Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Súlyos beteg a családban fórum

Súlyos beteg a családban (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
139. keju 72 (válaszként erre: 138. - D0a7a517d6)
2009. jan. 27. 11:35

Szia!

Köszönöm!

138. d0a7a517d6 (válaszként erre: 137. - Keju 72)
2009. jan. 20. 12:26

Szia Drága!

Nagyon örülök a jó hírnek!!!!!!!!

137. keju 72 (válaszként erre: 135. - D0a7a517d6)
2009. jan. 19. 18:04

Szia!

A mai mellkasröntgenem teljesen negatív!!!!!!!!!!!

Hurrá!!!!

De sajna a kezelést végig kell csinálni:(

136. Franc22
2009. jan. 15. 09:38
mamám. Súlyos cukorbeteg, ha nem kap enni a megadott időpontba, akkor bekómál. Tavaly volt egy szívrohama és a műtét közben kómába esett. 2hétig kómában feküdt, aztán felkelt. Azóta lebénult a bal fele, nem képes járni és beszélni is nagyon nehezen beszél.
135. d0a7a517d6 (válaszként erre: 134. - Keju 72)
2009. jan. 14. 16:12

Szia Drága!

Jajj ! Nagyon sajnálom! Én szorítok Neked és gondolok rád! Bíznod kell és minden rendbe jön!

Psszancs!

134. keju 72 (válaszként erre: 133. - D0a7a517d6)
2009. jan. 14. 15:40

Szia!

Hát sajnos nem oké semmi, tavaj okt-17 Pet-ct voltam és tüdőérintettséget igazolt vissza.

Ismét kemoterápiára járok, sajnos ez van.

De bízom benne a sok rossz után már csak jó jöhet.

Puszi

133. d0a7a517d6 (válaszként erre: 132. - Keju 72)
2009. jan. 9. 13:43

Szia Drága!

Hogy vagy? Nagyon leült ez a topik ))))))))) Mesélj! Minden oké veled?

132. keju 72
2008. júl. 6. 21:19
Ide már senki nem ír????
131. keju 72 (válaszként erre: 130. - Zsanomano)
2008. ápr. 3. 17:07

Köszi meg is jöttem minden oké.

Hétfőn még egy mammográfia, pénteken egy csont izotóp, még egy nőgyógyászatot is be iktatok és remélem egy darabig nyugi lesz.

130. zsanomano (válaszként erre: 129. - Keju 72)
2008. ápr. 2. 12:01

Nagyon fogok Érted szorítani! Addigis legyen nyugis, kellemes szép napod!


Puszi: Zsani

129. keju 72
2008. ápr. 2. 10:07
Holnap megyek onkológiai kontrollra szorítsatok értem.
128. keju 72 (válaszként erre: 127. - Zsanomano)
2008. márc. 22. 22:40

Köszi!

Szerintem is nagyon szépek az idézetek.

127. zsanomano (válaszként erre: 126. - Keju 72)
2008. márc. 18. 11:11

Köszönöm szépen, nagyon kedves vagy! Neked is minden jót kívánok s számomra két szép idézetet szeretnék még írni Neked! :)


"Az öröm abból ered, ha valaki megtudja látni azt, ami szép és jó az életben." /Móricz Zsigmond/


"A nevető ember kiszabadul a földi élet rabságából, föléje emelkedik a gondnak, betegségnek, föléje a halálnak is." /Herczeg Ferenc/

126. keju 72 (válaszként erre: 125. - Zsanomano)
2008. márc. 17. 17:46

Köszi!

Az élet megy tovább, és jól teszed ha egy kicsit kikapcsolódsz. Tudom hidd el mint már mondtam én apukám veszítettem el már 13-éve de még ma is nagyon hiányzik, és ritka az olyan nap hogy ne gondoljak rá. De az idő sokmindent megold.

Köszönöm a jókívánságokat, és neked is minden jót és sok erőt.

125. zsanomano (válaszként erre: 122. - Keju 72)
2008. márc. 17. 13:12

Kedves Keju 72!



Nagyon szépen köszönöm kedves kérdésed, már kicsit jobban vagyok, próbálom magam lefoglalni, hogy elfelejthessem a rossz dolgokat s újra tudjak jóízűen nevetni s örülni az életnek, de még nem tudom, hogy sikerül... Olyan közel álltunk egymáshoz Anyával, nagyon hiányzik! :( Viszont ha meg begubózom és folyton csak siratom, szerintem tönkremennék lelkileg teljesen. Nagyon szeretem, de mindenki azt tanácsolja, hogy lépjek valahogy túl, mert Ő is ezt szeretné, hogy éljem tovább az életem... Ezért a szép és kedves emlékeket mikor felelevenítem, máris "ott van" velem az Anyukám, meg a szívemben is mindig! Szép és kedves emlékeim vannak Róla, és szívből örülök, hogy Ő az én Édesanyám! Anya csak egy van, ez nagy igazság!


Remélem, Te is jól vagy! Nagyon kedves családod van, megnéztem a képeket! Én is szeretem a táncot, én tavaly előtt egy kis ideig jártam flamencora és hastáncra, nagyon szerettem, de aztán elköltöztem ide a Párom után és itt még nem tudtam táncolni járni, de majd nagyon szeretnék! És a hegedülést is folytatom, mostanában elkezdtem újra gyakorolgatni, már nagyon hiányzott. Muszáj, hogy valamivel lefoglaljam magam s "kiadjam" azt a belső szomorúságomat, amit Anya elveszítése miatt érzek. Az élet, mégha Nélküle nehezen is, de megy tovább...


Sok puszi, jó egészséget s nagyon szép, napsütéses napot kívánok Neked és kedves családodnak!


Zsani

124. zett
2008. márc. 17. 09:40

Sziasztok!Jobboldali arcideggyuladasom van.Szeretnelek megkerni benneteket,ha valaki tudna valamlyen jo tanacsot adni ,vagy esetleg ne agy isten, ugyan ilyen problemaja van!KERLEK SEGITSETEK.Koszonom.

zett

123. keju 72
2008. márc. 15. 20:10
Nem magamnak akartam küldeni hanem zsanomanonak.
122. keju 72 (válaszként erre: 121. - Keju 72)
2008. márc. 15. 20:09
Remélem már egy kicsit jobban vagy?
121. keju 72 (válaszként erre: 118. - Zsanomano)
2008. febr. 23. 22:05

Igen megint csak egyet értek veled ,el kell engedned az anyukádat tudom nehéz de meg kell tenned. Én sokáig nem tudtam elengedni, és abba bele lehet dilizni. Igen így kell gondolni mindenkinek "Jó helyen van" A "Menyben" ott már nem fáj semmi.

Nagyon sok erőt kívánok hogy el tudd engedni.

Próbálj jó dolgokra visszaemlékezni ha rá gondolsz.

120. keju 72 (válaszként erre: 117. - D0a7a517d6)
2008. febr. 23. 22:00
Köszi,és neked is puszzzz!
119. Ági28
2008. febr. 23. 18:12

Sziasztok! zsanomano, részvétem!

Sajnálom, h ilyen rohadt betegségről beszélgetünk itt állandóan! Már kezdek összeomlani. Apu elvileg jól van. De az orvosát a szent imrében egyszer felpofozom! Képzeljátek, valamelyik nap a megbeszélt reggel 7 órás időpont helyett 11kor ment be hozzá, és apám ezt szóvá tette, h miért kellett ennyit várnia rá? mit gondoltok mit mondott a doki, Azt, h " Ha nem tetszik haza lehet menni!" Ez a ringyó egy orvos? Hát szerencséje, h nem voltam ott! Nem egy göthös náthás betegnek mondta ezt, hanem egy kemoterápiára váró betegnek! Hogy lehet amúgy is ilyet mondani? Eldobom az agyam! Évek óta megy a harc az életben maradáslrt, erre még ez a dokinak mondott szutyok is így viselkedik?

Na befejezem, mert csak felrobbanok!

118. zsanomano (válaszként erre: 115. - Keju 72)
2008. febr. 22. 18:01

Kedves keju 72!


Nagyon szépen köszönöm, jólesett az együttérzésed, aranyos vagy! Te is fogadd kérlek őszinte részvétem, együttérzésem Apukáddal kapcsolatban! Nehéz most ez az időszak, mert sok bennem a kérdés, a miértek... De lassan túl kell lépnem, el kell valahogy engednem az Anyukámat. Az nyugtat, hogy most jó helyen van, a Mennyben, Istennél, ahol nincsen fájdalom... És a kedves emlékem Róla mindig itt lesz a szívemben, ahol örökké él! Szeretlek Anya!!!


Örömmel olvasom, hogy jók lettek az eredményeid!!! További sok erőt kívánok én is Neked és kívánom, hogy egészség, vidámság kísérjen életedben! Én is azon vagyok, hogy elfeledjem a rossz dolgokat és újra örülni tudjak az elkövetkezendő jó dolgoknak az életben!

Puszi: Zsani

117. d0a7a517d6 (válaszként erre: 116. - Keju 72)
2008. febr. 22. 10:52

Szia drága!!!!!!!!!!!!!!!!

Nagyon-nagyon örülök!!!!!!!!!!

Puszzzzzzzzzzz

116. keju 72
2008. febr. 21. 21:59

Mindenkinek!

Minden onkológiai eredményem negatív!

Nagyon boldog vagyok.

115. keju 72 (válaszként erre: 114. - Zsanomano)
2008. febr. 21. 21:58

Őszinte részvétem!

Igen erősnek kell lenned, én csak tudom már 13 éve elvesztettem az édesapámat. Aki nagyon kedves volt a számomra, és még mai napig is nagyon fáj. Csak az idő múlásával valahogy egy kicsit halványodik. Mindig történik az emberrel valami ami eltereli a gondolatait, persze nem most majd később. Most a gyásznak van helye, de a szívünkben örökké elnek. És igen én s sok erőt kívánok neked.

114. zsanomano (válaszként erre: 113. - Marcsy006)
2008. febr. 19. 12:35

Kedves Marcsy!


Köszönöm szépen az őszinte együttérzésedet, nagyon jólesett minden kedves szavad! És sok-sok egészséget, gyógyulást kívánok kedves Apukádnak is!!! Fáj, hogy nem tudtam azt a gombás tablettát sem már megrendelni Anyának, mert elvették tőlem addigra! Szerintem sokkal előbbre hozták azzal hogy megkemoterápiázták. ;(( Tudod, sosem gondoltam volna, hogy ilyen fiatalon elveszítem azt akit annyira, de annyira szerettem, hiszen csak 53 éves volt!Még legalább 30 évet élhetett volna! ;((( Sosem ártott senkinek, olyan jámbor teremtés volt, mint egy anyajuh! Igazad van, erősnek kellene lennem, nem begubózni, keseregni, de olyan sokat gondolok Rá, még mindig nem tudom mire vélni, hogy elment. Mikor fogom ezt feldolgozni vajon? ;(

Köszönöm, hogy elolvastad a naplómat is, picit módosítottam rajta illetve beillesztettem Anyukám kedvenc számát, amit a temetésen is lejátszattam, ha gondolod, kérlek hallgasd szeretettel s adjon Nektek is erőt eme nehéz időszakban!

Sok puszi: Zsani

113. marcsy006 (válaszként erre: 112. - Zsanomano)
2008. febr. 18. 19:38

Szia Zsani!

Nincs miért bocsánatot kérned!Fogadd öszinte részvétemet!

Sajnos,nálunk is csak rossz hírek vannak.A hétvégén ki kellet hívní az ügyeletes orvost Apuhoz és mikor átnézte a leleteit az mondta,hogy már 1 éve,mikor megállapították a betegségét akkor gyógyíthatatlan volt.Tehát,most tudtuk meg,hogy jobb,hogy nem műtötték,mert akkor csak feleslegessen szenvedett volna a műtét miatt és már valószínűleg rég nem lenne köztünk.

Végig olvastam a naplód és végig sírtam!!

légy nagyon erős és gondolj arra mennyi szépet tartogat még számotokra az élet!


Puszi:Marcsy

112. zsanomano (válaszként erre: 108. - Marcsy006)
2008. febr. 18. 18:00

Szia kedves Marcsi!



Bocsánat, hogy eddig nem írtam Neked..de nagyon szomorú hírem van... Elvesztettem az én drága, kicsi Anyukámat... ;((((( Február 8.-án volt a temetése. Teljesen össze vagyok törve, keresem a miérteket. Minden olyan hirtelen és gyorsan történt, nem is tudom mit mondjak, nem is lehet ilyenre felkészülni. A rák erősebb volt, mint Anya, pedig csak január elején derült ki, hogy súlyos beteg volt. Nem értek semmit, ezer kérdés van bennem. Nagyon fáj, mert amúgyis nagyon közel álltunk egymáshoz Anyukámmal, úgy hiányzik, annyira szerettem!!! (Ha gondolod olvasd el a naplómat.) Apukádnak pedig gyors gyógyulást kívánok és egészséget az egész családodnak illetve minden kedves fórumozónak is, mert az egészségnél talán nincs is fontosabb!!!

Puszi: Zsani

111. d0a7a517d6 (válaszként erre: 110. - Keju 72)
2008. febr. 13. 15:32

Szia keju!

Igen össze jövünk néha.

Jó kis csapat.

110. keju 72 (válaszként erre: 107. - D0a7a517d6)
2008. febr. 9. 11:50

Szia!

Nagyon sajnálom, nem is tudom mit mondjak.


Más téma, látom összejöttetek a csajszikkal. Biztosan jól éreztétek magatokat, láttam az adatlapodat:)

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook