Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Örökbeadó anyát keresek fórum

Örökbeadó anyát keresek (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
364. trapiti (válaszként erre: 363. - Kissandrea1)
2014. okt. 26. 13:17

Most koomolyan... milyen segítségre gondolsz???

Olvass utána a neten, goggle, örökbefogadás, keres... ha ezzel megvagy, Tegyesz stb.

Kb. ezerszer leírtuk itt is, máshol is.

Vagy arra számítasz hogy ír valaki egy levelet, hogy ott egy 5 éves, fogadd örökbe????

2014. okt. 26. 12:33
Szeretnénk örökbe fogadni egy kisgyereket 6 éves korig. Ha valaki tud segíteni írjon.
362. kissandrea1 (válaszként erre: 356. - Evogin)
2014. okt. 26. 12:30
Szia,ha még keresed az igazi családot kérlek Írj!
361. monilla (válaszként erre: 360. - 9175a80373)
2014. okt. 19. 19:10
Valószínűleg átverés volt, ahogyan a többi hasonló hirdetés 90%-a is szerintem.
2014. okt. 19. 07:38

Evogin!!

Irhatnál mi lett a gyermeked sorsa.

Mert îrtam a megadott cîmedre 2 levelet telefonszámaimmal,de semmi.

Hát igen ez az àtverès.

30 èves vagyok több lombikon túl.

Látok egy pici esèlyt hogy gyermekünk lehhesen.

Megteszek mindent ami tölem telhetö.

Megkèrem szèpen hogy ha talált megfelelö anyukát jelezzen.de nem jelez.

Èn meg èjszakákat forgolôdok.

Talán most sikerül.

Valahol már lètezik!!!!

Igen,talán valahol lètezl kis Manôm!!!!

Ès várunk haza!!!

359. évanéne (válaszként erre: 358. - Monilla)
2014. okt. 17. 08:15
Nézd, nem kell szerintem ragozni senkinek, mennyire drámai élethelyzet ez mindenkinek. A szülő elszakad a szülöttjétől, a babát rakosgatják,mint egy kis csomagot... De ne feledjük, aki örökbefogadni szándékozik,annak is megvan a maga élettörténete, oda-vissza fontos az együttérző,tiszteletteljes magatartás.
358. monilla (válaszként erre: 357. - Évanéne)
2014. okt. 16. 20:50
Előfordul azétrt az öröbefogadók részéről is visszalépés. Van olyan sztori is nem egy, amikor az egy hónapos gondozási idő alatt adják vissza a gyereket mondva csinált indokkal, mert nem a vágyálmuk pottyant az ölükbe.
2014. okt. 15. 19:58

Valós személyek komoly szándékkal... Most komolyan: hány storyt tudtok, amikor az örökbe fogadó átverte az örökbe adót?! Mert fordítottat én sajna többet...


Én értem, hogy ez egy baromi nehéz, fájdalmas döntés, kemény élethelyzet, de azért az se leányálom ám, amikor valakinek nem lehet gyereke!

356. Evogin
2014. okt. 3. 15:53

Sziasztok!

Remélem itt valós személyek vannak komoly szándékkal. Örökbefogadó szülőpárt keresek, csak olyanok jelentkezését várom akik komoly szándékkal szeretnének babát és tisztességgel, szeretetben nevelnék fel. evogin.h@gmail.com

2014. szept. 30. 16:57

Sziasztok!

Mi györmegyei házaspár vagyunk.

Olyan anyukát keresünk aki nem tudja valami okbôl felnevelni gyermekèt.Mi örökbe fogadnánk.Nagyon szeretnènk.megadnánk neki mindent.

2014. szept. 22. 12:36

Szép napot!

Sajnos nem lehetett saját babánk de nagyon szeretnénk örökbefogadni.

Ha van valaki,aki örökbe adná,kérem jelezze!

Rendezett,nagyon szerető családba kerülne.

Köszönettel

353. e1b3c1c576 (válaszként erre: 352. - E1b3c1c576)
2014. júl. 30. 15:48

Kedves mindenki! Köszönöm a temérdek levelet!

Tájékoztatni szeretnélek titeket, hogy hihetetlen szerencsével és gyorsasággal MEGTALÁLTAM a babókámnak tökéletes kiscsaládot! (Senki ne vegye magára, egyszerűen csak beléjükszerettünk párommal) Remélem senkit nem bántottam meg, igazán nem szerettem volna! Remélem mindannyiótokra rámosolyog hamar a szerencse! Kitartás nektek! Sziasztok!

2014. júl. 29. 18:59

Kedves mindenki! Vázolom a helyzetet: van nekem egy 32 hetes 3 napos Dorottya-babám, akit szeptember 15.-ére jósol az orvostudomány. Viszont a saját lehetetlen körülményeim miatt nehéz elhatározásra jutottam. Örökbe szeretném őt adni, pontosabban szeretném, ha igazi szerető családban cseperedhetne gyönyörű nagylánnyá.

Aki úgy érzi, hogy ismerne ilyen családot, szülőpárt, kérem írjon a csaladot.a.babamnak@hotmail.com e-mail címre. Szívesen válaszolok minden kérdésre! Köszönöm

2014. jún. 30. 17:39
Sziasztok. Van valaki, akinek már itt, a fórumon sikerült babát örökbefogadnia? Köszönöm a válaszokat
350. évanéne (válaszként erre: 349. - Trapiti)
2014. jún. 30. 08:55
Köszönöm,megnézem ezt is.
349. trapiti (válaszként erre: 348. - Évanéne)
2014. jún. 29. 14:50

[link]


Ismerős szállt meg már itt, meg volt elégedve.

2014. jún. 29. 14:24
Sziasztok! Az Ágacskához megyünk tanfolyamra. Van valami szállás tippetek? Olcsót,normálisat keresnénk...
2014. jún. 2. 17:53
Szia, ha itt jársz, egy Kismanóval a pocakodba és nem tudod mit tegyél, nem tudod megtartani de nem szeretnéd elvenni az életét. Mi boldoggá tennénk, és Ö minket. Kérlek írj Nekem. Nem ajánlok semmi "ellenszolgáltatást" csak szeretet, szeretet még élek, családot, boldogságot. Várom, hogy jelentkezz.
346. horvat781104 (válaszként erre: 338. - Zsike2688)
2014. máj. 15. 11:04
szia ha még aktuális lenne mi a férjemmel nagyon szivesen vállalnánk mert sajnos nem lehet babánk
345. Panch (válaszként erre: 338. - Zsike2688)
2014. máj. 14. 21:56
aktuális még amit irtál? Vagy találtál már szülőkez a babának? Kérlek, ha még keresel találkozzunk!! Úgy könnyebben tudsz dönteni!! Szerintem a személyiség a legfontosabb amikor szülőt választasz... Anyagi feltételek megvannak.. ismerj meg minket is..
344. Panch
2014. máj. 13. 12:06

Sziasztok!!


Ha valaki ismer olyan leendő édesanyát, aki nem szeretné megtartani gyermekét, az kérem hogy szóljon nekem.

Életvidám, energikus házaspár vagyunk. Több mint 10 éve együtt… nagyon-nagyon szeretnénk gyereket vagy gyerekeket!! Testvérpárt is szívesen felnevelnénk, de egyedülálló baba is sok örömet kapna tőlünk...

343. noatasa
2014. máj. 12. 10:19
Sziasztok! A férjem és én nagyon szeretnénk örökbefogadni egy kisgyereket. Nagyon hosszú a várakozási idő, és annyira elkeserítő a várakozás. Kérlek Titeket, ha ti magatok,vagy tudtok valakit,aki örökbeadna egy kis manót írjatok privátban. Mi kb 4-ébes korik bevállalnánk. Nagyon tudunk szeretni, és annyira hiányzik. Tudom, sokan vagyunk ebben a helyzetben, de egy személyes találkozás segítene dönteni. Köszönöm: Nati.
342. csillag93 (válaszként erre: 338. - Zsike2688)
2014. ápr. 24. 15:46

Szia! Még aktuális a kérdésed? Mi szeretnénk babát...

Írj ha úgy gondolod!

341. bizu
2014. ápr. 24. 10:27
Sziasztok! Férjemmel nagyon szeretnénk csecsemőt örökbefogadni. Mivel az alapítványokon keresztül sokat kell várni, keresgélek errefelé is :) Budapesten családi házban élünk egy macskával :) 38-39 évesek vagyunk. A picúrnak lenne két gyönyörű fiú unokatesója, akik imádnák! Privátban írjon, akinek felkeltettük a figyelmét. Köszönöm, Móni
2014. ápr. 19. 08:38
Esetleg kulfoldre??ha keresel meg szuloket.
2014. ápr. 18. 14:22

Rendezett körülmények között élő házaspár vagyunk.Pest megyében élünk,családi házban,amihez nagy udvar tartozik.Annak az örökbeadó anyukának a figyelmét szeretném ránk felhívni, aki biztos családi hátteret szeretne biztosítani megszületett vagy meg nem született gyermekének.Mi nem ítélkezünk a döntése miatt,mert egy kicsi csodával ajándékoz meg minket.Segítsünk egymásnak!!

email:eda1979@freemail.hu

2014. ápr. 16. 10:48
sziasztok! olyan párt keresek akik babát szeretnének . sürgős
2014. ápr. 1. 16:34

Egyáltalán nincs szó pótlékról, én csupán egy jelenlegi élethelyzetről beszéltem, ami miatt (pont mert figyelünk a hangsúlyokra)most csupán hagytuk a maga útján menni a dolgokat, nem mentünk semmiben elébük.

Egyébként amikor összekerültünk a férjemmel, eleve az volt az álmunk, hogy örökbe is fogadunk, vér szerinti babát is vállalunk, csakhát az élet másképpen hozta.


Amúgy meg ezt mindenkinek a saját életében, lelkivilágában kell szerintem rendeznie, hogy mit bír, mire vágyik, és mennyit ér meg ez neki áldozatokban, egyáltalán mi az, amit áldozatként él már meg.

336. Aranykulcsocska (válaszként erre: 335. - Trapiti)
2014. ápr. 1. 10:12

Ezzel csak félig értek egyet, annak ellenére, hogy mi már előtte sokkal letettünk a lombikról, nekünk azelőtt se volt fontos, hogy vér szerinti gyerekeink legyenek, csak azért csináltuk, hátha így hamarabb lesz babánk. Egyéb okból nem tudtunk jelentkezni közben... És, ha pl. megfogantam volna (na persze az esély kicsi de sosem 0,) az örökbefogadás előtt vagy közben, akkor is vállaltuk volna örök-babánkat.

Persze lehet, hogy mi fordítva működünk, nekünk a lombik lett volna az örökbefogadás-pótlék. Én donor embriót is elfogadtam volna, sajnos Mo-on ezt a törvény tiltja (kivéve egyenesági rokon+korhatár is van).

Mert 9 hónap mégis kevesebb, mint 3-4 év!

335. trapiti (válaszként erre: 334. - Évanéne)
2014. ápr. 1. 07:47

Ezek alapján szerintem nem véletlen, hogy nem hozzátok kerül a baba... minden gyereknek az lenne a legjobb, ha akkor érkezne a családba - akár vér szerinti gyerekként, akár örökbefogadás útján - amikor már nagyon akarják és várják őt, és csak őt, senki mást.

Úgy gondolom, nem lehet egy fenékkel több lovon ülni, és jó ha az ember tudja, mit is szeretne valójában, hogy az örökbefogadás ne csak egy pótlék legyen a gyerekszülés helyett. Örökbe fogadni akkor kell, amikor már teljes szívvel vágysz rá. Amíg nem sikerül elengedni a lombikokat, inszeminációkat, addig szerintem arra kellene koncentrálni és nem az örökbefogadásra...

❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook