Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Üzenet a túlvilágról… fórum

Üzenet a túlvilágról… (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Üzenet a túlvilágról…

1 2 3 4 5 6 7 8 9
241. Titánia83 (válaszként erre: 239. - Linduckó85)
2023. júl. 12. 13:10
Elhiszem. Én is mindig így voltam vele.
240. Titánia83 (válaszként erre: 238. - Valaki1996)
2023. júl. 12. 13:09
Igen, ez egy nagyon régi cikkem. De akkor úgy éreztem, hogy le kell írnom.
2021. jún. 13. 19:20
Én nemrég elhunyt édesapámtól szoktam jeleket kapni. Olyankor mindig kicsit feltöltődöm,hogy mi ugyan nem láthatjuk többet,de ő itt van mellettünk és vigyázz ránk.Szeretünk Apa!🖤🖤🖤
238. valaki1996 (válaszként erre: 12. - Missanonim)
2021. jún. 13. 18:47
2011-es cikk,de most olvastam el amit írtál . majdnem elsírtam magamat rajta :'(
2019. febr. 25. 07:36
Én még sosem kaptam jeleket a túlvilágról és valahogy nem is szeretnék
236. e49241a632 (válaszként erre: 235. - Cristal6996)
2014. szept. 30. 10:14
milyen jeleket kapsz?
235. cristal6996 (válaszként erre: 234. - E49241a632)
2014. szept. 30. 10:01
Én az apukámtól szoktam kapni útmutatást és jeleket.Sokszor érzem, főleg ha bajban vagyok, hogy vigyáz rám.
234. e49241a632 (válaszként erre: 233. - Cristal6996)
2014. szept. 30. 09:34
Remélem, tényleg Ő üzent és jól van. Üzenhetne még máskor is. Ha álmodom vele, mindig csendben van, elesett, amilyen az utolsó időkben volt. Egyszer kétszer volt, hogy olyan valósághűen álmodtam vele, mintha tényleg ő lett volna,ennyire valósághűen emlékezni sem tudok rá. De akkor olyan fájdalmasan belém hasított a hiánya, hogy egyből felébredtem.
2014. szept. 30. 08:12
Anyukád üzenete volt egyértelműen.Figyeld a jeleket , ha ráhangolodsz, csodálatos dolgokat tapasztalhatsz meg.
2014. szept. 29. 12:52
Anya karácsonykor halt meg, nagyon hiányzik. Pár napja délután nagyon sokat gondoltam rá, és kértem, hogy jelezzen nekem, hogy valamilyen formában azért még létezik. Erre a napra virradóan felébredtem hajnalban, meg akartam nézni a telefonomon, hogy mennyi az idő, és a kijelzőn egy ismeretlen, teljesen szabályos telefonszám volt, olyan közretszámmal, ahol ő az egész életét leélte. Furcsállottam, de mivel akkor ébredtem, nem fogott még olyan jól az agyam, kitöröltem a számot, hogy megtudjam, mennyi az idő. A különös az, hogy nem értem, hogy kerülhetett a szám a kijelzőre, nem hívás volt, hanem be volt ütve a szám, mintha hívni akartam volna. Nem volt az utolsó hívások közt sem ilyen szám, hogy véletlenül megnyomva a telefonom előjöhetett volna. Szerintetek?
2011. szept. 25. 21:04

Minden olvasóm rendelkezik tehát belső érzékekkel, és bizonyos mértékig szüntelenül

használja is őket, bár az ego szintjén ennek nincs tudatában. Mi viszont teljesen

szabadon és tudatosan használjuk belső érzékeinket. Ha te is így tennél, ugyanolyan

környezetet érzékelnél, mint amilyenben én létezem. Álca nélküli állapotot látnál,

amelyben az események és a formák szabadok, nincsenek leragadva az idő kocsonyás

közegében. Ezt a szobát például nemcsak viszonylag állandó bútorok együtJane

Roberts: Seth könyve – A lélek örök érvényessége 73

tesének látnád, hanem a fókuszt átállítva megpillanthatnád az egyes tárgyakat alkotó

molekulák és más részecskék szakadatlan, végtelen táncát.

Megpillanthatnád a foszforeszkáló ragyogást, az elektromágneses "struktúra" auráját,

amely magukat a molekulákat felépíti. Ha akarnád, olyan kicsire zsugoríthatnád

tudatodat, hogy keresztülutazhatnál egyetlen molekulán, és a molekula saját világából

kitekintve végignézhetnéd a szoba univerzumát, az egymással kölcsönhatásban álló,

állandóan mozgó, csillagszerű alakzatok óriási galaxisait. És ezek a lehetőségek mind

érvényes valóságot jelképeznek. A tiétek semmivel sem érvényesebb, mint a többi,

viszont ez az egyetlen valóság, amelyet érzékelsz.

2011. szept. 25. 21:00
A tudat voltaképpen a valóság bizonyos dimenzióinak érzékelésére való képesség
229. Titánia83 (válaszként erre: 225. - Ecc37797d3)
2011. máj. 26. 09:50

Dr. Doreen Virtue jut eszembe, aki gyermekként szintén látta az elhunyt nagyapja lelkét, míg a család többi tagja nem. Valamelyik könyvében olvastam.


Úgy látszik, hogy akiről tudják a lelkek, hogy fogékonyabb rá, ahhoz visszajönnek, és hoznak üzenetet. A többieknek max. álom síkban küldenek. De lehet van, aki azt sem érti.

228. Titánia83 (válaszként erre: 226. - Lio78)
2011. máj. 26. 09:49

UramIsten! Az nagyon kemény lehetett.


De nagyon egyetértek veled, hogy a másik oldal is megtalálja az embert, ha megnyílik egy témában. :S

227. Titánia83 (válaszként erre: 225. - Ecc37797d3)
2011. máj. 26. 09:48

Ez érdekes lehetett. A mágiával minden téren vigyázni kell, mégha fehér is van ráírva a könyvre, nehogy keveredjen bele fekete. :S Szóval nagyon megbízható forrással kell dolgozni, és védelmet kérni közben, meg hallgatni a megérzéseidre, hogy tényleg jó e az adott dolog.


Másrészről lehet nyílott kifele a 3. szemed, azért jöttek elő képek, vagy valamit ezzel kapcsolatban aktiválhatott, akár előző életbeli történések képeit is láthattad...


Ez mennyire érdekes, hogy az is hatással van az emberre, hogy ki lakott ott előtte, és neki milyen dolgai voltak? :S

226. Lio78 (válaszként erre: 225. - Ecc37797d3)
2011. máj. 26. 09:24
Nyünyi ezt a dolgot én is átéltem azzal a különbséggel hogy nekem volt aki elmondja, hogy az emberek azért nem tudnak erről a világról túl sok mindent mert ez a világ tökéletesen megvédi magát. Azzal hogy meg akartad osztani a dolgokat egyfajta védekezési reflexként elkezdtek téged "szadilni" hogy hátha abbahagyod. A másik hogy amikor valaki ilyesmivel foglalkozik és netán az erő is megmutatkozik benned akkor a másik oldal kíváncsisága is felébred. Szóval ezért foglalkoznak ezzel az idősebbek akik már egyedül vannak és a remeték keleten stb. mert a másik világ is ugyanúgy fog veled foglalkozni, mint te vele és a körülötted élőket sem fogják kímélni. Nálunk is volt minden a rejtélyes véres tenyérlenyomattól kezdve a villanylekapcsolódástól a kopogásokon át minden.
2011. ápr. 10. 19:22

Sziasztok.Nekem is eszembe jutott 1-2dolog ahogy olvasom a hozzászólásokat.1álmom van,ami nagyon megmaradt bennem,tavaly álmodtam a papámmal,aki már 14éve meghalt.Szerintem tudatos álom volt,mert ennyire valósághűen még nem álmodtam semmit,de közben tudtam hogy éppen alszom.Az a lényege,hogy szinte az egész család egy házban volt,és hirtelen megjelent a papa.Teljesen meglepődtem és elkezdtem kiáltozni,hogy nézzétek itt van,visszajött.Mindenki csak értetlenül nézett,mert ők nem láttak semmit,és erre azt mondta a papa,hogy felesleges hogy szóljak nekik,mert csak én láthatom őt,és hogy nagyon jól érzi magát.Mire megkérdeztem hogy ő most hol van tulajdonképp,erre már nem válaszolt,és eltűnt.

A másik dolog kb.2éve volt.Volt egy fehér mágiás könyvem.Csináltam a neten egy honlapot,és úgy gondoltam hogy kiírom a könyvből az oldalamra hogy milyen szimbólumok,varázsigék vannak,védelmező praktikákat,stb.4-5napon keresztül csak a könyvet bújtam,közben meg írtam.A 2.naptól nem tudtam aludni.Ha lecsuktam a szemem,rögtön máshová kerültem,képeket láttam,és annyira megijedtem,hogy hangos sikítással felijedtem.Nem aludtam,nem álmodtam,ez teljesen ébren állapotban történt,és szinte a nap bármely szakában.Kezdtem megrémülni,hogyha nem fogok tudni aludni,teljesen ki fogok merülni.Volt hogy sikerült 1-2órát aludni,de akkor még nagyobb sikítozással ébredtem,majd kiugrott a szívem a helyéről.4-5nap alatt leírtam a dolgokat,és kb.még 2hétig nem mertem sokszor a szememet lecsukni,mert egyből képek,majd a sikoly.Nem tudom miért voltak ezek,de akkor megijedtem rendesen.

Nekem is volt olyan a másik lakásban ahol éltem(egy jósnő lakott ott előttem mint utóbb kiderült,nem volt sok helyen zár,mert kiszedte őket),hogy nagyon sokszor féltem ok nélkül.Egyszer lefeküdtem aludni délután,és éreztem hogy valaki van a hátam mögött,és húzza a kezem egyre jobban és nem akar elengedni.Próbáltam megnézni mi az,de nem tudtam oldalról,és hirtelen kívülről láttam az egészet,és valami nagyon ronda fejű valami volt.

224. Titánia83 (válaszként erre: 223. - 1cd46d69dc)
2011. ápr. 5. 18:15
Jaj, az meredek lehetett. :S
223. 1cd46d69dc (válaszként erre: 151. - Pancsika37)
2011. ápr. 5. 00:08
szia,a ha hiszed ha nem kb 4éve,én is átéltem ezt az átőleléses dolgot,csak annyi kűlőmbséggel,hogy én álmomban,mire felkeltem minden szanaszét volt a szobába,még az álolámpa is eldőlt.
222. Sylvia81 (válaszként erre: 221. - 83e25137af)
2011. febr. 21. 13:28

Reméljük. :)

Az ittmaradóknak mindig nagyon nehéz, de nekik odaát van a helyük. Még ha ez nekünk fáj is.

221. 83e25137af (válaszként erre: 220. - Sylvia81)
2011. febr. 21. 11:52
őróla tudni kell hogy imádott engem mindennél jobban (egyszem unokaként) de utált függni bárkitől és azt mondta mindig hogy "Nem akarok a terhetekre lenni" szerintem ő átkelt sikeresen.
220. Sylvia81 (válaszként erre: 219. - 83e25137af)
2011. febr. 21. 11:41

Akkor is dönthet úgy, hogy marad, ha te igazából nem ragaszkodsz ehhez, csak fájdalmat érzel. "Sajnálatból" marad, hogy enyhíteni próbálja a fájdalmadat. Velem is ez volt.

Annál a hölgynél is nekem kellett elküldenem Anyát. Pedig érte 2 ember jött, hogy átsegítsék.

219. 83e25137af (válaszként erre: 217. - 279430c980)
2011. febr. 21. 11:32

igazából nem érzem a jelenlétét meg semmi... szerintem csak ennyire fájó az elvesztése.. és sokkolt a látvány is ami fogadott.. erről lehet szó.

az álmoskönyvben megnéztem mit jelent az álmom és megnyugtató.


meg közeledik a lakás kipakolásának az ideje.. azzal végleg lezáródik az egész...


ha nagyon nyugtalan leszek akkor ezt a gyertyás kis szertartást megcsinálom! Köszönöm

218. Sylvia81 (válaszként erre: 216. - 279430c980)
2011. febr. 21. 10:08
:(
217. 279430c980 (válaszként erre: 214. - 83e25137af)
2011. febr. 21. 05:54

Éjfélkor fogj egy fehér gyertyát. De szigorúan csak te legyél ébren senki más. Amikor kereken éjfél van gyújtsd meg a gyertyát és nézz mélyen bele. Mond a nagymamádnak a következőket:

Drága mami! Vagy ahogy te nevezted mindegy! Nagyon szerettelek téged és mindig is szeretni foglak, de most elengedlek, kérlek menj utadra. Ezt mond el 3x fújd el a gyertyát és feküdj le aludni. Meglátod megkönnyebbülsz és a mamád is tovább tud lépni.

2011. febr. 21. 05:51
Emlékeztek, hogy kb 1 másfél hete írtam nektek egy szörnyű rémálmom? Már előtte mondtam nektek, hogy nekem az álmaim jeleznek, ha valaki meg fog halni, vagy tragédia történik. Emlékezzetek vissza azt az álmom nem tudtam hova besorolni és tőletek kérdeztem mit jelenthet. Tegnaphoz 1 hétre volt apunak a szülinapja és találkoztam a bátyámmal aki mondta ő eddig nem hitt benne, de látta az anyósát megjelenni aki tavaly halt meg. Én hittem neki egyedül. Erre tegnap csörög a telefonom. A bátyám sógora meghalt. Éjjel felhorkantott és örökre elaludt.... 35 éves 2 pici gyermek édesapja volt..... Szíven ütött a dolog. A sógornőm teljesen kivan. Tavaly az anyukáját idén a testvérét veszítette el.
215. 279430c980 (válaszként erre: 214. - 83e25137af)
2011. febr. 21. 05:46
Nekem a papám jelezte, hogy már menne. Állandóan álmomban jelent meg és félelmetes volt. Láttam őt holtan felkelni beteghordozó ágybó, láttam őt aluljáróban bohócként táncolni, láttam őt emberek arcában. Mind nagyon nagyon félelmetes hatást keltett. Akkor elmentem egy névnapi buliba és ott én is tök véletlen találkoztam egy nővel akivel életemben először beszéltem a papámról. azt se tudom, hogy jött szóba, hisz 10 éve nem beszéltem róla. Ő segített nekem egy technikával, hogy hogyan is tudom elengedni. Megcsináltam és a papa elment. Ő is 10 évet volt itt miattam.
214. 83e25137af (válaszként erre: 213. - Sylvia81)
2011. febr. 20. 14:52

értem. hát nekem még viszonylag friss a dolog. nincs 2 hónap és nerég vele álmodtam és akkor megnyugodtam. Egyébként a nagymamám és egyben utolsó nagyszülőm volt.


lehet hogy azért viselt meg mert már nem maradt csak a két szülőm a családból és attól félek hogy nem fogom tudni elengedni..

ha meglátom egy személyes tárgyát teljesen úgy érzem hogy ledermedek mintha a földbe gyökerezne a lábam. ha rajtam van pl a karikagyűrűje szó szerint fáj a kezem...


nem tudom mit tegyek..

213. Sylvia81 (válaszként erre: 212. - 83e25137af)
2011. febr. 20. 12:59

Nekem "véletlenül" az utamba került egy ember, aki segített elengednem anyukámat. És mindezt úgy, hogy nem is tudtam, hogy ez az ember ilyet is csinál, igazából azért mentem hozzá, mert diszharmóniát éreztem az életemben. Sokmindenre rávilágított, segített megtalálnom az utamat.

Pl. leszedett rólam egy energiavámpírt (élő ember volt, nem lélek!!!), szétszedett egy kusza szerelmi szálamat, meg már nem is emlékszem, mi mindent csinált még.

És biztos, hogy anyu csinálta, mert már nagyon fogytán volt az energiája idelent. (Asszem akkor már 10 éve volt velem test nélkül.)

212. 83e25137af (válaszként erre: 211. - 279430c980)
2011. febr. 20. 11:55
ezt hogy jelzik hogy mikor "elég"? pl álomban jelezhetnek?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook