Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Használt ruha nagyker TAPASZTALATOK (A fórumban tilos az árusítás!) fórum

Használt ruha nagyker TAPASZTALATOK (A fórumban tilos az árusítás!) (beszélgetős fórum)

532. Tünci 72 (válaszként erre: 530. - Nokedli71)
2012. aug. 12. 08:26

Nokedli71 !

Azt én honnan tudjam??? :)))

Kérdezd meg őket....

De a könyvelődnek mindent tudni illene....vagy cseréld le !

2012. aug. 11. 14:30
Helyhiány miatt beszerzési ár alatt eladnám a ruháimat.
530. Nokedli71 (válaszként erre: 529. - Tünci 72)
2012. aug. 10. 10:57
Köszönöm Tünci a válaszod. Ha ez így van, akkor mi lehet a magyarázat arra, hogy szomszédos településen nyugtát adnak csak?
2012. aug. 10. 09:36
Üzletben kötelező a gép !
2012. aug. 10. 08:25

Sziasztok!


Használt ruha üzletben, ha nem leszek áfá-s, kötelező a pénztárgép vagy elég a nyugtatömb? Válaszaitokat előre is köszönöm!

527. gallele
2012. aug. 7. 11:58

Megnèztem a ruhàkat.Vettem is beloluk, mèg alkudtam is;)Nagyon szèpek tisztàk,nem szakadtak, làttszik, hogy nem kidobtàk, hanem ajàndèkba kuldtèk valakinek.Tobb Adidas, Puma volt benne,meg kèt sportcipo, az is Puma.Lehetett vàlogatni, de inkàbb csak a hely ès pènz miatt, egyforma jo minosèg volt minden zsàkban.

Remèlem folyamatos lesz az ellàtàs. Valaki hallott màshol is ilyen lehetosègrol?

Ha lehetne, csak ilyen helyrol vàsàrolnèk.

526. laborzizi (válaszként erre: 525. - Petrikek)
2012. aug. 7. 07:41
Zala megyében. Ha tudsz, segíts,amit előre is köszönök.
525. petrikek (válaszként erre: 523. - Laborzizi)
2012. aug. 7. 05:02
hol nyitnál?
524. fiatal (válaszként erre: 520. - Edit.75)
2012. aug. 6. 21:15
Szia engem érdekene ! Eltudnád küldeni az infókat csiniruhat@gmail.com-ra Köszi Rita
2012. aug. 6. 14:35

Üdvözlet mindenkinek!

Új vagyok itt, kérlek, fogadjatok be, mert a használtruha üzletben is teljesen új vagyok.

Most intézem az engedélyeket, az üzlet kialakítását, szeptember első napjaiban szeretnék nyitni.

Tudom, az üzlet nem a barátságról szól, de kérlek segítsetek abban, hogy legyen megbízható beszerzési forrásom, mivel nem öt hónapra tervezek.

Dunántúli kisvárosban (10 ezres) szeretnék egy jobb minőségű üzletet nyitni, nem divatbutikra, de vállfás ruhákra gondoltam, ami mindenképpen naponta kell az embereknek elérhető árakon.

Sajnos, jelenleg a családban egy súlyos műtétből lábadozó betegre is figyelnem kell, s emiatt nem tudok több nagykert is meglátogatni, pedig tudom, személyesen kell a ruhát kiválasztani. Az nagyban megkönnyítené a dolgomat, ha célirányosan tudnék a beszerzéssel foglalkozni.

Bármilyen segítségért hálás vagyok, és szívesen veszem.

A másik fórumra tettem fel az üzletnyitásra vonatkozó, jelenleg aktuális szabályokból egy-két dolgot, hátha valaki hasznát veszi.

2012. aug. 4. 15:44
Ha érdekel valakit jó minőségű felnőtt ruha,akkor nyugodtan irhat.
521. gallele (válaszként erre: 520. - Edit.75)
2012. aug. 4. 13:42

Nem tudom, hogy lehet-e válogatni,gondolom igen.

Most már biztos hogy megnézem, kiváncsi vagyok.

Majd jelzem, hogy milyen volt.

520. Edit.75 (válaszként erre: 512. - Gallele)
2012. aug. 3. 18:25

Vagy esetleg válogatni lehet 2000-ért??


Úgy még elmenne...

519. Edit.75 (válaszként erre: 512. - Gallele)
2012. aug. 3. 18:23

Ez nyers árú????????? Ha igen akkor felejtsd el!


2000/Kg áron nyers árút venni :D :D :D


Nyerset lehet venni 250 forinttól 600-ig


2000/Kg ez az év vicces :D


Úgy látszik van aki elhiszi


Vicces :D

518. tercsibe (válaszként erre: 517. - Gallele)
2012. aug. 3. 15:17
Majd írd meg légyszi a tapasztalataidat. :) Ahonnan én akartam venni, ott csak hitegetnek azóta is, hogy nemsoká lesz bébiruha, várjak türelemmel, majd szólnak... Hát, azt hiszem, lemondhatok róla. :(
517. gallele (válaszként erre: 516. - Tercsibe)
2012. aug. 3. 11:40

Nincs minimum,ők nem nagykereskedők,hanem az egyházi szervezet, akiknek

k direktbe hozzák a csomagoket angol és holland egyházak.selejtet nem láttam, bár lehet közte szakadt v. pecsétes .

Akkor azt hiszem, megprobálom.

516. tercsibe (válaszként erre: 512. - Gallele)
2012. aug. 2. 22:16
Szerintem pesti viszonylatban nem drága a 2000Ft/kg. Háda és társai 3000-ért adják kilóját a dolgoknak. Kérdés, hogy ebben mennyi a selejt, de ugye ez is változó, gondolom. Mi a minimum, amit meg kell tőlük venni?
515. pgy973
2012. aug. 2. 09:30
Szuper minőségű angol krém gyermekruhát vennék(Next,George stb).Tudna valaki segíteni?
514. perisa (válaszként erre: 506. - Petrikek)
2012. aug. 1. 23:39
Rosszul írtam...nincs kereskedelmi végzettségem.
513. pgy973
2012. aug. 1. 22:10
Ismeri valaki P+P imp.ker. kft-t. 6 fontért kínálnak krém gyermekruhát. Bazán Pál a cég vezetője.Fent van az oldaluk a lap.hu-n is.
512. gallele
2012. aug. 1. 15:53

Sziasztok,kivàncsi vagyok, ismeritek -e ezt a csatornàt illetve szerintetek mennyire lehet megbizhato.

Direkt gyujtèst ajànlanak, àllitolag bontatlan ès nem àtnèzett csomagok,angol ès holland,segèlyszervezet.Pesten lehetne àtvenni, 2000 ft/kg. àllitolag sok gyerek ,ruha ès cipo is van benne.

Vettetek màr vagy hallottatok ilyet?nem dràga ez egy kicsit?

511. ttunde72 (válaszként erre: 510. - Balubaba2003)
2012. júl. 31. 21:41

Ugyan, csupán elolvastam a honlapjukat...nem kell ahhoz tulajnak lenni, hogy tudjak értelmezni pár mondatot. Próbálkozz meg vele újra, talán most összejön.

Amúgy valóban, a "ruházatban" a nagyker a téli ruhákat nyár végén szerzi be és tél végén a nyárit. Valószínűleg ezért frissítik a téli fényképeket épp most.

Nem feltétlen kötekedsz, csak egy kicsit másképp gondolkodsz. :-)

510. balubaba2003 (válaszként erre: 509. - Ttunde72)
2012. júl. 31. 20:17

Két lábbal kelek föl :)) kedves ttunde72 !


Tagja vagy talán a cégnek hogy ennyire véded őket és annyi mindent tudsz rólunk ?

De tőlem akár a tulaj is lehetsz,nekem nem jött be a honlapjuk .

Azt írod hogy pár hete csizmákkal volt tele az oldaluk....a nyár kellős közepén ej-ej! vagy még a tavalyi képeket most vették le az is meglehet. :)

vagy ők télen rakják majd fel a szandikat és nyáron a csizmákat???

Végül is nekem tök mindegy!!

ENNYI.

Minek kötekednék kedves ttunde72?

itt bárki leírhatja a véleményét azért vagyunk itt vagy te miért is ? reklám célból tán?

de tőlem nyugodtan :)

509. ttunde72 (válaszként erre: 507. - Balubaba2003)
2012. júl. 31. 18:31

A 4500.-/pár a vadiúj dobozos cipőre vonatkozik. A 2500.-/kg pedig a használtcipős ár.

Azok pedig nem katalógusképek, ennél sokkal jobbakat csinálok még én is, hát még egy fotós. :-)

Illetve adnak kilóra is meg darabra is, ez annyira azért nem bonyolult. ))))

Pár hete sok csizma kép volt feltöltve, gondolom átalakítják az oldalt, ezért nincs épp fent semmi.

Szóval mindenbe bele lehet kötni, ha az ember bal lábbal kelt. :-)

508. ttunde72 (válaszként erre: 505. - Perisa)
2012. júl. 31. 18:24
Én úgy tudom turi üzemeltetéséhez nem kell semmilyen kereskedelmi végzettség.
507. balubaba2003 (válaszként erre: 500. - Ttunde72)
2012. júl. 31. 17:12

Érdekes a honlapjuk..


Azt írják csupa krém cipőjük van ...hja 4500 Ft/darab áron... akkor mennyiért kelelne nekünk árulnunk ááááh .

de érdekes sehol egy gyerek cipő fotó meg hasonlók..

csupán pár katalógusból átvett kép de az is inkább az idősebb korosztáyl részére akik örülnek ha a nyugdíjból megélnek nemhogy cipőket vegyenek..belőlük nincs nagy forgalom,bevétel.


Azt is észrevettem az árlistájuknál ,hogy azt hírdetik csak krém cipőjük van de a legalsó sorban ott van 1.osztályú 250Ft/kg áron...akkor most darabra vagy kg-ra adják? mert nagyon nem mindegy nekünk ugye!


Nekem a honlapjuk alapján nem szimpi ,biztos nem látogatom meg őket.

506. petrikek (válaszként erre: 505. - Perisa)
2012. júl. 31. 14:43
Használt ruha üzlethez nem kell tanfolyam.
505. perisa
2012. júl. 30. 22:49
Sziasztok! Én is új vagyok itt...tegnap éjjel végig olvastam a fórumot...ma újra megteszem, mert sok az infó...magamról annyit több mint egy éve munkanélküli vagyok és ha nem kezdek valamit akkor az is maradok....régebben dolgoztam a kereskedelemben és tervezem én is egy turi üzlet megnyitását...csak az elején kell kezdenem, mert kereskedelmi végzettségem nincs...tanfolyam keresésben vagyok.
2012. júl. 29. 17:34

Sziasztok!

Én most találtam erre a fórumra, és láttam, hogy ti már nagyon tapasztalt használtruhások vagytok!

Én most szeretnék használtruha üzletet nyitni, ahol, baba és gyerekruhákat árulnék!

Szeretnék tanácsot kérni, hogy honnan vegyek használt ruhát, ha bárki tudna nekem segíteni azt nagyon megköszönném! Bármilyen tanácsot szivesen fogadok!!!

Előre is köszönöm!

503. ttunde72 (válaszként erre: 502. - Bpisti)
2012. júl. 26. 19:48
A honlapjukat nézegettem már nem egyszer, jó csizmáik vannak feltöltve, de volt turis aki azt mondta nem jó. De az lehet csak az infót féltette.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook