Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Gyakori kérdések a 90 napos diétáról fórum

Gyakori kérdések a 90 napos diétáról (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Gyakori kérdések a 90 napos diétáról

❮❮ ... 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 ... ❯❯
54367. Mesita
2011. szept. 29. 17:04

Én nem tartok víznapot...mert elég migrénes vagyok és félek tőle, hogy szenvednék nagyon!

Inkább tartok majd két almanapot!Az is biztos jó lesz....és legalább annyira nehéz:)

54366. zsuci7 (válaszként erre: 54362. - Mesita)
2011. szept. 29. 16:45

Szia!

Köszi az őszinteséged,igazad van/igazatok van türelmetlen vagyok, így is nagyon jó,( a semmihez képest, vagy ha azt nézzük mi egy hónap az emberi életből) éppen ma csinálom 1 hónapja és -3,5kg,szóval maradok és csinálom ezt a 90 napost, csak érdeklődtem a számolgatásról.

Szóval maradok és kitartok, ezeknek az utolsó kg-nak le kell mennie:-)

Te víznapot szoktál tartani?

54365. Mesita
2011. szept. 29. 15:40

Kditke!

Nem hiszem, hogy az a hunyó....nézd me magad holnap reggel...akkor biztosan kevesebb lesz:)

54364. Kditke
2011. szept. 29. 15:28

Köszi a vizes válaszokat !!!Mesita de jó neked -0,5 kg !!!Nekem +0,7 kg, de miért ???Szerintetek a 6 kicsi szilvásgombóc lehetett a hunyó ???Nem értem ha 3 szelet sütit meg lehet enni a 6 (tényleg nem voltak nagyok) gobóc sok ???Ráadásul 4.kor ettem !!!Vagy a gombósban levő krumpli kavart be ??De hát a sütiben is van tojás !!!!!Szóval ÉHES és szomorú vagyok !!!!!Ja igen ma gyüminapom van de nagyon éhesen !!!!


Hajrá kicsikó drukk az álláshoz !!!Mikor dől el hogy megkapod -e ???


Diéta váltás szeintem is 1 hónap alatt már valaminek történnie kell egy diétában !!!Bár olyat is olvastam itt akinek az első hónapban semmi utána meg csak úgy olvadtak a kilók lefele !!!

54363. Mesita
2011. szept. 29. 15:06
Ja...és úgy döntöttem....akkor mérem magam amikor csak akarom:D:D:D....elég...nem küzdök a természetem ellen....minden reggel megmérem magam....!!!!:)))))))))
54362. Mesita
2011. szept. 29. 15:04

Sziasztok!

Én pedig megint fogytam fél kilót úgy tűnik:)

Reggel mértem...tegnap szénhidrát napom volt, ma gyümi és reménykedem, hogy holnapra megint lejjebb megy!

Ne haragudj Zsuci azért amit most fogok írni, de lehet minden embernek más jön be....ez igaz, de az is biztos, hogy én még nem hallottam olyan emberről akinek ez a diéta nem vált volna be....aki ilyet mond az vagy rosszat akar neked, vagy em csinálta normálisan!

Ahogy olvasom, folyamatosan a hozzászólásaidat, azt állapítottam meg, hogy elég sokat csalsz....:(

Ne csodálkozz Zsucikám, ha nem mennek úgy a kilók ahogy szeretnéd, ha nem tartod be rendesen....!

Csak egy példa: eszembe nem jutna gyümölcs napon somlóit enni....:):)))))

Ez a diéta használ....neked is...ha úgy csinálod ahogyan kell!

Viszont abban lehet valami, hogy lehet neked egy könyebben betartható dolog a kalóriaszámlálás, ha te a szétválasztást nem tudod betartani!

Tényleg ne bántódj meg, de ezt gondolom.

puszi és sok sikert bárhogyan is döntesz!!!!:):)

54361. kicsiko
2011. szept. 29. 14:25

Sziasztok!

Sajnálattal olvasom a váltásokat...:-((( Tudom, mindenkinek más jön be. Azért én szorítok nektek.

Én a 3. hétnél tartok, de így, hogy türelmes vagyok és nem méregetem magam, azt hiszem elégedett vagyok az eredménnyel. Egyszer valaki azt írta nekem: fejbe dől el minden - ez így van!!! Én elhiszem, hogy ezzel a diétával elérem a kitűzött célt, és amíg nem ér véget, addig nem tántoríthat el semmi - még az az átkozott mérleg sem!!!

A ma estének ugyanígy fogok nekifutni: egyik pályázó sem tántoríthat el, én vagyok a helybeli, akarom ezt az állást, mióta tudom, hogy felépül a bölcsi, és ezért minden tőlem telhetőt meg is fogok tenni!

Tartsatok ki lányok! Zsuci! 1 hónap még semmi!!! Csak az egyharmada a "távnak", adj időt magadnak, a szervezetednek és meghálálja!

Egyébként isteni volt a mai sajttal töltött pulyka...hmmmm...

54360. zsuci7 (válaszként erre: 54359. - Csavargocsaj)
2011. szept. 29. 13:12

Szia!


Én is ezen gondolkozok, ma 1 hónapja hogy csinálom a diétát, már én is gondoltam erre hogy váltsak, kalória számolósra vagy valami másra, de végül csak ezt folytatom.

Ma reggel végre lentebb ment a mérleg, tegnap nem ettem már este, csak 3kor mert fogorvoshoz mentem, ma keményítő nap, paradicsomos káposztát ebédeltem,ma estére egy kis tornát is be akarok iktatni.

Mit találtál ki újat? Lehet csatlakoznék, a déli gyümi nekem is oké!!!

2011. szept. 29. 12:39

Sziasztok,

szóval reggel ráálltam a mérlegre, tudom nem kellett volna... De miután tegnap este éhségrohamom volt, úgy döntöttem, hogy diétát váltok. Délelőtt továbbra is gyümölcsöt eszek, aztán majd a többit még kitalálom...

Ügyesek legyetek!

Puszi

54358. kicsiko
2011. szept. 29. 08:25

Sziasztok! Ma fehérje nap és a hőn áhított sajttal töltött pulykamell...alig várom. Addig is megyek szüretelni, meg puttonyozni, nehogy már punnyadjak ebben a nagy munkanélküliségben...este minden kiderül..."egyszer még eljön a nap, hogy én leszek itt a góré majd..." Le kell kötnöm a gondolataim.

Kalóriaszegény szép napot mindenkinek!!!

54357. kicsiko (válaszként erre: 54355. - Csavargocsaj)
2011. szept. 29. 08:22
Igeeen!!! Egy jó fajta házi...
54356. Cordes (válaszként erre: 54353. - Kditke)
2011. szept. 29. 07:29

Szia :)


Én vizet, teát és kávét üresen iszom és jól bírom, még most is tartok heti 1 víznapot, pedig már nem is diétázom:) Egyszerűen jót tesz, mindig átértelmeződik az evéshez fűződő viszonyom...

54355. Csavargocsaj (válaszként erre: 54353. - Kditke)
2011. szept. 29. 07:23
Pálinkát :-DDDD
54354. kicsiko (válaszként erre: 54353. - Kditke)
2011. szept. 28. 13:27
Én ittam 100%-os gyümilevet is!
54353. Kditke
2011. szept. 28. 13:20
Megettem a déli tésztám nagyon fincsi volt, de a husi azért hiányzott belőle és a sajt a tetejéről, no de sebaj !!!De már alig várom, hogy megehessem a gombócot !!!!!(mert ismét éhes vagyok, de nem baj, mert holnapután még kevesebb leszek reményeim szerint !!!!Ha addig éhen nem halok !!!No jó ez csak vicc !!!Éhesen mennyivel viccesebb vagyok !!!!!sajttal töltött csirkemell isteni fincsi lesz kicsikó bizti !!!Elhatároztam hogy pénteken csak hős leszek és tartok még egy UTOLSÓ VÍZ napot hátha besegít, ha nem akkor soha többet !!!!Lányok VÍZ napon ti csak vizet szoktatok ?(mert én 1 l cukormentes paradicsomlevet felhígítok és azt is meg szoktam inni, az elsőnél is megittam ahol fogytam a másodiknál is megittam amikor nem fogytam)Ti mit isztok vizen és teán kívül ???????????
54352. kicsiko
2011. szept. 28. 12:22
Jó étvágyat hozzá!!! Én a takarítás közben megeszek 1-1 almát...holnap sajttal töltött pulykamell...hm...várom nagyon! És ha összejön a meló, akkor valami ünnepi vacsi!!!
54351. Mesita (válaszként erre: 54350. - Kicsiko)
2011. szept. 28. 12:08

:D az lesz mert körülnéztem és abból maradt még itthon:)

Meg eszek egy kis levest tésztával:)

54350. kicsiko (válaszként erre: 54349. - Mesita)
2011. szept. 28. 11:05
Esetleg nudli???
54349. Mesita
2011. szept. 28. 10:56

Köszi az ösztönzést lányok!

Akkor marad a két almanap....csak lelkileg még fel kell készülni rá....:)

Nekem ma reggel 40dkg-mal kevesebbett mutatott!

Nem is csoda a tegnapi keményítőre szánt kajámat úgy elrontottam, hogy pár kanállal ettem csak belőle ebédre meg vacsira is...este pedig edzés volt!

Ma ch....majd kitalálok valami finit....ez a szilvás gombóc jól hangzik bár én nem szeretem a szilvát:)legyen inkább lekváros:)

54348. zsuci7
2011. szept. 28. 10:37

Sziasztok csajok!

Ma reggel+30 dkgvál vagyok több, mint tegnap, és ha a legjobb súlyom nézem e diéta alatt akkor 0,5kg-val, de kitartok és csinálom, a mai napom nagyon felborul, mert 4-re megyek fogorvoshoz, így arra gondoltam, hogy 2-kor ebédelek és utána már semmi, mert mire hazaérek 6 óra is elmúlik. Remélem lesz valami eredménye végre, eddig egy zöld almán vagyok túl, 2-ig jön mégegy:-)Amúgy ma fehérje nap, ebédre csirkemellet készítek sajtos paradicsom salátával.

2011. szept. 28. 10:27

Hello Lányok,

nálam +20dkg szombat óta, de kit érdekel, mikor a nadrágom majd leesik :-))) Mérleget vissza rugdaltam a fotel alá :-)

Én sosem tartottam víznapot, nem vagyok hajlandó magam kínozni...Életmódot váltottam, nem fogyózok; a fogyás csak egy mellékhatás :-)

Fel a fejjel, szép napot mindenkinek!

54346. Kditke
2011. szept. 28. 10:13

Almanap szerintem is jó az is tisztít !!(tegnap én is fincsi zöldalmát ettem reggelire)" 2almanapba viszont belehalnék engem az vigasztal a gyüminapon hogy másnap husit ehetek !!! Én már 2 víznapon vagyok túl az első -1 kg a második 0 kg eredménnyel !!!Így több víznap nincs betervezve !!!Az előző 90 naposomban nem tartottam víznapot és akkor is működött a diéta, mi tőbb 3 hét alatt többet fogytam, mint most a 2 hónap alatt MIÉRT ???No e sebaj tartom tovább !!!Ma CH napom van így nem panaszkodom, ebéd milánóiszószos (hús nélkül) tészta vacsi szilvásgombós !!!Nyami-nyami !!Ja és 30 dkg-al kevesebbet mutatott a mérleg !!!!

Mindenkinek kitartást és fogyó kilókat kivánok !!!

54345. kicsiko (válaszként erre: 54344. - Mesita)
2011. szept. 28. 09:13
Szia! Szerintem az ugyanúgy jó, sőt. Sokan kihagyják a víznapot, szerintem anélkül is működik. A dupla gyümi/alma nappal biztosan nem rontasz el semmit. Sok sikert!
54344. Mesita
2011. szept. 28. 09:02

Jó Reggelt Lányok!

Lassan jó lenne nekem is egy víznapot tartani, csak az a baj, hogy annyira fejfájós vagyok, kínszenvedés lenne!

Mi van akkor ha az ember nem tart a diéta alatt és kihagyja?

Illetve, most elgondolkoztam azon amit Kicsiko írt....kiválthatom-e a víznapot, például két alma nappal?

Mi a véleményetek?

54343. kicsiko
2011. szept. 28. 08:17

Sziasztok! Tartsatok ki csajok, menni fog!!!

Az utóbbi napokban becsúszott nekem is egy-két bűnözés...:-((( Ma gyümölcs nap - úgy döntöttem, csak almát eszem egész nap, de azt persze bármikor, amikor megéhezem. (3 almanappal egymás után legalább 3-4 kg-ot lehet fogyni...ezt a villámdiétáknál tudtam meg).

Én sem mindig bírom az ebéd, vacsi közti időt, ilyenkor vagy előbbre hozom a vacsit (amúgy fél 6 körül van), vagy a vacsiból csipegetek előre.

Hajrááá mindenkinek!!!

54342. Csavargocsaj (válaszként erre: 54339. - Zsuci7)
2011. szept. 27. 21:15

Zsuci,

én se tartottam ma be a gyümi napot teljesen...Holnap méreckedek én is, nagyon kiváncsi vagyok már...szombaton berugdostam a fotel alá a mérleget, azóta nem álltam rá. De ajánlom neki, hogy kevesebbet mutasson, különben megy a kukába :-))))))

54341. Csavargocsaj (válaszként erre: 54338. - Vimafe)
2011. szept. 27. 21:13
Én egész nap eszek, vagy rágok valamit...én nem tudom betartani a 3x-i étkezést... :-(( de én már így maradok...
2011. szept. 27. 21:12

Nálunk nincs se Börgi, se Meki...Szerencsére :-)

Saláta grillhusival, teljesen jó vacsira. Hogy én miért nem szeretem a húst??? :-(((((

54339. zsuci7
2011. szept. 27. 20:23
Lányok a mai napom egy katasztrófa evésileg, amúgy gümölcs lett volna, majd holnap beszámolok mennyivel mutat többet a mérleg:-(ááááá
54338. Vimafe
2011. szept. 27. 18:32
Itt mindenki betartja a háromszori étkezést? Nekem még nem igazán megy, ebéd és vacsi között muszáj ennem valami keveset...
❮❮ ... 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook