Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Bromocriptin tabletta vélemények fórum

Bromocriptin tabletta vélemények (beszélgetős fórum)


1 2 3
2016. szept. 15. 21:19
Sziasztok, érdeklődni szeretnék hogy van-e esetleg köztetek olyan, - akinek másfél hónapi szedés után (az első két hétben 2xfelet) aztán csak felet szedtem belőle - felment a prolaktin szintje? Nekem 855-ről 1060-ra ment fel. Most 2x1 db-ot irt fel a nődoki három hónapig. Van rá esély, h lemegy és összejön a baba? Emellett sajnos az anti TPO-m is nagyon magas (170) illetve a tsh is 7,8-ról most lement 5,6-ra. Szóval arra is szedek eurthyroxot napi felet. Kérdeztem a nődokit h nem kéne-e egy agyalapi mi mirigyes MR, de az tmondta majd három hónap mulva. Nem szeretnék tul sok időt vesztegetni, már 42 vagyok és egy éve próbálkozunk, de ezek a hormonproblémák csak három hónapja derültek ki. Menzimmel soha nem volt probléma és peteérésem is rendesen van. Azóta váltottam munkahelyet is a stressz miatt,hátha az okozta a problémát. Köszi előre is az észrevételeiteket.
2013. szept. 6. 15:23

Sziasztok!

Ket napja szedem a bromocriptint. Az lenne a kerdesem, hogy szabad-e fejfajas csillapitot szedni, mert ma reggelre iszonyotas migrennel ebredtem es nem mulik?!

76. b.trix13 (válaszként erre: 75. - Zoé00)
2012. márc. 19. 18:18
Koszonom.
75. Zoé00
2012. márc. 19. 18:02
Annyira drukkolok!!!
2012. márc. 19. 17:06

Nekem is kellet szedni anno a bromot.de most mar lassan egy éve nem szedem.hat majd kiderül hogy siker lesz e :))))

Pedig anno azt mondta a doki hogy végig szedni kell meg terhesség alatt is.

2012. márc. 19. 17:04

régi motoros vagyok. nem tudom vannak e itt a régiek közül. (5 ev küzdelem)( 4 inszem nem sikerult)

Jelen: hosszú protokol. 2012 marc 17. 8 nappal a transzfer után Pozitív teszt :)))) ez az a boldogság ami felfoghatatlan és hihetetlen. de megis boldogság. es megis elhiszed, mert igaz. es megtörtént. :)))))) vegre itt van veled van ez az érzés. ami feledtet veled minden rosszat.


Kívánok mindenkinek ugyan ilyen érzéseket. es remelem adok egy kis erőt nektek. :))))

2010. dec. 14. 22:04
Sziasztok! Én 1,5 éve szedem a Bromot, mellékhatások voltak, egyelőre terhes még nem vagyok.
71. Kia81
2010. okt. 7. 08:42
Sziasztok! Nem tudom, hogy van-e itt még valaki, de jó hírrel szeretnék szolgálni mindenkinek, aki bromót szed. Két hét alatt 69,55-ös szintemet levitte 11,7-re!!! Nekem bevált!
70. Kia81 (válaszként erre: 69. - Dubadri)
2010. szept. 15. 15:24
Na, kiderült, hogy nem a bromótól van szerencsére. Azóta nincs tünetem szerencsére. Te hogy vagy? Én pénteken megyek vérvételre, remélem jók lesznek az eredmények.
69. dubadri (válaszként erre: 68. - Kia81)
2010. szept. 13. 13:32
hát igen,sajnos nem vagyunk orvosok,hogy tudjuk mikor,milyen tünetünknek minek az oka! Sok mindentől lehet. :(
68. Kia81
2010. szept. 13. 13:28
Az is lehet, hogy ezek csak menszi előtti tünetek. Bár eddig nem voltak. :-)
67. dubadri (válaszként erre: 66. - Kia81)
2010. szept. 13. 13:12

Hát jah,jó lenne,ha hoznának melót,mert igy elég uncsi itthon.Tv-ben semmi jó,net már unalmas.Nah de nem baj,el vagyok itthon!

Hát nem tudom,nekem soha nem volt bajom a bromoval,pedig már 2 éve szedem,volt időszak hogy napi 2x2-t szedtem,és akkor sem volt bajom. De biztos te is hamar hozzászoksz majd!

66. Kia81 (válaszként erre: 65. - Dubadri)
2010. szept. 13. 12:49

Eddig nekem sem volt, tökre örültem neki. Lehet, hogy azért érzem,mert közben megemeltem félről egyre.

Az jó lenne, ha kapnál munkát, legalább elterelnéd egy kicsit a gondolataid. :-)

65. dubadri (válaszként erre: 64. - Kia81)
2010. szept. 13. 12:45

óóóó te szegény! Nekem a bromotól nem volt semmi bajom,hála égnek! Pedig olvastam ám róla minden rosszat! De ha attól vagy rosszul,akkor biztos hamarosan elmúlik!

Hát igen,ilyenkor a 2 hét hosszú idő,de remélem hamar elmúlik.

Melót meg bizom benne,hogy majd hoznak nekem haza,az tök jó lenne!

64. Kia81 (válaszként erre: 63. - Dubadri)
2010. szept. 13. 12:27

Szia!

Ez jó hír, hogy nem kell dolgoznod. Azért csak jobb otthon pihizni, mint egész nap ülni a széken, és lógatni a lábad. :-)

Remélem, hogy nem receptekért kell majd menned, hanem uh-ra. Még két hét???? Óóóó,az ilyenkor nagyon sok. De kitartás!! Én meg vagyok, csak most olyan hülye tüneteim vannak, szerintem a bromótól. Hányingerem van, szédülök...úgyhogy a mai délelőtt nem a legjobb..

63. dubadri (válaszként erre: 62. - Kia81)
2010. szept. 13. 12:21

Szia!

Ma nem dolgozok,és nem is tudom,hogy fogok dolgozni,mert a főnököméktől függ,hogy mikor kellek nekik,de lehet a hétre kapok itthonra melót,és akkor nem kell mennem,ez jó lenne,de még nem tudom hogy lesz!

Jól vagyok,nem érzek semmi különöset! De múltkor sem volt semmi bajom,csak kb az inszem utáni 12.napon voltam rosszul,majdnem elájultam itthon.Hát majd kiderül,most mi lesz.

Dokihoz majd akkor kell mennem,ha megjön,akkor a receptekért.Ha meg nem jön meg,akkor majd uh-ra! Én erre gyúrok,itthon pihizve! :)

De az eredményre még kb 2 hetet várnom kell! :(

Veled mizu?

62. Kia81
2010. szept. 13. 11:28
Szia! Dolgozol már? Hogy vagy? Dokihoz mikor mész?
61. dubadri (válaszként erre: 60. - Kia81)
2010. szept. 10. 16:06

jó hétvégét,te is vigyázz magadra!

pusz

60. Kia81 (válaszként erre: 59. - Dubadri)
2010. szept. 10. 16:01

Soraid váljanak valóra minél hamarabb. :-) Igazad van, állandóan bújom a netet, és csak olvasok, olvasok...a Kaáli Intézetes fórumot (itt) is szoktam olvasgatni, de ott sajnos egymást követik a rossz hírek, és ez olyan lehangoló....

Na puszi, jó hétvégét, én szerintem hétvégén kerülni fogom otthon a gépet. Vigyázz magadra/magatokra!

59. dubadri (válaszként erre: 58. - Kia81)
2010. szept. 10. 15:49

Nekem tudják,hogy babaprojekt van,el is engednének,nem az a baj,hanem,az,hogy okt.5-én nagyszabású ellenőrzés lesz,és még egy csomó mindent össze kell hozzá késziteni.De igéretük szerint lesz olyan meló is,amit itthon ágyban párnák közt megcsinálhatok! :)

De bizzunk benne,hogy ez kis munka nem fog ártani,legalább eltereljük a gondolatainkat,nem bújjuk a netet minden féle hülyeséget olvasva,és hamarabb letelik a várakozási idő! :)

Jah,és mielőbb tesztelhetünk pozitivat! Nem igaz??? :)

58. Kia81 (válaszként erre: 57. - Dubadri)
2010. szept. 10. 14:36
Rám is ez vár majd. Remélem egy hétre elengednek szabira, de utána mennem kell dolgozni, bár én is gép előtt ülök. :-) Az a baj, hogy a cégnél nem tudja senki, hogy mire készülünk, és elég nehéz lesz "kímélni" magam, ha mondjuk nehezebb aktákat kellene emelgetni, vagy irodaszer rendelésnél a papírokat kirámolni. De majd megoldom, csak engedjenek el. :-)
57. dubadri (válaszként erre: 56. - Kia81)
2010. szept. 10. 14:01

nah végre,sokadikra sikerült! :)

Hát igyekszem sokat pihenni,de sajna jövő héttől mennem kell melózni,de igyekszem minél többet itthon maradni,ahogy majd a munka engedi.Mondjuk nem nehéz munka,mert egész nap sz.gép előtt ülök.Remélem abból nem lesz baj! :)

56. Kia81 (válaszként erre: 55. - Dubadri)
2010. szept. 10. 13:47

IGEEEEN!! Ez volt az utolsó bejegyzés. Ahogy lefelé haladsz, úgy mész vissza időrendben. :-)

Én úgy tudom, hogy a barnás folt nem jelent semmi rosszat. Már másoknál is volt ilyen. Vigyázz magadra, pihenjél, és légy pozitív...ez sokat számít....

Nekünk nem lesz inszem., rögtön a lombikkal kezdik. Mi Pesten járunk a Kaáliba.

2010. szept. 10. 13:33

asszem megvan! :) az az,ahol Rubint Rékáékról és Kovács Lázárékról van szó? :)

Inszem után jól vagyok,nincs semmi bajom. M is inszemen voltunk,Pécsen egymás után 2 nap csinálják!

A mai után kissé aggódom,mert mikor hazaértem egy barnás folttal találtam magam szemben,remélem ez természetes,és nem vmi rossz jel!

Ettől függetlenül igyekszem pozitivan várni az eredményt! :)

54. Kia81 (válaszként erre: 52. - Dubadri)
2010. szept. 10. 13:16
Ja és persze nincs szóköz a szavak között, csak valamiért itt a fórumon úgy mutatja. De gondolom, ezt tudod. :-)
53. Kia81 (válaszként erre: 52. - Dubadri)
2010. szept. 10. 10:10

Heh...nem te vagy....elsőre nem tudom miért nem jött be, most viszont tudom. Megváltozott az elérhetőségem, mert olyan valaki talált meg, akinek nem örültem, szóval itt van:

www.lombikbebi.blogspot.com

Már olvassák a fórumról mások is, úgyhogy te is tuti megtalálod.

És hogy van inszem. után? Ma miért mentek megint?

2010. szept. 9. 17:21

már megint én vagyok a béna? nekem megint nem jön be a blogod! :(

Én jól vagyok,köszi! Ma volt inszemem,holnap megyünk megint,aztán várakozááááás! :)

51. Kia81 (válaszként erre: 50. - Dubadri)
2010. szept. 8. 08:24

Drukkolok neked, nagyon! Hátha most erősebb a szervezeted, és minden rendben lesz. Leírom mégegyszer: www.rita-remenysugara.blogspot.com

Vigyázz magadra!

50. dubadri (válaszként erre: 48. - Kia81)
2010. szept. 7. 21:45

hát ha akármennyi babóca is lenne,és egészséges,én nagyon örülnék nekik,csak hát a szervezetem már bizonyitott,hogy 3 baba az sok neki! :(

De egyenlőre azon kell izgulnom,hogy sikerüljön! :)

49. dubadri (válaszként erre: 47. - Kia81)
2010. szept. 7. 21:43
nem találom blogot :(
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook