Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Arcfiatalítás, arcplasztika tapasztalatok fórum

Arcfiatalítás, arcplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


4609. szédült-napraforgó (válaszként erre: 4607. - Noralux)
2015. jún. 11. 10:27
Velvet67 a BB-nél volt HIFU-n, olvastad a naplóját?
4608. makrancoskata (válaszként erre: 4605. - Cumus)
2015. jún. 11. 06:16
nem szekálom, hagyhatja, ugyis belétok én a burka mögé...
4607. Noralux (válaszként erre: 4606. - Borzoska3)
2015. jún. 11. 01:07
Jajj, kedves vagy, hogy mondod, de elvileg így lett lebeszélve a doktorral, hogy a teljes arc feltötéshez két hét otthontartózkodás szükségeltetik...én meg kicsit félek attól, hogy mondjuk szerdán kapnék kb 1 litert ( :) ) a kis orcám--homlokom-szemöldököm-szem alatti karikám-halántékom - kombóba, majd ezt követően szétpuffassztott fejjel irány London.... szivárványosan, jóllakott hörcsögfejjel.. :D
4606. Borzoska3 (válaszként erre: 4603. - Noralux)
2015. jún. 10. 23:34

ha nem értelek félre és csak sajátzsír feltöltésre gondolsz arcba, arra nem kell 2 hét.

Bioptron lámpázással a zöld foltok hamarabb elmúlnak, meg egy jó alapozóval.

4605. cumus (válaszként erre: 4604. - Makrancoskata)
2015. jún. 10. 23:18
Le ne vetesd róla a fehér T betüt..., igy is sok látszik a lányból:))
4604. makrancoskata (válaszként erre: 4603. - Noralux)
2015. jún. 10. 22:36
én is lehet kipróbálom BB-t----akkor képben vagy< !!! az ár jó csak kicsit belehalunk a fájdalomba ....de cuki vagy tényleg olvasod ?? én is olvasnám a tiédet aranyom !
4603. Noralux (válaszként erre: 4602. - Makrancoskata)
2015. jún. 10. 22:27

Gyúrok egy kis BH-s saját cuccos feltöltésre :D

Csak ahhoz két hétre otthon kellene lennem... de csak egy hetet akarok, aztán lelépek Angliába egy hétre... BB-nél októberben lesz megint olyan dolog mint a múltkor, nem tudom, hogy kiírhatom e, de akiknek kell azok tudják... szóval arra is tervezek egy hazafutást :::))) Hűségesen olvasom a naplódat és minden nap rájövök, hogy szeretem az életed :)

4602. makrancoskata (válaszként erre: 4600. - Noralux)
2015. jún. 10. 21:52
cukikám !!! hiányoztál...ha tali lesz ott a helyem !!! mit hifuzol te világszépe?? egy csomo mindent csináltattál maraggyá kicsit nyugton.....puszi :DD
4601. Borzoska3 (válaszként erre: 4583. - Noralux)
2015. jún. 10. 20:58
persze, majd egy kicsit később felteszek képet, de most még csalós - picit ödémás vagyok
4600. Noralux (válaszként erre: 4590. - Cumus)
2015. jún. 10. 20:56

Kedvesem :) megvagyok, sajna Istvánnál még mindig nem jártam, pedig nagyon kellene, állandóan be van megint gyulladva a fogam... csak nem fogom kihúzni - szó szerint - Magyarországig.

Nincs sajna időm mostanság :) pedig ígértem képeket, nagyon szép szerintem a hegem, meg is fogom mutatni a naplómban :) de nyáron, ha megyek haza, fogok rá tetováltatni, mert fehér a csík és egy kis testszín kell rá, mert ha felfogom amit mondanak, meg a hajam :) akkor látszódik és le kell alapoznom, amit már unok...

Ha ráérsz itt lógicálni és nincs más dolgod kedvesem, igazán tájékoztathatnál a Hifusokról mert rendszerezni kellene már a fejemben a tényeket:) Kellene nekem is és tudni kellene, hogy kinél a legjobb!

Puszi minicicis :)

Július végén egy hét otthon, olyan 24-30-ig, addig nem lesz plastic-party ?

4599. Borzoska3 (válaszként erre: 4597. - Szédült-napraforgó)
2015. jún. 10. 20:55

igazad van, én rémtörténeteket is hallottam, a három mélységből nem volt meg csak jószerivel 1, a legalacsonyabb, 3-as , 4-es hiányzott, lövésszám pedig 200 körül - mindez 200 ezerért !

Ez az, ami szinte hatástalan, de jó sokba kerül.

nem szabad szemérmesnek lenni, meg kell kérdezni a gép tipusát, a lövésszámot, a lövés mélységét, az árat (telefonon is megmondják) - és akkor tudjuk az árat megítélni.

4598. Borzoska3 (válaszként erre: 4594. - Noralux)
2015. jún. 10. 20:48

ahogyan én láttam, a teljes arc 300 - 500 e Ft között van, attól függően, hogy hova mész, törzsvásárló vagy-e stb. (a honlapokon fel van tüntetve az irányár)

ilyen listát nehezen fogsz összegyűjteni - az ár az érzékeny dolog, és ez a kezelés kifejezetten bizalmi kérdés, akkor sem mentem volna máshova, ha sokkal olcsóbb.

4597. szédült-napraforgó (válaszként erre: 4594. - Noralux)
2015. jún. 10. 20:46
Én amit leszűrtem: Eddig ahány helyen voltunk annyiféleképpen és eltérő lövésszámokkal kezeltek, így az ár nem tud releváns lenni.Aki pl kevesebbet fizetett, kiderült, jóval kevesebb impulzust is kapott. Tehát nem lehet sajnos összehasonlítani. :((( Én nem sajnálom, amit fizettem, szerintem ár-elvárás arány tekintetében és a kezelő orvosommal is elégedett vagyok.
4596. Borzoska3 (válaszként erre: 4586. - Szédült-napraforgó)
2015. jún. 10. 20:40

hát, ha havonta kellene - soha nem vállalnám :)

de, azt mondták, hogy 1 év múlva lehet csak a következőt - ugyanarra a helyre

addig meg még sok víz lefolyik a Dunán

4595. Borzoska3 (válaszként erre: 4587. - Aff181865e)
2015. jún. 10. 20:37

ahol én voltam, az egy 10 milliós gép, ennek megfelelő a kezelés ára is.

Idióta pasik találják fel ezeket a gépeket és elfelejtkeznek arról, hogy mekkora fájdalmat okoz.Bezzeg, ha rajtuk kellene megcsinálni - már lenne fájdalommentes megoldás is .

Ahol én voltam, nem is vállalnak pasikat :)

4594. Noralux (válaszként erre: 4585. - Szédült-napraforgó)
2015. jún. 10. 20:26

Tündér vagy :) de én már az elsők között láttalak ám és szerintem meg is dicsértelek!

Az a helyzet, hogy abban reménykedem, valaki átlátja a mostani Hifus helyzetet és gyorsan leírja, hogy x volt y-nál és ennyiért, valamint az ábc többi betűi... és akkor nem kell átlapoznom mindent, mert el vagyok havazva :) és mindez egy posztban, hűűű de király lenne :)

4593. Borzoska3 (válaszként erre: 4582. - Smoochie)
2015. jún. 10. 20:26

megjöttem a sebészetről, fekvőgipszet kaptam :(

nagyon megjártam, egészen magam alatt vagyok

hétfőn megyek vissza kontrollra. A bokámban a szalag(ok?) elmozdultak, feküdnöm kell vele. még ötletem sincs, hogy mankóval hogyan lehet mosakodni -zuhanyozni.

4592. Borzoska3 (válaszként erre: 4589. - Cumus)
2015. jún. 10. 20:16

hogy meddig tart a szemhéjplasztika, azt hiszem személyfüggő.

Alsót csak 1-szer lehet,legfeljebb 2-szer ebben az életben , a felsőt sokszor.

4591. cumus (válaszként erre: 4587. - Aff181865e)
2015. jún. 10. 18:40
Hogy mennyire igazad van?!?! Nekilátok azonnal, hátha nekem sikerül vmi okosat feltalálni)
4590. cumus (válaszként erre: 4584. - Noralux)
2015. jún. 10. 18:38
Hol csavarogsz, az Istvánnál??? Hiányoztál már!
4589. cumus (válaszként erre: 4576. - Borzoska3)
2015. jún. 10. 18:34
Nem baj, ha szigorúak az arcvonásaid, legalább félnek töled:))Nekem kb. 6 hó van a felsö és az alsö mütétem között. Èn nem éreztem semmi csipést vagy fájdalmat.4 év , az nagyon rövid idö!!!Azt hittem kibir 10 évet ez a mütét:(((Beengedsz a naplódba, ha megigérem, hogy jól viselkedek:`?
4588. kori54 (válaszként erre: 4582. - Smoochie)
2015. jún. 10. 17:57
Csatlakozom :D
2015. jún. 10. 14:03

Nem értem, piacra dobnak szinte sorozatban jobbnál-jobb, drággábbnál-drágább gépeket a fejlesztők. A kezelés is igen sokba kerül és elfelejtették a fájdsalomcsillapítást. Tényleg így kell ennek lenni, a szépségért ennyire kell szenvedni? Ami hat, mind fájdalmas, miért? Talán csak nem azért, mert általában férfiak a feltalálók, fejlesztők, a kezelést pedig többnyire (szinte) csak nők veszik igénybe.

Ha valaki kifejlesztené a normális fájdalom csillapítást ezekre a fájdalmas szépségkezelésekre, szerintem aratna vele. De az ezzel foglalkozó orvosoknak, szepségguruknak sem ártana, a kezelésekért megkapott jelentős pénz egy részét, visszaforgatni a fájdlomcsillapítás kutatás-fejlesztésére. Utánna csodálkoznának mennyi ember veszi igénybe ezeket a kezeléseket, mert bizony a fájdalom elrettent.

4586. szédült-napraforgó (válaszként erre: 4581. - Borzoska3)
2015. jún. 10. 13:14
Jól van, vigasztaljon, hogy ezt nem kell havonta ismételni:)))
4585. szédült-napraforgó (válaszként erre: 4584. - Noralux)
2015. jún. 10. 13:13
Gyere a naplóba.
4584. Noralux
2015. jún. 10. 11:54

Sziasztok szép lányok, most egy kicsit le vagyok maradva, néhány percet tudok csak olvasgatni.

Milyen jó, hogy hirtelen többen is megHifusodtak :)

Valaki összeszedné nekem, aki képben van, hogy ki és hol volt ilyen kezelésen?

Megköszönném :)

Sziasztok és szép nyarat mindenkinek!

4583. Noralux (válaszként erre: 4581. - Borzoska3)
2015. jún. 10. 11:52
Hol csináltattad a Hifut? Tennél fel képeket? Köszi:)
4582. Smoochie (válaszként erre: 4579. - Borzoska3)
2015. jún. 10. 11:31

Hát ez remekül hangzik :(


Pár éve kaptam pár IPL kezelést, annak is volt egy olyan fajtája, ami baromira fájt, értelemszerűen a homlokon, orr és száj körül a legjobban. Mintha varrógéppel estek volna az ember fejének.

Ilyen lehet ez is, vajon?

A leírás alapján rosszabb :) Ami elég kár, mert akkor nem merem bevállalni. Alacsony fájdalomküszöbbel rendelkező, beszari hisztis tyúk vagyok

4581. Borzoska3 (válaszként erre: 4580. - Szédült-napraforgó)
2015. jún. 10. 09:16

igen, 4-essel.

úgy emlékszem, hogy a szemöldökcsontnál, az orrom tövénél (a 2 szemöldök között) valamint a szemhéjat is kezelte úgy, hogy a felső szemhéjat erősen felhúzta a csontra és akkor lőtte.

de, ezen az egész területen végigment a 3-assal és az enyhe fokozattal is - befejezés képpen

a szájat és a száj körül nem lőtte (mert töltve volt) csak közvetlenül az orrcimpa alatt

szerencsés vagy, hogy Neked magas a fájdalom küszöböd, nekem ez olyan volt, mint maga az invizíció, - csak azért tudtam végig csinálni, mert nagyon fegyelmezettre neveltek.

2015. jún. 10. 08:40
Borzoska, neked az szemednél is legmélyebbe csinálták? Úgy tudtam, hogy azzal ott és a száj körül nem is lehet. Én a szemhéjamnál semmit sem éreztem , mégis azonnal emelt rajta. Az alsó arcnál muszáj erősen kezelni, mert ott kell sokat emelni. Itt a legmelegebb a fej és itt sokkal erősebb a fájdalom. A közepes fejnél csak nagyon enyhe melegséget és bizsergést éreztem, amikor lőttek. Ezt még a legjobb szándékkal sem nevezném fájdalomnak. A legkisebb fejnél meg nulla érzés, se hő se bizsergés. Én ezt tapasztaltam. De tegyük hozzá, hogy én nagyon bírom a fájdalmat, és cseppet sem stresszeltem előtte.. :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook