Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ultrahangos kavitációs zsírbontás fórum

Ultrahangos kavitációs zsírbontás (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 ... ❯❯
1525. nextruha (válaszként erre: 1524. - Lakiandi)
2012. nov. 7. 08:51

Szia!

Nagyon szépen köszönöm a gyors és korrekt választ!Valami hasonló volt az én elképzelésem is.:-) Szigorú a csajszi, 1 kávét engedett,azt is szemforgatva és csak 3 nap után.Tehát ha jól értelmezem, akkor teljes kiőrlésű kenyeret,barna rizst és spéci tésztát(teljes őrlésűt) azért a 3.nap után ehetek,nyilván nem tonnaszámra csak kis adagot?Sokat várok ettől a kezeléstől,nyilván én is igyekszem mindent megtenni,hogy sikeres legyen.Csak végre tűnjön el a hashájam...:-)Köszönöm szépen!

1524. lakiandi (válaszként erre: 1523. - Nextruha)
2012. nov. 6. 23:42

Szia!

Picit meghúzta a nadrágszíjat a kozmetikusod.:))))

A napi 2,5-3 liter az legyen inkább minimum 3 liter. Amit én nem engedek a vendégeimnek az első 3 napban: liszt, pékáru, kenyérfélék, rizs, burgonya, csoki, cukor, lekvár, szénsavas italok, cukrozott üdítők, zsíros tejtermékek, alkohol, szójás termékek, tészta. De ez a kezelést követő első 3 nap.

Ami fűtőanyagra szükséged van, azt a zöldségekből, gyümölcsökből össze tudod szedni. Nem a látványos fogyás miatt van erre szükséged, hanem a májad védelmében. Az fogja a lekavitált zsírsejtjeidet feldolgozni.

1523. nextruha
2012. nov. 6. 18:53
Sziasztok!Csütörtökön kezdeném kavitációs zsírbontásom 6 alkalmas kezelését.Kozmetikusom tanácsára mától már iszom a 2,5-3 liter vizet, és csökkentett mennyiségű szénhidrátot eszek immár egy hete.(nincs cukor,burgi,rizs,fehér lisztes dolgok csak minimális teljes értékű kenyér,esetleg néha tészta vagy barna rizs)Viszont kozmetikusom azt javasolja, hogy a kezelést követő 3 napon egyáltalán ne egyek semmilyen szénhidrátot.Gyakorlatilag még a nyers zöldségben is van szénhidrát (keményítő formájában)és a gyümiben is.Ezt egy kicsit furcsállom-hisz a szervezetnek kéne fűtőanyag is, ezért szeretném kikérni a Ti véleményetek is, ez valóban szükséges?Nem elég, ha minimalizálom a Ch bevitelt? Előre is köszönöm szépen a véleményeket!
1522. lakiandi (válaszként erre: 1520. - Hello02)
2012. okt. 16. 21:25

Teljesen igaza van Rubellitnek. Ez egy nagy lufi volt.

Heti egy kezeléssel 40 percet kaphatsz, de ha náluk egy kezelés 10 perc, tényleg mehetsz háromszor is akár, csak minek. Az egyszeri 30-40 perc nem ugyanaz, mint a 3X-4X 10 perc. Hatástalan.

1521. Rubellit (válaszként erre: 1520. - Hello02)
2012. okt. 16. 16:02

Szerencsére, hogy csak 2000 forint volt.

Megmérte a hasadat, de fel kellett volna jegyeznie, hogy hol mérte meg, vagy ő már tudta, hogy nem lesz következő alkalom. Mivel ha nem ír le egy pontos helyet például köldök alatt 6cm akkor lehet, hogy bejelöli és a végén még vissza tudja mérni, de legközelebb nem tudja, hogy hol mért. Egy kezelő hölgy mesélte, hogy ő mindig mér valahol, de kiderült, hogy fogalma sincs, hogy 5 alkalom alatt mennyi ment le, csak azt tudja, hogy abban a kezelésben. A lényeg az, hogy ugyan azokon a pontokon mérni, ebből tudom, hogy megitta-e a vendég a folyadékot és jól működik a nyirokkeringése. A számok beszédesek, a centi soha nem csal.

Az első kezelés nem k. uh. volt, mert nem volt ciripelő hang.

A második nem Tripolar RF volt, mert nagyon meleget éreztél volna.

Szó sem esett beleegyező nyilatkozatról? Nem fényképezett le?

Az "iskolapénz" volt amit fizettél. A legjobb iskola az élet, csak drága a tandíj. :(

1520. hello02
2012. okt. 16. 11:24
Köszönöm a válaszokat! Hát voltam és vegyesek a tapasztalataim. Először is odamentem és kaptam egy bögre zöld teát :) nagyon kedves volt a lány. Aztán megmérte a hasamat, de én hülye nem néztem meg csak mondta h x centi..amikor elkezdte a kezelést akkor döbbentem rá h milyen hülye vagyok na mindegy. Szóval mindhárom kezelés 10 perc volt, nem halottam semmit. a végén a csaj 3 cm mér hogy annyi ment le de képzeljétek el, hogy nem volt tükör a szalonban szóval megnézni nem tudtam de amúgy így fogásra tényleg úgy éreztem, hogy lement de lehet hogy csak bebeszéltem magamnak. Megkérdeztem, hogy hányszor lehet egy héten jönni azt mondta heti 2x-3x na itt már nagyon gyanús volt az egész mert itt is és több helyen is olvastam, hogy heti max 1x lehet..hát szerintem nem veszem meg a 10 alkalmas bérletet, szerencsére csak 2000 forint volt. Köszönöm a segítséget!
1519. Rubellit (válaszként erre: 1516. - Hello02)
2012. okt. 16. 00:03

Most olvasom, hogy csak 30perc.

Sajnos nagyon kevés, de ebből mi meddig tart?

Az 1 centit én is mint az Andi bárkinek mérek kezelés nélkül, ingyen :(((

1518. Rubellit (válaszként erre: 1513. - Hello02)
2012. okt. 15. 23:59

A rádiófrekvenciát használnak méregtelenítésre és izmok stimulálásával regenerálják a bőrt.

Sajnos egyik kezelés sem alkalmas arra amire írják. Arról nem is beszélve, hogy a teljes kezelési idő 40perc, ami 3 fajta kezelésre nagyon kevés.

Imádom amikor azt írják, hogy a Tripolár RF a legújabb. Könyörgöm, már lassan itthon 6 éves!!!

A k.uh. nem tudja elfolyósítani a zsírt és maguktól nem ürülnek ki kell egy nyirokkeringés serkentő kezelés de erre az RF nem jó.

Ez így egyben az RF feszesít a bőrödön de kellene belőle 40perc, az izomstimuláció nem javítja a bőr állapotát csak az izmokat építi és mozgatja ezzel formál. Kezelési ideje 30-45perc.

K.uh. nyirokserkentés nélkül kidobott idő és pénz.

Ez egy rózsaszín lufi sajnos :(

1517. lakiandi (válaszként erre: 1516. - Hello02)
2012. okt. 15. 21:36

Ha 30 perc a kezelés, abban a levezetés is benne van náluk. A kavitáció ebben az esetben úgy 15 perc. Semmire nem jó. 40 perc kavitációs idő után még 20-30 perc levezetés kell. Jobb helyeken ennyi idő egy kezelés.

Az 1 cm-es fogyás meg... tudod ha kicsit meghúzom azt a centit, az elején meg lazábban fogom, 10 perc kezelés után még 2 cm-t is tudok neked csinálni. Marhaság. Már bocsánat.

1516. hello02 (válaszként erre: 1515. - Angie's)
2012. okt. 15. 10:13
Köszönöm a válaszod!! Megkérdeztem telefonon és azt mondta h öltözéssel meg méréssel együtt 45 perc de maga a kezelés 30 perc, gondolom nem a legjobb mert azt olvastam itt vissza hogy 40 perc minimum kell. Mindegy, elmegyek egy próba kezelésre és ha működik utána veszem meg a kupont. Amúgy 1 cm-s garanciát vállalnak tehát ha nem fogysz minimum 1 cm-t akkor nem kell fizetned :) kíváncsi vagyok..megírom a tapasztalatokat holnap megyek. Tényleg köszönöm a sok hasznos választ! :)
1515. angie's (válaszként erre: 1513. - Hello02)
2012. okt. 15. 09:38
Külön-külön minden helytálló, de egy szó nincs arról, hogy összességében mennyi időt ölel fel a kezelés, és hogyan szabják személyre. Szóval nesze semmi, fogd meg jól.:-)
1514. angie's (válaszként erre: 1511. - Lakiandi)
2012. okt. 15. 09:33
Persze. Holnap 10-től van,én műszakot cseréltem, mert legalább beleszólhatunk a dolgok történésébe....legalább is ebben reménykedem....ezért hirdették meg a fórumot.:-))
1513. hello02 (válaszként erre: 1512. - Lakiandi)
2012. okt. 15. 09:15

Köszönöm Mindkettőtöknek a választ!


A honlapon ez a leírás szerepel, ha valaki aki ért hozzá átolvasná nagyon hálás lennék KÖSZÖNÖM :)


1. Lépés

Ultrahangos (kavitációs) rádiófrekvenciás zsírbontás

A legfrissebb kutatásoknak köszönhetően megszületett az a készülék, mely az ultrahang technológia legújabb generációja. A speciális frekvencián, 40.000 Hz-en működő ultrahang hullámok által keltett „kavitációs hatásnak” köszönhetően, egyedülálló módon képes a zsírsejtek bomlásának, „szétrobbantásának” előidézésére.


A kavitációs zsírbontás egy olyan non-invazív beavatkozás, mely során a komputer-vezérelt nagyteljesítményű ultrahang hullámok a kezelt terület szövetein belül mikro buborékokat hoznak létre. Ezen mikro buborékok összeroppanása során olyan potenciájú nyomásváltozás jön létre, melynek köszönhetően a lokálisan elhelyezkedő zsírsejtek szétesnek. Az ilyen módon folyékonnyá vált zsír és egyéb bomlástermékek a nyirokrendszeren át a májba kerülnek, ahol a lebontás megtörténik, majd a vizelettel együtt távoznak a szervezetből.



2. Lépés

Tripoláris Rádiófrekvencia

A Tripolarris Rádiófrekvenciás technológia a legújabb tudományos fejlődést kínálja a celluit és testformázás kezelésében, az öregedés ellen. A Tripoláris Rádiófrekvencia lényege, hogy a rádiófrekvenciás áram legalább három elektróda (pólus) között áramlik. A bőrbejutás mélysége változtatható, így egy időben melegíti a mély és felszíni szövetrétegeket a bőrben. Szelektíven melegíti a zsírsejteket, így nagymértékben gyorsítja az anyagcserét, és a folyékony zsír kiválasztást. A kollagén rostok összehúzódnak – megfeszítve a körülötte lévő bőrt – azonnali hatást nyújtva. Rádiófrekvenciás kezelés: a rádiófrekvenciás fej által kibocsátott energia behatol a mélyebb zsírrétegekbe, a zsírsejtek mozgása felgyorsul,ezáltal felmelegszenek. A felszabadult zsírsejtek alkotórészei és a mérgek a nyirokrendszer a máj és a verejtékmirigyek segítségével ürülnek ki a szervezetből. A rádiófrekvencia: A fejlesztők hamar felismerték, hogy a már megsemmisített sejt tartalmát mihamarabb ki kell üríteni a szervezetből. Forradalmian új módszer tehát a rádiófrekvencia ultrahangal kombinált alkalmazása.


A rádiófrekvencia mintegy 0,5 MHz-el hatol a bőrbe, felgyorsítva ezzel a vér oxigén ellátottságát, a zsírsejt kiürülését. Az összetett kezelés kettős célt szolgál: egyrészt a más módszerrel nehezen csökkenthető zsírszövetet szétrombolja, majd annak tartalmát, és a nem megfelelő életmód következtében a szervezetben felhalmozódott anyagcsere-végtermékek távozását gyorsítja. Az alakformáló kezelések után a lebontott zsír eltávolítása azért is fontos, mert így elkerülhető, hogy a zsírsejtek újra felszívják a széttört méreganyagokat, és eredménytelen legyen a kezelés.



3. Lépés

Izomstimuláló és vörös foton

A fogyasztó kezelés során fontos, hogy az eltávolított zsír mennyisége után odafigyeljünk a bőr állapotára is. A kezelések részét képzi, hogy a zsírbontást követően feszesítsük a bőrt, melyben a – és a + pólusú izom stimulációt használjuk. A dinamikus vörös foton segít az anyagcsere folyamatok fokozásában. Stimuláljuk az izmokat, ezzel javítjuk a kötőszövet (narancsbőrös szövet) és a bőr állapotát.

1512. lakiandi (válaszként erre: 1507. - Hello02)
2012. okt. 15. 07:46

Ahogy angie's írta, a kezelési időben van a kutya elásva. Ill. még ott, hogy a kavit rf kezeléssel kombinálják, ezek szerint a masszázs ki van zárva. Levezetésre kevés az rf, a tripoláris pláne.

Ügyes vagy, -12 kg nem semmi, de a többi 30 csak a kavitációtól nem fog lemenni. Ne hagyd abba, amit eddig csináltál, ezt a kezelés csak kiegészítésnek használd.

1511. lakiandi (válaszként erre: 1508. - Angie's)
2012. okt. 15. 07:42
Aranyos vagy köszi, de ma este 9-ig el vagyok havazva. Kedvem nagyon volna. Beszámolsz majd?:)))
1510. angie's (válaszként erre: 1507. - Hello02)
2012. okt. 15. 07:17
Már írtam párszor, hogy az a véleményem, hogy aki bérletet kuponozik, annak elsődleges célja a gép árának mielőbbi "kipörgetése". Ez nem túl szerencsés szerintem. Józan paraszti ésszel: A gép elég drága (milliós nagyságrend), így ezen az áron napi 10-15 vendéget kell megcsinálni, hogy "pörögjön", tehát a 40 perc kavi+20 perc nyirokstimulálás szinte kizárva. Így nincs meg a kellő kezelési idő, szóval......
1509. angie's (válaszként erre: 1505. - Tandi25)
2012. okt. 15. 07:09
Xbodyról van tapasztalat, személyes is és dolgozom is rajta. 20 perc valóban, de kőkemény 20 perc. Nem "lustasport", bár sok konditermi edző annak aposztrofálja. Nyilvánvalóan nem próbálták soha.:-DD Azért 20 perc, mert az összes nagy izomcsoport egyszerre van stimulálva. Közben még statikus gyakorlatokat is kell végezni. Izomtömeg-növekedéssel jár, és tapasztalhatod a sportolás többi jó hatását is-szebb tartás, nagyobb állóképesség,jobb közérzet. Megfelelő diétával szép eredmények jönnek, ugyanúgy, mint a konditermi edzéseknél, csak kicsit hamarabb. flabelosról nekem nincs tapasztalatom.
1508. angie's (válaszként erre: 1506. - Lakiandi)
2012. okt. 15. 06:56
Holnap megyek a BKIK-ba, nyílt fórum van kozmetikusoknak. Majd rákérdezek.:-) Tényleg, nincs kedvetek jönni?
1507. hello02
2012. okt. 15. 00:22

Sziasztok!!

Most találtam ilyen kuponos ajánlatot "Tripoláris Rádió frekvenciás Kavitációs Zsírbontó " kezelésre..Van valakinek ötlete hogy átverés-e? Visszaolvastam és láttam , hogy sokaknak nem volt szerencséje a kuponos ajánlatokkal. Valakinek sikerélmény??? Ez 11 kezelésre szól 25000 forint így akciósan.Az egyik szalon az Alle bevásárló központban van ..másik meg a Szent István körúton. Vélemény?? Segítsetek kérlek elég nagy súlyfeleslegem van, már fogytam 12 kg-ot de még kb 30 at kellene, gondoltam kipróbálnám de NEM akciósan számomra elérhetetlen árkategória de így elég kecsegtető :)Előre is köszönöm

1506. lakiandi (válaszként erre: 1501. - Angie's)
2012. okt. 14. 20:52
Elméletileg van. Csak be kéne valakinek tartatni. És még pár alapvető dolgot...:)))))))))))
1505. Tandi25 (válaszként erre: 1503. - Rubellit)
2012. okt. 14. 18:17

Akkor, ha jól értelek, mindkettőtöket, akkor dplázva számolhatok majd, ha komplett pocit akarok eltüntetni.


Más: xbody-ról va tapasztalatotok? vagy a flabelosról? hivogató, h 20 percet kellene rászánni, pici+férj+munka+háztartás mellett ez nagy kincs lenne.

1504. Tandi25 (válaszként erre: 1502. - Angie's)
2012. okt. 14. 18:15
Ó, hát a 2 tenyérnyi simán meg van... ekkora pocinál még a 4 tenyér is. :D
1503. Rubellit (válaszként erre: 1499. - Tandi25)
2012. okt. 14. 17:17

Egy testrésznek kb. 2tenyérnyi terület felel meg.

Nálam a has és a gyomor ezért 2 testrész.

1502. angie's (válaszként erre: 1499. - Tandi25)
2012. okt. 14. 17:08
Méretfüggő. Ha sok plusz van rajtad, sztem lehet akár 2 is. Cca. 2 kéznyi helyet célszerű 15-20 percig kezelni. Összesen 40 percet szabad egy alkalommal.Így talán jobban tudsz kalkulálni.
1501. angie's (válaszként erre: 1497. - Lakiandi)
2012. okt. 14. 17:03
Biztos úgy van. Bár én még semmi hivatalos szabályozást nem láttam erre és a többi "komolyabb" kezelésre sem. Nem bánnám, ha lenne.
1500. Tandi25 (válaszként erre: 1255. - Angie's)
2012. okt. 14. 14:47

Szia Angie's!

Megtennéd, h leírod, h a képeid közötti, fehér nacis- fehér fürdőruhás leányzó hány alkalom kavitáción és XBody-n volt? Csak ámulok az eredményen.

1499. Tandi25 (válaszként erre: 1494. - Rubellit)
2012. okt. 14. 14:19
Közben még eszembe jutott egy számomra tisztázatlan dolog. Nekem ugye a hasam a (leg)kritkus(abb), ennek méretét szeretném csökkenteni elsősorban. Ha leülök, gyakorlatilag a mellem alattól közvetlenül egészen az alhasamig, a császár vonalig elég hurkás (bocs, ha hülyén írtam, de nnél jobban nem tudom betájolni). Egy az egész 1 testrésznek számít? Több helyen is láttam a has/gyomor megkülönböztetését. Ti hány testrésznek veszitek?
1498. Tandi25 (válaszként erre: 1494. - Rubellit)
2012. okt. 14. 14:07

Korábban olvastam olyat, h van, akiről csak úgy olvadnak le a kilók a szoptatás alatt, de van, akiről nem. Egyáltalán. Hát én ilyen vagyok. Amikr tényleg nagyon- nagyon odafigyeltem, akkor is minimális ment le. Léezik, h a szoptatás miatt ennyire ragaszkodik a testem a zsírokhoz? Remélem igen, és ha abbahagyjuk, lefogyok. :)

Persze, a baba az első, ez egyértelmű. Csak már (sajnos?) nincs messze az idő, h leválasszam és utána "szabad a pálya".

Leírnád pontosabban, h mire gondolsz a "van már egy másik lehetőség" alatt? Kiváncis lennék nagyon. :)

1497. lakiandi (válaszként erre: 1496. - Angie's)
2012. okt. 14. 12:43

Az egészségügyi határokat nekem így tanították.:) Lehet, hogy egy gyártó valahogy meg tudott egy ilyen engedélyt szerezni, de én úgy tudom, hivatalosan ezt a határértéket még mindig 31,9-en tartják.

A tapasztalatom viszont az, hogy a gyártó hiába hívja fel a figyelmet a korlátokra, ha néhány antitalentum kezelő heti négy kezelést is megcsinál egy vendégen.

1496. angie's (válaszként erre: 1492. - Lakiandi)
2012. okt. 14. 10:08

A második egy Echocell gép, valóban 28 kHz-es, kb 4 éve forgalmazzák, van engedélye. Ez holtbiztos.:-)A forgalmazó korrektül felhívja a figyelmet arra, hogy 2 cm zsírréteg alatt tilos vele kezelni.

A harmadiknál a szemléltető videó nagyon tetszett (a poharas:-D). Próbáltátok már a ti gépeiteken?:-)

❮❮ ... 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook