Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » MISKOLC - Semmelweis Kórház - TAPASZTALATOK fórum

MISKOLC - Semmelweis Kórház - TAPASZTALATOK (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
59. e8dd6bb1c9 (válaszként erre: 57. - 4bd8ba24e4)
2011. febr. 27. 16:57
szia, az én nőgyógyászom Lőkös Béla, nagyon meg vagyok vele elégedve, bár sokan nem szeretik a stílusa miatt. de sztem senki nem tud mindenkinek megfelelni, nekem az volt a fontos, hogy odafigyeljen a terhességre, a babára, és mindent megtegyen, hogy ne legyen egy harmadik vetélésem. anyagilag is úgy gondolom, hogy korrekt, a nőgyógyászati magánrendelés sehol nem olcsó. a kórházról nem tudok mit mondani, pont akkor szültem, mikor felújították, így én a vasgyáriban szültem, de a semmelweis csapata volt kirendelve. a nővérek is elég normálisak voltak, egy-két kivétellel.
2011. febr. 27. 16:25
Szeretném megkérdezni mi a véleményetek a Semmelweis kórházról és az ott dolgozó Nőgyógyászokról. hogy jövőre ha sikerül kit választhatnék.Minden választ szívesen olvasnék.Köszönettel
2011. febr. 27. 12:33

Úgy látom a fórum egy picit eltért a céljától!

Bocs ha valakit megbánok vagy megbántottam de a fórum eredeti céljára való tekintettel én most tényleg véleményeket szeretnék kérni!A Semmelweis-ben szeretnék majd szülni mert annyit már tudok hogy sokkal jobb mint a megyei kórház!

Eddig csak jó tapasztalatom volt hangsúlyoznám A NŐGYÓGYÁSZATOT NEM ISMEREM!!!De a férjemet itt kezelik és ha nem lettek volna olyanok az orvosok amilyenek mostanra az is lehet hogy özvegy lennék!!!!!!

De megint eltértünk a tárgytól!Szóval Én Nőgyógyászt keresek!!!Ha valaki tud ajánlani olyat akiben 100% megbízik kérem írjon!!!A negatív kritikát is meghallgatom de az alább olvasható mocskolódásokra nem vagyok kíváncsi!!!!!


Előre is köszönöm!

A mocskolódásokra és

56. Juttta
2011. febr. 14. 21:47

Én nem tudom, nem is ismerem.

De próbáld meg a Nőgyógyászok Miskolcon fórumon.

55. B.2011
2011. febr. 14. 18:44

Üdvözlet minden Kismamának és leendő Kismamának!


Tudna vki tájékoztatást adni, arról hogy Dr. Hollósy Jánosnak, aki a Semm.K.van, mi az elérhetősége?

Egy ismerősöm ajánlotta, évekkel ezelőtt Nála szült, de már nem tud "aktív" tel.számot adni.

(a neten ami láttam számot, ki sem cseng...)


Előre is köszönettel


További Szép Estét és Napot Mindenkinek!

54. zsani82 (válaszként erre: 53. - Archy)
2011. febr. 8. 16:55

Tényleg örülök neki hogy ő volt ügyeletben...nagyon kellemesen csalódtam benne...na meg nekem azért jött be a Semmelweis mert ugye pont akkor adták át mikor én szültem....és frissen festett,kulcsrazárt szobát kaptam:))))

Hiába nem volt orvosom ő jött minden nap megnézni hogy mi van velem és a kicsivel....

Jaaa és a másik sztori...ez nagyon vicces volt:

6ágyas szobába voltunk...és egyik nap jött egy doki be,egyenesen hozzám..kérdezgetett hogy hogy vagyunk-hogy vagyunk?Mondom köszönöm szépen jól,nem fáj semmi,nincs semmi baj..menjek és majd megnézi a varratot...mondom oké majd megyek...és ezzel ki is ment..

Mondtam is a lányoknak nézzétek már milyen rendesek a dokik...sorra jönnek és kérdezik az embert hogy hogy vagyunk.....erre a szobatársam:

ahha csak úgy látszik eltévesztette az ágyat ugyanis most mondta nekem hogy benéz hozzám mindjárt...mert ő ugyanis az én dokim...csak összekevert vele engem:))))

Na erről ennyit hogy a fogadott dokik hogy ismerik meg a betegeiket!!!:)))

Tisztelet a kivételnek!!!

53. archy (válaszként erre: 50. - Zsani82)
2011. febr. 8. 16:37
Nekem Dudás doktor volt a fogadott orvosom és én is nagyon elégedett voltam vele. 2009bjúniusban szültem nála a fiamat. Örülök,hogy neked is pozitív tapasztalatod volt.
52. zsani82 (válaszként erre: 51. - 68c0f92fee)
2011. febr. 8. 16:22

Ez így van ahogy írod...de sajnos kevés ilyen van:(

Köszönöm szépen a gratulációt:))

51. 68c0f92fee (válaszként erre: 50. - Zsani82)
2011. febr. 8. 16:06
Minden orvosnak ilyen lelkiismeretesnek kellene lenni mint nálad volt! Gratulálok a kicsihez!Üdvözlettel Kata
2011. febr. 4. 21:50

2010 februárban szültem,nem volt fogadott orvosom,

de az ügyeletes doki akinél szültem Dr.Dudás Ernő volt,én személy szerint megvoltam vele elégedve...ahogy felvettek az osztályra végig ott volt velem,még szülés után jött megnézni...kiszedte a varratot...szal jó érzés volt hogy foglalkoztak az emberrel..

49. Husy32
2011. febr. 3. 13:12

Ne, haragudj, de nem osztom a véleményed!!!

Velem mindig figyelmes, türelmes, kedves volt!!!

Nekem Ő a FAVORIT!!! Imádom!!!

De szerintem minden orvosról van pozitív és negetív jező, vélemény!!!

Én nem bántam meg, hogy Dr. Hajast választottam és a kedvenc szülésznőjét Hajnit. Ők ketten mindent megtettek értem, és boldog anyuka lehetek!!

2011. jan. 28. 16:18

Sziasztok!

Én Fenesi doktorról szeretnék bővebb információkat!

Milyen orvos mennyire lelkiismeretes hogy bánik a kismamákkal szülés közben és persze utána?

Ha tudtok segítsetek nekem!Privátban is jó!


Köszi előre is: Dóri

2011. jan. 23. 11:11
Én Dr. Hajas Sándornál szültem , és nagyon megvoltam elégedve vele, túlhordás miatt császározott, és teljes mértékben odatette magát és nem kockáztatott semmit velünk kapcsolatban. 4,35 kg -os egészséges kisfiúnak adtam életet:-)
46. Sunny1
2010. aug. 8. 21:37

Sziasztok!

2010 májusában szültem a Semmelweisben, előtte többször is feküdtem a patológián, szerencsére már a felújított osztályon. Nagyon jó tapasztalataim voltak, mindenki nagyon kedves és segítőkész volt velem! Annak ellenére, hogy volt fogadott orvosom - aki sajnos nem ért oda a szülésre - nagyon nagy odafigyelést kaptam az ügyeletes orvostól is, és amíg nem ért oda a szülésznőm, a többiek is nagyon kedvesek voltak velem! A gyermekágyon szintén rendesek voltak az ott dolgozók.

2010. júl. 30. 10:16

Szia!

Igen van, most pedig nagyon jól néz ki, hogy felújították. Összehasonlítva a megyeivel ég és föld, és nem csak a kórház. Én Spák doktornál szültem, hozzá járok rendelésre is, őt csak ajánlani tudom, nagyon rendes, lelkiismeretes orvos. Szerintem nem a szoba a fontos, hanem az orvos, és az, hogy megbízz benne.Egyedül egyébként sem jó egy szobában, én a kétszemélyesnek vagyok híve.

44. T.Viki
2010. jún. 27. 22:59

Sziasztok!


Nekem Dr.Fenesi István az orvosom...kész egyéniség!Szigorúnak látszik, sajátos a modora, de nála jobb szakemberrel még nem találkoztam.Egyébként mindent meg lehet vele beszélni,korrekt doki és nekem ez a lényeg!Na meg az sem utolsó, hogy még a terhesgondozásra is időpontot ad és percre pontosan behív!!!!csak ajánlani tudom( ja és lombikban is otthon van, a nővérem többek között neki köszönheti a ma 12 napos kisfiát:) )

43. Husy32 (válaszként erre: 44. - Atina77)
2010. máj. 15. 10:33

Nekem meg Lőkös Béláról vannak rossz tapasztalatim.

Egyébként a pasik mindig másképpen kezelik a női bajokat. Végülis nem ők szenvednek azokon a napokon. Sajnálom, hogy így alakult, remélem azóta találtál megbízható, szimpatikus nőgyógyászt! Sajnos a szimpátián is sok múlik, mindkét fél részéről.

2010. máj. 6. 15:13

Sziasztok!

Dr. Lőkös Béláról tud valaki valamit?


Vagy kit ajánlanátok a Semmelweisben, aki nagyon jó? (magánrendelő, ár is érdekelne)


Dr. Hajas kivételével.

41. agiko9
2010. ápr. 21. 11:44
Dr.P.Szikszay nekem nagyon jó volt.A magánrendeléseken maximálisan válaszolt,minden kérdésemre.A szülésnél végig bennt volt,szerencsére hamar túl voltam rajta.én csak ajánlani tudom mndenkinek!!!
2010. ápr. 20. 18:11
valaki szült már hollósynál?Én a 3.babámat várom,és mind a háromnál más volt az orvos,most Hollósyt ajánlották,és nagyon megvagyok vele elégedve,remélem a szülésnél is ezt fogom mondani,még van 5 hetem,és már alig várom,hogy a két fiam után megszülessen a lányom!!!
2010. ápr. 20. 18:05
Én is Szalmásnál szültem volna a második gyermekem,de mivel szenteste született azt mondta az ügyeletes orvosnak,hogy elutazott a családjával,igy maradt az ügyeletes orvos....
38. Husy32
2010. ápr. 13. 23:14

Sziasztok lányok!

Én Dr. Hajas-ról, a fogadott szülésznőről, valamint az új szülészetről szeretnék érdeklődni! Minden vélemény érdekel! Köszi!

37. lili30
2010. febr. 19. 08:43
Hardonyi Andrásról mi a véleményetek.
2010. febr. 15. 18:54

sziasztok!

Tud valaki nekem írni véleményt Dr.Balogh Zoltánról????

35. archy (válaszként erre: 34. - Szissza75)
2010. febr. 1. 19:34
Szia! Én nála szültem 7 hónapja,nekem csak pozitív tapasztalataim vannak. A Nőgyógyászok Miskolcon c.fórumon viszont több negatív dolgot olvashatsz.
2010. febr. 1. 15:58

Sziasztok!

Dr Dudás Ernőről van valakinek tapasztalata?

33. nemeskata (válaszként erre: 29. - 828ccf557b)
2010. jan. 16. 16:29

Decemberben voltam nála utóljára, akkor 6000.- volt egy vizsgálat +1000.- a rákszűrés +3000.- az UH

Nagyon rendes, korrekt, 2 gyermekemet is nála szültem :-))

32. nemeskata (válaszként erre: 30. - Wallmart)
2010. jan. 16. 16:27
Nem rendel minden nap, csak szerdánként és akkor is 17-19 között !! A Budapest Bank épületében, a Mancs szobor felől kell bemenni :-)
2010. jan. 16. 08:17

[link]


83-as bejegyzés, itt írnak róla.


remélem tudtam segíteni.


Én nem hozzá járok, de az én dokimmal megvagyok elégedve, ha érdekel átküldöm priviben.

2010. jan. 16. 08:15

Szalmás Attila

szülész-nőgyógyász szakorvos

Magánrendelő 20/942-0377

3529 Miskolc, Széchenyi u.6.I/7.

minden nap 16,00-18,00


hogy milyen orvos azt nem tudom, de keress rá a google-ban, biztos ír róla valaki.

❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook