Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » 40-70 év közötti nagyik gyertek, beszélgessünk. fórum

40-70 év közötti nagyik gyertek, beszélgessünk. (beszélgetős fórum)


326. mamim
2007. dec. 8. 06:54
Jó reggelt mindenkinek!Szia Tika!Ma én is vásárolgatok,bár én mér elvittem az ajándékokat az unokáknak a múlt héten,most mi következünk,ha találok valami értelmes dolgot.Magamnak már kitaláltam,egy használt gyorsabb gépet,a páromnak még nem tudom mit veszek.Sziasztok.
2007. dec. 8. 06:34

Sziasztok!

Jó reggelt, szép és örömteli napot kívánok nektek.

Kellemes hétvégét, aki dolgozik jó munkát.

Gondolom nálatok is az ajándék beszerzése és a készülődés most az elsödleges dolog.

A lakás és az erkély nálunk már ünnepi diszben van.

Jó unokázást aki teheti.

324. bnedora (válaszként erre: 319. - Rozália)
2007. dec. 7. 11:30

Szia!

Van róluk kép, csak máshol. Nálatok egyforma játékot kapnak a fiúk, vagy két különbözőt? A fiamék pl. öltöztetni sem szokták őket egyformán. Az egyik kékes színű ruhát kap, míg a másik zöld-barna árnyalatút. Valahogy ezek a színek állnak közelebb az egyéniségükhöz.

323. bnedora (válaszként erre: 322. - Jjhmarta)
2007. dec. 7. 11:25

Szia, szép napot neked is!

Jó messze költöztek, de legalább tudsz velük beszélgetni, és ez nagyon jó dolog. Bárcsak anyukám is megérhette volna ezt a nagy átalakulást, mint pl. az internet. A fiam is odaszokta tenni a fülükhöz a telefont, hogy hallják a nagymamit, de még nem tudják felfogni, hogy hang van, kép nincs. Majd, ha beszereljük a webkamerát, akkor már látni is tudjuk egymást. Alíg várom én is, hogy újra láthassam őket.

2007. dec. 7. 05:24

Jó reggelt, szép napot nektek.

Az este öröm ért mert felhívott a Kincsem már több mint 3 hete nem láttam akkor költözötek Miskolc környékére, jó volt hallani édes hangocskáját.

321. mamim
2007. dec. 6. 20:31
Sziasztok!Kellemesen elfáradtam.Ma volt a Mikulás az Intézetünkben,én szerveztem,tanitottam meg a gyerekeket sok szép versre,énekre.Örültek neki,hogy jött a Mikulás és főleg a csomagnak.Tika köszi a jókivánságot.Jó napot holnapra.Jó éjt.mamim
2007. dec. 6. 06:41

Jó reggelt szép napot mindenkinek!

Rozália nagyon aranyosak az ikrek.

Gondolom mát ti is készülödtök a karácsonyra.

Már én is a két kicsinek megvettem az ajándékot, 2 nagyobb unokámnak is de még nekik nem mindent és a nagyfiamnak és a menyemnek, de még mindig van elmaradás, azért karácsonyra minden meglesz.

Mamim Csabi unokádnak mielőbbi gyogyulást kívánok.

319. Rozália (válaszként erre: 315. - Bnedora)
2007. dec. 6. 06:05
Te miért nem teszel fel róluk képet?
318. Rozália (válaszként erre: 315. - Bnedora)
2007. dec. 6. 06:04
Köszi a dícséretet. Kétpetéjűek. Teljesen eltérő külalakkal, jellemmel, mindennel. Még az oviban is, ahol most volt karácsonyi fényképeket készíteni egy fényképész, azt hitte, hogy csak testvérek, mert Bence picivel magasabb, mint a Lackó. A képen meg úgy rendezte el őket, mint nagyobb testvér - kisebb testvér.... De azért gyönyörűek rajta.
317. mamim
2007. dec. 5. 19:01
Végre már rászántam magam az írásra.Vasárnap jöttem vissza a gyermekeimtől.Jól éreztem magam,meg jó kitornáztam magam a Reni unokámmal,azóta is izomlázam van.Csabi unokám az beteg volt,még most sincs jól,nagyon köhög,de már hétfőtől mehetett suliba.Jó éjt mindenkinek!mamim
316. bnedora
2007. dec. 5. 11:09
Mindenkinek nagyon szép napot kívánok!
315. bnedora (válaszként erre: 314. - Rozália)
2007. dec. 5. 11:01

Szia!

Megnéztem az unokáidat, nagyon aranyosak, szépek. Ők egy vagy kétpetéjű ikrek?

2007. dec. 5. 06:29

Sziasztok, jó ébredést.

Hááát, én kicsit aggódom a picinyeimért, az oviban már alig van gyerek, ez a hányásos-hasmenéses-lázas vírus ütötte fel ismét a fejét. Mondtam is a menyemnek, jobb lenne, ha elhozná őket, amíg nem késő...., mármint nem kapják meg a vírust. Szegény Benikém már úgyis benne volt egyszer.

Az oviban megvolt a szokásos karácsonyi fénykép-készítés. Nagyon aranyosak a képen, de a csajszi, aki fényképezett, valóőszínűleg nem tudta, hogy ikrek, és mivel a Bence pár centivel magasabb, mint a Lackó, úgy fényképezte őket, mint egy nagyobb testvért a kisebbel.... Jó-jó, de olyan fura így.

2007. dec. 5. 06:21

Jó reggelt, szép napot, aki dolgozik jó munkátz, aki vásárolni megy jó nézelődést sikeres vásárlást.

Aki tehetim jó unokázást.

A szüli és névnaposokat szeretettel köszöntöm.

312. Zsuzsi6
2007. dec. 4. 12:54
Szép napot! Nálunk olyan pocsék idő van,hogy még kimenni sem érdemes,vásárolni,meg kűldöm a fiatalokat,én csak sütök valamit.
311. inci47
2007. dec. 4. 11:42
Szép napot kívánok Nektek! Nálunk szépen süt, de fúj a szél, de délután én is elindulok bevásárolni.
2007. dec. 4. 06:43

Jó reggelt szép napot mindenkinek.

Ani biztos találsz megoldást, hogy karácsonykor lásd a kicsiket.

Aránylag jól vagyok, készülődök az ünnepekre, még nincs meg minden ajándék,azokat is meg kell vegyem.

Eltudom képzelni milyen édesek ahogy rázzák a popojukat.

309. bnedora
2007. dec. 3. 10:25
Mindenkinek nagyon szép napot, és kellemes hetet kívánok! Jobbulást a betegeknek.
2007. dec. 3. 08:37

Jó reggelt mindenkinek!

Tika,hogy vagy? Irtad,h készülsz a karácsonyra!Énis készülök,bár fogalmam sincs hogy fogjuk idén lebonyolitani,a távolság miatt,A párom a gond,mert ő már nem utazik sehova,én viszont nem hagyhatom itthon pont karácsonykor.Szoval gondba vagyok! A Lányom dolgozik,ugyhogy azt hiszem a másik mamának lessz szép karácsonya,mert ők vigyáznak a kicsikre.Azért egy napra biztos leutazom!Majd meglátjuk!

Dóra!Olyan édesek ilyenkor már,hisz te is látodMi is rengeteg képet csinálunk,a vejemnek egyébként a hobbija is a fényképezés.Szoval állandó reflektor fénybe vannak.Csak ne lennének annyira elevenek!Két kis ördögfiókák.A zenét imádják,és amikor táncolnak,hááát egyszerüen zabálni valóak.

Mindenkinek szép napot! sziasztok.mennem kell éhes az uram!

2007. dec. 3. 06:38
Jó reggelt szép napot, aki dolgozik jó munkát kívánok. a kis betegeknek mielőbbi gyogyulást.
306. bnedora (válaszként erre: 305. - Lenardanna)
2007. dec. 2. 14:06

Szia! Örülök, hogy jól vannak az unokáid. Köszi a jókívánságot. Kár, hogy nekem fiam van, velük nehezebb a beszélgetés. Már az enyémek is másznak mindenhová fel. Mesélték, hogy az ülőgarnitúra oldalára felült az egyik lovaglóülésben, és mivel mellette van az asztal, ott talált csokit, és neki állt enni. Szerencsére sikerült lefényképezni, mert annyira aranyos volt. A gépnek mindig elől kell lenni, hogy egy-egy különleges pillanatot gyorsan meg lehessen örökíteni. Jaj, nekem is hiányoznak. Úgy szeretnék minden nap egy kicsit velük lenni. Ma pont 14 hónaposak. Majd, ha nagyobbak lesznek, akkor biztosan eljöhetnek hozzánk is.

Minden jót kívánok nektek!

305. lenardanna (válaszként erre: 303. - Bnedora)
2007. dec. 2. 12:52
szia Dóra! Köszönöm a kérdésed.Jólvannak,nagyon elevenek,mindenhova felmásznak,egy percre sem lehet egyedül hagyni őket.Hála istennek nem betegek.A tieidnek is azt kivánom,hogy minél elöbbjöjjenek rendbe a náthából.Biztos nagyon tündérek!! Most itthon vagyok,nem utaztam el hozzájuk,de minden nap beszélek a lányomékkal.Talán jövő héten látom őket.! HIÁNYOZNAK!
2007. dec. 2. 10:45
Sziasztok! Mielőbbi gyogyulást a kisbetegeknek.
303. bnedora (válaszként erre: 302. - Lenardanna)
2007. dec. 2. 10:32

Szia!

Hogy vannak az unokáid? Az enyémek taknyosak egy kicsit.

2007. dec. 2. 10:03
Szép napot mindenkinek! Sajnos itt is pocsék az idő.
301. bnedora
2007. dec. 2. 08:30

Jó reggelt Mindenkinek!

Szép napot, annak ellenére, hogy nagyon ronda az idő. Jobbulást a betegeknek!

2007. dec. 1. 20:51

Sziasztok! Jó estét,és hétvégét mindenkinek.

Zsóka jobbulást a kis unokádnak.Őszintén remélem nem lessz komolyabb baja!!! Mindenkinek szép hétvégét és jó éjszakát kivánok!

2007. dec. 1. 18:17
Sziasztok!Ma én is unokáztam,de sajnos már lázassan hozták ide a drágámat.Öröm helyet ma az aggodás jutott.
298. inci47
2007. dec. 1. 18:06

Szervusztok!

Én most is unokázok, Ádám és Tomi itt nézi mögöttem a filmet e tv-ben ,Ákos Pestre ment színházba az osztálytársaival, Bencikém most otthon van, mert kicsit náthás.

297. mamim
2007. dec. 1. 17:29
Itt vagyok a gyermekeimnél,Reni unokám éppen most hisztizik mert beverte a fejét.Csak a párom hiányzik ő most nincs itt. Vigyáz a szüleire.Holnap már sajnos mennem kell haza.Jó éjt mindenkinek.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook