Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Mosonmagyaróvári anyukák csevegjünk! fórum

Mosonmagyaróvári anyukák csevegjünk! (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
658. Bea0124
2012. aug. 13. 09:23

Sziasztok gondoltam ide is leírom hátha.

Fiatal pár egy két éves kis lánnyal albérletet keres itt a környékén ha esetleg valaki tudna valamit segítsen,segítsünk nek.k.

2012. aug. 4. 21:45

Nagyon el vagytok tűnve :( Mindenesetre mi újra vagyunk, helyrejött az életünk.


Ja és újabban újra foglalkozunk av*nnal, akit érdekel, nyugodtan keressen privátban (:

656. Bea0124
2012. jún. 27. 02:06
Senki:-(
655. Bea0124
2012. jún. 23. 00:46
Sziasztok indítottam egy fórumot Hegyeshalmi és környékén élő anyukák számára ha érdekel szeretettel várlak benneteket.
654. Kuttus (válaszként erre: 653. - Brózsa)
2012. jan. 24. 08:51

Szia!

Igen, áprilisban, már nagyon várom!!

Jó lenne, ha feléledne, lenne kivel beszélgetni az anyukás babás dolgokról! :)

653. brózsa (válaszként erre: 652. - Kuttus)
2012. jan. 24. 08:50

Szia!

Most lesz babád? De jó!

Üdv itt, hátha újraéled ez a fórum :)

652. Kuttus
2012. jan. 24. 07:03
Sziasztok! Valaki? Jó lenne csevegni egyet :)
651. brózsa
2012. jan. 17. 22:56

Sziasztok!

Már nem jár ide senki?

2011. júl. 13. 08:34
Sziasztok.hogy vagytok?Már a 7.hónapban járok.kiderült hogy cukros vagyok.három hete diétázok ezt a 200gr-os diétát.holnap megyek v.vételre kontrollra és uh-ra is.Egyébként jó idekint.El vagyok a kertben is.nagyon gyorsan telnek a napok.már juli közepe van.gyerekeknek jobbulást.:)
2011. jún. 22. 11:35
Kinga is itthon van nekem, mert neki is hasmenése van már 3 napja :S úgyhogy egész héten nincs bölcsi. Inkább biztosra legyen jól, mikorra megy... Bár már nincs annyira rosszul, de kivárjuk ezt a hetet...
2011. jún. 21. 21:59

Mi most itthon vagyunk megint,mert Matyi benyelt valami fosós vírust....

De legalább a sulinak vége van:)

2011. jún. 21. 18:55
hát ezek szerint :S mi újság veletek?
2011. jún. 19. 15:01
Hahó!!!! Mindenki eltűnt?
2011. jún. 15. 21:50
gratulálok eszter! mindenki nagyon el van mostanában tűnve, de szerintem ez betudható a jó időnek is :) mi is próbálunk minél többet levegőn lenni :-) azért életjelet adhatnátok magatokról :D
2011. jún. 10. 21:07
Ma elballagott a lányom az általánosból....:)
2011. jún. 2. 15:29
sziasztok!hogy vagytok?Mi jól.vannak kacsáink,csirkéink és egy marha nagy veteményesünk.persze nem utolsó sorban szép szinem.Ez volt a vágyam hogy kint lehessek,hát most kint vagyok.Néha elég unalmas,ha nem megyek be a városba vagy valahova.A fiamék holnap mennek kirándulni a balatonra.A doki azt mondta valószínű fiú lesz de ne örüljek neki,mert nem biztos.mintha mondtam volna fiút szeretnék.na mindegy.még majd most fogok cukor terheléses vizsgálatra menni.kicsit tartok tőle,de majd meglátjuk mi lesz.üdv. nektek.
2011. máj. 24. 16:24
mi is szoktunk járni a bölcsinél lévő elkerítetthez, de igazából Kingát csak a hinta köti le, nem nagyon érdekli a homokozás, úgyhogy amióta megvan a hintája, azóta nem is voltunk :S
2011. máj. 24. 10:44

A Bilux játszin szoktunk lenni,vagy a bölcsi mögött a bekerített játszótéren. De ott nagyon sokan vannak.

Az Itató pedig a szabadstrand a halászi úti lakótelep mögött.

2011. máj. 23. 13:54
Merre van az Itató? Nem is hallottam még róla. Melyik játszin vagytok megtalálhatóak?:D
2011. máj. 21. 17:35
sziasztok.bocsi hogy nem jelentkeztem.mi ujság veletek.én nagyon jol elvagyok ide kint a tanyán.már megmozdult a baba.miota kijöttem már hányingerem sincs,mert nem unatkozok,van mit csinálni.veteményeztünk és vettünk csibéket meg még jönnek kacsák is.egyszóval nagyon jol érzem magam.de azért hiányzik a város.puszi mindenkinek.
2011. máj. 21. 13:13

Hahó!

Mi az Itatóra megyünk ma,mert tök jó meleg van. Hét közben pedig a játszin vagyunk .

2011. máj. 18. 22:05
merre jártok?? 9.-e óta senki nem járt erre??? ne hagyjuk már, hogy kihaljon a fórum teljesen... :S
2011. máj. 9. 18:32
Köszönöm mindenkinek a segitséget! :)
2011. máj. 6. 19:37
Sziasztok, elnézést, annyira nem ide vág a kérdésem, de nem tudna valaki segiteni? Egy jó nőgyógyászt keresek Mosonmagyaróváron akit érdekel a páciense és nem csak a pénzt teszi el. Nem vagyok terhes, nem ezért kellene... Valaki aki esetleg kicsit jártas a természetgyógyászatban is? Most ez lehet kicsit hülyén hangzik.... Mindenesetre köszönöm mindenkinek a segitséget!
2011. ápr. 22. 10:10
Tegnap az első nap volt a szünetből.A szomszédunkban van egy nagy család,nagyon aranyosak.a gyerekek már össze is barátkoztak.Én is beszélgettem velük segitőkészek ,jot lehet velük beszélgetni.Egy órát beszélgettünk is.De engem megfertőzött a vv láz az rtl-n igy bejöttem nézni,de sokat nem láttam mert párom akkor jött haza.A gyerkőcök egész nap jol el vannak.
2011. ápr. 21. 20:11

Hát ez kész büntetés lehet, hogy ilyen jó időben ne menjen a gyerek napra. Mi egész délután (illetve miután felébredt Lilla) kint voltunk a játszón, nagyon sok gyerek volt kint, nagyon élvezték a gyerkőceim. (hozzáteszem én is, jókat beszélgettünk)

Az orvosváltásról még annyit, hogy szerintem nem is szívesen veszik át más doki betegeit. Mindegy, még Szabó Lívia is ezerszer jobb, mint a régi dokink, úgyhogy örülök, hogy így alakult.

2011. ápr. 21. 16:00
Ez a ház akkora hogy mire bejárom elfáradok.ezek után nem fogok dokit váltani,de lehet hogy a babát már nem szabo liviához viszem.A lányom meggyógyult most ép a szünetre a kisgyerek fázott meg.ráadásul a virus miatt kiutések lettek rajta.bepirosodott neki a keze meg a lába.A doki mondta ne menjen a napra.egész délelőtt ott volt ugy hogy du-ra bezavartam a szobájába,amugy is kupi van nála.
2011. ápr. 20. 09:56

Sziasztok!

Ez az orvosváltás nem olyan egyszerű, mint gondoltam. Sem a Váradi Gertrúd, sem a Pénzes Dóra, sem a Szukhentrunk doktornő nem fogad minket, mondván sok a betegük így is. Így végül én is a Szabó Líviánál kötöttem ki a lányokkal. Elsőre kedves volt, és alapos is, remélem így is marad. Kiderült, hogy a pici lány vérszegény-gyanús is, így május elején vérvételre kell vinnem.

Nektek sok sikert a váltáshoz, hátha ti több szerencsével jártok!

Szuzi, nem irigyellek a pakolás miatt, mi 3 éve költöztünk, tudom mivel jár...

2011. ápr. 19. 15:31
Sziasztok.most mondhatom el hogy elpakoltam,de már elegem van.Igen ezt csak élvezni lehet.Itt csönd van és hozzá lehet szokni.Én is orvost váltok ugy döntöttem.Sok sikert neked is cottilady.:)
2011. ápr. 18. 21:24

Nehéz ügy ez az orvosválasztás, a váltás meg állítólag még nehezebb, mert hallottam már sokaktól, hogy buták az emberrel, ha ilyennel megy oda.

Szuzi, remélem jól vagytok, és élvezed a vidék minden örömét :-)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook