Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ágyi poloska kiirtása - tapasztalatok fórum

Ágyi poloska kiirtása - tapasztalatok (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 ... ❯❯
4320. Tormás30 (válaszként erre: 4319. - Lina*)
2018. aug. 30. 13:41
Szia. Ez már új szerzemény. Szomszédból jöhetett át hozzátok...
4319. Lina*
2018. aug. 30. 11:42
Sziasztok.Nállunk 9 hete volt írtás.Azt hittük megúsztuk,azóta se csípés,semmi.De tegnapelőtt megjelent rajtam két csípés,először nem gyanakodtam mert délután jött ki a csípés,azt hittem szunyog.De este ott mászott a falon egy bogár.Létezik,hogy az előző írtás után kelt ki a pete,vagy új szerzemény lenne?Kezdhetjük előről 😞
2018. aug. 28. 11:06
Ja, és még annyi, hogy Bp belváros társasház, nagyon tartok tőle hogy valamelyik szomszédtól mászott be hozzánk (kb mindig van nyitva ablak, szúnyogháló nincs). Mikor érdemes szólni a közös képviselőnek? Egyből, vagy próbálkozzunk egy irtással, hátha csak valamelyikünk szerencsétlenül hazahozta? (Ebben bízom alapvetően...)
2018. aug. 28. 10:45

Sziasztok! Segítséget szeretnék kérni. Megjelentek nálunk is ezek a dögök, 3 hete először, de akkor nem gyanakodtam ágyi poloskára (azt hittem, pók). Ruhatetűre is gondoltam, ezért átnéztem az ágyneműt, matracot, apró koszok után kutatva, semmi. (Fehér az egész, így könnyű ezeket észrevenni). Anyukám persze kérdezte, hogy csak nem poloska megint? Mondtam, hogy tuti nem, mert akkor hónapokig tartó fájdalmas viszketést okoztak. (Az egy másik lakásban volt 4 éve, sikerült tőlük megszabadulni egy elég brutális szerrel, egy hétig nem mehettünk vissza a lakásba...) Erre tegnap este levettem a nadrágom, és kiesett belőle egy vérrel teli hatalmas példány! Szinte semmit sem aludtam, nagyon el vagyok keseredve, úgy érzem magam, mint egy leprás.


Kiket ajánlanátok rovarirtásra? Nem akarok sokat sz*rakodni, meg persze pénzt sem kidobni.


Illetve tudja valaki, hogy a kinyomott szer káros-e a terhesség során? Ugyanis 5 honapos terhes vagyok, csak hogy még kevésbé érezzem jól magam.


Köszi előre is!

4316. birgi0411
2018. aug. 23. 17:37
Nincs macskám. A csípések alapján azt mondták ágyi poloska csak nekem gyanús volt hogy a poloska nem ugrik. Van róla fotóm , de nem tudom hogy kell ide feltölteni:(
4315. Tormás30
2018. aug. 23. 15:29

[link]


Ez az ágyi poloska


Ez meg a bolha

[link]

4314. Tormás30 (válaszként erre: 4312. - Birgi0411)
2018. aug. 23. 15:26
Nem tudnád lefotózni és ide feltölteni ami csíp téged?
4313. Tormás30 (válaszként erre: 4312. - Birgi0411)
2018. aug. 23. 15:25
Nincs macskád esetleg? Ez tuti hogy nem ágyi poloska lesz a leírásod szerint. Ágyi poloska nem ugrig mászik. Én bolhára hajaznék inkább
4312. birgi0411 (válaszként erre: 4311. - Tormás30)
2018. aug. 23. 15:15
Szia. Köszönöm a gyors választ. Akkor már tényleg nem tudom mi ez mert reggelre lettem tele a csípésekkel este az ágyba éreztem hogy valami csíp,de ezek ugranak és rengeteg van belőle:(
4311. Tormás30 (válaszként erre: 4310. - Birgi0411)
2018. aug. 23. 14:38
Szia. Az ágyi poloska nem tud ugrani csak mászni. Olyat tud hogy a plafonon föléd mászik és rád "dobja" magát. Ugrani ami csípni is tud az a bolha.
4310. birgi0411
2018. aug. 23. 13:18
Még egy kérdés a poloska ugrik?
4309. birgi0411
2018. aug. 23. 12:08
Sziasztok. Nálam júniusba kezdődtek a gondok. Rengeteg csípéssel ébredtem, és napközbe is jöttek ki rajtam újak. Elmentem bőr gyógyászhoz, azt mondta még életébe ilyet nem látott pedig nem volt mai csirke. Közbe elkezdtem utána nézni, rájöttem hogy ágyi poloskával állok szembe. Előtte még csak nem is hallottam róla. Nagy nehezen tálaltam valakit aki kijött csinált egy irtást, egy nagyot találtam,tobbi kicsi volt, de rengeteg. Most szombaton harmadszorra fognak kijönni mert még mindig vannak. Teljesen tanácstalan vagyok , megkeserítik az életemet. Érdemes lenne másik szakembert hívni? Köszi
4308. bogárfóbiás (válaszként erre: 4303. - Tormás30)
2018. aug. 18. 20:35
Egyébként mi is zuglóban lakunk egy 10 emeletes panelban, ti melyikben laktatok ? lehet hogy szomszédok voltunk ? :)
4307. bogárfóbiás (válaszként erre: 4303. - Tormás30)
2018. aug. 18. 20:32

Szia,

Látom már régi motoros vagy itt, vagy szerencsére csak voltál. És nagyon rendes tőled hogy tanácsot adsz a mostani áldozatoknak. :)

Mi a X. emeleten lakunk, felső és jobb szomszéd nincs, ahogy észrevettük egyből végigrohantam az egész tömböt, emeletenként 8 lakó. Kiderült hogy a földszinten ketten is várják a második írtást. Az elsőn volt egy fertőzött lakás, de már elköltöztek és állítólag mostmár tiszta. Ugyanez volt a 3. emeleten is. A 9-en állítólag tavaly volt, de nekem gyanús az ember. A többi meg kussol, gondolom van aki észre sem veszi, mert ugye alig látni, lehet őket nem is csípi. Kihívtuk a ház írtóját, kb. szart sem ért, fújkáltak össze vissza, aztán kerestem egy normális fazont aki drágább de lelkiismeretesnek tűnt. Várjuk a második írtást a jövő héten. Mostmár vannak kicsit, csípnek. Remélem ezek csak a petékből jöttek és nincs nagy. Most tartunk kb. 100 ezer forintnál....Már mindent lesziloztam, ragasztottam, kúsztam, másztam. Sajnos a parketta nagyon hézagos, szerintem ott vannak a rohadékok. Hőkezelésre is gondoltam, az lesz az utolsó dobás...Te melyik írtót tudnád ajánlani, aki tényleg jó ? Hogy sikerült megszabadulni tőle ? Az új lakók nem reklamáltak hogy visszajött hozzájuk ?

4306. bogárfóbiás (válaszként erre: 4305. - Semleges)
2018. aug. 18. 20:23

98 as vagyunk egy tömbben, mindenki tagad, valaki elismerte, és hárman irtattak. Kifüggesztettem nagy nehezen egy papírt a közös képviselettel, hogy akinél van az jelentkezzen.

Hát senki nem jelentkezett...... köcsög emberek...

Mindenki kussol. Csak nem értem hogy őket nem zavarja ? Földönfutóvá teszik az embert

4305. semleges (válaszként erre: 4298. - Bogárfóbiás)
2018. aug. 18. 17:37

Ha a ház tele, akkor te egyedül kevés ha irtatsz, nem? Nem másznak vissza a többi lakásból?

Mindenkinél kell irtani.

4304. Kiss Juci (válaszként erre: 4297. - Kiss Juci)
2018. aug. 18. 17:31
A silica gélt, a kilósat, hol lehet megvenni 2500 Ft-ért?
4303. Tormás30 (válaszként erre: 4302. - Bogárfóbiás)
2018. aug. 18. 16:21

Szia.

Kitartást neked. Nálunk 9 írás volt mert a felettem lakó későn vette észre hogy ágyi poloskával van lefertőzve. Összesen 2 strang 8 lakás amiről tudtunk. Ezek a 6 írástól egyszerre lettek írtva. 9 írtás 4 különböző céggel. Mi a végén elköltöztünk. 6 hónap kínlódás és rémálom után. Költözés előtt 1 héttel szólt a felettem lakaó hogy megint van nála bogár. Egy hét gyomorideg hogy nehogy lejöjjenek a bogarak. De lekoppogom tisztán jöttünk el. Az a baj hogy az írtás kevés. Szigetelni kell a lakást minden hol. Konnektorok fűtécső. Konyha vizes blokkok. Ablakra pollenháló. Mert nyáron nyitott ablakonnál kívűlről is lejön....

4302. bogárfóbiás (válaszként erre: 4300. - Adani_)
2018. aug. 18. 08:24
Köszönöm, bárcsak így lenne, az első cég aki nálunk volt szerintem elszarta az írtást, az első emberke még fújt mint az állat, a második csak spriccelgetett, kértem harmadikat is, az is fújt rendesen mert lecsesztem őket nagyon. Aztán újra lett, erre hívtam egy másik céget, kértem hidegködképzést is, mikorra hazaértünk, két jó nagy döglöttett találtunk, hogy a három írtást hogy élték túl azt nem tudom. Csak remélem hogy több nagy nem maradt életben, és hogy csak kicsik vannak... keddre-szerdára várom az írtást. Ha ez sem sikerül akkor hívok egy hőkezelésest, ez az utolsó reményem... ha ez sem, akkor kiugrom az ablakon.
4301. Adani_
2018. aug. 17. 22:54
A kombinált írtás lehetne még jó, de ilyet tudtommal senki se csinál ,hogy hőlégfúvóval hőkezeléssel is írt meg írtószerrel is, a hőkezeléses a petéket is kinyírja, de azt is csak pár cég végzi itthon és ha egy is túléli akkor bukta, nincs tartós hatása. A vegyszernek van több napig is aktív így ha akkor nem is érte el, később mikor vándorútra indul belefog menni a méregbe és kinyiffan.
4300. Adani_ (válaszként erre: 4298. - Bogárfóbiás)
2018. aug. 17. 22:52
Ha csak kicsi van az sztem jó jel ,akkor az írtás működött, csak a ki nem kelt peték élték túl ,azt meg sajnos nem öli meg egy engedélyezett írtószer sem, ezért is kel l2 hét után ismét írtani bármit is mondanak az írtók ezt általában nem ússza meg az ember, a ki nem kelt peték 2 hét után ki fognak kelni azért kell megint írtani, mert 2 hétnél tovább egyik írtószer sem marad meg tartósan.
4299. bogárfóbiás (válaszként erre: 4109. - Mazarin)
2018. aug. 17. 19:56

Szia,

Tudnál segíteni hogy működik ez a penészgombás dolog ? Nem is tudom elképzelni..... köszi a válaszod.

2018. aug. 17. 19:37
Kedves Sorstársak, én már kezdek megőrülni. A lakás már teljesen üres, és még mindig van a dögből. 4 írtáson túl vagyunk, igaz az első három szart se ért (Panntox-ot ne hívjátok) most egy másik írtót hívtam. Jövő héten jön másodszor. Most csak kicsik vannak, valószínűleg rezisztens már az anyagokra, és a rezisztencia örökölhető is. Panelben lakom, kiderült persze hogy a ház tele van.... de senki nem csinál semmit.... ÁNTSZ-szel van valakinek tapasztalata ? Én felvettem a kapcsolatot, azt mondták ha beadok írásos panaszt, elvileg kijönnek a házba körülnézni, persze gondolom ahova beengedik őket.
4297. Kiss Juci (válaszként erre: 4110. - Mazarin)
2018. aug. 17. 06:54
Szia, hol lehet megvenni a kilósat??? Köszönöm a választ.
4296. Adani_
2018. aug. 16. 10:40
Az írtást úgyse úszod meg, házilag nem fog sikerülni vagy ha mégis akkor se úszod meg olcsóbban. Amit lehet addig is csinálni az a gőzölés meg a sűrű porszívózás, de végleges megoldást egyik se ad csak tüneti kezelés.
4295. Izabella4 (válaszként erre: 4294. - Gnes1219)
2018. aug. 12. 23:57

Szia.

Nem értem mit szeretél volna irni.

4294. gnes1219 (válaszként erre: 4293. - Izabella4)
2018. aug. 12. 16:10
Szerintem a Kovavőld,a magyar.}Szintén hatásos.tőbb héten át és természetes.
4293. Izabella4 (válaszként erre: 4275. - Alexandar73)
2018. aug. 12. 15:52

Szép napot.

Köszönöm az ötletet.ma ki probáltam és aztán meg látjuk.

4292. Izabella4 (válaszként erre: 4291. - Adani_)
2018. aug. 12. 01:22
Rendben van.Akkor akinek nincsen pénze szakembert hivni.meg egy alkalom nem elég az irtásra.Az mit tegyen?!Mivel albérletben lakom 3 gyermekkel.nekem a tulajom nem olyan hogy törödik az ingatlanával.nyári szünet allat költözni akkartunk,de maradunk mertvalahogy meg talált minket a poska ha egyet elveszik kezhetem elöröl az egészet.
4291. Adani_ (válaszként erre: 4290. - Izabella4)
2018. aug. 10. 11:17
Teafa olaj lehet jó átmenetileg, de végleges megoldást nem hoz. Idővel lesznek olyan éhesek, hogy undorral is ,de odamennek. Felkapcsolt lámpa éjszaka hasonló, előbb-utóbb erősebb lesz az éhségük mint a félelmük a fénytől. Ragasztós csapda az lehet jó, de végleges megoldást az sem ad.
❮❮ ... 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook