Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Orrplasztika tapasztalatok fórum

Orrplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


30222. eli8
2020. nov. 16. 20:53

Sziasztok! Írtam új bejegyzést a naplómba, elég rég nem jelentkeztem.

Szerencsére minden rendben a nózimmal 🙂

30221. keki70 (válaszként erre: 30220. - Viki 28)
2020. nov. 14. 17:30
💛😘
30220. Viki 28 (válaszként erre: 30219. - Keki70)
2020. nov. 14. 13:54
Egy angyal vagy! Nagyon szépen köszönöm! 😁
30219. keki70 (válaszként erre: 30218. - Viki 28)
2020. nov. 14. 13:45
Szia,küldtem,szívesen :-)
30218. Viki 28
2020. nov. 14. 13:07
Sziasztok! 😁Nem is olyan régen még a konzultációra készültem, és most már a műtét miatt izgulok. Jövő héten szerdán lesz a nagy nap! Nagyon várom már! Ha tudnátok nekem pár jó tanácsot adni a műtét utáni napokra hálás lennék! Milyen készítmények váltak be?Mikortól érdemes tisztítani? Orszivót hányadik naptól érdemes, és ehhez hasonló dolgok! Előre is nagyon szépen köszönöm!
30217. keki70 (válaszként erre: 30216. - Bobo5)
2020. nov. 13. 16:58
Szia,persze,szívesen átküldöm :-)Már mennek is :-)
30216. Bobo5 (válaszként erre: 30195. - Keki70)
2020. nov. 13. 15:49
Szia! Nekem is átküldenéd a készítményeket? Én decemberben megyek Rezekhez. Sajnos elég felkészületlen vagyok. Eddig nagyon lazára vettem, de már parázok.
30215. littlegirl
2020. nov. 12. 11:55
Jah még annyi, hogy a bőröm utána brutálisan rossz volt, és nehéz volt tisztítani is. Nekem a törlőkendők jöttek be végül, azzal éppen hogy csak hozzá tudtam érni az orromhoz, anélkül, hogy fájt volna. De nyár volt és izzadtam a gipsz alatt...
30214. littlegirl
2020. nov. 12. 11:53

Sziasztok,


hoztam egy siker sztorit, mert annyi minden kaptam ettől a fórumtól amíg még csak készültem, és utána picit eltűntem :)


Engem KT műtött cirka 3 hónapja, elég nagy műtét volt, nem csak egy kis pukli. Műtét előtt leült és átbeszélte velem újra a dolgokat, mondta h megpróbálja, h teljesen szimmetrikus legyen, de egy kis eltérés persze mindig lesz.


Ez a beszélgetés kb leírja, hogy miért őt választottam, nekem szimpatikus volt ez az egyenes stílusa.


A klinika nagyon szép tiszta volt, és a műtét után is nagyon figyeltek rám. Nagyon féltem, de mindenki bátorított, hogy nem lesz gond.


Az aláírandó papírok között voltak részletes statisztikák a múltbéli eredményekről, ezek elég megnyugtató információk voltak a számomra.


Az én bőröm inkább közepes-vékony, annyira nem dagadtam be, bár voltak napok amikor beképzeltem magamnak a polly-beaket. (Remélem, hogy mostmár nem jön elő ilyen). Ha dolgoztam és olvastam, akkor dagadt.


Nagyon minimális eltérés van, egyik oldalt még mindig jobban be van dagadva, illetve az orrcsúcsom is nagyobb, de ezek szerintem mind normálisak. Környezetem nem veszi észre, én is azért mert nagyon figyelgettem.


Az elején az altatás picit legyengített, általános fáradtság szerű volt.



Véraláfutás szinte nem is volt, váróban láttam egy-két lányt akiknek jóval több lett, de az is vállalható volt.


Szóval ha valaki vacillál, akkor remélem ezek az infók jól jöttek :))

30213. bigyu000 (válaszként erre: 30203. - Laurasmith)
2020. nov. 11. 21:15
Nekem 1,5 éve műtötték az orrom de annyira izzadekony, pedig egyáltalán nem vagyok az...:D
2020. nov. 11. 19:50

Sziasztok!

Mennek meg a plasztikai mutetek vagy felfuggesztettek oket az uj rendelkezesek miatt?

30211. Josefine (válaszként erre: 30210. - Keki70)
2020. nov. 11. 14:25
Köszi,igen ezt láttam. Hátha innen is van valaki:)
30210. keki70 (válaszként erre: 30208. - Josefine)
2020. nov. 11. 14:04

Szia!


[link]


Szívesen :-)

30209. Josefine
2020. nov. 11. 13:47
Mármint akiket mütött,mennyire elegedettek?
30208. Josefine
2020. nov. 11. 13:46
Sziasztok valaki tud infót adni, Bajusz Hubàval kapcsolatban? Elöre is köszi
30207. keki70 (válaszként erre: 30206. - Laurasmith)
2020. nov. 6. 10:43
Szívesen Laura🥰
30206. laurasmith (válaszként erre: 30204. - Keki70)
2020. nov. 6. 06:52
Köszönöm szépen, drága Keki! ❤️
30205. Eszti1224
2020. nov. 4. 13:30

Sziasztok!

Csatlakozom közétek. Még félve, de elindultam. Tegnap voltam Rezek dokinál, aki nagyon aranyos és rendes volt. Teljesen meggyőzött, annyira, hogy már időpontot is kértem ott helyben. (Egyéletemegyhalálom) Nem mentem más dokihoz, Járaihoz akartam, de túl messze van. Nem is tudnék oda eljárni kontrollokra. Két időpontot is le kellett mondanom. Még Varga Klárához akartam elmenni, de 2 hét van hátra, hogy befizessem az előleget, nem hiszem, hogy addig kapnék időpontot. Eleján még Kárászt is nagyon nézegettem, de nekem a milla fölötti ár nagyon sok.

Köszönöm azoknak, akik beengedtek a naplójukba, sokakhoz bekopogtam, de eddig ilyen nagy guba orral még nem találkoztak. Szóval, ha másnak is lenne ilyen, arra indítok egy naplót.

A doki, ahogy elmondta mit fog csinálni, álomorrom lesz :)

30204. keki70 (válaszként erre: 30203. - Laurasmith)
2020. nov. 4. 09:51

Szia :-)Igen,összefüggésben van.


Bőrápolás:


Sok embernek az Ilcsi fekete szappan és kénes krém vált be.Ezeket kozmetikustól lehet megvásárolni.


--------------------------------------


Van,aki a manna szappan ében arctisztító szappanját használta.Viszont mivel zsírosodás közben hámlik a bőr,ezért shea vajjal is kente.


--------------------------------------


bha2%


Pattanásos bőrűeknek szokták ajánlani, mert tényleg megszünteti és a pórusokat is összehúzza. De fokozza a kollagén termelést is és egységesebbé teszi a bőrképet.Ebben Ceccsillag a jártas.


Itt a link:


skinsmart.hu/borproblemak/pattanasok/pattanasok-hamlasztok.html


--------------------------------------


Micellás arclemosó,utána Skinoren krém,utóbbit bőrgyógyász írja fel,de háziorvos is felírja.


--------------------------------------


Gyógyszertárban kapható:Eucerin krém


--------------------------------------


La roche posay effaclar duo,orra pici hidratáló.Ebben Gabi és Ági a jártas.


--------------------------------------


Gekkoka:Egy olcsó es jó tanács arcbőrre műtet után: kókuszzsír szódabikarbonával összekeverve.Leradírozza az elhalt hámsejteket+gyulladáscsökkentő és ápoló hatású.


--------------------------------------


Eckler:Én csak simán szódabikarbónával radíroztam a vizes arcomat heti egyszer-kétszer, plusz minden este víz + gyógyszertári alkohollal fertőtlenítettem. Nagyon hamar helyre hozta a bőrömet. :)


--------------------------------------


Mindent felsoroltam,ami eddig a fórumon elhangzott :-)


Amit Gabi és Ági használt,az nagyon jó,többen is dicsérték.


De Gekkoka és Eckler megoldása is nagyon sok embernek bejött.

30203. laurasmith
2020. nov. 3. 22:08

Sziasztok! :)


Nem tudom, összefüggésben van-e a plasztikával, de úgy vettem észre, hogy az eddig nagyon száraz bőröm a gipszlevétel óta elkezdett fényleni és folyton hámlani. Más is tapasztalt ilyet? Ha ezzel lehet összefüggésben, van esetleg valami tuti tippetek, ami visszaállítja a bőr eredeti állapotát? Borzasztó nagyon, alapozó nélkül úgy nézek ki, mint a karácsonyi világítás 😄 alapozót meg nem is tudok rendesen használni, mert hámlik az orrom.

Előre is köszönöm szépen! 😘

30202. audrey13 (válaszként erre: 30196. - AnitaMoncsi)
2020. nov. 3. 13:04

Én sem tudtam hetekig mosoloygni, nagyon megvoltam ilyedve, elég ijesztő arcom volt sokáig.

Kb 1 hónap után már lassan elkezdett ez helyreállni, szóval ne félj, vissza kapod a mosolyod:):D

30201. keki70 (válaszként erre: 30199. - AnitaMoncsi)
2020. nov. 2. 18:53
Szia!Szerintem ott könnyen talál helyet magának a nyirokfolyadék és összetud gyűlni.
30200. rekab (válaszként erre: 30198. - Metélőhagyma)
2020. nov. 2. 18:47
Bdnr22 oldalat is. O is negativ tapasztalattal gyarapodott. Mas most hirtelen nem jut eszembe..
30199. AnitaMoncsi (válaszként erre: 30197. - Keki70)
2020. nov. 2. 18:44
Szia Dóri! Nekem is itt van az orr csúcsom és az orhát találkozásánál az eggyik oldalon.
30198. metélőhagyma (válaszként erre: 30189. - B_Anett)
2020. nov. 2. 18:44
Szia! Nézd meg a naplomat ha ellenvelemenyre is kíváncsi vagy.
30197. keki70 (válaszként erre: 30196. - AnitaMoncsi)
2020. nov. 2. 15:28

Szia Anita!


A felső ajaknál az orvos átvágott egy izmot,a két első fog felett,ezért nem mozog úgy a felső ajkad,ahogy szokott.Az orrcsúcsemelés miatt csinálta,nehogy a felső ajkat felfelé húzza a megemelt orrcsúcs.

Hat hét alatt nálam helyreállt,de van,akinél három hónapig is elhúzódik.Ne aggódjál miatta,nem marad így :-)

Ha azt mondták,hogy duzzanat,akkor bízzunk benne,hogy az is,várni kell,amíg lemegy.Duzzanat-ödéma nálam az orrháton volt,az orrcsúcs és a csontos orrhát találkozásánál.Hat hétig rajta volt,aztán egyik napról a másikra felszívódott.


Gyógyulgassál,a legjobbakat kívánom!


Szívesen😊

2020. nov. 2. 14:24
Sziasztok,oktober 14-èn volt az orrmütètem.Az arc mimikàm teljesen eltünt mèg a homlokomon sincs, a felsö ajkam nem mozdul eggyàltalàn ès mosolyogni sem tudok. Az szeretnèm kèrdezni,hogy ez nektek is igy volt? A màsik dolog,hogy eggyik oldalon lett egy pici kis “huppanàs” az eddig tökèletesen egyenes profilomon ami egyèbkènt azon az oldalt van ahol azelött ferde volt.Bízom benne,hogy ez nem amiadt van.A dokièk azt mondtàk ne figyeljem mert duzzanat.Volt nektek is hasonló ès kiegyenesedett? Köszönöm😌
30195. keki70 (válaszként erre: 30194. - 5df3973d0d)
2020. nov. 1. 02:14

Szia!


Átküldtem a készítményeket,amikkel számolni lehet.

Nem,nem volt fájdalom az orrsövényplasztika miatt.

30194. 5df3973d0d
2020. nov. 1. 00:55

Sziasztok!


Én is orrműtétre készülök a vírus lejárta után,

nagyon megköszönném ha belátást nyerhetnék naplókba.

Milyen gyógyszereket és krémeket, meg egyéb dolgokat kell venni a műtéti időszakra? Kb milyen kiadással kell számolni? (A műtéten kivül.)

Akinek orrsövényt is kellett műteni annak sem volt fájdalma?

30193. B_Anett (válaszként erre: 30191. - Gawwros)
2020. okt. 31. 15:07
Na ezt örömmel "hallom"..😁 és teljesen meg vagy elégedve a végeredménnyel? Küldenél képet üzibe? 😇

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook