Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Füvezés - leszokás fórum

Füvezés - leszokás (beszélgetős fórum)


2007. nov. 6. 16:12

[link]

Nézzétek meg.

130. spinneli (válaszként erre: 125. - 1cb261dabd)
2007. nov. 6. 16:11

"Próbált már valaki beszélgetni egy fű hatása alatt álló emberrel? "

Rengeteggel. Viccesek voltak.

"Mire jó??? "

Aszonták ellazítja őket, oldja a stresszt, meg jó buli, szokásos.

129. spinneli (válaszként erre: 124. - 4e43103b34)
2007. nov. 6. 16:07
és csak füvezett? az elég furcsa.
2007. nov. 6. 16:06
Ne kertészkedj annyit:))
2007. nov. 6. 15:02
126. 4e43103b34 (válaszként erre: 125. - 1cb261dabd)
2007. nov. 6. 14:50
Teljesen egyetértek veled WM,vhogy nekem is ez a szolid véleményem erről.ÉN már próbáltam beszélni ilyen emberrel,hát elég szép látvány,hát még amikor szemébe nézel és úgy vigyorog,hogy a szája már a feje tetején van,jah és csak a pupillája látszik szinte.
2007. nov. 6. 02:58
Most komolyan arról megy a vita, hogy a DROG jó e vagy nem? Komolyan nem értek embereket, csináljunk sok abortuszt, drogozzunk, szívjunk? Hova fogunk jutni? Próbált már valaki beszélgetni egy fű hatása alatt álló emberrel? Mire jó??? Mert kizökkent, mert olyan mintha be lennél rúgva? Annak sincs értelme. Rettentően elítélem, szánalmasnak tartom azt, aki füvezik, és gyakorlatilag leírom abban a pillanatban. Borzasztó, mindenki maradjon távol tőle, amennyire csak tud.
124. 4e43103b34 (válaszként erre: 123. - 5464505f6a)
2007. nov. 5. 23:57

Hát nem mondanám,hogy otthon vok,még sose próbáltam és sohase fogom,mert tom,hogy ez egy szar,hamis élményeket ad,utánna másnap csak depressziós hangulatod lesz.Azért kirekesztett,mert egy drogost csak ez érdekli,nincsenek komoly emberi kapcsolatai,csak drogos barátai,leszarnak mindent,megbízhatatlanok,semmi se köti le,csak ez a buli neki,ezért él,egy embernek felül kellene kerekednie e felett,és más élményeket üldözni pl:járjon le edzeni,csajozzon,programozzon,autót vezessen,tuningoljon,haverkodjon,netezzen,bármit csak ne olyat ami rombolja.És ez nem magánügy,mert ez kihat a társadalomra.Gondolj bele a te gyereked ha ilyen emberek közt nő fel,milyen ember lex belőle,megbízhatatlan,bűnöző,egy tök ügyes emberből egy hülye állatot csinál,jah csak egy a baj,hogy ezt nem veszed észre magadon.

Nekem volt egy haverom,aki általános iskolában kitűnő volt felvették matek szakra a gimnáziumba,elsőbe jó tanuló volt,amint kapcsolatba került a droggal egyből bukott vagy 4 tárgyból,de ez mind semmi a szüleit is meglopta csak azért,hogy legyen neki ez a förmedvény.De a desszert,az azhogy elvonóra került kétszer is,a gimit mai napig nem fejezte be,egy semmire kellő lett sajnos,pedig jófej a srác,de az igazság ez.Sztem nem én vok a rossz gondolkodású,hanem sokan itt,mint te is.

123. 5464505f6a (válaszként erre: 122. - 4e43103b34)
2007. nov. 4. 19:23

Látom otthon vagy a témában! Miért kirekesztett? Az ilyen gondolkodásúak miatt,mint te?

Tehát a gond az,h szar alak, NEM az ,hogy káros is lehet? Várom,h kifejtsd.

2007. nov. 4. 18:34
A drogosnak legelőször is abban kell tisztának lennie,hogy amit csinál azzal csak magát minősíti és egy szar alak,a társadalom kirekesztettje.Ennyit kell felfognia,nem azt,hogy káros ez egy köszhely ez senkit se hat meg.Juttasd eszébe,hogy milyen volt,milyen ügyes és mond meg neki,hogy most egy szétszórt senki,emlékeztesd céljaira.Lehet durván hangzik de erélyesen kell nekik elmagyarázni a dolgokat.Böngészd a www.drogmentes.hu honlapot.
121. ec63a7fc29 (válaszként erre: 120. - Petikeke)
2007. okt. 31. 19:03

Nagyon jó, hogy írtál!


Én indítottam a topicot. Tanácsra vártam egy barátom miatt.


Azóta tudom, hogy a legnagyobb segítség, ha van melletted egy olyan barát / akár telefonon aki segít. Akinek panaszkodhatsz, aki figyelemmel kíséri.


Megengeded, hogy a barátod legyünk?

Érdekel a sorsod, s elvárom / juk, hogy beszámolj!


Sok sikert!

2007. okt. 31. 17:13

Sziasztok!

OLvasgattam a fü/leszokás forumot. Gondoltam írok mert engem is erősen érint -e téma.

Próbálok rövid lenni de erről több oldalnyit lehetne gépelni.


Szakközepes koromban 3.-os voltam 16-17 éves koromban a félévkor megbuktam 3 tantárgyból életemben előszőr de ekkor rögtön 3 ból. Nagyon depis lettem. Előjött a beleszarok laza vagyok kamasz stílus. Kolróeszos voltam kipróbálom a cigit nemigaz hogy mindenki le tudja tüdőzni csak én köhögök? nagyon kemény vbolt én is letudtam egy idő után . Sajna még mindig le tudom. Találtam 1 cimbit is aki szeretett inni el is kezdtünk nyelni. 1 héten 3-4 szer nagyon berugtunk . ÉV vége fele jól alakultak a tanulmányaim és mondom kipróbálom a füvet. Igy álltam hozzá: 1x aztán több ször úgy sem. Oks odamentem osztálytársaimhoz ők mindig füveztek de én nem tudtam milyen monom had próbáljam ki alig engedték meg mondták hogy nem éri meg én nagyon ragaszkodtam hozzá.Kipróbáltam 1x nemhatott be. 2X megint semmi mondom mi van immunis vagyok rá? 3x-ra megint betéptem egy idő után úgy elkezdtem röhögni mint állat. Nem tudtam abbahagyni. Levont infok: ez nagyon tuti ilyen jót még nem röhögtem soha holnapra hozz 1 zacsit. Elkezdődött füves pályafutásom. Az emberi önbecsülésem végét jelentette hogy füves lettem mert megigértem magamnak hogy csak egyszer. De ez ahhoz is hozzásegített hogy rájöjjek mást tényleg nem szabad kipróbálnom mert arra is rászokom ez máig bevát nem próbáltam még mást remélem nem is fogok. Szal egyre többször szítunk eleinte másnap semmi bajom nem volt. Jött a nyári szünet 3 hónapig meló nem volt a közelemben nem is szívtam addig. Suli elkezdődött érettségis év 4. évnyitó találkoztam osztálytársammal aki egyben dealer is azt be is szívtunk. Koleszba az összes pénzem heti 3000FT fűre költöttem volt ott egy nagy szívós haver nahát vele nagyon sokszor teli voltunk átlag 7 napból 7 szer. Érettségi sikerült nagyon nagy mákom volt. Ezután a lakhelyemen megismerkedtem egy sráccal nagyon jóba lettünk most is legjobb barátom nagyon sokat és nagyokat szívtunk.


Már "egy hónapja" csinálok magamból hülyét hogy le kéne szokni a cigiről meg a fűről.Próbáltam már nagyon sokszor mind a kettőt szerintem is nehezebb a cigit abbahagyni. A fűvel meg az a baj hogy több éve igy mulatok nekem ez jelenti a bulit sajnos ezen kéne változtatni.Saját tapasztalat: szívhatsz sokat de ha már nincs energiatartaléka a szervezetednek akkor tönkre fogsz menni pl: énnekem egy jó nagy tépés után elkezdett szúrni a tüdőm vagy a szivem nem tom 2 napig alig tudtam venni levegőt tudom hogy azmiatt a szar miatt van de ettől függetlenül még mindíg szívok. Ez a drogos dolog nagyon összetett. Mindenkinek egyéni prtoblémája van ezért legfőképp saját magával kell elintéznie. Hogy mi a drog én nem szeretnék vitázni ebben mindenkinek eltér a véleménye hogy mit szabad és mit nem. Egy biztos ha nem drogozol: nikotin alkohol THC(fü) stb... akkor biztos hogy nem leszel rosszabbul ezek nem hiányoznak az életben maradáshoz. Nem ezekkel kell élvezni az életet. Ezt pont én mondom igen 2 éve kigyúrt voltam nem volt a szemem alatt karika nem felejtettem el mindent stb...

Most megint megbróbálok leszokni és hogy megnyugtassam önnmagam egyszerre 2 drogról nikotin fű. Minden héten megirom az igazat hogy hogy állok. Drukkoljatok. Bocs nem akartam önéletrajzot írni de ez mind igaz hátha tud valaki tanulni a dolgaimból. De most is azt mondom hogy ha lehetne úgy cigizni mint bort inni akkor cigiznék. Ha lehetne úgy füvezni mint cigizni füveznék és ha lehetne úgy inni hogy nem iszok innék. AZ ÖSSZES DROG EGY NAGY SZAR BÁRKI BÁRMIT MOND ATŰZZEL NEM ÉRDEMES JÁTSZANI.

119. Roxyy
2007. aug. 30. 21:52
Amugy nem piált.. de az igaz, hogy könnyen befolyásolható..sajna!
118. pp (válaszként erre: 117. - Roxyy)
2007. aug. 30. 15:07

Előtte meg piált, mi? Mindegy...

Nem a drog tehet a bátyád sorsáról, hanem egyedül ő.

117. Roxyy
2007. aug. 29. 20:39
Kb. 6 éve az akkor 18 éves bátyám olyan társaságba keveredett, ahol (először)füveztek, majd jöttek a drogdíler ismerősök.. emlékszem akkor én még elég kicsi voltam, és soha nem fogom elfelejteni azokat az élményeket.. amikor jött a díler, egy hideg téli estén, és kereste a tesómat... olyan ilyesztő volt.. fekete napszemüveg, hifrogénszőke haj, cigi, luxuskocsi... pár héten belül a tesóm majdnem meghalt... fokozatosan láttuk rajta, hogy megváltozott, de nem gondoltunk ilyesmire.. aztán az egyik este halucinálni kezdett.."Hugi vigyázz, itt dugták el az atombombát.." "menekülj előlük.." stb.. ott feküdt az ágyában, alig kapott levegőt.. csak nézett maga elé.. tág pupillákkal.. aztán én találtam meg az asztalán egy zacskóban azt a kis fehér port, amit 1 órával később a rendőrök és a mentők drognak nyílvánítottak... kimosták a gyomrát.. az is szörnyű élmény volt..hallani ahogy öklendezik a fürdőszobában, és telehányja a kádat.. ott volt már mindenki.. rokonok, szomszédok... aztán kórházba vitték. Azóta is gyógyszert szed, és kezelésekre jár..paranoid skizofréniában szenved.. az akkori barátnője elhagyta, azóta senkije nem volt. egy ilyennel nem nagyon állnak szóba.. 24 évesen semmi életcélja nincs.. a gyógyszerek nagyon tompítják, dolgozni alig tud, egész nap (hogy csúnyán fejezzem ki magam) "döglik".. de ha nem szedné a gyógyszereket, agresszívvá válna, és akár az egész családot is lemészárolná... Ezt csak azért írtam le, mert ilyen könnyen tönkre lehet tenni az életünket.. először csak fűvel, aztán majd jön a többi....
116. ec63a7fc29 (válaszként erre: 115. - Pp)
2007. júl. 25. 15:22

Hivatalosan az összes pollenre, amit a bőr alá juttatott allergénnel vizsgálnak. Plusz a porra is. Nem kértem, így jutott. Már 10 éve regisztrált vagyok.

Ez azért kellemetlen, mert steril körülmények között kell élnem, s áldás a nyári zápor, ami eltünteti a polleneket.


A füvet pedig az ismerősömnél megszagoltam, mert kíváncsi voltam, van-e illata. Jó közelről, így felment az orromba az egész cucc. Kb 2 óra múlva már jöttek is az allergiás tünetek: orrfolyás, hapci, szemviszketés, szemduzzadás, viszkető bőr, stb. Nem kell külön vizsgálatot kérnem rá.:((


De nem is mernék próbálkozni.

115. pp (válaszként erre: 107. - Ec63a7fc29)
2007. júl. 25. 14:54
Kleca, azt honnan lehet tudni, hogy te allergiás vagy a fűre? Ez valami külön vizsgálat vagy valami más allergiával jár együtt?
114. ec63a7fc29 (válaszként erre: 113. - ViBo)
2007. júl. 24. 20:52
és nehezebb leszokni is róla... Mármint a melóról.
113. ViBo (válaszként erre: 112. - Pp)
2007. júl. 24. 20:08

Pl dolgozni sem :D

Szerintem sokkal károsabb mit a fű :D

112. pp (válaszként erre: 109. - Ec63a7fc29)
2007. júl. 24. 15:01
szerintem nincsen igaza. Ennyi erővel semmit sem kéne elkezdeni az életben.
111. ec63a7fc29 (válaszként erre: 110. - ViBo)
2007. júl. 23. 06:39
Én ettől imádom a fickót, ő akar leszokni, vagy nekem is csak ezt mondta, mert azt hitte, hogy nekem ez majd fontos lesz?
110. ViBo (válaszként erre: 108. - Ec63a7fc29)
2007. júl. 23. 06:14
Nem. Csak engem nyugtatgatott vele hogy majd... de én is ő is tudtuk hogy nem akarja letenni. Pedig az is elég lett volna ha kicsit ritkítja a dolgot, de már mind1 így jártunk...
109. ec63a7fc29 (válaszként erre: 78. - Nayloon)
2007. júl. 20. 20:31

Igazad van, vagyunk így ezzel jónéhányan.

De ez arról szól, hogy ha segítséget kér valaki tőlem ebben a dologban, akkor én tudatlan hogyan tudok neki segíteni.


(Egyszerűen azért, mert szeretem, mert fontos nekem.)

108. ec63a7fc29 (válaszként erre: 77. - ViBo)
2007. júl. 20. 20:27
S mit tudsz arról, aki ígérgette? Azóta letette?
107. ec63a7fc29 (válaszként erre: 62. - 5464505f6a)
2007. júl. 20. 20:24

Nem ismerem milyen a fű, sosem próbáltam, s nem is próbálhatom, mert nagyon allergiás vagyok rá. Viszont dohányoztam évekig. Erős dohányosnak számítottam. Az apu dohányzott, ő kínált meg vele, együtt szívtuk, csak én más márkát szerettem.


Viszont az exemet nagyon szerettem. Nem lehet őt nem szeretni, tündéri édes egy pasi. Most is. Ő akarná letenni, ez nem elvárás tőle. Viszont most már barátok vagyunk több dolog miatt.


A gyerekeimet egyenlőre nem érdekli ez a téma, s elég minden napnak a maga baja.

106. ViBo (válaszként erre: 98. - Nayloon)
2007. júl. 19. 16:10
Itt konkrétan a fűről vagy valami másról beszélsz?
105. ViBo (válaszként erre: 94. - Nayloon)
2007. júl. 19. 16:08

nem is a tárgyilagos tudásodra gondoltam. Az látszik hogy beleástad magad a témába.

A többit egész jól leírtad: ellazulok, és? elpusztul, és? a problémám megoldva? nincs, de nem is akarom vele megoldani a problémáimat.

az alkoholistákat én sem értem, sőt nem is iszom egyálltalán alkoholt. A függéssel meg nincs gond sztem amíg kontrolálni tudod, vagy az viszont már lehet nem is igazi fügőség?

Amit mi drogprevenciónak hívunk az szerintem vicc.

104. pp (válaszként erre: 96. - Nayloon)
2007. júl. 19. 03:18

"fokozott éhségérzet, amely kiszáradt szájjal és torokkal jár együtt,rövid távú memória zavart szenved,csökkenhet az izomerő és kézremegés léphet fel/.../én ezért nem látom értelmét"


hehe, jó amikor ilyen fiziológiai alapon közelítünk valamit :) Tudod, mit? EZÉRT tényleg nincs értelme:) De nem ez a lényege! Ezek kísérőjelenségek. De mondok egy példát, úgy egyszerűbb.

Nézzük az orgazmust:


"Biológiai, fiziológiai értelemben véve egy, a másodperc tört részéig tartó bioelektromos kisülés, ami a testben határozott biofizikai, biokémiai változásokat hoz létre.

Felgyorsul a pulzus, nagyobb munkát végez a szív, emelkedik a vérnyomás.

A bőr ennek hatására kipirul, vérbővé válik, kitágulnak a pólusok, megindul az izzadás.

A mellbimbó megmerevedik. A méh ritmusos összehúzódásokat tesz, ami pár másodperc csupán.

A kisajak és nagyajak vérbővé válik, határozottan elszíneződik, bíbor színű lesz. A csikló az orgazmus pillanatában eltűnik. A hüvely kiszárad.

A nő az orgazmus pillanataiban gondolatilag kiürül, majd utána elernyed és elfárad."


Te ezekért szeretkezel? Gondolom nem...

És ha ezeket a hatásokat elmondod valakinek, aki még sosem szeretkezett, akkor nem sokat mondtál a valódi élményről, azt hiszem. Remélem érthető a párhuzam...

103. pp (válaszként erre: 102. - Nayloon)
2007. júl. 19. 03:06
Ne sértődj meg, nem azért írtam :)
102. nayloon (válaszként erre: 101. - Pp)
2007. júl. 18. 23:59

hát ha te jobban tudod!!

csináld

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook