Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Agykontroll oktató vagyok - segíthetek? fórum

Agykontroll oktató vagyok - segíthetek? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
678. Tibi-8
2019. máj. 28. 23:22
Végigcsináltam többször a pénzmágnes technikát egyszer 21 napig máskor 30 napig de nem vonzottam be semmit, pedig olyan lelkesen és átéléssel végeztem. Megoldás?
677. Tibi-8
2019. máj. 28. 23:16
Sziasztok, segítségre van szükségem. A pohár viz technikával nem jön a válasz, hiába figyelek reggel az első gondolatomra vagy napközben a jelzésekre. Technikám: Lemegyek alfába majd beprogramozom, hogy Ivás közben a tudatalattim rendkívül fogékonnyá válik és mindent megtesz nekem annak érdekében hogy az engem foglalkoztató kérdésre megtalálja és közölje velem a legmegfelelőbb választ. - Este az ágyamban ülve megiszom a pohár víz felét és ezt mondom: Mindössze ennyit kell tennem hogy a.....problémámra megoldást találjak és kapjak. Reggel ugyanígy teszek és közben megiszom a maradék vizet. - Több napon keresztül csinálom de semmi válasz... Mit tegyek, hogy végre működjön ez a technika?
676. takter (válaszként erre: 675. - Grizus)
2013. máj. 4. 10:32
Nekem egy sima könyvesboltban vette meg a lányom. Vagy megrendelheted a www.agykontroll.hu oldalon
675. grizus (válaszként erre: 672. - Takter)
2013. máj. 3. 02:19
Köszi. Hol szerezhető meg ez a kiadvány?
674. takter
2013. máj. 1. 12:22

Néhány gondolatot szeretnék megosztani veletek az utóbbi hozzászólások kapcsán. Jó néhány éve gyakorlom az agykontrollt, s azt nagyon megtanultam, hogy egyes feladatokat kevés tüneti szinten megoldani. Mélyebbre kell menni és az okokat megszüntetni, mert a tünetek mindig jeleznek valamit. Befektetett idővel és energiával ideig-óráig lehet tünetmentessé válni, de ha a kiinduló okot- legyen az a test szennyezettsége, vagy környezeti stressz okozta tünetek, vagy lelki traumák, mélyen gyökerező negatív minták, énképek- nem kezeljük alfában és bétában egyaránt akkor a sikerünk csak ideiglenes lesz.

Sok-sok sikert és kitartást mindenkinek!

673. takter (válaszként erre: 671. - Júliusi)
2013. máj. 1. 11:25
A fórum indítója kamuzott. Sajnos. Attól hogy elvégezte a tanfolyamot, vagy valakiknek segített az indulásban attól még nem agykontrolloktató. A hivatalos agykontroll weboldalon megtalálhatóak a felnőtt agykontrolloktatók, ő nincs közöttük:)
672. takter (válaszként erre: 670. - Grizus)
2013. máj. 1. 11:22

Szia!

Gondolom neked PCO-d van a tünetek alapján. Elsősorban életmódváltást ajánlanék, teljes glutén, kazein mentességet no és elhagyva a cukrokat, mesterséges adalékanyagokat, a súlyoddal sem lennének többé problémáid. Ezt remekül kiegészítené az agykontroll.

Laci nagyon jó kis progit ír a További hétköznapi csodák című kiadványban, egy döbbenetes "fiatalításra" Tehát minden lehetséges amit az elméd el tud hinni!

Légy egyre jobban és jobban!

2013. máj. 1. 05:47
A fórum kiírója már nem tagja a portálnak.Pedig priviben szerettem vona tanácsot kérni.:(
670. grizus
2013. máj. 1. 03:31
Szerintetek el lehet mulasztani a pattanásokat így? Még jobb: meg is lehet fiatalodni? Mit mondogassak ennek az érdekében? Még az lenne jó, ha le tudnék fogyni a módszerrel és megjönne a menzeszem. Egyébként a programozáshoz elég a könyvet is elolvasni? Köszönöm.
669. 77ba6a8308 (válaszként erre: 665. - Sziszi0528)
2013. ápr. 22. 21:58
Egyértelműen igen!!! Csak fontos, hogy hidd is el miközben mondogatod, hogy igenis minden úgy alakul ahogy szeretnéd!!!! Hajrá! Én hiszek ezekben a dolgokban teljes mértékben!!!! :-)
2013. ápr. 22. 20:38

Sziasztok!


Tudna nekem valaki abban segíteni, hogy milyen 2-4 soros mondókát lehetne ismételgetni egy kiütéses bőr gyógyulása érdekében?


Nekem csak ez jutott eszembe:


"Napról napra szebb a bőröm,

Egyszerűen tökéletes!"


Gondolom másnak van ennél jobb ötlete is :) Légyszi írjátok meg, jöhet priviben is!


(nem rólam van szó, csak segíteni szeretnék a férjemnek ezzel is)

667. fuszulka (válaszként erre: 665. - Sziszi0528)
2013. márc. 18. 10:14

szerintem lehetséges

de alfában hatásosab

youtubon keres hozzá anyagot domján lászlo

666. CsillagTM (válaszként erre: 665. - Sziszi0528)
2013. márc. 9. 17:15
miért ne?
2013. márc. 9. 16:58

Sziasztok!


Nekem egy olyan gondom van, hogy tele van a testem anyajegyekkel, ezek között vannak kisebbek és nagyobbak is, arra lennék kíváncsi, ha minden nap leírom egy A4-es füzetlapra, hogy "problémamentesen eltűnnek a kis anyajegyeim", illetve egy másik oldalra, hogy "bőröm szép, tiszta, egészséges", és minden nap mondogatnám magamnak, meg elképzelném, hogy egyszercsak ez a sok anyajegy eltűnik rólam, akkor ennek lenne hatása szerintetek? Annyit gondolkoztam rajta, hogy mit lehetne velük kezdeni, nyilván nem távolíttatnám el sbészi úton, mert egyrészt elég kicsik, másrészt heggel gyógyul, harmadrészt igen sok van... Szerintetek ez beválna?

2013. febr. 23. 17:17

Sziasztok!

Aki végzett agykontroll tanfolyamot és tudna nekem segíteni elindulni az agykontroll technikáinak az elsajátításában legyen kedves és írjon nekem priv. üzit. :)


Hálásan köszönöm! :)

2012. okt. 2. 21:30
ja egyébként utánanéztem és eritrofóbiának hívják azt hiszem..(elpirulástól való félelem)
2012. okt. 2. 21:28

Sziasztok! Úgy érzem, nekem is segítségre van szükségem, a helyzet még nem aggasztó, időszakonként jön elő, ezért nem szeretnék tanfolyamot végezni, csak pár hasznos tanácsra lenne szükségem, hogy az adott helyzetekben mit tegyek...


Problémám a következő: teljesen hétköznapi kérdések hallatán is képes vagyok elpirulni (pl. munkahelyemen megkérdezi az egyik törzsvásárlónk, hogy van e barátnőm? Vagy egy ismerősöm a buszom, hogy mit csináltam hétvégén? ilyenkor kisebb pirulást érzek, szerencsére nagy dumás vagyok, ezért gyorsan elmondom és visszakérdezek valamit, aztán úgy enyhül, de ha pont nem jut eszembe semmi, akkor érzékelem, hogy piros az arcom és egyre jobban "égek"....amikor pár hétig nem pirulok mások előtt, akkor kezdem elfelejteni, de aztán mindig jön egy ilyen eset, és kezdek rá egyre többet gondolni:S...

Mostanában pont a rosszabbik periódusban vagyok, órákig keresgéltem a neten, mire az agykontrollnál kötöttem ki, mivel semmiféle gyógyszerre nem akarok úgymond rászokni, hiszen csak nyugtatók használatát ajánlották erre a betegségre.


Kérésem a következő: Nagyon örülnék, ha írnátok pár tippet, hogy mi az amit memorizáljak magamba és az ilyen helyzetekben mit mondogassak...próbáljam inkább elterelni a figyelmem? Ha igen, akkor hogyan...


Előre is köszönöm a válaszokat!:)

2012. szept. 21. 11:13
Én a neten azt olvastam, hogy a felnőtt jegy 48 ezer, a diák 24. Gondolom ez az összes tanfolyamra vonatkozik, függetlenül attól, hogy helyileg hol van. Legalábbis szerintem, bár lehet, hogy rosszul gondolom. A fehérvárira nagy valószínüséggel én is megyek :)
2012. szept. 21. 05:07

szervusztok.

érdekelne,hogy Fehérváron novemberben mennyibe kerül egy tanfolyam?

válaszodat köszönöm.

2012. szept. 20. 22:00
Én szívesen válaszolok a kérdésekre, ha tudok. Csak nincs mindig időm fórumozni. De igyekszem erre is járni. :)
658. Titánia83 (válaszként erre: 657. - Murvorsolya)
2012. szept. 20. 21:59

Szia!


Sokan szeretik Gábort is. A lényeg úgyis a módszer elsajátításán van. ;)

2012. szept. 20. 17:54
Sziasztok! Mi a tapasztalatotok Domján Gáborról? Én sokaktól azt hallottam, hogy a Laci a legjobb, de én fehérvári vagyok, és novemberben lesz itt tanfolyam, de a Gábor tartja. Szeretnék érdeklődni, hogy ő is van-e olyan jó, mint a Laci.
656. Zelma68 (válaszként erre: 655. - CsillagTM)
2012. jún. 3. 00:17
Áááá ... így nem jó...
655. CsillagTM (válaszként erre: 654. - Zelma68)
2012. jún. 2. 21:15
gondolom, az ide írogatókhoz, jobb híján :)
654. Zelma68 (válaszként erre: 653. - CsillagTM)
2012. jún. 2. 19:28
Kérdésem lenne nekem is, de kihez intézzem?
653. CsillagTM (válaszként erre: 650. - Duncula)
2012. jún. 2. 17:42
ez engem is érdekelne, nagyon...
652. Zelma68
2012. jún. 2. 13:51
Megkérdezhetem, most ki a fórum gazda? Mert aki indította, már nem hoxa tag...
651. Kuksz
2012. jún. 1. 14:01
Szinte már az őrület határán vagyok a féltékenykedéstől,ami ráadásul úgy gondolom alaptalan.Állandóan ezzel vagyok elfoglalva elméleteket gyártok,kombinálok és közben agyon kínozom magam a gondolataimmal.Kérem segítsen,hogyan gyógyulhatnék meg?
650. duncula
2012. jún. 1. 13:32

Szia!

Végzett agykontrollos vagyok,útközben szoktam relaxálni,bár nem igazán tudom hogy jól csinálom-e.Amiért írok az az,hogy most találtak csokicisztát mindkét petefészkembe,pedig én babára vártam és nem erre.Az orvos tanácsára a köv mensi után kell kontrollra mennem,hátha felszívódik,ha nem akkor laparoszkópiás műtét,de én ezt nagyon nem szeretném.Én babát akarok!

Amúgy januárban voltam nála,akkor még minden rendben volt,most az egyikbe 67mm, a másikba 55mm van.Kérdésem az hogy melyik technikát használjam és hogyan,mennyiszer egy nap? Baba ügyben agykontrolloztam de ezek szerint valamit nagyon nem jól csináltam.

649. eszti1124 (válaszként erre: 646. - F5ff7da96e)
2012. máj. 17. 13:09

Szia!

A tanfolyamon tényleg pár óra a relaxálás megtanulása, nekem olyan érzés volt, mint amikor már majdnem elalszom, de még hallom a külvilágot. Azt tanították nekünk, hogy ha jönnek különböző gondolatok, pl. hogy erőlteted az ellazulást, akkor csak "figyeld meg" a gondolatot és ne foglalkozz vele. Így nem lesz görcsös az egész.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook