Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Csalódások fórum

Csalódások (beszélgetős fórum)


2010. nov. 26. 17:48
Az ember elsősorban önmagával szemben legyen kritikus, következetes, szigorú. Egy életen keresztül meg úgysem lehet mindenkinek megfelelni. Az már meghunyászkodás, megalázkodás.
8. 8285925b39 (válaszként erre: 1. - Békepipa20)
2010. nov. 26. 17:31

... igen, a 18 év alatt elkövetett gyereknevelésemben.... tehát magamban. Megkérdőjeleztem az elmúlt egy évben nagyon sokszor, hogy mi a fenét csináltam 18 évig, hogy ez történhetett....

... és emellett már semmi csalódásra nem tudok visszaemlékezni, mind semmis és törpe, ha volt is...

7. Cippora (válaszként erre: 5. - Pahet a vadász)
2010. nov. 26. 17:29
Szerintem az első-második csalódáson nehezen lép túl az ember,főleg ha érzékeny típus.A sokadikat én már úgy fogadtam el,hogy a szemem sem rebbent.Mondjuk úgy,hogy valaki egy nap még az életem része volt,másnap meg nem,és én ezt simán elfogadtam.És ez nem érzéketlenség.Ha valakiben nagyot és mélyet csalódok,és teszem azt ellenem fordul,akkor nehogy már még én sírjak utánna.Keményedik az ember egy idő után.-gondolom.
2010. nov. 26. 17:25

Szerintem, nem szabad senkitől semmit elvárni, mert úgy is csalódsz benne. Persze, nehéz az olyan élet, ahol félsz bízni bárkiben. Meg nem is lehet ilyet csinálni.

Szóval így is úgy is csalódni fogunk, el kell fogadni, hogy minden ember más és más, és nem mindig úgy cselekszik, hogy nekünk jó legyen...

2010. nov. 26. 16:45

Túl kell lépni, túl kell lépni...de hogyan?

amikor csalódik az ember, akkor fáj, ha fáj, akkor nincs az az isten aki bemagyarázza nekem, h nem fáj, vagy hogy lesz ez jobb is...csak az idő segít mindenen...

2010. nov. 26. 15:51
Több ilyen volt,mint igazi barát.Az elején nagyon fájt,aztán hozzászokik az ember,és már óvatosabb.Tényleg túl kell lépni az ilyenen,minnél hamarabb!
2010. nov. 26. 15:43

Mást sajnos úgysem tehetünk,muszáj túltenni magunkat rajta.

Az érzékenyebbeknek ez nehezebben megy.

2010. nov. 26. 15:22
Ez az élet: vagy mi csalódunk, vagy bennünk... Túl kell rajta lépni...
2010. nov. 26. 15:10
Csalódtál egy olyan emberben,akiről soha nem gondoltad volna,hogy egyszer még ellenlábasod lesz?Vagy becsaptak esetleg?Ha igen,írd ki magadból és könnyebb lesz.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook