Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ultrahangos kavitációs zsírbontás fórum

Ultrahangos kavitációs zsírbontás (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 ... ❯❯
1195. lakiandi (válaszként erre: 1193. - 7d6739e46c)
2012. jún. 11. 21:45

Sziasztok!

No, picit beszélgessünk akkor erről a hangról.

A kavitációs hang kívülről nem hallatszik /tehát ha a mami ott ül a sámlin a kezelőhelyiség végében, nem hall semmit/, ha közvetlen a kezelőfej mellett hallgatózol, kicsi surrogó hangja van. Olyan minimális, hogy ha nem figyelsz rá, meg sem hallod.

A vendég azért hallja, mert a csöves csontok vezetik a hangot. Sok köze nincs a zsír vastagságához, ahhoz már inkább, mekkora frekvencián dolgozik a gép. A 40 khz-hez közelítve egyre halkabb. A sima uh 1mhz körül dolgozik már, azért nem hallani semmit.

1194. 7d6739e46c (válaszként erre: 1192. - Pahet a vadász)
2012. jún. 11. 21:27
most akkor éles sípolós hangot kell hallani,vagy szitálós mélyebb hangot?
1193. 7d6739e46c (válaszként erre: 1192. - Pahet a vadász)
2012. jún. 11. 21:26
Nekem is fura amit írt,hogy kivülről nem hallani,de a vendég/akit kezel/ az hallja.Hogy van ez?Akkor ez most kavi-s UH?Érdemes kipróbálni?
1192. Pahet a vadász (válaszként erre: 1191. - 7d6739e46c)
2012. jún. 11. 21:19

ez most a kavitációs? /delfinhangos? /


ha az, akkor éles sípolós hang amit hallasz, és amúgy meg fura hogy azt mondta, hogy kívülről semmi hangja nincs, mert én határozottan hallottam, ilyen szitálós mélyebb hangot, amikor elemelte a combomtól...

2012. jún. 11. 15:41

Sziasztok!

Rákérdeztem hogy milyen hangja van a gépüknek és ezt a választ kaptam:

"Szia!

Hatékony, nem is akármennyire. A kötöttebb zsírral rendelkező vendégek

ciripelő hangot hallanak, de kívülről semmilyen hangja sincs, tehát

nem értem a kérdést."


Szerintetek?

2012. jún. 11. 11:25

Lányok, a múltkor rákérdeztem, hogy ez a kétszer 10 perc combonként, delfinhangos csoda, hogyan változik, ha a normál áron veszem a kezelést, és nem kuponos?

A lányka rám nézett és mondta, hogy hogy változna? ANNAK AZ IDŐTARTAMA AKKOR IS KÉTSZER 10PERC.

Ha a hasamat szeretném, akkor természetesen ott 20 perc, mert egy terület.

Többet amúgy sem kapnék, mert a szervezetem, képtelen a többi lebontott akármit feldolgozni, és ezért nem is érné meg több időt masszíroznia vele. Ő szívesen megteszi, de tök fölösleges...

na akkor meg azt nem értem, hogy ha a kuponnal ilyen, akkor nem éri meg simán befizetni, mert az is átverés szagú :(

1189. boroka3
2012. jún. 11. 01:27
Milyen fajta nyirokmasszázsok vannak és melyiknek milyen a hatékonysága?
1188. boroka3
2012. jún. 11. 01:04
20 perc kavi és 20 perc nyirokmasszás ér vmit? (kuponos oldalon ez az ajánlat szerepel, így nem módosíthatók az időtartamok)
1187. boroka3
2012. jún. 11. 00:39
Sziasztok! Azt szeretném megkérdezni, hogy vhogy le lehet-e ellenőrizni a szalonban, hogy a kavi gép valóban azon a frekvencián dolgozik, mint amelyiken mondják?
1186. Rubellit (válaszként erre: 1183. - Erdoma)
2012. jún. 10. 16:13

Szia Erdoma!

Kötényhasból csak a zsír fog távozni ezekkel a kezelésekkel a kinyúlt bőröd nem fog változni.

A lipocryo vákummal a kezelőfejbe szippantja a kezelendő hájat, ez a Te esetedben még ronthatja a bőr állapotát.

A k.uh tényleg csak kis területet kezel, de hatékonyan. A tekercselés ez nem igaz.

1185. lakiandi (válaszként erre: 1183. - Erdoma)
2012. jún. 10. 15:23

Szia!

Amit leírtál kavitációra sajnos kevés időt tartalmaz. Csak a kavi és az rf egy óra, és akkor rendben van. A tekercselés akkor hatékony ha az maga 45- 60 perc. Az nem hat, ha bekennek, és szinte azonnal le is szedik.

Nagyon kevés hely van, ahol a fagyasztást jól csinálják, az nálunk még kevésbé kipróbált kezelés, mint a kavi.

A presszoterápia rettentő jó méregtelenítő kúra, de a kavitáció hatásosabb a zsírpárnákra.

Ha van hullámmasszázsuk kérd azt a kavihoz, mert az rf kevésbé hatásos a lekavitált zsírsejtek májba juttatásában, az inkább a bőröd regenerálásában nagyon jó kezelés.

1184. lakiandi (válaszként erre: 1182. - 7d6739e46c)
2012. jún. 10. 15:14

A 6x30 perc kavi+ 15 hullámmasszázs, nem hangzik rosszul. Növeld 6x40 percre/ az a maximum egy hétre/ a hullámot 30 percre, és akkor az már egy erős kezelés, hatékony lesz. Bár kéne tudni, milyen frekvencián dolgozik a gépe. Arra figyelj mindenképp, delfinhang legyen. Ha nincs, nem kavitálnak.

Az rf és az uh kezelés, szerintem nem hatékony a zsírpárnáidra, a bőrödre igen.

1183. erdoma
2012. jún. 9. 18:29

Sziasztok!

Látom nem vagyok egyedül a problémámmal,miszerint a sokféle kezelés közül vajon melyiket válasszam,ami valóban hatásos és nem ablakon kidobott pénz,amit kiadok rá.

Nézegettem én is a kavitációs ajánlatokat és találtam egyet,amiről kikérném a véleményeteket.

6alkalom kavitácio+6alk rf feszesítés+6alk hatóanyagos tekercselés

a gép 32000-40000hz-en működik,a kezelési idő 40 perc a kavitációra és az rf-re plusz a tekercselés,összesen 1 óra.Ez már komoly,vállalható ajánlat?Elsősorban a hozzáértőktől kérdezném.

És még egy ;leütöttem egy lipocryo kezelést,de még nem fizettem ki.Amit itt olvastam elbizonytalanított.Mondjam inkább le?Igazából azért érdekelt,mert térdtől mellig tekercselnek plusz választható a zsírzúzó öv helye és én combból és hasból is fogyni akarok,a kavitáció meg tenyérnyi területre szól.Van esetleg valami konkrét,ami a kezelés hatékonyságát megkérdőjelezi?

A presszoterápiáról mi a vélemény?hullámmasszázs, nyomásterápia+infra+hatóanyagos tekercselés nyiroködémánál és pici köténynél hatásos lehet mondjuk 10 alkalom?

2012. jún. 9. 14:25

Sziasztok!Ezt találtam Debrecenben (sajnos nincs nagy választék errefelé)szerintetek melyiket lenne érdemes kipróbálni a hasamra?Nem csak lógó bőr,hanem háj is van alatta rendesen.


Pentapoláris rádiófrekvenciás zsírolvasztás 30 perc, és + 15 perc hullámmassz.+15 perc célzott Sl.torna:


- 1 alkalom 30 perc RF+hullámmasszázs : 6'000.- 6x30 perc RF+Ajándék 15' hullámmasszázs bérletben : 33'000.- Hosszabb kezelési idő esetén az ár és a hatékonyság időarányosan növekszik! Max időtartam a 60 perc!


Kavitációs utrahangos zsírbontás: /Vastagabb zsírpárna esetén./+ 15 perc hullámmassz.+15 perc célzott Sl.torna: 1 alkalom 30 perc Kavi+hullámmasszázs : 6'000.- 6x30 perc Kavi+Ajándék 15' hullámmasszázs bérletben : 33'000.- Hosszabb kezelési idő esetén az ár és a hatékonyság időarányosan növekszik! Kavitációnál NEM növelhető tetszőlegesen a kezelési idő!

1181. Rubellit (válaszként erre: 1179. - Kkata1978)
2012. jún. 9. 12:24

Szia Kkata!


Sajnos ami "baromi olcsó" az annyit is ér.

Kavitáció 20000Hz (20KHz) és 60000Hz (60KHz) között létezik. Minél kisebb a szám annál mélyebbre hatol be, nem ajánlok Neked egy 27000Hz-es kezelést. Nem 28000Hz, mert 27KHz-es kezelőgépről még nem is hallottam?

1180. lakiandi (válaszként erre: 1179. - Kkata1978)
2012. jún. 9. 07:29

Azt, hogy visszamondtad, jól tetted, az a parasztvakítás kategória volt.

Amit én egy kicsit nem értek, az a 27 khz-s frekvencia.

A kavitációs gépek 25 khz-s frekvencián tudnak dolgozni, de Magyarországon /és még pár országban/ 31,9 khz-en tiltást kapnak, ugyanis alatta nem bizonyított, hogy nincs szövetkárosító hatása. Valószínűleg nincs, de engedély nincs rá, hiába képesek a gépek abban a tartományban dolgozni.

Kérdezz rá a nettó kavitációs időre, mert ha az itt is csak 10 perc, megint nem érsz vele sok mindent el.

1179. kkata1978
2012. jún. 8. 20:11

Sziasztok! Először is köszönöm a szakértőknek a részletes, hozzáértő, mindenre kiterjedő válaszokat.


Én is vettem egy 6 alkalmas 3 az 1-ben kezelést kuponos cégtől (10-10 perc "kavi", 10-10 perc RF, és 20 perc mikroáramos fényterápia, amit módosíttattam 15-15 perc kavira az Rf kárára), de az itt leírtak hatására visszamondtam. Amikor ugyanis elmentem a kezelésre, a gép egyáltalán nem ciripelt (előtte megkérdeztem, állítólag 40000Hz-en működik), és nagyon melegnek is éreztem. Ennek megfelelően semmi nem ment le a belső combomról, ami ugyan nem meglepő, hiszen egy kezelés alatt nem vártam csodát, csak ezek után nem nagyon bízom abban, hogy 6 alkalom után történni fog valami.


Remélem, jól tettem, hogy visszamondtam. (baromi olcsó volt pedig)


Most egy olyan akcióval szemezek, ahol 27000 Hz-en kezelnek kavis uh-val (rákérdeztem, és ciripel :-)), nincs Rf, de van valami nyomásterápiás nyirokserkentő kezelés hozzá, amit ajánlanak.


Szerintetek mehet???

1178. 7d6739e46c (válaszként erre: 1177. - Rubellit)
2012. jún. 8. 06:27
szia!Elküldenéd esetleg nekem is a privát levelet,vagy itt leírnád?mert nekem is hasonló a problémám.(kötényhas)
1177. Rubellit (válaszként erre: 1172. - Pillangó81)
2012. jún. 7. 22:51

Kedves Pillangó!

Mivel ez a kérdés nem a fórum témája írtam Neked egy privát levelet.

1176. lakiandi (válaszként erre: 1173. - Pillangó81)
2012. jún. 7. 21:54
Ahhoz látnom kéne mekkora elváltozásról van szó. Ha még nem olyan nagyon vészes- értem ezt úgy, hogy pl: a lelógó rész nem éri el a szeméremdombot- akkor a rádiófrekvenciás, vagy az elektroforézises kezelés segítség lehet. Azt azonban tudnod kell, ezek nagyon lassan fognak eredményt hozni, türelmesnek kell lenned. Ha ennél nagyobb mértékű az elváltozás, akkor én őszintén azt javasolnám neked, hogy kár lenne kidobálni ilyen kezelésekre a pénzt, oda sebész kell.
1175. lakiandi (válaszként erre: 1171. - 7d6739e46c)
2012. jún. 7. 21:47
Rádiófrekvenciás bőrfeszesítő fej. Létezik bipoláris, tripoláris, quatropoláris kezelő fej. Hőhatás mellett feszesíti a bőrt, minimális zsírbontó hatás is észlelhető a kezelés alatt, de ez inkább a bőr regenerációjában hatékony kezelő fej.
1174. Maya-01
2012. jún. 7. 09:39

Sziasztok:)


Köszönöm a válaszaitokat. Azt hiszem még várok egy kicsit, hátha találok egy megfelelő ajánlatot.

1173. Pillangó81 (válaszként erre: 1166. - Lakiandi)
2012. jún. 7. 08:46
Köszönöm válaszodat és tudnál valami más kezelésre tanácsot adni?
1172. Pillangó81 (válaszként erre: 1169. - Rubellit)
2012. jún. 7. 08:45
Kedves Rubellit. Köszönöm válaszodat! Ha nem ez, akkor milyen kezeléssel lehet ezen segíteni? Én úgy gondolom,hogy nem annyira durva a helyzetem és ha nem tökéletességet érek el, hanem csak javítok a helyzeten, már azzal is megelégednék. Gondolkodom a hasplasztikán, de ha valami más kezeléssel tudnánk a dolgokon javítgatni, akkor nem tenném ki magamat a műtétnek. Köszönöm a segítségedet. Pont ilyen embert keresek, aki "kimondja" a dolgokat. Köszönöm még egyszer. Üdv.
1171. 7d6739e46c (válaszként erre: 1146. - Lakiandi)
2012. jún. 7. 07:09
megkérdezhetem hogy mi az az RF?
1170. Rubellit (válaszként erre: 1156. - Maya-01)
2012. jún. 7. 00:10

Szia Maya!


Laki Andi már leírta Neked a véleményét amivel teljesen egyet értek.

Azzal szeretném csak kiegészíteni, hogy itt nem az ismert cryolipolízisről van szó. Megnéztem a hirdetésüket és a honlapot és teljes zűrzavar. Megígérik, hogy akár 2 hét alatt 15cm-t is veszíthet valaki ezzel a módszerrel derékból. Egy előtte-utána képet szívesen megnéznék.

Egy hatóanyagos tekercselésről van szó ami kiegészítenek vibrációs zsírzúzó övvel.

Olvasom a honlapjukat amit Neked is ajánlok tanulmányozásra és nem értem igazán, hogyan is működik ez a kezelés. Amit én érzek, hogy egy egyre ismertebb kezelés nevének felhasználásával szeretnének eladni valamit aminek ehhez a kezeléshez semmi köze sincs. Aki csak addig jut el, hogy "Lipo-cryo" az nagyot fog csalódni

1169. Rubellit (válaszként erre: 1155. - Pillangó81)
2012. jún. 6. 23:36

Kedves Pillangó!

Nem tud. Vannak speciális bőrfeszesítő kezelések, de arra fel kell készülnöd ha nem plasztikai beavatkozást választod (amit én szívem szerint nem is ajánlok Neked) akkor akár 50 kezelésre is szükség lehet. Találkoztam már nagyon durva esettel és akkor még számomra is hihetetlen volt, hogy ezt műtét nélkül meg lehet oldani, de sikerült.

1168. Rubellit (válaszként erre: 1154. - Marticsi)
2012. jún. 6. 23:30
Sajnos sokan többet akarnak mutatni a vendégnek, mint amit szabadna. Nagyobb felületet kezelnek és ezzel pont nem érnek el eredményt.
1167. lakiandi (válaszként erre: 1156. - Maya-01)
2012. jún. 6. 21:49

Szia!

Ha csak annyit kérdeztél volna, a kavi és a cryo közül melyiket válaszd, azt mondtam volna, a kavit, a cryo még nagyon új, azzal még várni kéne. De!

Ez a kavi protokol, amit leírtál nem sok mindenre jó. 10 perc alatt nem fog semmi eredményt elérni a kezelés, hiába van utána pár testkezelő program. /megjegyzem az is rövid./

Szóval, ha a kavi ilyen felejthető náluk, nem biztos, hogy kipróbálnám itt a cryot.

Ez egy tipikus kuponos nesze semmi fizess jó sokat összeállítás.

1166. lakiandi (válaszként erre: 1155. - Pillangó81)
2012. jún. 6. 21:45

Szia!

Csak annyiban, hogy nem "töltött" bőr fog ott lógni, hanem csak a bőr. Ha már megereszkedett a "kötény" azon látványosan a bőrfeszesítés sem segít. A kavitáció csak kiürítené, és még jobban megereszkedne.

❮❮ ... 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook