Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Május. 3-tól fogyi, ki tart velem? =) fórum

Május. 3-tól fogyi, ki tart velem? =) (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
2010. máj. 28. 13:48
nagyon jó lenne szerintem az a táblázatocska...ha látnánk, hogy egyik halad, mi is tennénk érte!!!!hétfőtől össze kéne dobjuk:)mindenki beteszi a hétfői mérését, majd minden hétfőn leellenőrizzük, ki hogyan haladott, s mivel nem fog akarni, senki lemaradni, hát én személy szerint tennék érte!
289. pinki87
2010. máj. 28. 12:32

szasztok!én is kezdek leernyedni a diétával kapcsolatosan!

ki kéne vmit találni közösen,hogyan tovább....

2010. máj. 28. 07:21

Nekem is hosszú lesz, este 8ig dolgozok :( Úgyhogy ma nem leszek :/

Puszi mindenkinek!

2010. máj. 28. 05:36
hát lesz mérlegelés...de sok jót nem látok előre...igaz, hogy meg kell jöjjön lassacskán, nem tudom mi lett velem, olyan ügyesen odaálltam,s most...:((...a mai nap is olyan hosszú lesz!!!!kellemes napot mindenkinek!!!!
2010. máj. 27. 21:14

nekem is ugyanez van micimaci! de ne adjuk fel!! Én sem álltam már rá jó régóta, de hétfőn megmérem magam :) barátom is elkezdett diétázni, Ő köbö 3 nap alatt leadott 4 napot, mondjuk Ő edz is. De ez nem igazság!! Én sem adhatom fel :)

Ja és hétfőn mérlegelés??!!

2010. máj. 27. 21:06
hello, ma nagyon hosszú napom volt....nem is ettem sokat...csak most este faltam másfél tükörtojást zöldhagymával...mostanában nem álltam rá a mérlegre, szóval nem is tudom, hogy állok, azt hiszem, kezdem elveszíteni a fogyózós hangulatot...annyira kívánni kezdtem esténként a kaját...s valahogy már nem tudok ellenállni, mint majdnem két hónapig...szóval nem tudom, hogy így mi lesz!...szorítsatok csajok!!!én is nektek
2010. máj. 27. 18:29

sziasztok most megyek futni. de van egy kis problémám ..

az oké hogy lassan fogyok, de érzem hogy a combomon és a csipőmön levan rakódva a zsír és hiába mozgok és iszok egy csomót, meg fogyis kaját eszek nem megy le. sokat olvastam hallottam ilyen helyi kezelésekről ahol széttörik a zsír gödröket és ugy szépen kisimul a bőr, mert ezt tornával nem igazán lehet eltüntetni. kisebbnek kissebb lesz de ilyen hülye alakja van az embernek. nézegettem ..húzósak az árak.. ami szimpi volt az az ultrahangos zsírbontás meg a tekercselések vagy a göbölyözés. van vkinek tapasztalata ezekkel? egyiket szivesen kipróbálnám igy kiegészitésként mert ajánlották a lovagrónadrág szindrómásoknak...=) jah és lehet hogy beruházok egy 3hetes tartós tűs akupunktúrába ,mert találtam egy helyet ahol ingyenes az állapotfelmérés, és a ph érték mérés a 3hetes kúra pedig csak 15.000.- ami szerintem megéri. (ez -4,5 kg) persze nem ettől fogok lefogyni, de hiszek ezekben a természetes módszerekben. húú de sokat írtam:D hiába ilyen vagyok ritkán jövök de akkor be sem áll a szám. na szép napot csajok várom a véleményeket!

283. pinki87
2010. máj. 27. 13:21
azért köszi szépen!
2010. máj. 27. 12:16
nah nem tudom elérni, de majd megkérdezem tőle. de sztem bármilyen jó :) tényleg egészséges!
2010. máj. 27. 12:10
tyűű mindjárt megkérdezem :)
280. pinki87
2010. máj. 27. 12:07

nem csak fogyihoz akarom,hanem nagyon egészséges is!

nem tod véletlen melyik fajtát szedte?

2010. máj. 27. 10:42
Ahha egyik haverom anyukája szedte mikor fogyizott és segített neki az alga kapszula
278. pinki87 (válaszként erre: 277. - 7417c69b07)
2010. máj. 27. 08:45

nagyon sajnálom hogy nem sikerült!majd legközelebb!

nekem is kedden lesz a köv vizsga,de ez már kemény lesz nekem is!


amióta oda figyelek az evésre mindennap tudok menni wc-re,és ennek nagyon örülök,mert eddig csak2-3 naponta sikerült!gondolom ebben segít a lenmagpehely is! és én nem kávézom egyáltalán,de keresztapán Canadából küldött vaníliás kávét,amit viszont nagyon szeretek(7000forint kilója),abból fogok mindennap inni 1 pohárnyit,állítólag az is jó az emésztésre!


párommal jó régóta nézegetjük az algás dolgokat,és találtunk egy terméket ami árban is jó!jövőhéten rendelek is egyet!ez egy kapszula!halottatok már az algáról?

2010. máj. 26. 21:43
Én is itt vagyok :) Csak ma vizsgáztam, sajna nem sikerült, mert 2 tételt nem tudtam a 36 közül és persze kihúztam az 1iket :D Ilyen az én szerencsém :S Szóóval, majd megyek belőle még1x. Aztán pedig barátommal voltunk Mekizni, meg szétnézni. De csak nuggets-et ettem + cézár salit. Az még elnézhető :) Holnaptól pedig odafigyelek tényleg az evésre, meg el is megyek majd mozogni valamit. Lesz időm :) Köv vizsga csak kedden lesz, és az remélem nem is elsz olyan húzós :) Írjatok ám tényleg! ;)
2010. máj. 26. 20:12
én itt vagyok. erősítem a frontot:)tökjó kedvem van, tökre szép barna vagyok, mert strandon voltunk. legalább ez a kis örömöm megvan. fogyival jól állok, tegnap gyümi napoztam , és 2 norbi torna. mai kaja 2 rozskifli, egy fél kaukázusi kefir imádom:$ , egy kis sali rántotta és 1 pici csirke comb, este pedig gyümisali és persze torna. egyre jobb a közérzetem és el is felejtettem mérlegelni, de úgy döntöttem hogy csak akkor fogok ráállni, hogyha érzem hogy csúszik le az a gatya ami mindig kényelmetlen mert szűk volt. =) már kezd jólenni de még nem az igazi. nem akarok csalódni kg-t illetően, ha cm-be már így haladok. nehogy bánatomban benasizzak. na pusz mindenkinek. aztán írjatok ám!
275. pinki87
2010. máj. 26. 19:27
na mi van csajszikák?eltűnt megint mindenki?
274. pinki87
2010. máj. 26. 08:57
mindenkinek szép jó reggelt!
273. pinki87
2010. máj. 25. 21:23
szval akkor én nem veszek,mert csak feles pénzkidobás
2010. máj. 25. 21:08
Ahha igen :) Így van. Én is olvastam!
271. pinki87
2010. máj. 25. 20:54
van itt ilyen fórum ,nézegettétek?az a címe Well mix!én arra jutottam,hogy amit kihagynak étkezést annyi,hogy kevesebb kalóriát visznek ezzel be!szval ha odafigyelnének a kajázásra,akkor is lemegy heti 1 kiló!értitek?vagy jól belebonyolítottam mindenkit:D?
2010. máj. 25. 20:53
na sziasztok. kicsit jókedvem van mert meglettem dicsérve hogy fogytam, pont attól akitől nem vártam , ugyanis ő volt az aki beszólt hogy anno.. hogy híztam. úgyhogy kezd visszatérni az önbizalmam. ma gyümi napot tartottam, így méregtelenítés gyanánt. holnaptól meg rendesen eszek mármint úgy értve hogy simán kefír, tojás, sovány húsok, salik, gyümik, és zöld tea, stb.. de semmi megkötött szigorú diéta. egyre több erőm van mozogni és tökre élvezem =)és a bőröm tök szép sima lett feszes és egyre csinibb az alakom.
2010. máj. 25. 20:13
Rossmanban lehet venni ilyen port, Well mix a neve, van csokis, vaníliás és epres. Én is venni fogok majd :)
268. pinki87 (válaszként erre: 267. - 7417c69b07)
2010. máj. 25. 19:57
na ez engem is érdekelne!tudsz vmi márkát ilyesmit róla?és hogy hol lehet ilyet beszerezni?
2010. máj. 25. 19:55
hát holnapra elég rosszul fog szerintem kinézni :P Amúgy, ha szereted az ilyen turmixokat akkor beszerezhetsz ilyen diétás port is, nem is drága 1300 Ft 1 dobozzal, és lehet vele helyettesíteni pár étkezést. Én szerintem beszerzek majd 1et, már régóta tervben van nálam.
2010. máj. 25. 19:52
huhhhh, már én is kezdtem beijedni:), hogy milyen dús gazdag...elment közben a kedvem a tejtől is meg a gyümölcstől is, na de így....:)
265. pinki87
2010. máj. 25. 19:51
ja,és nagyon köcce!
264. pinki87
2010. máj. 25. 19:51

fél litert a párom issza meg!

oksi,a felét ma iszom meg a felét holnap este!remélem eláll addig a hűtőbe!

akkor nem is gáz vacsi gyanánt:)

2010. máj. 25. 19:47

Nah te is elírtad :)

Akk ha 1 literbe tetted a gyümiket, akkor 600 kcal, így 300 kcal körül van a fele :P

2010. máj. 25. 19:46
csak a banánban van sok! az alma, kiwi nem gázos :) Ja és a turmixnál a tejben van a sok kalória. Úgy tudom, 88kcal/2,5 dl. Jajj amúgy előbb elnéztem, másfél litert olvastam. Bocsi!!! Csak 400 kalória körül van a turmixod, nem 700-800 :D:D
261. pinki87
2010. máj. 25. 19:40

ja amugy előbb elírtam 1 liter tejbe tettem ennyi gyümit,és azt osztottam 2 fél literes pohárba!

így mennyi lehet a kcal?

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook