Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Orrplasztika tapasztalatok fórum

Orrplasztika tapasztalatok (beszélgetős fórum)


11442. keki70 (válaszként erre: 11441. - Massima)
2015. okt. 20. 19:54

Szia!


Jelentkezek a piri pontért :-)


Fogmosás:a gipszes hét alatt nem egyszerű,a szánkat alig tudjuk nyitani,de aztán gipszlevétel után egyre könnyebb lesz.

Hajolás:húzódhat,zsibbadhat az orr.De ehhez még hajolni sem kell,alapból is jelen lehet ez az érzés.Féléves korban kezd rendeződni,amikor az orr rendes vérkeringése beindul.

Ami egy kicsit is megerőltető az orrnak,jelzi.Amit írtam,húzódik,zsibbad,duzzad.Van,amit ki lehet küszöbölni pl.a sportolást eltolni,de van,ami a napi teendők közé tartozik és el is kell végezni.Na nem a konyhaszekrény emelgetésére gondoltam.Alapdolgokra.Az orr duzzad,de ez a gyógyulási folyamat része.Ezt nem ússza meg senki.Csak van,akinél jobban,van akinél kevésbé.

De egy ideig tény,hogy az orrunk a főnök :-)

11441. massima
2015. okt. 20. 15:50

Sziasztok!


Elsősorban azoktól kérdeznék,akiknek volt már műtve az orra.

Előfordult-e olyan cselekvés-mozgásforma,napi rutin során,amelyben esetleg meglepődve tapasztaltátok,hogy nem megy olyan könnyedén,mint műtét előtt?

Gondolok itt olyan egyszerűnek tűnő dolgokra,mint cipőfelvételnél hajolás,fogmosás lendülete stb..vagy bármi,amit a hétköznapok során könnyed rutinnal végeztünk,de műtét után kicsit meggyűlt vele a bajunk.

Na,ha valaki ezt értette,hogy mit zagyválok itt kap egy piros pontot ;)

11440. keki70 (válaszként erre: 11431. - Szil 2)
2015. okt. 20. 10:43

Szia!


Mit találtál a kindertojásban? :-)


Remélem,hogy valami szépet <3

11439. keki70 (válaszként erre: 11437. - Edynaa 95)
2015. okt. 20. 10:39
Átküldtem priviben,hol találod meg KT-t.
11438. keki70 (válaszként erre: 11437. - Edynaa 95)
2015. okt. 20. 10:34

Szia!


Facebookon megtalálod,vannak fent képek műtét előtt,műtét utáni állapotról.

Youtube-on beütöd a nevét,több videót is kiad,amik nagyon hasznosak,szinte minden benne van információszerzés céljából is.

Ha pedig elakadsz,lenne kérdésed csak írjál,valaki mindig fog válaszolni.

Nálam van fent kép,megtudod nézni.

11437. Edynaa 95
2015. okt. 19. 23:26
Sziasztok!örülök, hogy találtam ezt az oldalt, sokan írtok bele friss infókkal! Decemberben szeretnék menni dr. Karasz Tamashoz orrplasztikara, a honlapjuk jelenleg nincs kész és kíváncsi lennék előtte utána képekre, hogy hogyan dolgozik!Ha megkerhetlek benneteket küldjetek nekem az nozitokrol előtte utána képeket!hálás köszönet! (temunovicedinaa@gmail.com) Üdv
11436. dleszter (válaszként erre: 11420. - Keki70)
2015. okt. 19. 22:55
Igen, olyan nagylány már! épp most néztem vissza a képeket, hát nem bántam meg a műtétet elnézve a régi képeket, sőőőőőőőőőt :D puszi neked is Dóri :)
11435. dleszter (válaszként erre: 11419. - Manda76)
2015. okt. 19. 22:53
persze, elküldöd az email címed ? :)
11434. keki70 (válaszként erre: 11433. - Tbjb)
2015. okt. 19. 15:17

Tetszik-ez a legfontosabb,nagyon örülök neki.Ha a tapaszok lekerültek,akkor kenjed körömvirágkrémmel külsőleg az orrodat,főleg éjszakára,gyulladásra,duzzadtságra kitűnő.

Igen,még lejjebb fog menni,most főleg,hogy már a gipsz nem tartja,már csak a tapaszok,amik tartják.Tapaszlevétel után aztán beáll heteken belül a végső helyére.

Türelemből külön megszavozok neked egy csillagos ötöst :-)

11433. tbjb
2015. okt. 19. 14:40
Túl vagyok a gipszlevételen is :-) K.T. szerint elég ritka eset vagyok azzal, hogy sokkal jobban be van dagadva mindenem még, mint az átlagnak lenni szokott. Felkészített arra is, hogy a tapasz levétele után még nagyobb lesz, de legyek türelemmel. De engem ez mind nem zavar. Már így is nagyon tetszik, és ha ez még lejjebb megy az még jobb. Ezt a minimum fél évet-egy évet meg már kibírom. :-)
11432. keki70 (válaszként erre: 11431. - Szil 2)
2015. okt. 19. 12:35

Szia!


Ezen a héten sok gipsz lekerül :-)

Jöhetnek a szép orrocskák <3

11431. Szil 2
2015. okt. 19. 12:34

Sziasztok!


Már csak 1-et kell aludnom, és lekerül a gipsz!Már nagyon várom! Olyan érzés ez, mintha kindertojást bontanék. Naaaa, mi van benne? :) :)Biztosan furi lesz, de a jót könnyű megszokni! Minden szépen lement, már nem is látszik semmi se.Elég gyorsan ment szerencsére. Holnap jelentkezek, hogy milyen lett!Addig is szép napot mindenkinek! :)

11430. Szil 2 (válaszként erre: 11429. - Keki70)
2015. okt. 18. 10:06
Köszi Keki, jól is esett! :)
11429. keki70 (válaszként erre: 11428. - Szil 2)
2015. okt. 17. 11:51

Hörcsögpofi küldtem neked egy sütit,majszold el :-)

Látom,jól vagyunk,örülök neki <3

11428. Szil 2
2015. okt. 16. 21:27
Sziasztok!Most vagyok 3.napos.Minden a legnagyobb rendben.A dagadás húzódik lefelé,a lila folt sincs már.Most úgy nézek ki,mint aki telerakta a pofazacskóját.Az ortom szelel,és egyáltalán nem fâj! Ha tudom előre,hogy ez ilyrn,akkor nem vártsm volna vele eddig! Nekem egy gyökérkezelés sokkal de sokkal rosszabb!Inkább a semmittevést visrlem nehezen,hogy egy merő zsír már a fejem a krémezéstől,illetve az ülve alvás nem éppen pihentető. Számolom a napokat,hogy mikor lesz kedd amikor leveszik,mert nagyon kíváncsi vagyok rá!
11427. bemutatkozassal (válaszként erre: 11426. - Bemutatkozassal)
2015. okt. 16. 21:26
*milliméterekkel
11426. bemutatkozassal (válaszként erre: 11421. - Szil 2)
2015. okt. 16. 21:12

Szia!


Gratulálok! :)

Azt elárulod, hogy mennyire fáj így pár naposan? Tényleg semennyire?


Nekem pont egy hete volt "szálbeültetésem" Millimétereket felhúzták az arcomat... Eredetileg csak konzultációra mentem, de a doktor úr meggyőzött, hogy 23 évesen lóg az arcom. :D kaptam fájdalomcsillapítót, már is az nagyon fájt, hát még maga a beavatkozás. Viszont még mindig fáj a helye, illetve belül a szám, szerintem ez nem normális. Ha hétfőig nem változik, akkor felhívom... Valakinek hasonló tapasztalat?

11425. keki70 (válaszként erre: 11424. - Krizi45)
2015. okt. 15. 11:02

Szia!

Az orrcsúcs nálam is sokáig kemény volt,már elmúlt az orrom egyéves és még mindig.Még javában gyógyul a tiéd is,ezért van,hogy nem állandó képet mutat.

Ha tényleg csak reszelés,akkor kicsi beavatkozás,lokálban is simán elvégezhető.Szinte nem is fog látszódni,nem marad utána nyom,se színesedés,se duzzadtság.Persze egy minimális duzzanat lehet,de nem törvényszerű.

11424. krizi45
2015. okt. 14. 20:19

sziasztok lanyok,

penteken voltam karasz dr. urnal 9 honappal a mütet utan kontrollon.

sajnos mind a ket oldalon az orrnyergemnel szükseg lenne szerinte is egy kis korrekciora, reszelesre a csonton.

tudna valaki segiteni nekem abban, hogy ez mekkora mütet, hogyan vegzi, mennyire lesz megint bedagadva, bekekülve az orrom, szemem.

es hogy milyen sokaig dagad apad megint az orrom, mivel sajnos nalam az orrcsucs meg mindig kemeny es egyik nap kisebb masik nap nagyobb...pedig mar 9 honap eltelt a mütet ota!

11423. keki70 (válaszként erre: 11422. - Keki70)
2015. okt. 14. 18:17
hörcsöf helyett hörcsög :-)
11422. keki70 (válaszként erre: 11421. - Szil 2)
2015. okt. 14. 18:16

Sziaaaaaaa!


Gondoltam,hogy nemsokára megérkezel,már vártalak :-)

Örülök,hogy minden rendben ment,elég hosszú műtét volt,de ha ez kell a szép eredményért,akkor inkább dolgozzanak rajta többet időben.

Gyógyulgassál,pihizzél sokat!

Elkezdődött nálad a hörcsöfpofi állapot,pár napig eltart,aztán egyre jobban visszahúzódik a dagadás.De ez hozzátartozik a gipszes időszakhoz,teljesen normális.

Persze,hogy gondoltunk rád,bocsi,ha csuklottál :-)

11421. Szil 2
2015. okt. 14. 16:53
Sziasztok! Most már én is a műtött orrosok táborába tartozok.😊Tegnap volt a nagy nap.A Doktornő nagyon sokat dolgozott az orromon,összesen 4 órát.Minden rendben van,szelel az orrom,szép dundi az arcom.😊Az,hogy nem használ tampont,maga a megváltás! Nincs semmilyen fájdalmam,rossz érzésem.Még dagadok,de erre számítittam is.A Doktornő végtelenül kedves,és precíz munkát végzett!Most már a gyógyulás mezejére léptem.Köszönöm,hogy gondoltatok rám!😊
11420. keki70 (válaszként erre: 11418. - Dleszter)
2015. okt. 14. 16:38

Szia Eszter!


Hogyan megy az idő,már 5 hónapos vagy,olyan,mintha nemrég műtött volna KT.

Örülök,hogy minden rendben veled.A kis hölgy közben betöltötte az egyéves kort,most már aztán vége a babaidőszaknak,beállt a kisgyerekek közé,kis manó <3

Puszillak benneteket!

11419. Manda76 (válaszként erre: 11418. - Dleszter)
2015. okt. 14. 14:38
Köszi Eszter! Jól jön a biztatás minden szempontból, főleg, hogy nekem is csak 2 éves a kisfiam. Előtte-utána fotót privátban mutatnál esetleg? :)
11418. dleszter
2015. okt. 14. 14:33
Sziasztok, gondoltam benézek kicsit mostanában ritkán írtam :) Nagyon izgalmas olvasni akik a nagy nap előtt állnak, az enyém lassan 5 hónapja volt, ne izguljatok csajok minden simán fog menni, én a legnagyobb meleg előtt június legelején voltam túl a műtéten és gond nélkül bírtam a nyarat még a hőségeket is :P Pár hét és már olyan lesz mintha mindig is ilyen orral születtetek volna ;) Nekem szerencsére nem is dagadt nagyon be pedig azt jósolták a bőrtípusom miatt, úgyhogy még bármi történhet! :) (ps. napról napra szebb az orrom ;) ) Sok sikert mindenkinek aki előtte áll, és aki lábadozik! :) És ne féljenek a babások se nekem 9 hónapos volt a kislányom mikor műtöttek, nem lesz semmi gond sőt még tetszett is neki a gipsz :) puszii
11417. keki70 (válaszként erre: 11414. - Manda76)
2015. okt. 14. 12:45

Nem hagynak éhen halni-bármennyire is a karcsú a divat :-)

Szénsavmentes ásványvizet kapsz,szívószálat is,de azért egyet pakoljál be.

Joghurtot,banánt,szendvicset,kávét is-megfogják kérdezni,hogy mit kérsz.De azért vigyél magaddal,nálam is volt kaja,ki-be járt a fiókom és közben csipegettem,pedig én tényleg azt kérhettem,amit csak szerettem volna.

De azért ha jönnek a lányok,akkor lehet,hogy még részletesebben is leírják.

11416. keki70 (válaszként erre: 11413. - Gvizy)
2015. okt. 14. 12:41

Akkor Hópihével egy napon vagytok.Ő délelőtti,te pedig a délutáni.Biztosan találkoztok :-)

Kár,hogy nagy valószínűséggel ezt már nem olvasod...

11415. keki70 (válaszként erre: 11413. - Gvizy)
2015. okt. 14. 12:39

Szia!



Szívesen :-)

Gondolok rád,akkor ma délután te is túl leszel a nagy átalakításon.

Minden rendben lesz,persze!!!

11414. Manda76
2015. okt. 14. 12:04
A kaja kapcsán újabb kérdés merült fel bennem... A klinikán adnak enni valamit, vagy vigyek mindenképp magammal? KT műt, szóval azon a klinikán érdekes nekem :) Köszi!
11413. gvizy (válaszként erre: 11412. - Keki70)
2015. okt. 14. 11:47
Szia Keki! Köszi szépen a hasznos infókat:) A 'holnapot' ma éjjel sikerült írnom, azt észre sem vettem, hogy átléptem már az éjfélt, szóval igazából a 'holnap' az a mai nap, mindjárt indulok is. Remélem minden rendben lesz és tényleg mégegyszer köszi mindenkinek az információkat, sokat segítettetek :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook