Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ismeritek, használtátok már a dermarollert? fórum

Ismeritek, használtátok már a dermarollert? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 ... ❯❯
3809. MaciLaci2011 (válaszként erre: 3805. - Ditz)
2012. nov. 24. 22:25
Ameddig használtam érzéstelenítő krémet, addig én mindíg ezt a fajtát használtam és tényleg kb 20-25 perc után mindíg el is voltam zsibbadva. Egyszer kipróbáltam, hogy 20 perc után letöröltem és újra felkentem egy adagot, azaz kétszer érzéstelenítettem. Semmivel nem ért többet, mintha csak egyszer kentem volna fel.
3808. MaciLaci2011 (válaszként erre: 3807. - Uborka7)
2012. nov. 24. 22:18
Én használtam vagy 4-5X a 2mm-es kispecsétet és most felmentem kb 3X 2,5-mmre. Egyiknél sem tapasztaltam hasonlót. Mondjuk arra nagyon figyelek, hogy a kezelés utáni fertőtlenítés végén legalább 2 órát hagyjam száradjon, mielőtt elrakom pihenni...
3807. uborka7
2012. nov. 24. 22:04
Használja vki a kicsi sárga pecsétet (kb. 1 cm átm. ovális)? Én 3x használtam eddig, most szerettem volna 4x és azt vettem észre, hogy feketések a tűk. Először azt hittem, nem jól pucoltam el a múltkor. Aztán közelebbről szemügyre véve látom, hogy ez bizony rozsda. Mindig nagyon lefújom a fertőtlenítő spray-vel, rá a kupak, vissza dobozba. Vmit nem jól csinálok, v. ezek ilyen minőségűek és 3 használat után kuka? Még szerencse, hogy beszereztem egy 2mm-eset is, így legalább felavattam. Hát, volt különbség. Határozottabban jobban fájt, nem is tudtam annyiszor végigmenni az arcomon. Remélem, lila nem leszek holnap.
3806. f5cd9eff0f (válaszként erre: 3804. - Ditz)
2012. nov. 24. 15:11

Tényleg annyira sajnálom!!!

Valóban másik patikába mentem, bár ne tettem volna.

Amikor az elsőt(amiből még mindíg van nekem kb 1 adagnyi) kevertettem, először a patikába mentem el és ott kérdeztem meg, hogy megcsinálják-e ha hozok receptet, illetve megbeszéltük mire kell. Ott hihetetlen készséges és kedves volt a drnő és semmi gond nem volt. (Persze neki csodaszép fiatal, egyenletes, rózsás arcbőre van, gondolom megértette a problémámat.)

Most másikba mentem (a munkahelyemhez közel, gondoltam napközban megcsináltatom), gondoltam sima ügy lesz, erre ez lett a vége.

Drága Ditz! Megpróbálok újra eljutni az orvoshoz és kiiratni, bár tudod, hogy a múltkor sem volt túl sima ügy, de mindent megteszek amilyen hamar csak tudok, ígérem.

Állagra teljesen ugyanaz, mondta ugyan, hogy valamit csökkentett (állítása szerint kis mértékben), de azt nem mondta, hogy arra amire kell alkalmatlan.

Kedves Bellavita! Neked sikerült? Mi a tapasztalatod?

3805. Ditz (válaszként erre: 3802. - MaciLaci2011)
2012. nov. 24. 13:02

Igen, 670429 is a tiédet használja, neki 20 perc alatt hat, de ahogy rákeni, azonnal dolgozni kezd.

Nekem is kevertetett ki, elküldte és semmit nem használt.

Valami közben történt, a gyógyszerész változtatott rajta, így nincs hatás.

Anno, mikor közzétetted a receptet én is ki a kartam próbálni, de a háziorvosom nem volt hajlandó felírni. Van egy gyógyszerész ismerősöm, ő pedig nem is hallott némely összetevőjéről.

Így nem lett krémem.

670429-et kértem meg, hogy kevertessen nekem is a krémedből, aranyos volt, elküldte, de talán más patikába ment mint az ő krémjével, sokat ellenkezett a patikus, azt mondta valamit változtatott rajta. Ezek szerint mindent.

Na. Ez van.

Az emla meg sz.. sem ér, csak az arcom két oldalán érzéstelenít.

3804. Ditz (válaszként erre: 3801. - F5cd9eff0f)
2012. nov. 24. 12:50

Valószínűleg nem azt tette bele ami a recepten volt, mert tényleg semmit nem használt, még csak nem is zsibbasztott egy picit sem.

A krém sűrű fehér, durva szemcsék vannak benne.

A tiéd is ilyen?

Tehetünk még egy próbát?

Konkrétan: új recept, ott kikevertetni, ahol a tiédet is.

Nem muszáj most, majd ha az időd engedi. Légyszi, légyszi, légyszi?!

Szerintem is elsumákolt több dolgot is, nem te vagy a hibás, köszönöm a segítségedet, a fáradozásodat. Puszi érte!

3803. Tempest
2012. nov. 24. 12:32
Sziasztok, nekem másfeles rollerem van azzal szántogatok időnként. Olvasgatom h a pecsét sokatok szerint jobb, nem nagyon konyítok a netes rendelésekhez, de ha legközelebb valaki rendel megköszönném ha beférnék a csapatba egy pecsét és néhány maszk erejéig, gondolom az mindenkinek jó ha többfele megy a postaköltség. :))
3802. MaciLaci2011 (válaszként erre: 3801. - F5cd9eff0f)
2012. nov. 24. 07:32
Na most én kicsit lemaradtam, így nem tudom, hogy Ditz a "Macilaci féle" kencét próbálta? Csak azért mert ha az rendesen ki van keverve elvileg mindenképp hat, mivel nemcsak a Lidó érzéstelenít benne, hanem egy másik összetevő is, így felül és mélyebben is hat, vagyis legalább az egyik hatását éreznie kell mindenkinek. (Mondá anno a patikus nekem is)
3801. f5cd9eff0f (válaszként erre: 3799. - Ditz)
2012. nov. 23. 22:25

Jaj ne màr. Azt mondta a drnö h nem a lidokaint csökkentette de attól még kellene müködni. Vagy mással is sumákolt csak azt nem mondta. Utólag a kiváltásnál beszéltük meg mire kell. Nézett nagy sxemekkel de nem mondta h arra nem lesz jó. Már megbántam h abba a patikába mentem. Bocsi de másfél óra alatt el is múlik. Szerintem nekem max 20 perc de szinte rögtön hat. Macilaci! áldassék a neved a receptért, szerinted mi a gond?

Tényleg sajnálom. Szerintem sumákolt és mást se tett bele.

3800. Ditz
2012. nov. 23. 22:19

Készen vagyok. Emlával a szokásos, még mindig zsibbad a bajszom, de ennek ellenére egyszer sem tudtam belenyomni a pecsétet. Ez van.

A maszk nagyon jó, eltünt minden ránc a homlokomról. Remélem nem jön vissza reggelre :))

3799. Ditz
2012. nov. 23. 19:05

Itt ülök másfél órája az új krémemmel a képemen befóliázva, és semmi!!!

Abszolút semmi!

Most lemosom és bekenem emlával.

Szerintem selejt vagyok. Vagy mutáns. Nekem soha semmi nem úgy működik, mint másoknak.

3798. 2bd7ab0c9a (válaszként erre: 3796. - Ditz)
2012. nov. 22. 09:20

Az érzéstelenítéshez nem nagyon értek, a lidó szervezetre gyakorolt hatásához sem, de én is vhogy így járnék el a helyedben, mert kböző beavatkozásoknál láttam, hogy ha a páciens nem tudja lidóérzékeny e, akkor a doki kis mennyiségben adagolja, mert viszonylag gyorsan reagál rá a szervezet, gyorsan kiderül bírja e.

Érdekes, neked a fájdalommal kell megküzdened leginkább, nekem még mindig a látvánnyal. Másokat vigyorogva kezelnék, de magamat utálom.

Bárcsak 2 lenne belőlem, megoldódna a probléma, akkor aztán alaposan végigszánthatnék a pofázmányomon!

3797. 2bd7ab0c9a (válaszként erre: 3793. - MaciLaci2011)
2012. nov. 22. 09:15

Nem vagyok kíméletes, hidd el, nem most kezdtem a sportágat:-), de a bőröm gyorsan gyógyul, csak akkor voltam mindig napokig lila, és vörös, amikor rollerrel szántottam, pedig akkoriban a tűk biztosan nem kerültek teljes tűhosszal a bőrömbe.


Persze ez akkor fog igazán kiderülni, ha sikerül találnom egy pecsételő dokit, és láthatom utána hogy reagál a bőröm. Nem is értem miért rollereznek még mindig, úgy látszik mi ennyivel az orvosi szakértelem előtt állunk...:-)

3796. Ditz
2012. nov. 21. 22:06

Hétvégén kipróbálom az új krémemet!

Félek tőle, nagyon óvatos leszek. Úgy tervezem, hogy először kenek egy csöppet a csuklómra, ha 2 percen belül nem érzek semmi furcsát, akkor bekenek a csuklómon egy nagyobb részt, ha még akkor is élek, (nem ver ezerrel a szívem, nincs nehézlégzés), akkor befóliázom. Várok kb. 15 percet és ha még mindig semmi, akkor működni fog az arcomon is.

Mit gondoltok?

3795. Ditz (válaszként erre: 3791. - 2bd7ab0c9a)
2012. nov. 21. 21:42
oksa :))
3794. MaciLaci2011 (válaszként erre: 3792. - Clau7879)
2012. nov. 21. 21:23
Ha 2-3 nap múlva hámlik, azzal semmi gond...
3793. MaciLaci2011 (válaszként erre: 3791. - 2bd7ab0c9a)
2012. nov. 21. 21:22
5 napig kiszúrják az emberek, de csak 3 napig csúnya, utána csak piroskás és hámlik. Nyugodtan nyúzzad magad, ne sajnáld, meglátod meg lesz az eredménye, ha csak 1 napig vörös, úgy túl kíméletes vagy...Kitartás!
3792. clau7879
2012. nov. 21. 13:27
Sziasztok....a kezeles utan kicsit hamlik a bör az normalis ?
3791. 2bd7ab0c9a (válaszként erre: 3789. - MaciLaci2011)
2012. nov. 21. 09:42

Köszi a választ!

Az 5 napig gyógyulsz mit jelent, 5 napig lila vagy vörös, sebes a képes feled? Sztem viszonylag érzékeny lehet a bőröd, vagy tényleg brutálisan nyúzol. Tegnapelőtt kezeltem az orrom 2mm-es picurka pecséttel, amennyire csak tudtam, lgbb 10-szer belenyomtam rendesen a tűket egy-egy helyen, de már tegnap is "csak" égő vörös volt, semmi több.


Kben megváltozott a korábbi nézetem a 35 tűs pecsétről, amit egy kedves sorstárunk javaslatára újfent kipróbáltam, és azt gondolom, bár kezelés közben leejtettem, és elhajlottak a tűi(ez már a 3.ilyen esetem), így nem tudtam az arcot szántani, de azt a következtetést szűrtem le, hogy valóban hatékonyabb, és könnyebben kezelhető a kis méretű változat, és bele is tudtam vájnia tűket, sőt a sűrűség miatt, akár egy egyszeri szúrás is hatékonyabb tud lenni, mint egy durva rolleres kezelés, több a biztos találat.

Persze a tapasztalás mindig felülírhat korábbi álláspontokat, de most jó szívvel inkább a 35 tűst ajánlanám mindenkinek!


Ditz Dréga, sajnálom, hogy én beszéltelek rá a 80 tűs változatra, de sztem a legközelebbi rendelésünk 35-ös, kis-pecsétke lesz, oksa?!:-)

2012. nov. 20. 21:13

Sziasztok,

látom sokan szeretitek, illetve hatásosabbnak ítélitek a pecsétet. Ha valaki rendelne, szívesen beszállnék én is, kipróbálnám, ha már a dermapen ilyen elérhetetlen. Végül is tényleg jó a roller is és attól tartok tényleg nem tudnám magamnak ezzel a dermapennel, talán valóban felesleges költség. (Bár a 192 tűset ha használom szinte hallom ahogy recseg, ilyenkor szoktam rövidebbre és 540-esre váltani.)

Az ajak környékét hogyan kezelitek? Jó módszer ha különböző méretűvel (van egy keskeny is) próbálkozok? Valahogy ott kevésbé hatásosnak látom. A foltcskák (amit a terhesség alatt kaptam ráadásként a kisfiamhoz) szépen múlnak és a szem környéke és homlok is klassz,(a kozmetikus mindíg megemlíti) de valahogy nem vagyok az ajak környékkel és az "Irmanénis" ráncokkal megbékélve, holott ott igazán megdolgozom. Talán tényleg a korral jár. Milyen lenne, ha nem használnám évek óta a rollert?

Most kezdtem a 'tokarészt' is kezelni. Azt vettem észre, ha keveset iszok akkor igencsak van ott valami, ami nem tetszik. Most csináltam másodszor ott, majd írom a tapasztalatot.

Fájdalommentes, sikeres szépülést mindenkinek.

3789. MaciLaci2011 (válaszként erre: 3788. - 2bd7ab0c9a)
2012. nov. 20. 20:14
Nem tudom megtenni, pedig úgy szeretném, havi 1 dúrva, és a maradék 3 hétben heti 1 light-os. Sajna mindíg vagy menni kell valahová, vagy meccsem van 7végén, és ha pénteken csinálom light-osan is, annak még nyoma van szombaton és vasárnap is. Úgy vagyok, ha a havi 1 dúrva és 1 light-os összejön az már jó. A durvánál 5 nap a gyógyulás (itt szabit kell kivennem), a lightosnál 2-3 (itt péntek este csinálom és hétfőn már dolgozom).
3788. 2bd7ab0c9a (válaszként erre: 3787. - MaciLaci2011)
2012. nov. 20. 09:20

Macilaci,


Milyen sűrűn szántod a képed, te is áttértél a heti rendszerességre?

Kben gratulálok az eredményekhez, mindig nagy élmény sikerekről olvasni!

3787. MaciLaci2011 (válaszként erre: 3784. - Ditz)
2012. nov. 20. 06:23
Kb 3X használtam ezt a 2,5 mm-est, de ebből 1 szerintem csak olyan "péntek este szúrok 4-et, de hétfőn már megyek dolgozni" Azaz kb 2X volt rendes izmos 25X szúrós minden hegbe és 1 volt ilyen light-os. Nehéz a helyedbe képzelni magam, mert nekem a kis pecsét nem igazán fáj, illetve simán kibírható érzéstelenítő nélkül, de a 192-es rollernél már én is majdnem könnyezem. 2,5mm-esnél több a vér. Szerdán nyomatok egy dúrva kezelést, aztán decemberben mégegyet, karácsonyra már 5 rendes pecsételés után megmondom többet ért e, mint a 2mm-es, bár meg kell mondanom 30-40 körüli kezelésem volt, de onnantól kezdett el igazán változni, mikor rátértem a 2mm-es kis pecsét+roller+peptide maszk kombinációra.
2012. nov. 19. 23:21

Ebben a videóban nem is értem, hogy hogyan huzogathaja a ilyen gyorsan a dermapent a bőr felszínén:-)

AMúgy az marha jó ötlet, hogy lehet belerakni hatóanyagpatront.

Szerintem ez inkább kozmetikusoknak jó, ahol ki tudja használni. olyan mint egy mezoterápia

[link]

2012. nov. 19. 23:13

Megnéztem a dermapen.com oldalt és érdekes a koncepció. Jól szemlélteti a film, hogy a roller ferdén megy be a bőrbe, és nem merőlegesen, ezért nem is ér le holyan mélyre és jobban sérti a bőr felöletét is. Emiatt is jobb a pecsét. Na ugye jó ötlet a mozgást automatizálni, de ahogy én most a 3 éves plazmatévém tönkremenetele után látom, ami elektronikus,azt úgy is tervezik, hogy tönkremenjen, vagy ha nem, akkor nagyobb az esélye, hogy meghibásodjon.

Tetszik, hogy a tűmélység szabályozgató, bár ugye fura, hogy a benyomási mélység kontrollját csak a körbekarika adja, és a tűt beljebb vagy kijebb tolom, tehát mégsem olyan erős az ellnállás, mintha szilárd lenne a tűk támasza. Nem tudom, érthető voltam-e....ez nekem kérdés, mert én tövig benyomom, ellenállásig, itt meg majd karikákat rajzolok a bőrömre vagy hogy lesz?

Emellett én szoktam itt-ott rollerezni, különböző hosszúságokkal, szupi, hogy ez helyettesíti mindegyiket, de hamarabb is elhasználódnak a tűk. Gondolom, az új tűk ebbe nem olcsóak.

Kérdés, hogy hatásfokát tekintve jobb-e? Nem hiszem. Ezt a mozgást én is meg tudom csinálni. :.-)Ja, és kérdés, hogy milyen gyorsan mozog a tű. Mert ha gyorsan mozog, ahogy látom, akkor jönnek a bevérzések :-))) Legalábbis nálam ez volt: nagy erővel és gyorsan vágtam bele a bőrömbe a pecsétet és 5 napig tiszta bevérzés voltam. Ha szép lassan csinálom, akkor nincs gond.

Harmadrészt, gondolom, marha drága. Eddig kb. 620 dolláros árakat láttam, ezért kb. 30 pecsétet lehet venni...:-))


Összességében jó a koncepció, okos ötlet, de inkább marketing mintsem reális észérvek vannak mögötte.

Emellett

3784. Ditz
2012. nov. 18. 22:56

Sziasztok, mostanában nem voltam itt, győztem visszaolvasni.

Ezen a hétvégén sem tudtam megcsinálni az arcomat, de a következő hétvégén már nem engedek senkit sem "közbejönni".

Akkor fogom kipróbálni először a maszkomat és remélhetőleg az új érzéstelenítőmet is!

Kíváncsi leszek!


MaciLaci, hányszor kezelted már magad a 2,5 mm-s pecséteddel?

Vegyek én is? Nem túl sok már arcra? Valahol valamikor olvastam, ha túl mélyre megy az sem jó, mert maradandó hegeket okozhat.

A 2mm-től is bepisilek, úgy fáj.

(Habár fél mm az semmi, ugye? Nem is biztos, hogy bele is megy olyan mélyen :))

3783. f5cd9eff0f (válaszként erre: 3782. - Holki10)
2012. nov. 17. 22:39
Jaj de jó. Màr majdnem vágyakoztam rá. De jól átgondolva nem semmi a cucc. Állítható tümélysêg es intenzitás. De zavar a bemutató filmen h szinte cikáznak vele de mégsem szaggat annyira. Nem is tudom. Néztem az ebuyon es kb 60000. Valósxinü lehet tüt kapni cserélni. Sajna annyi az angol tudásom h nem adnak el. Szóval hess gondolat. Köszi h megnézted.
3782. Holki10 (válaszként erre: 3777. - F5cd9eff0f)
2012. nov. 17. 22:25
Áhh, dehogy! Nekem sincs még ilyenem, csak megnéztem és nagyon tetszik. De vhogy ezt nem merném itthon kipróbálni! :)
3781. knatali
2012. nov. 17. 19:45
Hát remélem nem marad így. Aranyosak vagytok,köszi a válaszokat. Az amputálós dolog nagyon vicces volt,szakadok....:) De gondolom van aki unatkozik..:)
3780. knatali (válaszként erre: 3767. - Bellavita21)
2012. nov. 17. 19:43
Már sokkal halványabb,de még pirosas. És látszik a vonal még ,hogy merre húztam a rollert.
❮❮ ... 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook