Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Gyakori kérdések a 90 napos diétáról fórum

Gyakori kérdések a 90 napos diétáról (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Gyakori kérdések a 90 napos diétáról

❮❮ ... 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 ... ❯❯
54337. Vimafe
2011. szept. 27. 18:28
Szerintem nagyon finom nekem az egyik kedvenc salim :)
54336. Kditke (válaszként erre: 54332. - Kicsiko)
2011. szept. 27. 15:32

Kitartás a diétához !!!!Nekem ma keményítő van délben sült krumpli volt, isteni fincsi délután pedig kukorica saláta paradicsommal lesz !!!

Nekem holnap lesz CH napom, de már ma felkészültem, vettem ebédre a durumtészta mellé bolognai szószt (természetesen husi nélkül) és vacsira pedig jöhet a szilvásgombós !!!!Nyami-nyami !!!!Szerintem mindegy, hogy kenyér vagy pogi csak ne legyen súlyra sok az a lényeg !!!

54335. Nituska18
2011. szept. 27. 09:48
szép napot mindenkinek, 7 ágra süt a nap:D nekem ma fehérje:D nem mertem mérlegre állni pedig tegnap gyümi nap volt, de előtte bünöztem viszont amit érzek az cmben elég sok és látványos tökre örülök, és a böröm tök selymes és egyre feszesebb:D ami szintén tökjó:) nektek hasonló tapasztalat? vki irta a szaunát ezen télen én is gondolkodok:D mert akarok járni majd uszni vagy kangoo jump-ra esetleg, ha birom anyagilag és az itthoni torna mellett persze:) ma mozognom kell:D:D
54334. kicsiko (válaszként erre: 54333. - Csavargocsaj)
2011. szept. 27. 09:37

Köszi a biztatást! Tudom, hogy fejben dől el, de azért az ember agyában csak ott motoszkál, hogy na már megint elgyengültél. Sebaj, a következő mérlegelésig még van 10 napom, úgyhogy nincs mérleg, ami bizonyítaná a "bűnösségemet"...

Én mára tervezem a gyümi vásárlást a holnapi gyümölcs naphoz. Szép napot és jó falatozást!

54333. Csavargocsaj (válaszként erre: 54332. - Kicsiko)
2011. szept. 27. 09:33

Szia,

2-3 falat tortától még nem lesz semmi bajod, úgy ahogy a pogiktól sem :-) Próbálj fejben elvonatkoztatni, attól, hogy ettől most hízni fogsz. Én ha olyat eszek, ami nem a napi előírt kaja, azzal nyugtatom magam, hogy most erre a szervezetemnek szüksége volt, és jól esett, ergo nem hízlal :-))) Minden fejben dől el...Az agykontroll is ezen alapszik.

Csütörtökre egy nagy kalappal!!!

Nekem ma gyümi nap :-) már betoltam 2 fahéjjas párolt almát, meg egy marék mandulát. :-)

54332. kicsiko
2011. szept. 27. 09:02

Sziasztok! Ma CH nap van, de rá sem bírok gondolni a kajára, pörögnek az események. Indulhat a végtörlesztés, csütörtökön kiderül, leszek-e bölcsivezető...ááááá. Egyébként is tegnap megint bekaptam 2-3 falatot a vasárnapi tortából...egyébként, ha a paradicsomos kápi mellé szelet kenyér helyett 2 pogit kaptam be az gáz? Ma visszafogom magam, holnap meg ezerrel gyümi, hogy csütörtökre jól nézzek ki!!!

Szép napot mindenkinek!

54331. Csavargocsaj (válaszként erre: 54320. - Cordes)
2011. szept. 26. 21:04

Szia, semmi gond a belekotyogásoddal :-)

Régi motoros vagyok már a diétázás terén, nem is a fogyással van gondom, ahogy már régebben írtam, hanem a leadott súlyok lennt tartásával :-)

Végülis tonhalas salátát ettem lenmagolajjal vacsorára.

Szerintem nem a napok szétválasztása a fontos, hanem az egy étkezésen belüli szétválasztás. Ha kenyérfélét ennék vacsira, nem tudnám megállni azt, hogy keveset egyek (mint múlt héten), így hát inkább este már nem is eszek szénhidrátot, jobb ha nem esek kísértésbe :-)

Gratulálok, hogy ilyen jól tartod a súlyod!

54330. Kditke (válaszként erre: 54324. - Kicsiko)
2011. szept. 26. 20:32

Mennyit fogyott az az ismerősöd 1 év alatt ????

Nekem is vannak nehéz napjaim mikor éhes vagyok nagyon és kívánok valamit nagyon !!Igen nekem is vannak olyan evési rohamaim, hogy most csak fehérjét ennék, de sokat de mire elérek a fehérjenapig addigra elmúlik !!!Mint pl. ma is a szemem jobban kívánta, mint a hasam !!!

54329. Kditke (válaszként erre: 54327. - Cordes)
2011. szept. 26. 20:03
Cordes a mozgással sajna van egy kis bajom, ugyanis mivel a 13 kg után megállt a kiló így elkezdtem szobabicózni ami a térdem tönkretette , pontosabban Baker cysta alakult ki a megeröltetéstől.Pedig csak 3 km-t bicóztam !!Sajna a súlyom még mindig nagyon nagy max a séta javasolt még az én súlyomban !!!De örülök, hogy azt írjátok, hogy tovább is lehet csinálni !!!Nekem is jobb a közérzetem ha szétválasztok, még ha néha nagyon éhes is vagyok !!!
54328. zsuci7 (válaszként erre: 54327. - Cordes)
2011. szept. 26. 19:17
Nagyon ügyes vagy, én sem szeretném abbahagyni, még az álomsúlyig 4kg-tól kellene megszabadulnom, de amit legjobban szeretnék ahhoz 7kg-tól, csak azt nem tudom mennyi idő vagy egyáltalán tudok e annyit fogyni, mert már eltelt 30 nap és 3kg-val vagyok kevesebb.Tudsz valami ötletet?
54327. Cordes
2011. szept. 26. 18:17

Sziasztok:)


Én mint írtam az előbb lassan a 200. napnál tartok. Eredetileg 13kg-t akartam fogyni,90 nap alatt lement 18, azóta még 4 :) Elvileg abbahagytam, de heti 1 gyümi-illetve heti 1 víznapot tartok, jót tesz nekem. Hétvégén mindig dőzsi van, hétközben nyugi, szétválasztott napok. Rengeteget mozgom. Egyszerűen nem tudok visszaállni a rég étkezésre- nem is akarok - de megfigyeltem, hogyha keverem a dolgokat, akkor nehezebb a gyomrom, nem érzem jól magam. A reggeli gyümit mindenképpen tartsátok be,a rengeteg ivást és a mozgást is, akkor szerintem nem fognak visszajönni a kilók. Én eszek sütit, fagyit, kekszet is, annyi fagyikelyhet ettem idén nyáron, mint még soha, de csak bizonyos napokon.

Kitartást a fogyáshoz és a súlymegtartáshoz mindenkinek!

54326. zsuci7
2011. szept. 26. 17:37
Sziasztok csajok, túl vagyok a vacsin is, most sütöm a csokis banános muffint a vendégeknek, de én már ma nem eszek az tuti:-)
54325. kittuka87
2011. szept. 26. 17:10

sziasztok!!!!

Látom megint vannak akik most csatlakoztak!! Üdvözöllek benneteket és kitartást kívánok higgyétek el nagyon megéri!!Nekem most egy ideje nagyjából megálltak a kilók viszont én is előszedtem a szekrényem aljából olyan ruhadarabokat amik szűkek voltak és már hordom őket, sőt van olyan is ami csak a combom feléig jött fel és már be is tudom gombolni! :) Ezért elhatároztam hogy egy darabig nem is álok mérlegre mert mindig elkeserít hogy ugyan annyi... de ezek szerint a cm-k mennek azért szépen lefelé!Már bánom hogy az elején nem mértem le magam...

Olvaslak csavargó csaj hogy nem akarod abba hagyni 90 nap után, én is ezen törtem a fejem, hogy nem hagyom abba!Szerintem azért jó ez a diéta mert simán lehet egy uj életforma is!! Kiinek mi a véleménye??Régi 90 napozók????

sok puszi nektek, bocsi hogy kicsit hosszúra sikeredett az irományom :P

54324. kicsiko (válaszként erre: 54321. - Kditke)
2011. szept. 26. 14:17

Szia! Nálunk a faluban van egy csaj, ő folyamatosan csinálta, ha jól tudom egy évig, de lehet, hogy tovább. Ráadásul ő brutális volt, mert minden héten tartott víznapot és olyankor még szaunázni is ment...szóval szerintem mindenki a saját szervezetén veszi észre, meddig csinálhatja. Nálam (a naplómban írtam) a villámdiétáknál pár nap után jelzett a szervezetem, hogy elég volt...ha ezekre figyeltek, szerintem nyugodtan mehet többször is.

Sok sikert!

54323. Vimafe (válaszként erre: 54321. - Kditke)
2011. szept. 26. 13:42

Gratulálok a -13,5 kilóhoz! Ezek jó kérdések amit feltettél engem is érdekelnének a válaszok :)

Én is nagyon félek hogy ha befejezem a diétát visszahízom, mostanában még a gondolatoktól és illatoktól is hízom :(

54322. Vimafe (válaszként erre: 54317. - Csavargocsaj)
2011. szept. 26. 13:38

Köszi! :)

Az jó ha ezeket lehet enni, engem mondjuk a kigyóubi tök jól eltelit.

Akkor gondolom lehet savanyúságokat is enni gondolok most a csalamádéra illetve a céklára...


Egyre többször olvasom hogy gyüminap után mérlegeltek, azt hiszem akkor én is úgy fogom tenni akkor legalább tuti kevesebb valamivel gondolom és jó motíváció hogy ne hagyjam abba :))


12 kilót szeretnék leadni remélem sikerülni fog...

54321. Kditke
2011. szept. 26. 13:23

Sziasztok !

Ha megengeditek csatlakozom hozzátok, igaz már csak 3 hetem van hátra az első 90 naposból, de nagyon nagy segítség olvasni benneteket !!A régieket a jó tanácsok miatt az újakat meg azért, hogy más is szenved nem csak én !!!Szóval -13,5 kg-nál tartok de még kétszer ennyi feleslegem van sajna !!Szóval nagyon gondolokom, hogy nem hagyom abba hanem csinálom folyamatosan !!!Szerintetek muszály szünetet tartani ???Ha igen akkor miért ??Illetve félek ha szünetet tartok visszajönnek a kilók !!!Nekem az első hónapban 9 kg lement utána hónap kínszenvedés, többször megállt ekkor néha bűnöztem akkor visszajött pár kiló nagyon gyorsan ezért félek a szünettől !!!Nagyon jók a naplók is !!!Ha éhes vagyok, mint tengnap is gyüminapon akkor azokat olvastam és onnan merítettem erőt !!!Ma isteni fini sült csirkét ettem oldalassal amin fokhagymás-tejfölös sajtszósz volt tárkonyos húsleves lével !!!(bocsika gyüminaposok) Képzeljétek a csirkecomb után nem tudtam egy egész oldalast megenni csak a felét, régen bezzeg !!!Mérlegelni már én is főleg gyüminap után szoktam, de néha gyümi reggeleken is !!!

54320. Cordes (válaszként erre: 54319. - Csavargocsaj)
2011. szept. 26. 13:08

bocsi, hogy belekotyogok...az nagyon jó, hogy életformaként akarod követni a diétát, ez rendben is van, de szerintem a szétválasztásra azért figyelj, és ma este ne joghurtos salit egyél, hanem inkább olivaolajos-zöldfűszerest és akkor egy kis kenyérke is mehet hozzá.

Én lassan a 200. napnál tartok az új életben, tudom miről beszélek :)


Mindenkinek kitartást, nagyon ügyesek vagytok, olvaslak Titeket mindig!


Mérlegelésről...rájöttök idővel...legalábbis nálam így van, hogy van egy bizonyos vízmennyiség ami vándorol az emberben fel-le, ez nálam másfél kiló, és amikor fogyok, akkor mindig úgy, hogy ez a másfél kilós intervallum lejjebb kerül kicsivel...bár a nadrágom ugyanúgy áll, egy napon belül is van hogy hol 63,5 kg vagyok, hol meg 65, ne keseredjetek el ezen. Viszont ezt kiszűrni csak gyakori mérlegeléssel lehet, tehát aki nem bírja ki, az álljon rá nyugodtan. Ha sokat mutat, akkor azért motiváljon a becsületes folytatásra, ha meg keveset, akkor meg azért :)

54319. Csavargocsaj (válaszként erre: 54318. - Zsuci7)
2011. szept. 26. 12:46

Szia Zsuci,

nekem is ma szénhidrát napom van :-) Ma már ettem kb. 30dkg szőlőt, 3 csokis kekszet, zacskós tésztát a <K betűs levesporos gyártótól>(680 kcal) :-), délután fogok enni egy merci csokit, iszok egy kávét, és vacsira összedobok egy joghurtos salit. Én igazából nem tartom be szószerint az előírásokat. Úgy gondolom, hogy életformaként akarom követni a 90 napost, és nem akarom abbahagyni; remélem így majd lenn maradnak a kilók. Ma én is biciklivel mentem sok helyre, du. már nem érek rá mozogni, sajnos...Talán holnap :-)

54318. zsuci7 (válaszként erre: 54317. - Csavargocsaj)
2011. szept. 26. 12:24

Szia!

Neked milyen napod van ma?Nekem szénhidrát eddig túl vagyok egy zöldalmán, egy csík étcsokoládén:-( és most készítem az ebédet, magamnak diós tészta, páromnak bolognai, és épp most főzök egy liter citromos zöldteát.

Nem tudom lesz e időm ma mozogni, de ma biciklivel megyek mindenhova, ha más nem ennyi mozgásom lesz.

54317. Csavargocsaj (válaszként erre: 54316. - Vimafe)
2011. szept. 26. 11:01

Szia,

üdv a fórumban :-)

Bármilyen magas víztartalmú, kevés kalóriájú nyers zöldésget ehetsz délután. Szerintem...

Uborka, paradicsom, paprika, saláta.

54316. Vimafe
2011. szept. 26. 09:28

Sziasztok!

Én ma kezdem ezt a fajta diétát és így elsőre az lenne a kérdésem melyik az a zöldség amiket ehetek délután bármelyik napon? (kivéve ugye a gyüminapon)

54315. Nituska18
2011. szept. 26. 08:32
Egyet értek Kicsiko-val, én is úgy tudom hogy gyümi nap után kell mérni, és nem is kell mindig elég egy vagy 2 hetente:) és sokkal nagyobb meglepetés igy, egyébként én pl cm-ben tuti sokkal többet fogytam mint kgban, de mivel ez látszik is így sokkal jobban örülök neki, és próbálgatom a ruhákat amikbe újra beleakarok fogyni:) ne legyetek elkeseredve mert mindenki nagyon ügyes csak nem szabad feladni:) nekem ma gyüminap:)
54314. kicsiko
2011. szept. 26. 08:32

Sziasztok! Ma keményítő nap...töltött paprika, persze hús nélkül elkészítve az ebéd, este még nem tudom, mit eszem. A reggeli bringázás már megvolt az oviig meg vissza, most kezdődhet a kerti munka, gyomlálás, virágültetés...valamikor az ebédet is meg kellene főznöm, de ráér.

Kalóriaszegény, MÉRLEGMENTES szép napot mindenkinek!!!

54313. kicsiko (válaszként erre: 54307. - Mesita)
2011. szept. 26. 08:29
Köszi Mesita és sok sikert! Szép napot mindenkinek!!!
54312. kicsiko (válaszként erre: 54310. - Csavargocsaj)
2011. szept. 26. 08:28
Köszönöm!!!
54311. Csavargocsaj (válaszként erre: 54305. - Mesita)
2011. szept. 25. 20:17

Mehet, jó étvágyat hozzá!

u.i.: Küldhetnél egy adagot nekem is ;-)

54310. Csavargocsaj (válaszként erre: 54306. - Kicsiko)
2011. szept. 25. 20:16
Kicsiko, nagyon ügyes vagy. Gratulálok, csak így tovább!!
54309. Csavargocsaj (válaszként erre: 54304. - Zsuci7)
2011. szept. 25. 20:14

Én úgy tudom, hogy a 90 napos szerint semleges ennivaló a gomba. De nagyon nehezen emészthető.

[link]

egy kis okosság :-)

54308. Mesita (válaszként erre: 54304. - Zsuci7)
2011. szept. 25. 19:56
fehérje szerintem!
❮❮ ... 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook