Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Seherezádé - az új török sorozat fórum

Seherezádé - az új török sorozat (beszélgetős fórum)


3461. Eszter606 (válaszként erre: 3460. - Csicsöri53)
2011. jún. 21. 17:49
Köszi,pont eddig nem láttam.
2011. jún. 21. 17:46

Az eleje nem volt annyira lényeges,Ahu és Ali Kemal továbbra is "keresik egymást",Ahu tudja mit akar,Ali Kemal elvált hivatalosan...az írónő elmegy Onurhoz,hogy megkérje,beszéljen az anyjával,ne zaklassa,ekkor értesül Onur ,hogy hová jár az anyja ,de nem szivélyesen beszél a nővel,hanem érzékelteti ő is ,hogy apa nélkül nőtt fel,kérné a nő telefonszámát,de az nem adja ,hogy minek is az Onurnak,erre Onur,hogy szeretné ,ha elmesélné majd milyen volt az apja ...erre mondja a nő,hogy képzeljen el ,egy mindenben segítőkész,jó embert...A nő szerelmes volt az apjába,a szerelmet meg kell becsülni mondta ,ha van,mert ő azóta sem talált másikat.

Seh elmegy Kánnal az ereményért,ami jó lett,ott találkoznak Isinékkel,a kislánnyal megbeszéli Kán,hogy szombaton menjen el játszani hozzá az irodába és vigye a játékait.Donor kellene neki,de nincs egyenlőre és be kell majd feküdnie a kórházba.Hazafelé a cukrászdában sütit vennének, Seh ott elájul,ő a kimerültségre gondol,mert napok óta nem aludt,orvoshoz nem akar menni.


Ennyi elég ,vagy még írjam tovább?

3459. Csicsöri53 (válaszként erre: 3447. - Marcsi0510)
2011. jún. 21. 17:36

Sziasztok! Marcsi ezt jól összefoglaltad,nekem is ez a véleményem:)

Kerem annyira ellentmondásos személyiség,főleg most,hogy keresi a családját.Bennu pedig annyira megértő,aranyos vele,Sehnek is megmondja ,amit akar,mint egy igazi barátnő,nem kertel.

Peride pedig tényleg nagyon depis,szegény Onurnak van elege a nőkkel,lassan neki is elege lesz.

3458. Eszter606
2011. jún. 21. 17:26
Sziasztok,majd elmondanátok mi volt az elején mert lemaradtam róla,vagyis később kezdődött a felvétel:)
2011. jún. 21. 14:10

Sziasztok régiek és újak!

Bocs, elhanyagoltak benneteket és ráadásul Onurt is. Remélem megbocsátotok nekem! :)) Aki találkozik Onurral, adja át neki szívélyes üdvözletemet és bocsánatkérésemet. De végülis jobb az ilyet személyesen átadni. :)))


A tegnapit én se láttam, vagyis pontosítok, addig láttam, míg Seh közli Onurral, hogy szakítani akar. Akkor ezek szerint ez megtörtént....

Tele a padlás már ezzel a sok vitázással! :((

De amúgy a sorozat "vége" után is el lehet képzelni, hogy akadnak majd Onur életében olyan régi nők, akik felbukkannak a múltból, lehetne ebből az egészből 30 évig futó sorozatot is csinálni, mert mindig lesznek olyanok, akik bekavarnak a házasságukba... vagy Seh pukkad meg valamiért. :))

3456. marcsi0510 (válaszként erre: 3454. - Ready)
2011. jún. 21. 13:44
Illetve a kisfia Ali is nagyon hasonlít az apjára. Bár a szeme színét még nem figyeltem meg, de a formája, az teljesen olyan.
3455. marcsi0510 (válaszként erre: 3453. - Okoska12)
2011. jún. 21. 13:43
Azok a csodálatos kék szemek...!!!!!!!!!!
3454. Ready
2011. jún. 21. 13:35
Szia Okoska12! Én megnéztem, még mindig gyönyürűek a kék szemek. Nilnek a filmbeli lányának is ilyen gyönyörű szeme van, hogy hol tudtak ilyen szép szemű kislányt találni el nem tudom képzelni. Erre mondják, hogy le sem tagadhatná a lányát, mert Nil ugyanúgy tud nézni, mint Ogur.
3453. Okoska12 (válaszként erre: 3452. - Okoska12)
2011. jún. 21. 12:06
Az előbbi link címe: Halit Ergenc és azok a csodálatos kék szemek
3452. Okoska12
2011. jún. 21. 12:03
3451. marcsi0510 (válaszként erre: 3450. - Marcsi0921)
2011. jún. 21. 08:15

Szép Onuros napot kívánok!

Nagyon szép lehet a drága. Persze milyen nagyra nő majd. De sok örömet tud okozni egy kutyuli az biztos. Nekünk is volt, most is van, igaz nem nálunk, hanem anyukáméknál, de azt sok évvel ezelőtt megmérgezték. Valakinek "útban" volt. Rendesen megsirattam.

3450. Marcsi0921 (válaszként erre: 3449. - Marcsi0510)
2011. jún. 21. 00:50

Igen, van kiskutty:)

Ingyen adták, csak el kellett érte menni. A neten kerestem, németjuhász-labrador keverék.

Most 8 hetes, 1 hete lenn alszik az udvaron.

Aranyos, de még hiányzik az előző is.

3449. marcsi0510 (válaszként erre: 3444. - Marcsi0921)
2011. jún. 20. 23:51

Hmm... erről írtam alább.

Druszám, vettetek kiskutyát? Nem írtál róla.

3448. marcsi0510 (válaszként erre: 3445. - Marcsi0921)
2011. jún. 20. 23:49
Esetleg rájött a tv, hogy onnantól nagyobb a nézettsége? Érdemesebb akkor kezdeni? Esetleg a sok reklám "elfogyott"?
2011. jún. 20. 23:48

Szép estét mindenkinek, aki még ebben a késői órában is itt van. Én iskolai tanévzáró miatt csak este tudtam megnézni a mai részeket, de miközben néztem, arra gondoltam, hogy biztosan tele van a fórum, hiszen ma úgymond történtek dolgok. Szakítás, láz, Kerem, Yasemin...

Szóval jól gondoltam, még nem is olvastalak végig titeket, úgy gondoltam gyorsan írok, majd csak olvassa valaki.

Szóval Seh megint első felindulásából cselekedett, amikor azt ajánlotta, hogy szakítsanak. Nem gondolta ő komolyan szerintem, hiszen valami olyat olvastam a szeméből, hogy meglepődött Onur reakcióján, illetve azt gondolta, hogy Onur nem veszi komolyan. És amikor Onur "elfogadta" a döntését, azon Seh meglepődött, és utána már nem is nagyon tudott értelmes dolgokat mondani. Olyan volt a szeme, mint aki az összeomlás szélén áll.

"Te soha semmiben nem vagy hibás, neked nincsenek hibáid, se gyenge pontod, soha nem hazudtál senkinek, minden tökéletes"- ezek a szavak azért már kellettek Seh-nek, hiszen eddig Onur még nem "tálalt" ennyire ki neki, talán majd ezek után Seh is egy kicsit magába száll, és elgondolkodik a fene nagy büszkeségén.

Viszont Onurt imádom, hiszen, még akkor is gyönyörűek a szemei amikor szikrákat szórnak. Hallottátok, csikorgó kerekekkel még soha nem indult el a filmben? Tiszta rally volt.

Persze, hazudott, amiért bocsánatot is kért, de hányszor kell még neki megtennie? És mindig csak neki?

Mindkettő nagyon büszke, de ahogy Bennu mondta, Seh nagyon nehéz természetű ember, nagyon makacs, és Onur legyen a talpán, aki ezt eltűri sokáig. Hát erre már Onur is azt mondta, hogy elég volt.

Yasemin csak a kellő pillanatra "vár", és azt hitte ez eljött, de hála Onurnak végre kioktatta, bár már korábban megtette volna. Mennyi blablát hordott össze, amikor Sehnél volt. Üres, értelmetlen szavakat.

Ali Kemalt pedig csak a f...a hajtja, a gatyájában hordja az összes eszét. Az összes Kajszeri rokon meg számító, idióta banda "Ganéjjal" az élen. Na jó, egyszer sajnáljam is már, hiszen megverték. A bűneiért lakolt.

3446. Hatan
2011. jún. 20. 23:31
Reménykedjünk, hogy Upmamiék szünetelnek, és azért.
2011. jún. 20. 22:51

Holnap miért vesznek el 20 percet a sorozatból?

16.45-kor kezdődik 16.25 helyett :(

2011. jún. 20. 22:45

Valahogy úgy érzem, hogy Seh játszadozik Onur érzelmeivel.Talán tudat alatt, de kihasználja, hogy mennyire szereti őt Onur. Amikor pedig Onur "díjkiosztást tart", mint a mai epizódban a Boszporusz partján, akkor meg néz maga elé kétségbeesetten.

Na mindegy, szerdán úgyis kibékülnek:))).

3443. Okoska12
2011. jún. 20. 20:32
Igazatok van, hogy Onurnak nem kellett volna ott éjszakázniAnnál a nőnél és nem kellett volna hazudni sem, de tegyük a kezünket a szívünkre és legyünk őszinték. Mióta tart már ez a huza-vona kettejük között, szerintem már legalább 2 éve. Ez abból áll, hogy állandóan összevesznek, legtöbbször Seh sértődik meg. A több hetes esetleg hónapos mosolyszünet után megjutalmazza Onurt, hogy kiszedheti a hajgumit a hajából(ezt tudjuk mit jelent).Melyik férfi érné be ennyivel, ha a párja és ő is egészséges, természetesen betegség vagy hosszú távollét más.
3442. Hatan (válaszként erre: 3441. - Ready)
2011. jún. 20. 20:07

Mert egy nagyon jó fej.Csak ki nem mondja Seh mennyivel többet ér annál, hogy Onur kikezdjen egy "könnyű nővel".

Jó ismeri a vendégeit az biztos.

Hiába a portás, a bárpincér mindenkiről mindig mindent tud.

3441. Ready
2011. jún. 20. 20:04

Telazsi! Szerintem is megmosolyogtató Ali Kemál csábos pillantása az új nénire. Borzasztó ez a fiú!


Most engem is meglepett Seh döntése a szakításról. Igaz lehet az is, hogy szerette volna, ha Onur egy kicsit "pedálozik" érte, de nem így történt és ez kicsit meglepte.

Bredamazon megint jól írtad, ha elhamarkodott volt is Seh döntése, akkor már Onurnak a bárban azonnal bele kell mennie akár egy cicázásba is? Még jó, hogy észretérítette Onurt Mert, de a legjobban azt tetszett, ahogy vette a lapot Onur.

3440. Hatan (válaszként erre: 3438. - Hatan)
2011. jún. 20. 19:44
Mégy. A mész a falon van.
3439. Hatan (válaszként erre: 3425. - 36a26f5226)
2011. jún. 20. 19:42
Ez a Kerem dolog.Nem tudom, mert nem ismerek ilyen embert, de valóban ennyire szétesik aki nem tudja kik a szülei?
3438. Hatan (válaszként erre: 3428. - 36a26f5226)
2011. jún. 20. 19:40

Bocsi.

A "koránra" reagáltam, azt hittem már ma mész dolgozni.

De így jobb hogy itt vagy.:D

(Ha le is fekszel, így legalább az esti mese megvolt! Ezt viccnek szántam.)

Mai hogy tetszett?

Megint voltak jó felvételek.Az operatőr szereti a tükröződős képeket.

3437. Hatan (válaszként erre: 3434. - Ab4b6bc17d)
2011. jún. 20. 19:37

Igen, de itt az időbeliség eléggé "relatív".Hiszen van ami egy nap van ami egy hét.Nem tudhatjuk mennyi ideig várja Onur hogy Seh jelentkezzen végre.

Meg dacból engedte el Seh-et.A párkapcsolati dologgal egyetértek.Abban meg igaza van Onurnak, hogy Seh csak fehéren feketén látja a dolgokat, mert nem hisz neki (mondjuk én sem hinném el páromnak, hogy csak iszogattak), ezért nem is bízik benne.

Seh meg szintén dacból nem hívta Onurt. Tényleg büszkeség és balítélet.Annyira kemény Seh, hogy saját magának sem tudna megbocsátani.Bennu fogalmazta meg jól.

Lesz még más probléma is bőven.

3436. ab4b6bc17d (válaszként erre: 3435. - Csajszika890721)
2011. jún. 20. 19:29
Így van, a sorozat nagyon klasszul bemutatja a dolgoknak nem csak a jó, de a negatív oldalát is. Ezért olyan életszerű.
3435. csajszika890721 (válaszként erre: 3434. - Ab4b6bc17d)
2011. jún. 20. 19:25

Hát igen...a párkapcsolatban azért vannak dolgok, amikhez tartani kéne magát az embernek...nem azt mondom, hogy csak otthon üljön a négy fal között...de vannak korlátok úgymond...és ez nem feltétlen rossz, ha közben egy kiegyensúlyozott kapcsolatban van az ember, mert többet ér az, mint a kalandok, és a piálás, bulizás...

A lényeg senki sem tökéletes...ezt a sorozat is jól tükrözi...

3434. ab4b6bc17d (válaszként erre: 3421. - Hatan)
2011. jún. 20. 19:20

Szóval nekem ez nem tetszett, hogy ilyen könnyen elengedi Seh-t (akkor már inkább Yamant tartom példamutatónak, aki milyen sokáig várt szegény Dzsánszelre). Inkább az volt jó, hogy Onur végre kiosztotta Yasemant! Ha hamarabb is megtette volna, nem jutottak volna ide Seh-el. Tulajdonképpen maga alatt vágta a fát és akárki akármit mondjon, nézzetek magatokba, tegyétek a szívetekre a kezetek... s gondolkodjatok el rajta, hogy meddig hisztek a kék szemeknek, ha hazudoznak????

Még ha Seh hisz is Onurnak... nem könnyű túllépni bizonyos dolgokon. Ha párkapcsolatban élek, nem iszok annyit, hogy ne tudjak magamról, nem kapcsolaom ki a telefonom és ami a leglényegesebb, nem alszom más nőknél/vagy férfiaknál (ha nőről lett volna szó).

2011. jún. 20. 19:20
De miért is könyörögjön Onur? Igen, hibázott, de bocsánatot kért, és igazából itt az a gond, hogy Seh nem tud bízni benne...Én megbízom a páromban. Egy jól működő kapcsolat fontos része a bizalom. Szerintem Onur és Seh amit egymás iránt érez, nem elég mély nem elég igazi úgymond...Meg kéne egymást jobban ismerni...:-) Jaj már úgy írok, mintha valós lenne ez az egész.:-)
2011. jún. 20. 19:16
Kerem elég érdekes...Nekem egyszer szimpatikus egyszer meg nem.:-) Kaan nagyon aranyos kisfiú.:-)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook