Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Köldökpiercing fórum

Köldökpiercing (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯
859. tetkogirl (válaszként erre: 843. - Ében11)
2010. jún. 6. 07:48

Szia!

Úgy látom te értesz ehhez:)

Most nézem ,hogy mennyibe kerülnek ezek a dolgok amiket írtál,mert hasonló problémáim vannak,mint akinek válaszoltál!Most 1hétig nem csináltam a pc-el semmit,aminek következményeként egy vérhólyag jött a 2gyöngy közötti begyulladt területre-->nem igazán kellemes,pillanatnyilag szinte a járás is fáj.Na de elkalandoztam:)-Azt szerettem volna tudni ,hogy ezt a clarasept folyékony szappant szabad keverni más fertőtlenítővel?-Csak mert az octenisept spray is az ,ha nem tévedek és a szappan tájékoztatójában ez áll"Figyelmeztetés: más tisztító- és fertőtlenítőszerrel keverni tilos!"

Köszi a segítséget előre is!

2010. jún. 5. 23:55
Már régebbóta szerettem volna, csak szüleim nem rajongtak az ötletért... aztán addig-addig rágtam a fülüket, míg meg nem unták, és mondták hogy jólvan csináltasd :D
857. 77304f6156 (válaszként erre: 856. - Bogica_91)
2010. jún. 4. 09:33

Hasonló tapasztalatokkal tudok én is beszámolni. Érzékeny egy kicsit, de nem fáj. Pedig ettől féltem a legjobban. Nem piros,nem dagadt, vigyázok rá nagyon,hogy nehogy beleakadjak.

Sokat gondolkodtál rajta,míg belövetted? Hogyan szántad rá magad?

2010. jún. 3. 22:38
Nekem eddig csak jó tapasztalatok. :) Nincs feldagadva, legkevésbé sem piros, bár nagyon érzékeny, mozgatni nemnagyon tudom, bár nem is szabad... osztálytársnőm mesélte, hogy neki hónapok után gyulladt csak be, bár azért, mert nem vigyázott rá és nem fertőtlenítette... jött a vadhús és ilyesmi jó dolgok, de remélem nekem nem lesz vele problémám. :)
855. 77304f6156 (válaszként erre: 854. - Bogica_91)
2010. jún. 3. 06:01

Na akkor nekünk egyidős a piercingünk. Én is tegnap szúrattam. A szúrás tényleg para volt.

Majd írj,hogy neked milyen tapasztalataid vannak!

2010. jún. 2. 22:03
Sziasztok! :) Én ma voltam szúratni, nekem azt mondták, hogy Octenisept-et fújjak rá naponta 3x-4x, most Betadine-nal + Aloe Firts-tel fújogatom, olyan jó hideg :$ Eddig mégcsak nemis piros, bár ezt lekopogom... :) Imádom! A szúrás az nagyon fájt, de túl lehet élni... para miatt az is kellemetlen volt, amikor összecsípte a bőröm, de legalább megvaaaan :D
2010. jún. 2. 19:41
Na végre megvan a köldökpiercingem. Olyan régóta készülök már rá! De nagyon tetszik.
852. ében11 (válaszként erre: 848. - 77304f6156)
2010. jún. 1. 13:08
naplómban van kezelési leírás.de ha visszaolvasol itt látod mit ajánlok mindenkinek.
851. 77304f6156 (válaszként erre: 850. - F7333cebe4)
2010. máj. 31. 09:31

Köszi!

Mindenfélét írnak itt a fórumon, azért is parázok most egy kicsit. Na jó,inkább nagyon.

Nem is a szúrástól félek igazán,hanem az utána levő dolgoktól. Tudtál hason aludni? Meddig fájt?

2010. máj. 31. 09:13
Nekem 6éve lőtték be szeptemberben,nem mondom h nem fájt,de ki lehet bírni :) Decemberre gyógyult be teljesen,én Betadine-nel kenegettem :)
2010. máj. 31. 08:48
írjon légyszi valaki.....
2010. máj. 30. 20:27

Sziasztok!

Én a hétvégén kaptam egy köldökpiercinget. Eddig nem volt merszem, de most már biztos,hogy belövetem. Légyszi írjatok tapasztalatokat. Milyen? Fáj? HOgyan kell kezelni az első pár napban?

2010. máj. 30. 20:23

Köszönöm a tippeket!

Szerintem először kipróbálom az Octenisept spray-t...

Amúgy az gond,ha a lyuk mindkét fele(mind a két gyöngynél)elkezdett varasodni?

2010. máj. 28. 20:48
Ha van akkor fujd le Aloe First-el!! Nagyon nagyon jót tesz neki, én is azzal kezeltem nekem is kb 1hónapos és semmi baja nincs, nagyon szép,nincs semmi baja! :-)
845. sáraanna (válaszként erre: 843. - Tetkogirl)
2010. máj. 28. 18:13

nekem ugyanígy volt és az vált be ha nem csináltam vele semmit,hozzá se nyúltam és szépen begyógyult.

amúgy valaha beforr a helyén a lyuk?

844. Sleepi
2010. máj. 28. 18:02

Octenisept spray-vel fújd le, naponta többször!

Nálam ez az egyetlen, ami bevált.

2010. máj. 28. 17:52

Sziasztok!

Kb 1hónapja csinálták a köldök pc-met!Egy héten át nem volt vele semmi gond,de utána begyulladt és azóta is gyulladásban van!Minden nap lefújom fertőtlenítővel,víz nem éri és Betadinnal kentem(de abbahagytam 2napja mert a attól csak gennyesedett és még pirosabb lett!)A két gyöngy között már egy nagy pattanásszerű piros csomó van ,eléggé fáj és nem tudom mit kéne vele csinálnom!

Nagyon megköszönném,ha adnátok egy pár tippet mondjuk,hogy mivel kenhetném(kivenni semmi képen nem szeretném) ,de már begyógyulhatna:)

Előre is köszönöm a segítséget!!

842. ében11 (válaszként erre: 841. - Orsi cicuska)
2010. máj. 23. 13:02
persze akkor nem lesz semmi baj vele.
2010. máj. 21. 12:11
Csak azért kérdeztem,mert ha mindennap rendesen ápolom és nem akad bele semmibe,vigyázok rá akkor nem gyullad be nem? Hétfőn lesz 1 hónapos és nincs semmi baja, nem piri nem fáj,semmi.Meg ha nem birná a szervezetem akkor már kijött volna valami.. nem?!
840. c3c6bfe2df (válaszként erre: 839. - Ében11)
2010. máj. 13. 22:11
A lógós nem is tetszik. Ezek a picike köves "banánok" tetszenek... Igen, az ideiglenesre gondoltam.
839. ében11 (válaszként erre: 851. - Black_angel.19)
2010. máj. 12. 22:54

nem biztos begyógyul, én a helyedben nyaralás után hagynám ezt.8 hét-de a köldök nagyon érzékeny lassan gyógyul.hogy ne legyen gond-fél évet is szoktunk mondani gyógyulási időnek illetve hogy addig figyelni kell rá cserét is hanyagolni.

mit értesz ideiglenes piercing alatt?amit elsőre beraknak?

az orvosi fém-lehet szépeket találni köztük-csak a lógós csecsebecsés nem ajánlott, mert a tisztogatása az elején úgy nehézkes, és az elején arra is érzékeny ha beleakad valamibe-ezért akadós sem ajánlott elsőre.

838. ében11 (válaszként erre: 848. - Dettykeeee)
2010. máj. 12. 22:48
lehet az egész bizsu-sajnos.ami azért gond, mert a szalonban az antsz. pl. csak az orvosi fém ékszert engedi betenni.illetve azért mert sok gyulladás oka szokott az lenni hogy az olcsó bizsu ékszert kérik betenni elsőre.ha amúgy bírod a bizsut nem lesz baj.de ha a minősége rossz elszínezheti a bőrt,pl. nekem néhány bizsutól befeketedik a fülem.ill. nem biztos hogy a bizsu olyan tartós lesz.strand vizet, fürdővizet-esetleg ha megtisztogatod akkor az alkoholos dolgot az ékszer nem bírja majd-elszíneződhet akkor meg már csúnya lesz.
837. ében11 (válaszként erre: 847. - Russodebby)
2010. máj. 12. 22:43
szia!milyen az a kismama piercing?nem hallottam még ilyesmiről.mi nem ajánlunk pocakkal ilyesmit-tetkó piercing előtt meg is kérdezzük hogy nem terhes-e a vendég.akkor nem kap piercinget tetoválást.
836. ében11 (válaszként erre: 846. - Csibecsont02)
2010. máj. 12. 22:41
én nem viseltem a köldökömben amikor nagy volt a pocim.mindenkinek kicsit máshogy változik a hasa, nekem sajna megnyúlt és sokáig szülés után fura volt a köldököm.amúgy azt javasolják pocakkal ne hordja az ember.
835. bonpprr (válaszként erre: 841. - Ében11)
2010. máj. 12. 11:36

Szia!köszi a segítséget.

Nagyon vigyázok rá. Minden reggel- este kezelem betadinnal, néha kamillás borogatást is teszek rá.A wellness-hétvégét nem fogom lemondani. Csak reménykedni tudok abban, hogy 5 hét alatt -ha tényleg így figyeltem rá- már gyógyult annyira, hogy kibír 1 kis jacuzzit(még ha szaunát hanyagolom is). Tudom ez hülye hozzáállás :)

834. 5a10e3c29a (válaszként erre: 831. - Ében11)
2010. máj. 7. 14:15
Úgyis ferde. Köszönöm szépen a válaszod, már beszéltem "szakemberrel". Azt mondta vegyem ki, és majd ha begyógyult ő szívesen megcsinálja nekem. Ráadásul elmondta, hogy ahol csináltattam, onnan már többen mentek hozzá ugyanilyen problémával.
833. ében11 (válaszként erre: 830. - Antsus)
2010. máj. 7. 10:42
igen a míg gyógyul ilyen.
832. ében11 (válaszként erre: 827. - Orsi cicuska)
2010. máj. 7. 10:42

persze hogy normális, belül is bőrnek kell nőnie ahhoz hogy mozgatni tud rendesen.ne piszkáld, kezelésnél kell picit mozgatni, de ne vidd túlzásba!

akár 8 hét is lehet a teljes gyógyulás van akinek még ennél is több ez után fog benne normálisan mozogni.nyugi ez nem azt jelenti hogy az ékszerhez nő a bőr, csak azt hogy még nem bőrösödött be belülről.

831. ében11 (válaszként erre: 826. - 5a10e3c29a)
2010. máj. 7. 10:39

szia!

ne hanyatt fekve nézd hanem állsz mindkét kezed lent és a lábaid összezárva ebben a helyzetben kell egyenesen állnia az ékszerednek, akkor jó ha így egyenesen van benne!

ha ferdén szúrta nem fog később sem beállni!

830. antsus (válaszként erre: 829. - Orsi cicuska)
2010. máj. 7. 08:18

Na,akkor örülök,ha mégis segítettem.Nekem is piros alul felül.Meg figyi,képzeld,én amikor mosom és megnyomom,ilyen fehér gennyes jön...csak icipici,de aggaszt.Kívülről nem gennyedzik,meg a lyukaknál se,csak ha megnyomom.Meg nekem érzékeny!Már nem annyira,mint az első pár napban,de ha a két lyuk közötti részt megnyomom akkor fáj...ja,meg érzem a "rudacskát"ami összefogja a bogyókat!Szerinted???Neked van hasonló tüneted?


ében11!Esetleg ha olvasod...mi a véleményed?ez gond,ha nekem fájdalmas,meg így levedzik?Alapállásban,szóval napközben csak úgy nem gennyedzik,alul se látom,h a pc-n lenne nyoma,csak amikor reggel-este mosaxoka clarasepttel és le-fel húzom,akkor van ez.Amúgy mindkét bogyónál piros,meg hámlik,de semmi durva!Az a minimális fájdalom se vészes amit érintésre érzek a két bogyó közti szakaszt ha megnyomom.Ez a gyógyulás része lehet???

❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook