Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Callanetics tapasztalatok. fórum

Callanetics tapasztalatok. (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 ... ❯❯
2399. Porcica (válaszként erre: 2398. - Nissi)
2013. jan. 23. 20:23
Köszi! :) A héten már nem biztos, hogy meglesz, de igyekszem!
2398. Nissi (válaszként erre: 2394. - Porcica)
2013. jan. 23. 20:08
Gratula! Aztán izgatottan várjuk a 10ik utáni eredményeket!
2013. jan. 21. 22:01
Ma testmozgaskent havat lapatoltam nagyon sokat,hoembert es hobarlangot epitettem,gondoltam még egy kis callannal kiegeszitem, hat eleg kimerult voltam,szal az egyorasbol kihagytam 1-2 gyakorlatot es az ismetlesszam sem volt mindig a megfelelo,de valahogy ma ilyen semmilyen vagyok:|
2396. Porcica (válaszként erre: 2395. - Szisziági)
2013. jan. 21. 20:51

Köszönöm!

Hát most már sejtem, hogy milyen mélyen is vannak! :D

2395. szisziági (válaszként erre: 2394. - Porcica)
2013. jan. 21. 20:46
Ügyes vagy Porcica! Jár egy nagy pirospont-meg a jó érzés a mély izmaidban:)
2394. Porcica
2013. jan. 20. 21:31
Ma megvolt a kilencedik 1 órás. :)
2393. Radírpók (válaszként erre: 2391. - Pnegab)
2013. jan. 20. 20:29
Hetente bőven elég egyszer az egyórás progi és 2-3 alkalommal a rövid. Emellé bármi más sport belefér simán :)
2392. pnegab
2013. jan. 20. 20:15
30 percet csináltam ma.
2391. pnegab
2013. jan. 19. 22:15
Kérdés! Elég hetente 4x 1 óra calla az eredményhez, vagy minden este kellene tornázni? Lehet hülye a kérdés, de én vágyom másfajta mozgásra is. Egy nap pedig nem akarok többfajtát, mert nincs rá időm. És persze az egy óra calla után nem is kívánok más mozgást.
2013. jan. 18. 12:30
ma megvolt az 5. :)
2389. pnegab
2013. jan. 17. 18:40
Úgy tűnik nekünk is az lett!:)
2388. erithrea (válaszként erre: 2382. - Pnegab)
2013. jan. 17. 10:40

Mi is együtt nyomjuk a kicsivel/4 éves/,néha a naggyal/14 éves/,néha a legnagyobb is beszáll/41 éves/:))

A vörös hajú néni a kedvencünk:))

2013. jan. 16. 16:53
Eltűntem kicsit, m ert engem is elkapott a nyavalya, középfültőgyulladás, torokfájás nátha stbstb...nem a legjobb ha az ember fogyókúrázni és sportolni akar ez az állapot:S a lényeg tehát h múlthéten a betegség ledöntött így 3órát csináltam callant, most ma kicsit jobban érzem magam így nekifutok a 4.nek. tapasztalatom annyi, hmikor a 3. órát cináltam már 1-2 gyakorlatot könyebben végig tudtam csinálni mint előtte, hja és ha bár folyamat zabáltam a betegség alatt, nem érzem h roszabb lenne a helyzet, a lábaim kezdenek átformálódni, pedig ez olyan hhihettetlen. Újult erőőő és hajrá, mindenkin ek szorítok aki új és régi, kitartás44 (hja és bárcsak lenne már strandszezon szerintem is, de nem inkább ne, mert ez azt jelenti h még van egy kis időnk magunkat csúcsformába hozni!!!!)
2386. szisziági (válaszként erre: 2385. - Nemadomfel39)
2013. jan. 15. 21:58

Nagyon jó olvasni,hogy milyen szép eredményt értél el. Bárhogy csináltad , nagy gratula neked!

Megérdemelted a jó érzést és a dicséreteket, abból sosem elég:)

Hajrá és kitartás ,nyárra bomba formába hozod magad!

2013. jan. 15. 18:14
Sziasztok! Újra itt vagyok egy-két gondolat erejéig. Nagyon jó olvasni Benneteket, tudni az Újakról, figyelni az edzettebbeket! Az én eredményeim meglehetősen lelassultak, most tartok -33kg-nál. Végre 100kg alá kerültem! Ha nem is callan-nel értem el, nagyon megtudom becsülni, hiszen megdolgoztam érte! Tartsatok ki Ti is! Még egy gondolat: a hétvégén fürdőben voltam a családommal, új fürdőruhát kellett vennem persze, de a fő az, hogy nem éreztem azt a kisebbségi érzést, hogy szégyelnem kell magam, amiért ilyen dagadtra híztam, hanem olyan más ..., olyan természetesebb volt mozogni, járni mások között! Van még mit ledolgozni, de sokan azt mondják, jó alakom lett, nem vagyok már kövér! Ez az öröm hajt tovább!
2384. szisziági (válaszként erre: 2382. - Pnegab)
2013. jan. 14. 20:17

Hajrá-örülök, hogy tetszik a fiatalabb férfinépnek is:)A kék könyvből tornázom én is, nincs türelmem kapcsolgatni meg nézni a gyakorlatokat. TV-nézés közben szoktam csinálni, úgy nem olyan uncsi:))

Jó tornázást!

2383. szisziági (válaszként erre: 2381. - Radírpók)
2013. jan. 14. 20:15

Jaj Pókocska,mi lesz veled! Tessék sok hársfateát és valami vitamint magadba nyomni, hogy ismét a régi legyél! Mi lesz velünk ha közeleg a strandszezon-és nem lesz példaképünk?:) Bárcsak már ott járnánk és nem a tél kellős közepén...

Kitartást és jobbulást neked!

Puszillak:)

2382. pnegab
2013. jan. 14. 20:05
Kezdem a 3. edzést! A kisfiam is velem tart, ő 10 éves és nagyon szereti a "Vöröshajú néni" tornáját! Ő Ditrói Mária! Na rajta! Szép estét nektek!
2381. Radírpók (válaszként erre: 2371. - Szisziági)
2013. jan. 14. 10:06

Ágim, még nem vagyok a toppon, csúnyán köhögök, gyenge vagyok és piri is közeleg... :(

De lehet, hogy egy 15 perces tornát azért becsületből megcsinálok.

2013. jan. 14. 10:03

Szia itt is, Gabi :)

Magam is a könyvek alapján tornázok, nem ismerem ezt a videót. De szerintem a callanetics az callanetics, a lényge nem változik, szóval az már csak ízlés dolga, milyen segédanyaggal sajátíjuk el a gyakorlatokat :)

Örülök, hogy itt vagy :).

2379. Porcica
2013. jan. 13. 20:00
Nekem ma megvolt a 8. 1 órás. Én az eredetit csinálom, és heti 2-3 alkalommal, attól függ, mennyi időm van.
2378. pnegab
2013. jan. 13. 19:28

Hú, de jó él a fórum!

Én most kezdtem a calla-t, Tegnap csináltam kb. 40 percet, ma végig csináltam az egy órás programot!A callanetics combit. Csinálja ezt vki? Napi mennyi idő gyakorlás kell az eredményhez?

2013. jan. 11. 10:29
Remelem azert valami mas oka van,mert a szuleimmel mindig tokeletes volt a kapcsolatom:( lehet van egy tippem h mi az oka,de ha emiatt alakult ez ki,ne'mtom h lehet ezt utolag orvosolni:(
2376. erithrea (válaszként erre: 2370. - Barbaranka)
2013. jan. 11. 10:03

Amiket itt leírtál,egy jól kifejlett önelfogadási problémára utal.

Többféle oka lehet,sőt valószínűleg van is a kialakulásának.Általában már a nagyon korai gyerekkorban megtalálhatók a gyökerei.Pl vmelyik szülő fiút szeretett volna,s te lány lettél..

2013. jan. 9. 22:18

Tudom,neha en is azt gondolom h nem vagyok normalis,foleg mert ezen kivul minden rendben van az eletembe es halisten egeszseges is vagyok. Ha meglatok egy beteget vagy egy szegeny eembert aki alig tud 'megelni mindig szidom magam,h h lehetek a kicsinyes problemaimmal igy elfoglalva,mikor boldognak kellene lennem... Valahogy gyerekkorom ota foleg mikor elkezdtem serdulni azota bennem van az h kovernek latom es erzem magam es folyamatos harcot vívok:(

nahh de ma túlvagyok a 3. Oran,es fura lehet csak bekepzelem de mintha mar ereznek egy kis javulast.

Porcica mindenkepp szamolj be az eredmenyeidrol,nagyon erdekel engem is.

2374. Nissi (válaszként erre: 2370. - Barbaranka)
2013. jan. 9. 20:54

Ahogy igy leirod, talán kicsit komolyabb a probléma mint hogy csak nem tudsz ellenálni az édességnek. 65kg még nem olyan sok, hogy undoritónak érezd meged.

Naponta 5x egyél, igy sose leszel farkas éhes. Ha van valami a hasadban könnyebb ellen állni vagy ha el is csábulsz kevesebbet fogsz enni.

Végezz valami kardió edzést is a Callan mellé, ami nem erösit.

En szeretem Leslise Sansone tornáit. Jó hangulatu, otthon lehet végezni, nem nehéz mégis fogyaszt.

2373. Porcica (válaszként erre: 2372. - Nissi)
2013. jan. 9. 20:53

Az enyémet is furdalja.

Igazából a könyvben a képeken az látszik, hogy az első 5-10 alkalom alatt csak itt-ott furán kezd az ember dudorodni, aztán csak később kezd szépen simulni a zsírpárna. Szóval attól félek, én egyelőre csak a dudorodós szakaszban vagyok, és csak deformálódok...

Na meg a könyv is azt írja, hogy először elkezdenek felszínre jönni a zsírpárnák, majd később kezdenek kisimulni.

De azért fogok centizni.

2372. Nissi (válaszként erre: 2367. - Porcica)
2013. jan. 9. 20:42
Porcica, mérd le 10 után, furdalja az oldalam a kiváncsiság :)
2371. szisziági (válaszként erre: 2353. - Radírpók)
2013. jan. 9. 18:24

Remélem felgyógyultál ,és újra a csúcsformádban vagy!

Pusszillak!:)

2370. barbaranka (válaszként erre: 2369. - Erithrea)
2013. jan. 9. 12:33

Mindig úgy van, h elhatározom h odafigyelek, először nagyon erős az elszántságom, utána egyszer csak mintha meghülyültem volna telezabálom magam, mindey mivel, bármi ami a kezem közé kerül betömöm, és van h ez az állapot egy hétig tart... általában nem akkor eszem magam halálra amikor éhes vagyok, az éhséget megbírom állni, pontosan ilyen falásrohamaim vannak éhség nélkül is:(

mit értessz ezen a gyökércsakrás dolgon, h lehetne ezt kideríteni egyátalán mi miatt alakult ez ki nálam??

minden sikeres átalakulásomat falásos időszakok tették tönkre, ebből van elegem.. és nemtudom miért van az h 5x átgondolom mielőtt betömök egy óriási tábla milkát, h nem szabad és mégis megteszem, majd utána bűntudattal tovább eszek bármit amit találok, maajd este és másnap gyűlölöm magam, és sírok ha fürdeni kell, mert nem akarok hozzáérni a testemhez, érezni h milyen undorító vagyok:(

❮❮ ... 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook