Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
FőoldalDiéta & FitnessBabák & MamákSzex & PszichéSzépség & EgészségHobbi & OtthonEgyéb témák
CikkekNaplókFórumokTudásbázisSzavazásokKépgalériaApróhirdetések
KépeslapokReceptekKlubokJátékokFórum játékokBannereinkFacebook
Belépés | Regisztráció | Elfelejtett jelszó

Fórum - Orrplasztika tapasztalatok (16. oldal)

Kategória: Összes fórumtéma » Szépség & egészség » Kinézet

A hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Amennyiben még nem regisztráltál nálunk, itt megteheted, ha pedig már van azonosítód, lépj be itt!

20863. Narrna2017-11-19 11:35
jaj nagyon köszi!!! igen VK volt. :)
Csak kicsit aggódok a bal oldala miatt, remélem lemegy az is!
(válasz Ceccsillag 20861. hozzászólására)

20862. Braccika2017-11-19 09:59
Sziasztok! A páromnak autóbalesetben szilankosra tört az orra, amit a mentőautóban nagyjából osszeraktak, de orrsovenyferdulese lett és azóta csak akkor kap levegőt, ha orrspray-vel fujkalja. 20 éve el így, eddig pár óránként kellett fújni. Most annyit romlott a helyzet, hogy már óránként kell fújni, úgy se kap levegőt és éjszaka se tud már tőle aludni.
Hal istennek elszánta magát a műtétre.
Szegeden nézte ki az orrklinikát. Valakinek van tapasztalata ezzel a klinikaval kapcsolatban?

20861. Ceccsillag2017-11-19 00:25
Jesszusom de gyonyoru az orrod, hirtelen azt hittem Rezek mutotte, aztan eszembe jutott hogy VK, jol emlekszem? Brutal gyonyoruuuu lett❤
(válasz Narrna 20847. hozzászólására)

20860. bianka0222017-11-18 22:08
Sziasztok!
Màr jò pàr ève foglalkoztatott a gondolat, hogy megműtessem az orrom. Sajnos a csalàdba mindenki nagy bumszli orra van apai ès anyai àgròl is. Kiskoromba mindig csodàltam az olyan lànyokat/nőket akiknek kis pisze orruk volt. November elejèn jàrtam konzultàciò, Kàràsz dokinàl. A tapasztalatok a következőek: fix időpontomhoz kèpest 1 òràt vàrtam, mire behìvtak. Okè sok dolga volt sokan voltak. Megbeszèltük a rèszleteket ès a hèten sor került a beavatkozàsra. A megadott időponthoz kèpest 4(!) òràt kellett vàrnom a betegszobàba hivatkozva arra, hogy a doki mèg operàl.
Szerintetek ez korrekt? 4 òra vàrakozàs...

20859. Bucko052017-11-18 22:06
Köszi szépen a jótanacsokat, kiprobalom őket, jégzselés szem-maszkom van otthon, ez tényleg jó ötlet. Amúgy ma már jobb mint tegnap, viszont még mindig nagyon el van dugulva az orrom, az orrszi - porszi meg nekem nem vált be, sajnos. Az orr körül a varratoknal még véres, ott mennyire lehet piszkálni, nem igazán mertem, csak óvatosan, de úgy meg nem sokat ér.
(válasz keki70 20854. hozzászólására)

20858. Bxrbxra2017-11-18 18:18
Aranyos vagy, koszonom szepen :-)
(válasz Evicska82 20857. hozzászólására)

20857. Evicska822017-11-18 16:05
Nagyon szep minden oldalrol :)
(válasz Bxrbxra 20856. hozzászólására)

20856. Bxrbxra2017-11-18 13:27
Tettem fel meg kepeket :-)

20855. keki702017-11-18 11:16
Szia,köszönjük a beszámolót,jó volt olvasni :-)
Ügyes vagy,hogy már mentél is dolgozni,mert tudom,hogy a cicik gyógyulása fájdalom szempontjából más,mint az orr,szóval nagyon stramm vagy.
Örülök,hogy minden rendben és a gyógyulás is akadálymentes.
(válasz neurotransmitter 20853. hozzászólására)

20854. keki702017-11-18 11:12
Szia!

A hörcsögpofi állapot teljesen természetes,mindenki átmegy rajta.Nem fog sokáig tartani,napról-napra apadni fog az arcod,mire mész gipszlevételre lehúzódik a szád köré és aztán meg is fog szűnni.
Magától megoldódik,nem kell semmit tenni.Utána,amikor már a gipsz lekerül,duzzadtságra,gyulladásra az orrodra külsőleg körömvirágkrém ajánlatos.Ha a szemeid alatt még lila lenne-bár a képen már látom a sárga színt,ez a végső szín lesz-akkor feketenadálytőkrém,vagy Árnika krém kombinálva Árnika golyócskákkal/homeopátiás szer/ 3X5 db a napi szedésre.
De lehet jegelni is-legjobb a jégzselé tasak,orra a legkisebb méret-szemek alá meg nagyon jól ki van alakítva a Rossmannban kapható szemmaszk,ebben szintén jégzselé van.Rárakod a szemedre és pont ott takarja a szem alatti részt is,ahol még a színesedés szokott lenni.
Gyógyulgassál,pihenjél sokat,erről szóljon ez az időszak.
(válasz Bucko05 20852. hozzászólására)

20853. neurotransmitter2017-11-18 07:40
Sziasztok! Én még lógok nektek egy beszámolóval, mivel naplót csak a cicimről indítottam 🙈
Engem is K.T. műtött, bevállaltam egyszerre az orr és cici műtétet. Az én orrom sem volt egyszerű, mert néhány éve már volt orrsövény műtétem( 4 éve), amiről kiderült, hogy nem sikerült jól. Ebből én mit vettem észre? Sípolt az orrom, egyre hosszabb és görbébb lett. Így jutottam K.T. hoz aki már első alkalommal is mondta, hogy nem lesz egyszerű a műtétem. Azt jósolta, hogy kb 2,5-3 óra alatt tudja rendbe hozni. A fájdalomról nem tudok nyilatkozni, mert a cici műtét és migrénem mellett nem tudom eldönteni, hogy fájt e az orrom. Annyit tudok nyilatkozni, hogy ébredés után és még 1-2 napig iszonyúan fájt mindenem 😔
Maga a műtét jól sikerült és hálás vagyok K.T. nak. Szerencsés vagyok, mert szépen gyógyulok. 2,5 hetes az orrom, a héten már dolgoztam is. Ami talán hasznos lehet a műtét előtt állóknak, hogy nekem nagyon sokat segített a Nisita nevű orrkenőcs az orrspray mellett+ orrszi-porszi 😁
( még 1 képet majd csatolni fogok)

20852. Bucko052017-11-18 04:01
Sziasztok! Kedden volt a műtétem, még mindig be van dagadva az arcom, ami most úgy néz ki, mint egy hörcsög. Meddig tart még ez? A szemeim meg lilásak, de legalább ott már nincs úgy megdagadva. Doki azt mondta a műtét után, hogy 2-3 nap és elmulik. Ráadásul közben meg is fáztam, úgyhogy duplán kellemetlen. Mit tegyek, hogy leapadjon ez a feldagadás? Van vkinek tippje?

20851. Bia052017-11-17 21:39
Sajnos az én orrom problémás , nekem az orrcsucs csúnya, nagy és széles .... Ami nehezíti a dolgot vastag bőrőm van. K.T. szerint érdemi változást nem tudna elérni...

20850. Liviakonrad2017-11-17 21:27
Miért, mit mondott KT?
(válasz Bia05 20849. hozzászólására)

20849. Bia052017-11-17 21:07
Sziasztok! Megvan az időpontom konzultációra R.Ö.höz. Úgy érzem ezt az esélyt meg kell adnom magamnak ...Igaz K.T. nem sok jóval biztatot de nem igazán sikerült beletörödnöm, hogy számomra nincs megoldás. Naplóitokat nézve nekem is egy álmom válna valóra.

20848. keki702017-11-17 17:38
Szívesen :-)

Ragacslehozó dolgok:
babaolaj,arcszesz,tonik,aceton,pálinka :-)
(válasz Narrna 20847. hozzászólására)

20847. Narrna2017-11-17 13:37
Köszönöm a tippeket! Most jól bekentem, meg azért próbáltam kicsit jobban feláztatni és jobb lett. De már arra is gondolok hogy egy része ragasztó volt a tapaszról :D mert olyan állaga volt.
(válasz keki70 20846. hozzászólására)

20846. keki702017-11-16 12:33
Nincs mit,szívesen :-)

Semmi gond,biztos voltam benne,hogy nem olvastad,gondoltam,hogy majd jössz és mesélsz :-)

Nekem is kopott a bőröm,leválik,mert nem tudott szellőzni a gipsz-tapasz alatt.

Bőrápolás:

Én Nivea arclemosó gélt használtam.

Sok embernek az Ilcsi fekete szappan és kénes krém vált be.Ezeket kozmetikustól lehet megvásárolni.

Van,aki a manna szappan ében arctisztító szappanját használta.Viszont mivel zsírosodás közben hámlik a bőr,ezért shea vajjal is kente.

bha2%
Pattanásos bőrűeknek szokták ajánlani, mert tényleg megszünteti és a pórusokat is összehúzza. De fokozza a kollagén termelést is és egységesebbé teszi a bőrképet.Ebben Ceccsillag a jártas.
Itt a link:
skinsmart.hu/arcapolas/kemiai-hamlasztok/skin-perfect.. :)

Micellás arclemosó,utána Skinoren krém,utóbbit bőrgyógyász írja fel,de háziorvos is felírja.

Gyógyszertárban kapható:Eucerin krém

Mindent felsoroltam,ami eddig a fórumon elhangzott :-)
(válasz Narrna 20845. hozzászólására)

20845. Narrna2017-11-16 12:24
Nagyon köszönöm! Kenni fogom. :) csak az orrhegyemen még plusz probléma a száraz bőr, amit nem nagyon tudok leszedni. A gipsz és tapasz tönkrette az amúgyis ultra száraz bőrömet.

Bocsánat hogy nem válaszoltam neked, csak nem követtem mostanában a fórumot meg közben visszamentem dolgozni. Ami először elég rossz volt. :/
(válasz keki70 20844. hozzászólására)

20844. keki702017-11-16 12:00
És eszembe is jutottál,kérdeztelek,hogy vagy/20773 hsz./
Persze,az hogy most bumszlinak látod egyáltalán nem gond,fog még apadni bőven,de kell neki idő.Körömvirágkrémmel külsőleg kenjed az orrodat,éjszakára végig hagyjad rajta,gyulladás- és duzzanatcsökkentő.
(válasz Narrna 20843. hozzászólására)

20843. Narrna2017-11-16 11:30
Én egy hete voltam gipszleszedésen, szép egyenes az nagyon tetszik. Az orrcimpám viszont nem egyforma, mivel mindig is ferdén nőtt az orrom most meg egyenes.
És az orrhegy még olyan bumszli, két héttel és 2 nappal a műtét után, az még normális, ugye? Még alig érzem ha hozzáérek, úgyhogy remélem alakul még a formája.

20842. keki702017-11-16 11:22
Mindkettőtöknek nagyon szép lett az orra,dupla <3 <3

20841. Liviakonrad2017-11-16 11:20
Ja, és mindenkinek nagyon köszönöm a bíztató szavakat, jól estek nagyon! :) Most már csak a varraszedést kell túlélnem, és a bőrömet valahogy rendbehoznom, és minden szuper! :)

20840. Liviakonrad2017-11-16 11:15
Mivel a varratszedésre csak szombaton kerül sor, én meg már megőrülni látszottam a viszketéstől, orvosi engedélyel önkezűleg leszedtem leszedtem a gipszet :) Raktam fel fotót a naplómba :) Én elégedett vagyok!

20839. keki702017-11-16 09:42
Szia :-)

Lekerült a gipsz?Ha gondolod,jöhetnek a képek :-)
(válasz Bxrbxra 20838. hozzászólására)

20838. Bxrbxra2017-11-16 09:29
Sziasztok, nekem mult heten volt a mutetem Varga Klaranal. Hihetetlenul kedves es PROFI a Doktorno! Szivbol ajanlom ot, nekem varakozason feluli lett az eredmeny pedig hosszu es bonyolult mutet volt. Ja es semmi de semmi fajdalom eddig :-)
Nagy a boldogsag h ot valasztottam :-)

20837. dodo922017-11-15 23:27
Itt én még nem láttam, de egy ismerősömet műtötte és nem lett tökéletes. Nagyonnagyonnagyon nagy orra volt, elégedett, de nem 100%-os. Az orrhát lefutása szemből nem lett jó, olyan mintha pici horpadás lenne.

De Kekinek nagyon igaza van, az orvos is ember, és hozott anyagból dolgozik. Óriási felelősség ép, egészséges embereket műteni, és biztos vagyok benne, hogy megpróbálják hozni a maximumot. És valóban ez a fórum csak egy szeletr az orvosok valódi tevékenységének. Ha mindenki láthatná pl. Rezek Doktor Úr rekonstrukciós műtéti munkáit, akkor úgy gondolom, nagyon sok embernek megkönnyítené az orvosválasztást.. Nyugtasson meg a tudat, hogy M.o.-on jobb dokit nem is találhattál volna, és ez a szakma véleménye, nem az enyém :-)
(válasz Liviakonrad 20827. hozzászólására)

20836. keki702017-11-15 22:47
nem láttak-így helyes :-)
(válasz keki70 20835. hozzászólására)

20835. keki702017-11-15 22:46
Köszi,na majd holnap ezt felolvasom a családomnak,hogy is van ez,hogy sosem mondták még nekem?😃
A környezetemben szokták mondani,persze ők még láttak akkor,mielőtt készülődöm a fogorvoshoz...ááá...
(válasz needforlife 20833. hozzászólására)

20834. keki702017-11-15 22:43
😍Cuki kis babaorr😍

Lehet,hogy már nagyon nem megy lejjebb,nekem a gipszlevétel után egy-két héttel már a helyén volt-a gravitáció befejezte a dolgát-utána nem változott.Inkább azt szoktam nézni,ahogy megy az idő-évek,még mindig ott van-e.De nem mozdult,nem is szeretném.

Ha neked tegyük fel most van a fix ponton,teljesen jó,nekem tetszik.Persze az a fontos,hogy te is így érezzed.
Az érzékenység még eltart egy ideig,nekem 8 hónapig zsibbadt.Ezt azzal magyarázzák,hogy fél év után indul be az orr rendes vérkeringése,és akkor jön a változás,mert egyenletesen kap vért.Nálam tovább tartott,de nem volt vészes,csak éreztem,hogy van orrom.
(válasz needforlife 20832. hozzászólására)