Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Csontkovács tud segíteni a lábfejen lévő bütykön? fórum

Csontkovács tud segíteni a lábfejen lévő bütykön? (tudásbázis kérdés)


24. lányom (válaszként erre: 23. - Anyamaci)
2008. jan. 13. 23:51

Bocsi, hogy ilyen későn válaszolok, de nagyon rég ültem a gép előtt. Sok volt nekem is a gond, meg az ünnepek is....

Lényeg, hogy nagyon együtt érzek veled, és remélem jobbra fordul a dolog. Nehéz tanácsot adni, hisz én úgy veszem észre te nagyon jól tudod mi az amit tenni szeretnél, csak sajnos már édesanyád nem partner ebben. Ez valóban baj. Ne add fel, győzködd, próbálj rá hatni. Ne adja fel!!!!!! Szia

23. anyamaci (válaszként erre: 20. - Lányom)
2008. jan. 4. 12:13

Szia!


Ne haragudj,hogy sokáig nem jelentkeztem.

Amúgy B.Ú.É.K neked!

Anyukám "láthatólag " jól van,vagy ezt mutatja.

Karácsonykor láttuk utoljára,de mindhárom tesómmal megállapítottuk,hogy fogy.Nekem kicsit meggyötörtnek tűnik,és érdektelennek.Máskor szinte minden héten találkoztunk,most ha felhívjuk,mindig talál okot,hogy ne menjünk.Miért?? Fogalmam sincs,de ez alapjáraton gyanus nekem.

Ráadásul nem mond semmit,karácsonykor meg akartam nézni az új visszérműtétjét ,mert mondta be van gyulladva,de nem engedte megnézni.

Máskor ha baja van mindig engem hívott,hogyan kezelje,hova forduljon,mit csináljon,de most hívni sem hív.

Kezdem érezni,hogy idegileg,lelkileg én fogok kikészülni...

Mindenki bajával én foglalkozom a családban,probálom őket összetartani,mindenkiről tudni,hogy jól,van-e,de kezdek fáradni.

Sokszor úgy érzem nekem is orvoshoz kéne fordulnom,de nincs időm,pedig a mellkasfájdalom nem játék. Bár lehet tényleg csak "idegi"alapon jön ki...

Megyek,mert a gyerekeim nem bírnak magukkal.

22. Krysty
2007. dec. 18. 09:31
Biztos hogy nem.
21. supin
2007. dec. 18. 07:56
Szerintem is vidd el szakorvoshoz minél előbb
20. lányom (válaszként erre: 18. - Anyamaci)
2007. dec. 18. 00:06
Nem írsz! Hogy van édesanyád, sikerült valamit letisztázni! Nem kiváncsiskodni, vagy tolakodni akarok, de valóban átéreztem a nehéz helyzetedet!
19. lányom (válaszként erre: 18. - Anyamaci)
2007. nov. 29. 00:55

Nagyon megértelek, de sajnos osztozom a tapaszatlataidban. Sőt, én saját magamon s tapasztaltam, saját kolégától. Véletlen volt, de majdne az életemmel fizettem érte!

Hát? Nem is tudom, mit írjak! Eleve kérdés ,hogy ilyan helyzetben ,hogy mernek határozottabb Dg. nélkül,műtétnek fogni? Érthetetlen? Nem áll szándékomban még jobban aggasztani téged, de te úgy is érted a helyzetet, csak megértem a tehetetlenségedet. Talán ha van rá módod, mégis szánj rá időt, ha egyáltalán édesanyád elfogadja, hogy helyére rakatsd ezt a zagyvaságot. Végül is, ez már több mint furcsa helyzet! Szerinted is?

18. anyamaci (válaszként erre: 17. - Lányom)
2007. nov. 28. 16:02

Szia !


Sajnos nem tdom elcipelni,mert ő Pesten lakik,mi meg Dorogon. Viszont hetente 2x telefonon beszélünk.

Tegnap is ,és a fejemhez vágta ,hogy már túl van mindenen és nem érdeklik a cysták.

Nem tudom mi aggaszon jobban,hogy ott vannak,vagy az amit az anyukám művel:a tagadás,érdektelenség.

Annyi beteget láttam szenvedni és meghalni orvosi hiba miatt,hogy tartok a legrosszabbtól.

Tudom nekem nem szabadna pesszimistának lennem,de most nem tudok jóra gondolni.

Ráadásul anyu tegnap közölte ,hogy műtétre kell mennie ,legkésőbb jövő héten,ill.ma reggel tudja meg az időpontot.Én kis naiv azt hittem a "bütyök" miatt,de közölte ,hogy visszerek miatt,pedig így is 8 vágása van már. Állítólag fennáll a veszélye a trombózisnak ,ha nem műtik meg,s idáig is szerencséje volt.

Egyébként sajnos én is sok rosszat tapasztalók,de ami felháborít az ,hogy még a gyerekekkel sem úgy foglalkoznak,ahogy kéne. Persze tisztelet a kivételnek,de az én környékemen nem csak én tapasztalok rosszat,állandóan kapom a híreket.Pl:félrekezelésekről és nemtörödöttségről.

Remélem jól írtam le.

Előtted viszont le a kalappal! Talán a "legnehezebb" területen dolgozol. Nem mindenki tudja csinálni.

17. lányom (válaszként erre: 15. - Anyamaci)
2007. nov. 27. 16:49
Szerintem vidd el sürgősen "egy" szakemberhez, aki kivizsgáltatja! Ez így rosszul hangzik, de komolyan gondolom. Hihetetlen ez, persze elhiszem neked! Főleg azért mert nagyon benne vagyok az EÜ. dolgokban, de sajnos egyre rosszabb tapasztalatokat kell átélnem!Sőt tapasztaltam is már saját magamon is!!!
16. lányom (válaszként erre: 15. - Anyamaci)
2007. nov. 27. 16:49
Szerintem vidd el sürgősen "egy" szakemberhez, aki kivizsgáltatja! Ez így rosszul hangzik, de komolyan gondolom. Hihetetlen ez, persze elhiszem neked! Főleg azért mert nagyon benne vagyok az EÜ. dolgokban, de sajnos egyre rosszabb tapasztalatokat kell átélnem!Sőt tapasztaltam is már saját magamon is!!!
15. anyamaci (válaszként erre: 14. - Lányom)
2007. nov. 27. 12:42

Szia!


Háziorvos állította,de a szakrendelésen semmit nem mondtak,csak annyit hogy cysta.

Egyébként szerintem se tudják,mert elvileg ha biztosak lennének ,már csak anyu kora miatt is mintát kellett volna venniük.

Szerintem.

Nem tudom miért csak nekem tünik fel a cysta "szóródása"?

Reménykedem benne ,hogy nem lesz rosszabb a helyzet...

14. lányom (válaszként erre: 13. - Anyamaci)
2007. nov. 25. 23:02
Ez elég fura így!!! Nem érezni, hogy valóban tudnák mik is azok, és mi az ok. Ráadásul stresszel kapcsolatba hozni cystát????? Hol mondtak ilyet? Szakrendelésen? Milyen szakrendelésen?
2007. nov. 23. 21:14

Szia!


Mintát nem vettek,de váltig állítják,hogy cysták.

Mindegyik,és a stresszel hozták összefüggésbe.

Kontrolt javasoltak,hogy növekednek-e.

12. lányom (válaszként erre: 11. - Anyamaci)
2007. nov. 22. 18:40

Akkor már biztos ,hogy cysta? Esetleg nem apró zsírdaganatok? Amik a hirtelen gyors fogyás miatt

keletkeztek?

11. anyamaci (válaszként erre: 10. - Lányom)
2007. nov. 21. 19:14

Szia!

A nyakán a hangszálaknál,a mellében,és a hasában,valahol a méhe környékén.

Ami bosszantó,hogy semmit nem csináltak vele,pedig anyu 48 éves.Igaz nem ez,hanem a hirtelen felbukkanásuk idegesít.Lehet ,hogy túl aggódom az egészet,mert ápolónő vagyok,de amikor nekem volt cystám 23évesen rögtön műtőbe vittek.

Egyébként tünetként csak a fogyás volt.1-1,5 hónap alatt ,közel 20kg.

10. lányom (válaszként erre: 8. - Anyamaci)
2007. nov. 19. 22:52

Cysták! Hol , ha nem túlszemélyes a kérdés!

Mert nagyon sok cysta tulajdonsága,hogy magától felszívódhat. Persze attól függ hol van, mit tartalmaz, okoz -e valamilyen tünetet stb.....

2007. nov. 19. 16:17
Nem. Azon csak a kés segit!!!
8. anyamaci (válaszként erre: 7. - Lányom)
2007. nov. 19. 15:33

Szia !

Elnézést ,amiért ilyen későn válaszolok.

Egyenlőre úgy néz ki,hogy elveti a műtétet,továbbra is a masszírozást válsztja.

Egyenlőre most más aggasztja,hogy egyre több helyen fedeznek fel neki cystákat.Most inkább ez aggasztja,és a lábára meg próbál kényelmes cipőt venni,ami nem nyomja.

Aztán majd meglátja mit mond az orvos .

2007. nov. 14. 21:39
Hogy döntött édesanyád?
6. lányom (válaszként erre: 3. - Anyamaci)
2007. nov. 9. 01:50
Fölösleges fájdalomnak fogja kitenni magát. Hidd el, nem írnám ilyen határozottan ha nem lennék benne biztos. Sajnos sokszor a műtét sem végleges megoldás , mert recidiválhat. ( kiujjulhat).Ez ritkán fordul elő. Bár régen nagyon fájdalamas műtét volt, ma már jelentősen könnyebben esnek át rajta át az operáltak. Persze azt nem írhatom, hogy műtét után semmit nem érezne, hisz ilyen nincs! Minden esetre én szívből kívánom, hogy szabaduljon meg a fájdalmaitól, a megoldást úgyis ő válassza meg!
5. lányom (válaszként erre: 4. - Gerna)
2007. nov. 9. 01:44
Sajnos szerintem is!!!!!
4. gerna (válaszként erre: 3. - Anyamaci)
2007. nov. 5. 08:48
Masszírozástól sem jön le :( Műtét!
3. anyamaci (válaszként erre: 2. - Lányom)
2007. nov. 5. 08:28

Szia !

Köszönöm a választ ,sajna kutatásaim/neten/ úgyanezt igazolták.

Szerencsére nekem még nincs ilyen gondom,de anyukámnak igen,viszont neki valamiért azt mondták műtéti uton semmiképp ne csinálja meg.Fogalmam sincs miért.Helyette inkább be fogja vállalni ezt a masszírozos dolgot,bár nem tudom ,hogyan fogja a fájdalmat kibírni....

2007. okt. 31. 19:58
Kizártnak tartom, az egy olyan "fölösleges",deformitás- csontkinövés amit nem lehet helyre mozdítani, visszaigazitani, vagy lazitani stb. Szerintem ha már a mérete problémát okoz , vagy fáj ,csak műtéti megoldása lehet. 100%-ban nem állitom, de hihetetlen nekem az ellenkezője, és a tapasztalataim alapján merem ezt írni. Sajnos ! :(
2007. okt. 4. 11:58
Nem tudja véletlenül valaki, hogy csontkovács tud-e segíteni a lábfejen lévő bütykön?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook