún. 9. 22:46
Én is így vagyok vele, és úgy látom, hogy egyre többen vagyunk, akik inkább Onur, mint Seh miatt nézzük a sorit. Én bevallom, ha Onurral történt volna valami (mondjuk fölszáll arra a repülőre), akkor már nem nézném! Amilyen nagy erővel nyomakodott az elején az életembe, most majdnem ugyanazzal az erővel veszít a "népszerűségéből" számomra. Pár hete még tiszta beteg voltam, ha mondjuk valaki a sori idejében jött hozzánk, most meg (pl. ma is) már lemaradtam az első kb. 10 percről mire rápillantottam az órára, hogy jajj, Seh van! Pedig még nem olyan rég azt írtam, hogy a mellékszereplők is érdekes szálat futtatnak, de pl. ez a Dzsanszel-Jaman kapcsolat is......hideg. Ahhoz képest, hogy 20 éve szereti a csajt, hát mintha egy "régnemlátott" ismerőssel lakna együtt! :(
3004. 0f6f53a4a7 (válaszként erre: 2998. - Marcsi0510)
2011. jún. 9. 22:39
Lefekvés előtt még gondoltam bekukkantok és ezt nem tudtam kihagyni! Ez az amit a való életben és a filmekben sem tudok megérteni soha. Hogy tudnak az emberek osztozkodni a gyerekeiken? Ebben az esetben miért pont Burcsint "adják" Füszunnak? Az az unoka miért nem kell? Gondolom ugyanúgy látogatja a másik kettőt ezért nem értem, hogy a harmadik már miért nem fér ott el!? Biztos az lesz a magyarázat, hogy azért mert ő még kicsi és nagyobb szüksége van az anyjára, de ebben az esetben a másik kettőnek is! Vagy megint hülyeségeken filózok? Csak az a baj, hogy egyre többet hallani a mai válásokban is (az életben), hogy "elosszák" a gyerekeket! :((
3003. sehfan (válaszként erre: 3001. - 9949bca4eb)
2011. jún. 9. 22:26

Kritti77,


én is valahogy úgy vagyok mint Te, már nem rohanok úgy haza, a héten több első részről lemaradtam, de majd hétfőn újranézem őket. Nekem egy kicsit sok már Seh fafejüsége, na meg egy kicsit több romantika is jó lenne, hogy Onur tudjon szépen nézni, azt nagyon bírom. Persze azért Onur miatt meg fogok nézni minden részt.

2011. jún. 9. 21:57

Szóval jó éjt mindenkinek! Megyek aludni, még a lányom is fent van, ágyba kell tennem, mert nélkülem nem megy aludni.

Holnap jövök... Sziasztok!

3001. 9949bca4eb (válaszként erre: 2998. - Marcsi0510)
2011. jún. 9. 21:54

Köszi! :))

Ha valóban lelkes rajongó lennék, akkor nem kéne folyton mindent megkérdeznem, mert előrenézném a részeket és nagyon képben lennék.

De képzeld, odáig eljutottam, hogy a heti részekből talán ha 20 percet láttam összesen és még arra se veszem a fáradtságot, hogy megnézzem esténként a neten. Valahogy beleuntam... :((

Ide benézek és mindig elolvasom a hozzászólásokat, de valahogy elvesztettem az érdeklődést a sorozat iránt.

Te / ti hogy álltok ehhez? Csak én fásultam bele? Persze, ettől függetlenül egyszer csak pótolni fogom a kimaradt részeket, de nem töröm össze magam azért, hogy láthassam.

Most is nézhetném, mert a férjem éjszakás, de nincs hozzá kedvem... inkább megyek aludni.

3000. marcsi0510 (válaszként erre: 2999. - Marcsi0510)
2011. jún. 9. 21:45
És úgy látszik, hogy a garbót is szereti nemcsak a Seh-ben adják rá, mert itt is van, és jól áll neki.
2999. marcsi0510 (válaszként erre: 2976. - 9949bca4eb)
2011. jún. 9. 21:43
Viszont mutatták a "mezítelen" lábait, hát teljesen olyan izmos, mint a táncosoknak. Látszik, hogy táncolt, és musical színész is.
2998. marcsi0510 (válaszként erre: 2996. - 9949bca4eb)
2011. jún. 9. 21:36
A legkisebbel Kajszeribe küldik, a két lány apjukkal és Burhanékkal marad.
2997. marcsi0510 (válaszként erre: 2973. - 645b490433)
2011. jún. 9. 21:31

Ok. Ha nem baj, majd holnap. Most gyorsan végigolvasom, amiről lemaradtam, és megyek fürödni, sőt szerintem a gyermekem nem akar lefeküdni, még vele is foglalkoznom kell.

Egyébként nem krémes, hanem túrós, és azért Boci szelet, mert foltos.

2011. jún. 9. 21:21
Amúgy meg hova küldik el? A gyerekek ott maradnak a házban, Füszunt meg kiteszik?
2011. jún. 9. 21:20
És innentől Füszun meg is fogja érteni (és tapasztalni) azt az érzést, amit Ali-Kemal érez Dzsanszel iránt?
2011. jún. 9. 21:01

Igen, itt már írta valaki, hogy Füszunt elküldik a háztól...


Meg is érdemli az a házisárkány!! Rosszabb, mint egy szenilis, idős boszorka!! :))

2011. jún. 9. 20:51

Sziasztok! Most értem ide,mire mindenki elmegy lassan.

Nekem a mai rész csúcspontja volt,mikor Onur este otthagyja Seht a Burhan ügye miatt kissé sértve és másnap bemegy a Binyapiba, az iroda ajtajánál áll,Seh többször hívta mobilon,nem vette fel ugye,mert durcizott egy kicsit,erre a titkárnőjénél érdeklődött ,hogy beért-e Onur és a titkárnő letagadja,hogy nem,és Onur olyan elégedetten,édesen mosolygott,szóval nagy svihák a pasi!:)

Érdekes Füszun is ,hogy hazudott a festőnek azzal kapcsolatban ,hogy szerelemből ment férjhez,ja,mondja annak,aki elhiszi,mert most szinte letaglózta az érzés ,most tudja meg,mi a szerelem igazából és innen kezd megváltozni,hogy szerelmes lesz,igenám,csak egy házas nő ,házasságtörése súlyos vétek,mint majd látjuk,nem úgy ,mint egy férfié,szóval nem lesz megbocsátás,mikor kiderül.

2011. jún. 9. 20:35
Neked is!
2991. Gyöngyhajni (válaszként erre: 2989. - 36a26f5226)
2011. jún. 9. 20:23
Én megyek lassan jön a férjem haza. Vacsi meg pizsi osztás a gyereknek :) holnap jövök további szép estét neked.
2990. Gyöngyhajni (válaszként erre: 2989. - 36a26f5226)
2011. jún. 9. 20:19
Sőt semmit :)
2989. 36a26f5226 (válaszként erre: 2986. - Gyöngyhajni)
2011. jún. 9. 20:15

Majd hétvégén megnézem a tegnapit is, mert abban sem láttam azt a jelenetet, amikor szeretkeztek?? Sehék, mégha nem is mutattak sokat...


A mait még ma éjjel megnézem, amikor már nincs más műsor...

2988. 36a26f5226 (válaszként erre: 2985. - Gyöngyhajni)
2011. jún. 9. 20:14
Néha szokott bizony, és olyankor a húsba szakad, én is ismerem azt a fájdalmat...
2987. zsu150 (válaszként erre: 2964. - 0f6f53a4a7)
2011. jún. 9. 20:13
Igazság szerint nem csapták össze, csak a TV2 megint összevágta a 43. rész végét és a 44. rész elejét. És mivel a kettő között volt újév, elképzelhető, hogy ezt a két részt nem egymást követő héten, hanem két hét kihagyással vetítették eredetileg.
2986. Gyöngyhajni (válaszként erre: 2978. - 36a26f5226)
2011. jún. 9. 20:12
Holnap d.előtt meg tudod nézni a sorit? Sajnos még holnap lesz és utána 3napig nélkülöznünk kell.Elvonási tüneteim lesznek.
2985. Gyöngyhajni (válaszként erre: 2983. - 36a26f5226)
2011. jún. 9. 20:07
Igen valóban szép nagy lehet én is sajnálnám levágni.De inkább vágd mint letörjön mert nagyon tud fájni.Én csak tudom.
2011. jún. 9. 20:03
Jó erősek a körmeim, talán azért, mert rendszeres a ca bevitelem...
2011. jún. 9. 20:03

Na, most meg is mértem, 6 mm-re lóg le a körömágyról... Már kezd zavarni az írásban...:))

Beleakad a többi betűbe... Sajnálni fogom nagyon levágni, de a végtelenségig különben sem nőhet, és mindig ez a legrosszabb, ha le kell vágni...

2982. Gyöngyhajni (válaszként erre: 2980. - 36a26f5226)
2011. jún. 9. 19:58
Ne mond imádom a hosszú körmöket nekem is ilyen.Most erősödik sajnos a műköröm tönkre vágta. De már rendbe jön lassan, és imádom lakkozni.A körmeimre nagyon allergiás vagyok ha nincs rendbe. Ja és ha letörik véletlenül.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook