Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ráckevei kismamák fóruma fórum

Ráckevei kismamák fóruma (beszélgetős fórum)


2010. jún. 20. 23:16
ÁÁ, elszállt amit írtam... itt vihar van oszt volt nincs net és volt nincs bejegyzés...
164. Kippy (válaszként erre: 163. - Andi2379)
2010. jún. 20. 21:25

Hú, az elég sok. 20 fő?

Én nagyon extraminimalizált létszámot szeretnék csak fogadni a Grétién.

Na, jó. A problémám a következő. Nagyon szeretném, ha a bátyám lenne a köri, de ott hagyta a sógornőmet (akit imádok)és az új nőcijével jönne el, aki hozná a 14 éves lányát is. De, nekem ők idegenek még, és nem szívesen...szóval érted. Jaaaj, nsagyon kényes téma.

2010. jún. 20. 18:48

Helló


Nálunk 1 hónapja volt és szüleink voltak ott na meg persze a keresztszülök, és családja. Kb 20-an voltunk.

162. Kippy
2010. jún. 20. 17:59

Helló,

egy gyors kérdéssel indítok.


Kit illik meghívni feltétlen a keresztelőre???

2010. jún. 20. 09:12

Jó reggelt!


Ez a "barát-lemorzsolódás" ismerős. Nekünk nagyon jó baráti társaságunk volt, addig amíg én megszerveztem ezt-azt. Vacsit nálunk, bulit itt-ott. De ha én nem tettem keresztbe két szalmaszálat ők nem jöttek. Ha mindenkinek megmondtam, hogy ekkor meg ekkor, Te hozz két üveg bor, Te meg szalonnát, te meg kenyeret, akkor hoztak, de hogy maguktól... ÁÁÁÁ aztán hagytam. Sok volt nekem munka mellett.

Most is szervezek, de már nem Pesten, hanem itt nálunk. Meghívni azokat hívom meg, akik maguk is szerveznek hasonlót és mi ránk is gondolnak. Átérzem, hogy milyen, ha elfelejtik az embert. Azt mondják ha valaki szülő lesz csak az igaz barátok tartanak ki. Szomorú... de úgy tűnik igaz.

2010. jún. 20. 08:56

Jó reggelt.


Igen jó lenne megünnepelni. Egy jó kerti partira már én is elmennék. Az a helyzet hogy akikkel eddig tartottunk ilyen összejöveteleket, azok szépen megfeledkeztek rólunk. Akivel eddig elég sok mindent megtudtam beszélni ö is most 2 hónapja már alig vesz észre és nem értem mia a baj. Ugy hogy én egyfolytában csalódom az emberekben. Azon gondolkodom egyfolytában hogy mi lehet a hiba bennem. Ugy néz ki hogy rossz idönk lesz ma.



Szép napot nektek.

2010. jún. 19. 22:32

Csak egy gyors SZIASZTOKRA ugrok be ,mert hulla vagyok. Voltak itt ma babák, mamák, apukák, anyukák...

Grilleztünk, meg beszélgettünk, meg elfáradtunk.


Artúr remekül viselte a mai napot! Este volt egy kis nyügi, de ez semmiség.


Holnap írok többet, szebbet!! :D

Jó éjt!

158. Kippy
2010. jún. 19. 21:44

Helyes.

Húú, az tényleg hosszú. Gratulálok!Ünnepeljétek meg, ha tehetitek.


Jó éjt Nektek.

157. andi2379 (válaszként erre: 156. - Kippy)
2010. jún. 19. 21:16

Szia


Tudtam valamennyit pihenni, nem tul sokat, mert Reninek még elég idegen a környezet és ha nem lát engem akkor nyügösködik. A nagynak semmi gondja ilyenkor majd megy nyaralni is. Ja mosni valóm az van böven. Mindig ajándékokkal jövünk haza sok-sok ruhával. Adrienn imádja. Éppen most lesz 23-án 14 éve hogy ismerjük egymást. Hosszú idö elsem hiszem.

156. Kippy (válaszként erre: 155. - Andi2379)
2010. jún. 19. 21:04

Sziaaa!


Akkor a bárányhimlőnek, és az izgalmaknak ádééé-t lehet inteni.:O)

Tudtál pihenni, és istenit kajálni?Gyerkőcöknek nem okoz gondot a környezetváltozás? remélem, rengeteg ajándékot zsebeltek be!

Akkor, most állhatsz neki szennyest mosni!Haha!Hááát, mindennek meg van az ára.:O)


Igen, valóban nehéz a kapcsolat téma. Se velük, se nélkülük. Azt hiszem bele halnék, ha nem lehetnék a közelében, mert amúgy nagyon imádom, csak nem tudom megnevelni úgy ahogy nekem tökéletes lenne. :O)))))))))))))))))


Mióta vagytok együtt a férjeddel?

2010. jún. 19. 17:49

Sziasztok


Megjöttünk a nagyiktól, jól éreztük magunkat. Képzeljétek báráyhimlönek még semmi nyoma Reninél. Már lehet hogy ki se jön rajta, de azért még figyelem. Végig olvastalak titeket és az az idöszakom jutott eszembe, amikor Adriennel terhes lettem. Nálunk is ugyanez volt. Majd nem szét mentünk amikor kiderült hogy terhes vagyok, az én párom bepánikolt és ugyanezt csinálta mint ami nálatok folyik. Nehezen megy neki a felelösség vállalás. Én is sokat sirtam elakartam hagyni nagyon sokszor, de valami miatt mindig maradtam, amit nem bántam meg. Most már kezdem érezni hogy egy család vagyunk. És ez nagyon kemény munka volt még most is az. Kitartás nektek.



Sziasztok

154. Kippy (válaszként erre: 153. - Sulawesy)
2010. jún. 18. 22:21

Sziaaaaa!


Most sikerült letennem a hátsómat, hogy írjak pár sort.

Tudom, hogy miről beszélsz. Nálunk is hasonló a szitu. Néha azt érzem, hogy jó együtt, de külön szép volna. Úgy képzeltem el a dolgot, hogy (először is lenne sok pénzem :O) ) volna egy olyan ház, ahol mindenkinek meg van a saját territóriuma. Értem ez alatt: külön fürdő (már ettől a fellegekben járnék), külön háló (mert horkol), külön konyha (amiben azt tesz a levesbe, amit csak akar)…De, volna pl. egy közös ebédlő és egy hatalmas nappali 8ami eggyé nyitható a terasszal), ahol tudnánk találkozni, itt volna együtt család. Amúgy meg külön élet (átjárással :O) ).

Nekünk is meg volt az első autós Girl-i utunk Grétivel. Persze, azért mentünk így el, mert VB van (ma még itthon is volt ezért) . Ilyenkor nem kíváncsi ránk nagyon. Inkább zavaró tényező a „létszámunk”.

Én sem hevertem még ki a tegnapi harcot. Ma meg az tett be, hogy a másik gyerekével bármit bármikor ezerrel csapot papot hátra hagyva. Velünk meg csak muszájból. Szerintem. Legalább is úgy érzem. Sőt most hogy írok róla, inkább velem.

Gondolkoztam, hogy megváltoztam volna? De, ennyire nem lehet. Csak sokkal keményebb lettem mellette. Már nem sírok előtte, és visszavágok akár hanggal, akár szóval. De, azért szeretem. Olyan lüke vagyok.


Te érzel változást magadon, amióta átélted a „csoda” napját (Arti)? Úgy érdekel, hogy nyűgösebb vagy, több mindent észreveszel stb…Ami éppen.

Olyan kiábrándító mellesleg az is, amikor este hazaér (a másik gyerektől) és elkezdem mesélni, hogy milyen ügyes, szép, határozott bla bla a kiscsaj. Mire ő bekapcsolja a tv-t, és hümmög mintha figyelne, de nem érdekli. Bezzeg, ha kérdezek valamit a másikról, akkor őt dicsőíti 2 hétig.


Lehet, hogy a fiúkon tört ki a szülés utáni depi?? Vagy a törődés hiánya volna minden táptalaja, ami ugye jóval kevesebb lett, és csak durcáznak? Nem akarom elhinni, hogy ennyire könnyen siklanak át dolgokon. Ha tudnák, merre visz így a hajó, biztosan elkezdenének evezni.


Egyébként nyugodtan oda mondhattad volna a lecsatolhatós-melles dolgot. Asszem, nézett volna nagyokat (főként, ha nem szoktál beválaszolni). Ha, én ezt itthon mondanám, akkor azt kapnám válaszul, hogy megint sűrűbb volt a vidéki levegő a kelleténél – vagy valami hasonlót-


Na, mindegy! Nyugodj meg.

Holnap, remélem, vidámabb témába vághatjuk a fejszénket.

Már komolyan nagyon várom, hogy tudjunk találkozni. Ott fogunk le-fel sétálni a parton ötezerszer.


Jó éjt.

Ps.Artúrnak honnan jött a neve?

153. Sulawesy (válaszként erre: 152. - Sulawesy)
2010. jún. 18. 12:31
Sanyi MÁRA ígért egy szabadnapot... csak elírtam.
2010. jún. 18. 12:30

Igen ,ellenőrzöm folyamatosan a kullancsokat. Hála istennek rövid szőrű, így hamar észrevenni.

Sanyi már ígért egy szabadnapot. Már kedvem sincsen szólni neki... elment itthonról, hogy dolga van. Akkor minek ígér???? Persze a nemtetszésemet nem tudtam titkolni, csalódott vagyok...szerinte meg túlreagálom, mert ha dolga van, akkor dolga van.


Már azon töröm a fejem, mikor megyek le újból a szüleimhez. Ottmaradok egy hónapot, addig meg azt csinál amit csak akar.


Mondtam neki a Művészetek Völgyét, hogy szeretnék lemenni oda. Szüleimtől nincs messze. Erre fintorgott, hogy végig ott akarok lenni?? Mire én, neked nem kötelező, csak lehetőség... csináljon amit akar. ÁÁÁ, azt hittem, hogy jobb lesz most?? De nem is tudom miben reménykedtem. Kérek valamit és tényleg kérem, nem utasítom, mire ő fellázad, hogy neki nincs főnöke, nem is volt, én se legyek az. A kérés az volt, hogy hozza már be Fülöp plédjét a kocsiból, mert kint felejtettem, ő meg nem tud lefeküdni, mert hiányzik neki a plédje, én meg szoptatok. Erre mondta a főnökös szöveget... én meg csak pislogtam... bocs, hogy nem lecsatolható a mellem (ezt nem mondtam, bár legszívesebben...)


bocs a kifakadásért....


Szebb napot! :D

151. Kippy
2010. jún. 18. 11:57

Na, jól van. Rendicskek.

Ügyesek voltatok!

Csak, jól nézd át Fülöp Urat kullancsra, mert nálunk rengeteg van. Kaptak cseppeket, belepusztul a kullancs, de sokszor is élve behozza a lakásba, amikor még mászik a szőrén. Az meg nagyon veszélyes. Szegényeket állandóan birizgálom, mert sok a babesiás kullancs idén.

150. Sulawesy (válaszként erre: 148. - Kippy)
2010. jún. 18. 11:39

Szia!


Igen, autóval voltunk lent. Ezért jött volna Sanyi vonattal, hogy vezessen, vagy Artúrral hátul üljön. Nos hazaértünk. Fülöp megkapta az egész hátsó ülést. Artúr meg anyós ülésen volt ezerrel bebiztosítva. Odafelé, míg anyukámmal ült hátul végig aludt. Most, hogy egyedül jöttem felébredt 3x, ordított 3-4 x, és egyszer meg kellett állni enni... Miután az új hóbortja, hogy nem eszik ölben ezért a hátsó ülésen feküdtem el, Fülöp meg addig kint barangolt a mezőn, mert ilyenkor valami kis félreeső helyet keresek. Most Várpalota után találtam egyet. Jó kis nyugis szoptatós hely... :D

Viszonylag jó tempóba tudtam jönni. Amikor aludt... amikor ébren volt, nyűgös volt, tehát a vezetés mellett fél kézzel csörgőt ráztam és egy monoton dallamara énekeltem neki ami eszembe jutott, hogy merre járunk, mit csinálunk, mi lesz otthon..

A lényeg, hogy hazaértünk!!! Épségben, egyben.


Hétvége. Ha jöttök ma csörögj, bár szar idő van, de itthon vagyunk :D holnap jönnek hozzánk kerti partyra :S Hát nem tom milyen idő lesz. Ja jöhettek akkor is, mert babás család lesz itt!!!


Na végre elállt az eső!


Fogzás: Hát egy időben annyi nyál jött ki belőle, hogy azt gondoltuk, mindjárt itt a fog. Most is nyálzik de nem annyit... majd jön ha jönni akar.. :D


Kellemes napot!

149. Kippy
2010. jún. 18. 10:44

Jó reggelt! :)


Milyen volt az utatok?


Persze, nem tudok lemenni kevére.(Szerintem júli 1 től leszek lent pár napot.) Sőt, összevesztem Zolival babakérédésben tegnap. Azt hiszem megbolondulok hamarosan.A két kutyával, és a babyvel nincsen annyi problémám mostanában, mint vele.

148. Kippy (válaszként erre: 147. - Sulawesy)
2010. jún. 17. 16:06

Felnézek rád! Most komolyan. Tökös csajszi vagy. Én sosem mernék bevállalni egy ilyen körülményes, és hosszú utat a jelenben. Én sokáig már attól is feszült voltam, amikor csak szimplán időre kellett menni a picivel valahová. Ez persze ma már nem gond. :O) De, anno nagyon nagy stresszként éltem át. Jó. Váljék mentségemre, hogy ugye akkor még csak 2 órás etetések voltak a megszokottak, és rosszul voltam (vagyok) az olyan helyektől ahol több mint 5 ember van. Pláne, ha nem túlcsalogató, mint itt a helyi szakrendelő.


Szegény Fülöp Úr! Nagy feladat vár rá. Most ő a fővigyázó! Már látom azt a sok tekintetet, akik kedvesen ránéznek a babára, majd amikor meglátják Fülöp Urat, összeráncolt szemöldökkel és csóváló fejjel sugdosnak majd a hátad mögött. De, sebaj Tóbiás! Kit érdekel ez az egész. A fő, hogy nincsen 450 fok. Kár, hogy nem tudok segíteni. Át a fővároson is gáz ilyen pindúrral, és a hévről ne is beszéljünk. Na de, hogyan tudod megoldani az etetést? De, álllllllllllllllj!!!!!Most tisztult ki a kép. Szerintem ti autóval vagytok és Sanyi kedvességből, és segítő szándékkal utazott volna le, de legfőbbképp hogy sofőrködjön. ÁÁÁÁÁÁÁ! Megnyertem, megnyertem!!!!Bocsáss meg, kérlek!:O))))))))Olyan béna vagyok!!!!:O) Akkor viszont így nem kell a fizikai fájdalmat a cipelés végett átélned, de azért ez sem egy megakönnyű eset. Bízom benne, hogy átaludta és nézelődte az utat a kis csibész.


Úgy volt, hogy holnap megyek le. DE- az uramnak el kell mennie az évzáróra, így csak későn tudnék indulni, aminek nincsen semmi értelme a világon, mert anyuék elmennek otthonról. Talán köv. hétvégén. De, az is lehet, hogy csak simán lemegyünk beköszönni, ill. talizni veletek. De, ezt most csak hasból mondom. Szóval meglátjuk még mit hoz nekem a sors holnapra. Lehet, hogy Zoli eltervezett valami romantikus, legyünk hármasban napot????? Kizárt, de nem is lehetetlen. Mellesleg úgy volt, hogy az állatkertbe megyünk egy kicsit, (mert nem lesz holnap itt a fia, mert már 8 napja itt dekkolt és ma viszi haza) de azt már elfeljtette.  Én meg nem mondom.

29.ik varáció a péntekre:lehet, hogy a játék vadászatra indulunk, mert anyuék visznek pár hét múlva akkora babának ajándékot, mit a mi porontyaink. Ruhákat már vettem, csak a játék hiányzik.

De, egy a lényeg, semmi sem biztos,ha akció van, akkor telózok.

Mellesleg Grétinek a foga munkálkodik. Annyira sajnálom, hogy ennél jobban már nem is lehet. Vettünk lidokain krémet rá. Ma mertem először bekenni vele. Hát, nem tudom hogy jó –e. Eléggé nyűgi, bújos egy pár napja, és eléggé dagadt alul az ínye. Persze legszívesebben csak cicizne egész álló nap, de nem engedem, mert hát tej is jön ki belőle. Így marad a szórakoztatás, és a séta a lakásban a vállamon.

Nálatok indul már valami?


Remek. Kukásautóra kutyaugatás, majd kutyaugatásra riasztó, erre pedig 22 és fél perces alvásból ébredéses sírás.

Na, pá!!

147. Sulawesy (válaszként erre: 146. - Kippy)
2010. jún. 17. 13:54

Szia!


Rendben személyesen akkor. Én ma délután indulok vissza Ráckevére. Kissé aggódom, úgy volt lejön elénk Sanyi vonattal tegnap, de nem így lett. Ez az első igazán hosszú utunk egyedül. Sőt még Fülöp úr is itt van.

Soha nem hagynám Sanyira! (Fülöp urat) Már Sanyi előtt megvolt és bár Sanyi szereti és hiány nélkül gondját viseli ő az enyém. Szoktak focizni, futni együtt, de sétálni csak akkor viszi, ha nagyon meg vagyok szorulva. Mikor Gazdagréten laktunk akkor is mikor lázas voltam akkor is nekem kellett lemenni vele... nincs ezzel baj, Fülöp az enyém. Bár ha olyan helyen jár hoz neki is meglepit haza :D

Anyukámékra rá merem bízni, mior építkeztünk is itt volt 3 hónapot, a terhességem végén is itt volt 2-3 hónapot. Szokott nyaralni is a "nagyiéknál"...


hiszti van megyek etetni!

Mikor jöttök kb. Ráckevére??

146. Kippy
2010. jún. 17. 08:45

Jó reggelt!

Van pár percem, így gyorsan aktívkodom. :O)


A kérdéseidre a választ majd kissé személyesebb formában. Nem szeretném a nyilvánosságot is bele vonni. :O) Maradjunk addig is annyiban, hogy sokszor nem egyszerű.


Tej:Természetesen kiállok az elgondolásom mellett. Elég határozott vagyok minden olyanban, ami a kisbabámat érinti. Anyu elfogadja ezt, csak mindig fűz mellé kommentárt.De, azt is beismeri, nem tudja milyen érzés szoptatni, mert ő nem tehette ezt anno. Az "idegenek" okoskodása meg egészen egyszerűen fárasztó számomra. Már, akkor érzem az energiaszintem negatív irányváltását, amikor még csak levegőt vesznek a mondandójukhoz. :O)

De, a legdühítőbb, hogy mindenki kézbe akarja venni.Már várom, hogy mikor kezd el sírni idegennél. Pedig, meg fogom magam utáltatni, mert elhatároztam, hogy mától nemet mondok minden baba átkérésnek. Csináljon mindenki magának!!! Ő az én kincsem, és nem adok egy félpillanatot sem másnak belőle egyelőre. Azt tett ám be ennyira, hogy tegnap előtt 4 en kérték el 15 perc alatt. Kissé ingerült lettem. Gondolhatod.


Sanyi: Jó.Természetesen nem mentek szét, csak azért kérdeztem, mert azt mondta, hogy tiplizik otthonról. De, biztosan meg akart csak ilyeszteni. Örülök, hogy ki tudtad gépelni a kavargó gondolataidat, érzéseidet.


Ilyenkor Füli, bocsánat Fülöp Úr is veletek relaxál?

Nálunk ez is vita. :O) Zoliék mennek a Balcsira, de vinni szeretné a boxit. De, csak őt. Én meg mondtam, ha Totóka nem mehet, akkor Buffy is itthon marad. Nem választhatjuk szét őket. Főként, hogy egész nap a strandon lesznek, a kutty meg a házban. Ellenzem a szétválasztást. Ill. itt vannak a falka, akivel lehet nagyot rohangálni. Gréti már nem alszik el este 6kor, így vagy a Cabriójában csücsülve, vagy kendőben eltudjuk vinni őket. Meg miattunk nem kell egy cseppet sem aggódni!!


Egy tizes skálán mennyivel mérhető már a barnaságotok????


Pussz

2010. jún. 16. 22:37

Rendben, várok :)


Jó éjt!

144. Kippy
2010. jún. 16. 20:58

Szép jó estét!

Szerettem volna írni, de ma nincsen alvás egész nap, csak szundi. Most is itt sikítozik és vihorászik a baby. :)

Talán holnap.


Pussz

143. Sulawesy (válaszként erre: 138. - Kippy)
2010. jún. 15. 23:16

Miután van tejem én sem táplálok hozzá. BÁR ide tartozik, hogy nagy melegben kapott már vizet, meg vettem alma és őszi levet és nagyon felhígítva vízzel kapott pár kortyot. De alapvetően cici!!

Ja és saját kíváncsiságom miatt kétszer kapott almapépet. Szereti, megeszi, nekem ennyi elég is volt :D

Marad a tej. Kb. fél éves koráig csak tej. Nálunk hál istennek nem beszél bele senki, csak anyósom készül már a főzelékek gyártására nagyon. :)


Szerintem kitartás! Ha van tej, akkor egyen tejet! Te döntöd el meddig szeretnél szoptatni s ha a taj is kitart addig akkor ámen! Titkolni?? Próbálj meg kiállni a véleményed mellett... ha meg anyud zavar ebben, ha Ráckevén jársz, nálunk nyugodtan szoptathatsz ??


Jó éjt!!

142. Sulawesy (válaszként erre: 136. - Kippy)
2010. jún. 15. 23:02

Szia!

Igazából én kiírtam magamból neki a problémámat. Leírtam mindent egy maratoni levélben. Persze vannak pro-kontra érvek, de lásson tisztán, hogy nekem mi a bajom, aztán mondhatja az ő álláspontját.

Megbeszéltük. Szét nem megyünk, ahhoz még nagyon fiatalok vagyunk, no meg igazából nincs is olyan nagy dolog.

Én adok neki teret, ő is ad nekem, csak nem látja be, hogy az én terem pl. Pesten van, így elég nehéz...

Én szeretnék vele kettesben is programokat. Nekem ez a legfőbb bajom. Tudom, hogy nem lesz olyan az életünk, mint mikor kezdődött ez egész, mind mikor csak ketten voltunk, de azért beszürkülni sem kellene.

Szóval várok, hogy alakuljon, remélni tudom csk, hogy még alakítható ez a kapcsolat.


Te amúgy személy szerint jól kijössz a párod 10 éves fiával? Jó a kapcsolatotok? Vagy tipikus mostoha anyuka vagy : D ?? Az exével mi a helyzet? Nem uszít titeket egymás ellen? Anyós pajti? :)


Artúr valóban átalussza az éjszakát, bár most itt Tapolcán van, hogy felébred a nagy melegben és cicit kér... de már alszik is vissza. Amúgy ha nincs nagy meleg akkor 9-10 között elalszik és olyan 6 fél 7 ig alszik. Azt mondják még fog ez változni :D

141. Sulawesy (válaszként erre: 139. - Andi2379)
2010. jún. 15. 19:45
Érezzétek jól magatokat!! Pihenjetek! Puszi :D
140. Kippy
2010. jún. 15. 15:11
Jó utat, és szórakozást!!
2010. jún. 15. 15:05

Sziasztok


Babyszitterröl annyit, hogy van egy ismerösünk aki Adriennre vigyázott amikor még dolgoztam, ö lenne az akit megkérnék hogy vigyázzon rájuk, de még nemigazán kellett megtennem.Most indulunk a mamáékhoz, szombaton jövünk. Addig jók legyetek, kitartás, mennem kell.


Sziasztok

138. Kippy
2010. jún. 15. 13:53

Sulaw! Artival mikor szeretnéd megkezdeni a hozzátáplálást? Én csak 6 hó után. Szerintem az a tuti. Bár, sok főokos, mindenből diplomázott, majd én azt jobban tudom, állandóan idegesítenek, hogy bezzeg az ő gyerekük ilyen korban már hurkát evett. Amihez persze csak gratulálni tudtam. kész vagyok. Vagy anyám a másik véglet az : "És, ugye nem akarsz sokáig szoptatni? olyan csúnya, amikor nagy gyereket szoptatnak. Az már amúgy sem tej!" Szóval, mivel én sokáig akarok szoptatni, valószínű titkolnom kell {az egész életemet lassan-vagy elbújdosni :O))}

Szerencsére a védőnő és a gyerekorvos az egyetlenek, akik támogatják az akaratomat. (No, meg az uram. De, őt tudjuk, hogy miért. :O)


Nagyon zavarnak mások, hogy bele szeretnének szólni a dolgokba.

Én a magamhoz hasonló elgondolásúnak érezlek, így nagyon kíváncsi vagyok a véleményedre ez ügyben. Már, ha van kedved a sajád bajod mellett regélni egy keveset.

137. Kippy (válaszként erre: 131. - Andi2379)
2010. jún. 15. 13:35

Van megbízható gyerekvigyázód? Honnan, mennyiért, ha szabad ilyet megkérdeznem a későbbiekre való tekintettel. :)

Nem izgultál nagyon amikor először rá hagytad?

136. Kippy (válaszként erre: 130. - Sulawesy)
2010. jún. 15. 13:33

Sziasztok!

Eléggé sok elfoglaltságom volt mostanság, ill. tegnap délelőtt ledőltünk Grétivel és a szakadó eső hatására 2,5 órát aludtunk. Olyan jól esett. Így persze könnyedén vasaltam még este tizenegykor.  Na, jó. Majd, belehaltam szokás szerint. Pedig, a kiscsaj ruháit imádom vasalni.

Sulaw, a férjed elmenne veled szívesen csavizni, de sajna nincsen ideje, és ereje ennyi saját progi mellett. A lelkifurdi nem dönti le a lábáról, igaz? Egyszerűen nem értem. Olyan, mintha vissza akarná teljesen az agglegénységét. Hihetetlen. Jó, mert legyen külön tevékenysége, amit csak ő csinál (mert, azért valljuk be a ffiakra ugyan az vonatkozik, mint a gyerekekre sokszor), de legalább egy esti séta beleférhetne. Vagy egy vacsi. Régebben is ez volt rá a jellemző? Jó, én megértem, a tuti dolgokra nehéz nemet mondani, meg hogy ne hívjanak papucsnak. Hiszen szerintem erről van szó. Telefonálgat azért?


Az enyém alig van itthon, ha itthon van, akkor reggel dolgozik, máskor alszik (hiszen nagyon kimerül, bármit csinál szegény :O) ) Ja, és van egy 10 éves fia, aki minden 7végén ált. itt van pé től vas ig. Ill. hétfőn és szerdán ő megy érte a suliba, majd van vele estig. Ilyenkor nyolc után ér haza. A kedd délután szabad volna, de akkor sqash van. Marad a csüt, amikor alszik. Ja, és minden este ugye kutyaséti a haverokkal. Jaa, és most jön még a legszebb időszakom:VB. (Minden barát nálunk szurkol.) A szombat: a gyerekével pinpong, a vasárnap: foci délelőttől délutánig. Viszont, amikor el akarok menni valahová, akkor azt megoldja. Minden vizsgálatra jön velünk. Ez így volt a terhességem alatt is. Nem merne mást tenni, mert k.ra mínuszban ezek végett, és ezt pontosan tudja. Ó, és ővé minden bevásárlás is ezekért, és hétvégente a főzés javarészt őt kísérti. 

Én meg hallgatok, majd később követelek, ha van valami igényem.

De, tudnék még sok mindent írni. Félő, hogy nem volna kedvetek végig olvasni, mert olyan hosszúra nyúlna. Bár, ez sem lett rövid. Bocsássatok meg érte. Természetesen, ezekkel a mondatokkal nem azt kívántam leírni, hogy nekem sem könnyebb.

Igazság szerint, Sanyidak egyszer itthon kellene maradnia a kicsivel. Szerintem egy pár óra elég volna. Nem volna akkor megértőbb? Lehet, hogy hisztinek tekinti azt, ami neked kijár mindenért cserébe. Kíváncsi vagyok. De, azért nem fogtok külön utakra evezni e végett, ugye?


Még valami a levélből: Artúr valóban át tudja aludni az egész éjszakát???? Hihetetlen. Gréti kétszer kel még. De, van, hogy csak komfort szopi az első.


Hogy tudnál már napozni ma? A Balcsi felett nincsen beborulva????? grrrrr

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook