Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Káposztaleves diéta fórum

Káposztaleves diéta (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Káposztaleves diéta

❮❮ ... 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 ... ❯❯
2009. ápr. 23. 19:10

Sziasztok!

No, végeztem, reggel mértem magam, 3 kg ment le.

Örülök, mert azt hittem, semmit nem sikerül fogynom. Az övemet egy lyukkal beljebb tehetem :)

648. gi
2009. ápr. 21. 20:15

reméljük ezzel megindul:-)))

drukkolunk!!!


kitartás!

647. Kíwa
2009. ápr. 20. 16:49

Sziasztok!


Én ma kezdtem el a kúrát..

úgy 3 hete stagnál a fogyásom ( Reductil + 1000 Kcal ás étrend + sok sok edzés).


Remélem ez ad neki vmi löketet.


Eddig ettem 2 tányérral a levesből, 1 kiwit, 1 almát és 1 narancsot.


A leves íze amúgy okádék.. pedig próbáltam feltúrbózni különböző fűszerekkel..

646. gi (válaszként erre: 644. - Patendula)
2009. ápr. 19. 18:53

jajj,te)))

a káposztát amúgy én nem szeretem)))..

én azt csinálom,hogy reggel a kulacsból iszom 2,5dl-t,majd délelőtt még 2dl lemegy,csak úgy kortyolgatom..

de a kápi kúra alatt is így nyomtam..reggel 2-3dl,este is 2-3dl..és így nem volt gáz..

azt hiszem,ha nem érzem a szagát,akkor jobb..és ezért a kulacs)))

tarts ki!!!

ja..és én ettem párolt almát is,meg körtét..

zöldségnél is variálgattam..

és a Sissa ajánlotta,hogy éde sárgarépát rágcsáljak du..és tényleg bevált és nem kívántam annyira a gesztenyepürét..vaaaaaaaaagy a másféle sütiket.ilyesmit)))

ügyes legyél!..és írj,hogy mi lett veled)))

645. gi (válaszként erre: 643. - Sisssa)
2009. ápr. 19. 18:49

tyű,köszike...

te csajszi!Nagyon ügyes vagy!! Drukkolok,hogy ezt végig tudd csinálni!!

kimásolom,aztán megnézem magamnak)))))


oksa,majd jelentkezz,hogy mi van már a kilóiddal?)))

644. Patendula (válaszként erre: 640. - Gi)
2009. ápr. 19. 11:22

Köszi!

Lehet, hogy én főzök rosszul, de alig bírom megenni. Inkább csak azt enném, amit mellette szabad. De erőlködöm :)

Én is turmixolom, ez így jobban bevált.

Egyelőre nem mérem magam, majd a végén. Aztán beszámolok!

643. sisssa
2009. ápr. 19. 11:04

Gíke, bemásolom neked a diéta lényegét. Ma vagyok egyébként a 6. napon és még 8 van vissza:(


Kéthetes diéta - 2 hetes fogyás

Ezt a diétát "Két hetes bécsi diétának" is hívják, tekintettel arra, hogy a Bécsi Táplálkozástudományi Intézet ajánlotta először ezt a diétát. A program egy hetes, és utána azonnal meg kell ismételni. Az étrend nagyon szigorú, és pontosan kell követni az eredmény érdekében.


1. nap: reggeli: feketekávé

ebéd: 2 db kemény tojás, spenót kevés rántással készítve

vacsora: 1 szelet marhahús zöldsalátával és párolt zellerrel



2. nap: reggeli: kávé tejjel, 1 db magos kifli

ebéd: 1 szelet marhahús zöldsalátával és gyümölcs (nem lehet kompót)

vacsora: főtt sonka



3. nap: reggeli: tejeskávé és 1 db zsemle

ebéd: 1 db főtt tojás zöldsalátával és paradicsommal

vacsora: 10 dkg sonka zöldsalátával



4. nap: reggeli: kávé 1 db zsemlével

ebéd: tojás nyers sárgarépával és 15 dkg sovány sajttal

vacsora: natúr joghurt és gyümölcs



5. nap: reggeli: reszelt sárgarépa citrommal, kávé tejjel

ebéd: dinsztelt hal paradicsommal

vacsora: 1 szelet marhahús zöldsalátával



6. nap: reggeli: kávé 1 db zsemlével

ebéd: grillcsirke salátával

vacsora: 2 db főtt tojás sárgarépával



7. nap: reggeli: citromos tea

ebéd: marhahús és gyümölcs

vacsora: bármit szabad enni bármilyen mennyiségben, kivéve a külön tiltott ételeket.



A kéthetes diéta során tilos fogyasztani cukrot, zsírt és alkoholt. Inni kizárólag szénsavmentes ásványvizet szabad. A fenti összeállítást nagyon pontosan be kell tartani, egy hétig megismételhető. A két hét letelte után lehet rendesen étkezni, a megszokott módon.


Amennyiben lelkiismeretesen végig csináljuk a kéthetes diétát, garantáltan le tudunk adni 8-9 kilogrammot. Van egy nagyon fontos alapszabály, az étkezéseket nem lehet felcserélni. A diétát mindenképpen hétfőn vagy szerdán kell elkezdeni.

A kéthetes diéta olyan változásokat hoz létre szervezetünk anyagcseréjében, minek segítségével három évig tudjuk tartani súlyunkat, nem szedjük vissza a leadott kilókat.

642. gi (válaszként erre: 641. - Sisssa)
2009. ápr. 19. 10:49

ahan..gondoltam,hogy a többit be kell tartani rendesen..

valami miatt ez van nálam,hogy gyümit kívánok állandóan..és persze epret,szőlőt..ilyesmiket..

fogytam már..5kg-nál tartok..és az a jó ebben,hogy eddig nem jojózik a súly rajtam..

ügyes vagy csajszi,hogy már a 6kg-nál tartasz..

és mi az a kéthetes?


puszka

641. sisssa (válaszként erre: 639. - Gi)
2009. ápr. 19. 09:44

A sorrend nagyon fontos, de ha két gyümi napot tartasz egymás után, az nem olyan nagy gond, sőt. Szerintem a másik 3 sorrendje nagyon fontos.

Fogytál már valamit????

Én a 6. napon vagyok a kéthetesnél és nagyon jól meg. Fogytam vele eddig kb 3kg-t::))

Utána újra szétválasztó!!

puszika és írjál

640. gi (válaszként erre: 636. - Patendula)
2009. ápr. 18. 18:45

Szia!

csak tanács,hogy ne unj rá hamar:-)

én az első pár nap után már nem kívántam..ezért leturmixoltam mindig előre a napi adagom..volt hogy a délelőtti adagba tettem egy kicsi almaecetet és az estibe meg egy kis zellert(vízhatjó-pisilni kell tőle)


most hogy a szétválasztót próbálom csinálni, még van hogy kívánom a káposztalevest)))..

a heti adagomba több sárgarépát tettem és ettől picit édesebb lett..

szintén turmixba és mehet a napi adag a leves helyett...


nekem csak az első két napban volt puffadás,de utána már semmi.Azt hiszem azért is volt,mert nem rágtam meg rendesen..de a turmix ezt megteszi helyettem)))


ja!..és nekem sokkal könnyebb,ha kulacsból iszom meg,mert nem érzem az illatát(szagát?)..


kitartást!!sok sikert))

639. gi (válaszként erre: 638. - Sisssa)
2009. ápr. 18. 18:38

nnnnnna véééégre már csajszi!!!:-)

nagyon ügyes vagy!!..szuperül nyomod!!


figyi csak...ennek a sorrendnek így kell mindig lennie?..valamelyik nap megismételtem a gyüminapot,mert azt kívántam...úgy fogtam fel,mintha víz nap lett volna..

de van úgy hogy inkább tésztát ennék,mint zöldséget..

be kell tartanom a sorrendet?..vagy az a lényeg,hogy egy nap,csak egy kajafélét egyek,mert a gyomornedvek a lényeg,hogy melyik miben segít az emésztésben?

én nem mérem magam,de a gatyáim már jobban állnak rajtam,mint eddig..tehát van valami)))

jó légy..és majd jelentkezz))

puszi

638. sisssa
2009. ápr. 16. 10:20

Gíke, veled mi a helyzet? Ezer éve nem írtál semmit, bár én sem:)

Ma vagyok a 2 hetes diéta 3. napján és szépen fogyogatok, bár mérlegre nem nagyon állok, majd a 2. hét végén megnézem az eredményt. Addig pedig küzdök a diétával.

Nálad milyen eredmények vannak? Eszed még a káposztalevest?

Mindenképpen írjál majd valamit!

puszi

637. sisssa (válaszként erre: 636. - Patendula)
2009. ápr. 16. 10:19
Nagyon sok sikert kívánok!
2009. ápr. 16. 09:42

Sziasztok!

Én ma kezdem a diétát. 70 kg-ról indulok, 5kg mínusznak már örülnék. Kicsit tartok attól, hogy nincs elég akaraterőm, de meglátjuk. Eddig sosem fogyókúráztam, de egy régi fénykép magamról megihletett :)

A reggeli kávémat már cukor nélkül ittam :) És most készül a leves.

Minden tanácsot köszönettel veszek!

Szép napot mindenkinek!

635. vagyok1 (válaszként erre: 634. - Ab67735818)
2009. ápr. 12. 16:43

Szia kétiiii!

Én holnap kezdem a kápleves diétát. Látom, hogy 10-én kezdted. Hogy haladsz?

2009. ápr. 9. 11:11

Sziasztok.

Én mint új fogyózó, üdvözlök mindenkit.

Olvasgattam a hozzászólásokat, és erőt meritettem belőle.

Már a konyhában rotyog a káposztaleves...:))

A 90 napos diétát nem tudtam csinálni, mert nagyon hosszú, és mincs hozzá türelmem.

Csináltam már sokféle diétát, most ezt is kipróbálom. Elérni majdnem mindig sikerült amit akartam, de az a baj, hogy hamar visszaszaladnak a kilók. Nekem ezzel van a gond.

A kilómegtartással van gondom. Ezzel mit lehetne csinálni nem tudom, de a tény, hogy életem hátralévő részét nem élhetem le káposztalevesen.:)

633. blackout (válaszként erre: 631. - Csillagommm)
2009. ápr. 8. 20:21
Úgy végigcsinálnám én is): De nem tudom, mert nem bírja a gyomrom a káposztát. (Mint ahogy még sok mást sem sajnos) Minden estre neked gratulálok!
632. gi
2009. ápr. 8. 20:04

Hahó mindenki!

ügyesek vagytok!!Gratula!


Sisssssssssssssssssssaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa???????????

:-(

2009. ápr. 8. 12:34
sziasztok! én a 4. napot csinálom most a káposztalevessel, és el kell hogy mondjam, hogy nagyon jó! kicsit puffaszt, de tűrhető. kezdősúlyom 61 kg volt, és már le is ment 3(pedig bűnöztem rendesen, gondolok itt akár sütire is, vagy vajas kenyérre):) én ajánlom mindenkinek! :)
630. 1731424aa5 (válaszként erre: 626. - Burkuska)
2009. ápr. 7. 06:48
Gratulálok! Én hét kilót fogytam tőle, hála kitartó partneremnek...:):):)
629. Burkuska (válaszként erre: 628. - Blackout)
2009. ápr. 6. 18:41
Nem,puffasztott rendesen,de nem görcsöltem:)
628. blackout (válaszként erre: 626. - Burkuska)
2009. ápr. 6. 18:28
Most egy kicsit irigyellek): Kitartó vagy ezek szerint, de így meg is érdemled , hogy el érd a célod! Te nem görcsöltél be tőle? Úgy sajnálom, hogy nem bírta a gyomrom):
627. blackout (válaszként erre: 623. - Sisssa)
2009. ápr. 6. 18:25
Legalább a tornához van most elég erőm. Már ennek is nagyon örülök, mert 1 hete átálltam másik műszakrendbe, így van 3-4 nap amikor tudom csinálni.Nem tudom bírnám-e a szétválasztót, de egyre jobban hiszek benne:) Nektek pedig gratulálok az eddigi eredményekhez. Nagyon ügyesek vagytok!!!
2009. ápr. 6. 18:23

Sziasztok!

Végigcsináltam egy hét káposztaleves diétát:)

3,5kg az eredmény,úgy,hogy a környezetem szerint eleve nem kellett volna fogynom...persze én nem így gondolom...

3.nap után éreztem igazán jól magam,volt energiám,könnyűnek éreztem magam.Elég jól bírtam,köszönet érte a "társamnak".

Szóval csak ajánlani tudom.Jelenleg nagyon odafigyelek,hogy mit eszem és mikor,és 1-2 hét múlva elkezdem újra a kúrát.

Sok sikert mindenkinek!!!

625. gi (válaszként erre: 624. - Sisssa)
2009. ápr. 6. 07:57

Hellóka,

hát én mindenfélére gondolok,csak ne unjam meg))..

és képzeld főztem egy adag levest..:-)))

természetesen turmixként iszom ..éééés!!

2kg lement szerda óta!vasárnap mértem meg magam..persze ez lehet a salak és a víz,de már nem érdekel az sem,csak azt érezzem,hogy megmozdult))

most kaptam egy löketet és majd próbálom túlélni azt amikor megáll...de most azt érzem,hogy ki fogom bírni))))

puszika))

624. sisssa
2009. ápr. 5. 12:30

Gíí, milyen salátákra gondolsz? Én nagyon egyszerűen szoktam megoldani.Jégsaláta, paradicsom, paprika, reszelt répa, kockára vágott alma és leöntöm natúr joghurtal. Ha majonézzel, vagy tzazikivel öntöm le, akkor meg kihagyom belőle az almát. Kockázhatsz bele zsírszegény sajtot és karikázhatsz bele virslit.

Nagyon finom szokott lenni!

623. sisssa (válaszként erre: 617. - Blackout)
2009. ápr. 5. 10:55
Ügyes vagy, ha erős az elhatározásod!Én is próbáltam a Norbit, de nekem igazán a szétválasztó jött be. Tavaly nyáron fogytam vele kb 2 hónap alatt 8kg-t. Most 3 hete csinálom és lement 4kg, aminek nagyon örülök. Kitartás és biztosan sikerülni fog a fogyás.
622. blackout (válaszként erre: 621. - Nolava)
2009. ápr. 5. 09:26

Rendben. Jó lesz hétfőn is.

Előre is köszönöm szépen .Talán még ez tűnik a legegyszerűbbnek, mert gondolom ennél ehetek szinte bármit, csak kis mennyiségben , hogy bele férjek a megengedett kalóriába.

621. Nolava
2009. ápr. 4. 20:45

Blackout: Hétfőn tudom elküldeni legkorábban az 1000 kalóriása. De ez olyan h tertalmazza még a többi hétre szóló 1500,2000,25000 kalóriás étrendet is.


Remélewm segíteni fog


Üdv!

620. blackout (válaszként erre: 618. - E87e4cce43)
2009. ápr. 4. 20:19
Mire gondolsz?
❮❮ ... 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook