Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ágyi poloska kiirtása - tapasztalatok fórum

Ágyi poloska kiirtása - tapasztalatok (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 ... ❯❯
4650. Robcsi76 (válaszként erre: 4648. - Malacka)
2019. aug. 9. 14:33
Elhiszem. Nem vagyunk egyformák :)
4649. horakulum
2019. aug. 9. 13:07
Amúgy a szabályzat tiltja azt szerintetek, hogy a "pancser" és "lehúzó", hozzá nem értő cégek neveit vagy elérhetőségeit megjelenítsük, megnevesítsük itt??? :o Az szabályzatba ütköző? Mert szerintem nem. Az is tapasztalat cserének minősül, nemde?
4648. malacka (válaszként erre: 4644. - Robcsi76)
2019. aug. 7. 20:00

Szia,


én magam is allergiás reakciót produkáltam, nem is kicsit, irtás után. nekem elég volt az, hogy a füst érintkezzen a bőrömmel (betartottuk a zárt lakás hatóidőt, a teljes szellőztetést és utána mentem be), és vörös lett és bedagadt + befulladtam.

amúgy a dögökre is nagyon erős allergiás reakciót produkálok. szóval hidd el, van ilyen, és én nem vagyok irtás, meg gyógyszergyár ellenes....

4647. malacka (válaszként erre: 4626. - PanniBp.)
2019. aug. 7. 19:50
akik nálunk voltak, drágák. de működött, még akkor is, ha most még egyszer kijönnek, mert ha van eszem, megúsztuk volna 1 alkalomból. valahol leírtam itt hogy melóznak, ha kell a számuk, írj rám :)
4646. malacka (válaszként erre: 4625. - Melcsi3)
2019. aug. 7. 19:48
nagyon vagányak vagytok, köszi a linket, ha még kell, szerintem ezt fogom csinálni én is! :) :)
4645. Tormás30
2019. aug. 4. 21:54
Az Eu-ban minden olyan szer tiltott a poloskák ellen ami hatásos lenne. És bizony vannak kokler cégek. Na meg a felelőtlen szomszéd aki titkolja hogy van nála. Ez egy ördögi kör. Ha nincs szomszéd aki visszafertőzzön hatásos lehet a féktisztió. Nektek Melcsi szerencsétek volt. Nálunk 9 írtás 4 írtócégtől. De annyira le van fertőzve a ház hogy borzalom. És csak az érintett lakások voltak fújva holott az egész b szemtort kellett volna. 5 hónapig laktam ebben. Soha többet!
4644. Robcsi76
2019. aug. 3. 15:58

Abban egyetértünk, hogy kóklerekkel van tele a "szakma". Nekem szerencsém volt, mert egy nagyon jó ismerősöm az irtó és kettő irtás elég volt. Igen elázik minden, igen büdös is. De ha betartasz minden utasítást, akkor eredményes. Hangsúlyozom ehhez tényleg lelkiismeretes gázmester kell és hogy mindent elmondjon és mindent betarts.

Melcsi3: Azt, hogy ti nem vállaltátok be a második irtást a ti döntésetek volt. Egy irtás sosem elég ezt mindenki mondja és nem lehúzásból, hanem a peték miatt. Az tényleg kidobott pénz volt.

Az, hogy allergiás volt a szerre nem is értem??? Kontakt a szer, tehát nem érhet az emberhez sem. A friss ágyneműt, ami véd attól, hogy ne érintkezz a szerrel előtte 60C°-on ki kell mosni és azt felhúzni. A szer porlasztása csukott ablakoknál történik és min. 4 óra múlva lehet ablakot nyitni és legalább 2-3 óra szellőztetés után bemenni. Az összes olyan ruhát, ágyneműt összezsákolni és kimosni 60C°-on és visszazsákolni. Csak annyit hagyni ami 2-3 hétre elég és azt is megfelelően mosni mindig. Nekünk ezt mind elmondta előtte és úgy is készültünk és erre írtam, hogy rohadt kemény 3-4 hét volt. Állandó mosás, zsákolás és takarítani 3 hétig semmit, főleg felmosni. Szerintem ezt az összeesküvés elméleteket a gyógyszergyárakról meg kötelező oltások stb. inkább hagyjuk, mert kimeríthetetlen vitaforrás :) Olyan embert nem ismerek, akinek valami komolyabb baja lett volna ne az orvostudományhoz fordult volna. De ezek már nagyon OFF témák a topikhoz.

4643. Melcsi3
2019. aug. 3. 12:40

Még egy történet , hogy értsétek miért is nem bízom az írtással foglalkozó cégekben.


Paks : Nemzetközi lánc egy üzlete.

Heti látogatásom során, beszéltem az üzletvezetövel, alkarján a jellegzetes polonézcsípések... feldagadva .

Már nem tudta mivel kenje , csillapítsa a viszketést.

Allergias a csípésükre.

Kiderült , egy hévizi 5 csillagos hotelböl vihették haza, kertes házba .

Ágyuk egyedi fa àgykeret.

Ki is hívta az egyik írtócèget 35 ezerért.

Kettő hét múlva ismét megyek a szokásos látogatásra az üzletbe ..

XY keze még csúnyább volt...

kiderült : allergiás az irtó szerre is.

Ráadásul a dögök sem pusztultak el, továbbra is csípték


Ekkor alkalmázták ők is a féktisztítós házi módszert.


Azóta eltelt 3 hét , a keze nagyon szép már, nincsenek poloskák .


Hát ennyi ...

Sajnos egyetértek Horakulum véleményével ...

Ki és mikor mondja majd ki, hogy valamit tenni kell ?

4642. Melcsi3
2019. aug. 3. 12:00

Kedves Robcsi.


[link]


Egyszerü Háztartási Domestos

Minden nap használjuk , nem felelötlenül összevissza locsoljuk.


Viszont a hö kezelés ami kíméletes tiszta megoldás , egyre inkább terjed Az Egyesült Államokban .

Bízom benne , hogy elöbb utóbb kiszorítja. vegyi megoldásokat


Gyakorlatilag bármilyen házi tisztító szer is tud veszélyes lenni ..


Csak az a lényeg , hogyan is használjuk ezen szereket,

Ha minden utasítást betartunk

a féktisztító sem veszélyesebb , mint pl a Domestos


Szép hétvégeét Mindenkinek

U

Melcsi

4641. Melcsi3
2019. aug. 3. 11:43

Kedves Robcsi


Nem akarok vitába szállni Veled.


Nem összevissza fújkáltuk....a férjem autószerelö.. tisztában van vele hogyan is kell használni.

Nyitott ablaknàl ajtónál végeztük...

Kicsit túlreagálod a dolgot ..

Nálunk egy írtás 30 ezer..

mindenünk elázott .. büdös volt a szer...

És ezt nem akartuk mégegyszer , ráadásul úgy, hogy meg sem döglenek.

Söt miután 40 percet beszélgettem egy hivatásos irtó cég emberével az egyek Nemzetközi lánchoz tartozó boltomban ... még inkább igaz amit lentebb írtam, nem pedig összesküvès elmélet gyártás.


De persze aki akar fizessen a cégeknek több ezer ft ot alkalmanként.


Én pedig csak megosztottam a mi történetünket itt mindenkivel.

Udv

Melcsi

4640. horakulum
2019. aug. 3. 11:38

Helyesbítek:

A kullancsok írtását is az EU tiltotta be.

Nem baktériumot kutattak ki, hanem gomba fajt, bocsánat, elírtam.

4639. horakulum (válaszként erre: 4638. - Robcsi76)
2019. aug. 3. 11:34

Kedves Robcsi76!


Nyugodtan nézd meg bármelyik másik hivatalos írtószert biztonsági adatlapját is, hasonló súnyaságokat fogsz olvasni rajta. Hidd el, én már megtettem.


Én egyetértek Melcsivel. Nem érdeke a világnak - és ez egy érdek és pénz által vezérelt világ - hogy megszabadítsák az embereket ezektől a dögöktől. Régen igen, voltak hatásos szerek, amik sajnos emberi életekbe is kerültek, joggal vonták ki őket a forgalomból. Most viszont már olyan szintű a világ fertőzöttség, hogy egy ponton szerintem beavatkozást fog igényelni. De ki és mikor mondja majd azt, hogy ezt igenis meg kell lépni, ha Ő maga nem szenved tőle? :o


Cégek millió élnek meg ebből, hogy írtják a poloskát, vagy legalább is, úgy csinálnak, tisztelet a kivételnek. Nincs könnyű dolguk a dögökkel a rejtőzködő életmódjuk miatt, de ha valaki alapos, szakmailag korrekt és lelkiismeretes, akkor gondolom, nem lehetetlen. Ahogyan néhány - nagyon ritka példa!!!! - mutatja is.


Iszonyatosan sok a kókler cég, akik annak a kevés lelkiismeretesnek tönkreteszik a törekvéseit. Az EU-ba nem lehet akármilyen szert behozni. Az EU szabályozza. De az nem érdekli, hogy szenvedsz tőle, mint az állat. Minket a csótányok is kikészítettek, felülről fertőztek minket. Volt itt írtó, de szart sem értett hozzá, addigra már kiműveltük magunkat, nyomkodta meg kenegette itt szét a "somlói galuska" kencéjét, hogy majd azt zabálják és megdöglenek. A fenét. Rá se hederítettek, vagy már totál rezisztensek voltak. Megvettük külföldről a sokak által ajánlott szert, kikentük és alig telt 12 óra, dobták fel a pacskert, fordultak fel a dögök. Azóta a társasházunk is megvette ezt a szert, és ezt használják, ha gáz van. Megoldódott a probléma.


A poloskák írtása nagy szakértelmet kívánna és megfelelő szereket, amikre nem rezisztensek a dögök. De valamiért a cucc nem hat. Amikor van olyan család, aki már 6-szorra írtat lelkiismeretesen...és még mindig marják a dögök, úgy érzik, az nem is a saját otthonuk már, hónapok óta nem aludtak jól, azoknak mit mondanál? Miben vagy kiben bízzanak még? Kit hívjanak még ki?


Mindenki maga dönti el, hogy mekkora rizikót vállal annak érdekében, hogy végre nyugodtan aludhasson. Én elfogadtam Melcsi megoldását, nekik ez vált be, nem beszélem le róla, hisz felnőtt emberek, tudják, mit vállalnak, vállaltak, vagy kockáztattak. Azóta nyugodtan alszanak. Megteheti, hogy leírja a tapasztalatát és a véleményét. Én elkezdtem szerek után olvasni, a hatóanyag után, hogy melyik lehet az, amelyikre még nem rezisztensek, de ugye por emberként, nem tudom csak úgy beszerezni, van amit csak gázmester vehet meg. Magyarországon. Külföldről meg simán megrendeled.


De ahogy itt fogalmazott egy régi visszavonult gázmester, a 20 évvel ezelőtti szerek értek még valamit, a mostaniak...


Ez olyan tudod, mint a kullancs. A kullancsok írtását is az EZ tiltotta be. Köszönjük szépen! Azóta sokkal több agyhártyagyull. elleni vakcinát adtak el...Egy vakcina több, mint 7 ezer forint, min. 3 kell belőle. Számolj. A Lyme ellen nincs gyógymód, de ha valaki egyszer elkapja, akkor csengetheti a száz ezreket magán orvosra - mert TB alapon nem fog találni hathatós szakértelmet vagy segítséget, ha egyáltalán kiderül, hogy mi a baja - sőt már a labor leletet is jobb, ha magánban vételezi, mert ott tudnak megfelelő szerológiát készíteni. Szóval csengeteti a száz ereket a antibiotikumra, meg étrend-kiegészítőkre és még közel sem biztos, hogy meggyógyul. Egyre több a Lyme beteg és már van 5!!!!! Borreile törzs!!!!! Mert szaporodnak. Mennyi embernek kell roncsá válnia, családanyáknak meghalnia, hogy történjen valami?


Magyar kutatócsop. kifejlesztett, vagyis inkább kutatott egy olyan baktérium fajt, ami elpusztítja a kullancsokat. Nem, nem kell mindent, de mivel természetes megoldás, ezért nem val. hogy megbillen az egyensúly. Érdekes, mert még mindig sehol nincsenek, nem engedték őket a piacra. Nem hát, a gyógyszeripar, a kullancs elleni töménytelen riasztószer magunkra fújva, kenve, és a vakcinák sokkal több embernek adnak megélhetést és sokkal több ember életét teszik tönkre...


Magyarországon a poloskaírtók nagy része kijelenthetjük, hogy nem lelkiismeretes, nem rendelkezik elég szaktudással - pl. az életciklusaikat és a fertőzöttség továbbterjedését sem ismerik pontosan (tisztelet a kivételnek, ha van!) - és elavult vagy nem megfelelő hígítású szerekkel dolgoznak.


Ne legyen igazam.

4638. Robcsi76 (válaszként erre: 4637. - Melcsi3)
2019. aug. 3. 09:34

Szia!

Azért nem árt tájékozódni, mielőtt összeesküvés elméleteket gyártanál!!! Értelek, hogy a féktisztító nektek bevált, de elolvastad a biztonsági adatlapját mielőtt szanaszét fújtad a szobába és a tárgyakra?

Belinkelem: [link]

Valószínűleg nálatok is eredményre vezetett volna egy korrekt irtás, mert ha pár féktisztítóval sikerült meg ágykeret pörköléssel, akkor a fertőzöttség nem volt nagy. Nálam kétszer voltak irtani a harmadikra nem volt szükség ez volt 2 éve és azóta sincs. Valószínűleg egy nyaralásról hoztuk haza sajnos ez bármikor benne van. Az irtószerekre visszatérve a leghatásosabb ellenük a DDT volt /bár már arra is lassan rezisztenssé váltak/, amit betiltottak és nem azért, hogy még több irtásért lehessen pénzt kérni, hanem azért mert RENDKÍVÜL veszélyes az emberre és nem utolsósorban más rovarokra. És hidd el nem az irtó lobbi miatt van ez a helyzet, hanem mert nincs jelenleg rá jobb megoldás. Ja, de van talán a hőkezeléses, ami ugye nem 30000Ft, hanem a sokszorosa. Nem hiába kell gázmester vizsgával rendelkeznie az irtóknak /sajnos az más kérdés, hogy sok a kókler/. Nem úgy van az, hogy fújkálunk mindenféle vegyi anyagot a szobába azt utána örülünk. Mi betartottunk minden utasítást, ami tényleg nagyon nehéz és időt helyet vesz el, de azóta sincs poloskánk. Sokan azt gondolják, hogy minek mossak ki minden ruhát 60C°-on vagy amit nem lehet azt zsákoljam be. Minek azt? És itt jön be a kóklerség, mert lehet nem tájékoztatja az irtó az ügyfelet vagy az ügyfelet nem érdekli. Ne érts félre, nem támadásból írom ezeket, de egy ember lesz, aki allergiás a féktisztítóban lévő szerre /amit zárt térben tilos használni/ és egészségkárosodást szenved vagy legrosszabb esetben meghal, akkor hogyan éreznéd magad?

4637. Melcsi3
2019. aug. 2. 16:32

Sziasztok.


Újból, és újból csak arra a véleményre jutok, olvasván hozzászólásaitok, tájékozódván az internetről, szakirodalomból, hogy egyáltalán nem cél kiírtani ezeket az élősködöket.

Mivel nem terjesztenek betegséget, vírust a csípéseikkkel.

Sőt!!!!Egyenesen úgy érzem igenis , és kizárólag ANYAGI ÜZLETSZERZÉS miatt nem használnak olyan vegyi anyagot amitől bogár és pete is azonnal megdöglik!!!

Az egész világon Vállalkozások Cégek megélhetése a tét!!!

Egyszerűen ezek védelmébe a hatóságok hozzák meg azon döntéseket milyen tipusú és erősségi szerek használhatók.

Mivel az egész világ fertőzött..a dög gyorsan szaporodik, ezért a kíméletes írtás.

Irtjuk Irtjuk .. mégsem tudjuk teljesen kiírtani őket.. megvannak az érdekek akik ezt nem engedik..


És sajna azon emberek akik nem tudnak kifizetni 2-3 irtást vagy többet

terjesztik a dögöt...

A hatóság pedig nyugodt .. ANTSZ pont les....ja.. csak hárít... mindenki oldja meg maga

Teljesen jó... csak emberek ezrei szenvednek allergén reakciótól.. a csípés nyomán.. és nem törtenik semmi.

Aki nem irtja a telkén a parlagfüvet többszázezres bírságot kap..

A polonézek pedig életet,,, Írtjuk őket mégsem olyan szinten ahogy kellene.

Pont azért hogy az irtó cégeknek folyamatosan legyen munkája.


Na ezért vettük mi a saját kezünkbe az írtást....

Nem kergettük szét őket, nem hurcoltuk tovább

CSAK KIÍRTOTTUK!

Gondolkodjatok !!!

Kívánok Mindenkinek Polonéz mentes éjszakákat nappalokat.

Bármiben segítek !

Udv

Melcsi

4636. PanniBp.
2019. aug. 2. 10:32
Sziasztok! Nagyon hálás vagyok a segítségetekért. E témában eddig járatlan voltam. Ráadásul alapos lelkiismeret furdalással is küzdök. A szomszédaimnak kéne szolnom. Igaz nem járkálok át Hozzájuk, max. a folyosón szoktunk dumálni. Ezért nem szeretek átjárni hozzájuk, pl. (Nem mintha régebben nagyon összejárósak lettünk volna, de ez tényleg nem tartozik már ide.) A házban 2 éve volt az egyik részben. A közösképviselő nem tudott segíteni, akkor hallottam, baromira nehezen tudtak szabadulni. Remélem az a "Magnumos" dolog és a gépimosás, ill. pórszívózás segíteni fog. Üdv.: Panni.
4635. PanniBp. (válaszként erre: 4628. - Melcsi3)
2019. aug. 2. 10:26
Kedves Melinda! Köszönöm üzenetedet, és a Többiekét szintén. Üdv.: P.
4634. PanniBp. (válaszként erre: 4633. - PanniBp.)
2019. aug. 2. 10:24
Ui.: Javítás - "Már tavaly (2019-ban."
4633. PanniBp. (válaszként erre: 4627. - Tormás30)
2019. aug. 2. 10:22
Szia Tomi! A Szomszéd egy másik szektorban lakik, jó néhány méter választ el bennünket egymástól. Akkor hogy került(kerülhetett) át hozzánk?! Válaszom: anno sokszor jártam át Hozzájuk, ezért, azért. Már augusztus volt 1 írtásuk, akkor ki kellett jönni a lakásból, a cicával, s az otthon tartozkodó családtaggal együtt. Ablakokat emlékeim szerint legalább 2 óra hosszatt csukva kellett tartni, cuccokat előtte becsomagolni. Az írtás végző ember komolynak tünt, azt javasolta, egy idő múlva ismételjék meg Ismerőseim (akiktől kaptuk az ajándékot) az írtást. Ok. ez pénz, eláírom. Szóval ez elmaradt. Ugy tünt tünetmentesek, gondolom ezért nem kérték. Ez már az Ő dolguk volt, mindaddig, ameddig idén januárban kezdtem el vakarózni, majd kb. 3 hónapja észleleli a család ezt, igaz nem csíp mindenkit. Engem igen. Remélem a kutyusokat nem marják meg, gondolom a bunda védi őket. Bocsáss meg a hosszú tudósításomért. Üdv.: P.
4632. doboszika (válaszként erre: 4631. - Tormás30)
2019. aug. 1. 20:43
És ezek a szerek meddig hatásosak? Nálunk fújtak. Köszönöm szépen, akkor még parázhatok.
4631. Tormás30 (válaszként erre: 4630. - Doboszika)
2019. aug. 1. 20:18
Az utolsó írtástól számolva ha 30 napig nincs csípésetek tiszták vagytok.
4630. doboszika (válaszként erre: 4626. - PanniBp.)
2019. aug. 1. 15:04
Nagyon sajnálom, hogy még mindig vannak. Nálunk a második irtás július 12-én volt. 8-án reggel volt rajtunk utoljára csípés. Nagyon remélem, hogy mi nálunk már nem lesz, bár még nem tudok fellélegezni. Sajnos ott nem tudom milyen cégek vannak.
4629. Melcsi3
2019. aug. 1. 15:03

Kedves PanniBp


Mi nagyon féltünk, hogy fogunk megszabadulni a polonézektől,

de gyorsabban ,és simábban ment mint gondoltuk.

Elengedtük a szakértő cégeket, írtókat, és saját magunk ketten vettük fel a kesztyűt,

Kettőször teljesen alaposan fújtúnk ki 5 flakon féktisztítót, minden résbe minden felületre.

Ami moshtó volt , ágyneműk, matrachuzat mindet 60 ill 90 fokon mostam.

Rengeteg porszívózás ..

Így gyakorlatilag a felfedezéstől számítva 2 -3 hét alatt megtisztultunk.

Ráadásul hál istennek a férjem bonyádi lakásába sem hurcoltuk be.

Ha tudok segítek bármiben

Keress privátban.

M

4628. Melcsi3 (válaszként erre: 4626. - PanniBp.)
2019. aug. 1. 14:55

Szia

A lakás hermetikus lezárása ( szilóplaszt) konnektorok fűtéscsövek,alsó,és felső szomszéd felé is

Nem tudom milyen bútoraitok ágyatok van.?

De nyugodt szívvel ajánlom továbbra is a Würth Magnum féktísztítót, mi ezzel irtottuk ki őket.

De a gőztisztító is lehet gyors kíméletes megoldás .

Nem mondom ,hogy az irtócégek marha drága írtószerei nem jók,

De mi már nem bízunk ebben a módszerben.

U

Melinda

4627. Tormás30 (válaszként erre: 4626. - PanniBp.)
2019. aug. 1. 12:54
Szia. Szomszédtól kapjátok szerintem az utánpótlást.
4626. PanniBp.
2019. aug. 1. 10:40
Szervusztok! Mostanában ezen az oldalon mintha ritkábbak lennének a hozzászólások, vélemények és kérdések. Én ismét kérdezni szeretnék Tőletek. Sajnos az ágyi poloskáktól véglegesen nem sikerült megszabadulni. XY cég végzett ugyan három írtást, a legutóbbi 2 héttel ezelőtt. A helyzet azonban továbbra is aggasztó: vannak bogarak, éjszaka előmásznak, amikor érzem a ténykedést, legtöbbször S.O.S. felkapcsoljuk a villanyt. Ekkor találok - találunk néhány bogarat, kisebb, nagyobb méretben: teli vérrel, vagy anélkül. A kb. 2 méterre lévő 2 db fotelben is éreztem a jelenlétüket. Mindent lecseréltünk, pokrócot, a pólókat, melyek ott voltak kiforgattuk. Csak az ágy körül voltak - az írtó figura szerint. Nos, ennyi BEVEZETŐ után, szeretném megtudni, ismertek-e megbízható írtót. (A nálunk jártat sem bántom, sajnos nem jött össze, a másik lakásban nem tudom mi az ábra, ahonnan hoztam, sajnos Ők a 3. írtást követően szabira mentek...) Nekem az a jó, ha nem kell mindent zsákolni, stb. A lakás lényegében nincs tele, az ágyneműtartó ki van ürítva. A falon lévő polcról régen kidobtam a könyveket, a faliszőnyeget is eltüntettem. Köszönöm türelmeteket. Üdvözlettel.
4625. Melcsi3 (válaszként erre: 4533. - Malacka)
2019. júl. 28. 11:15
4624. Melcsi3
2019. júl. 28. 10:59

Kedves Mindenki.

Sziasztok.


Sajnálattal olvasom, hogy egyre többen szenvedtek a polonézektől.

Mi már vidáman így hívjuk a dögöket a férjemmel.

Mi is megtapasztaltuk ,hogy mivel is jár a jelenlétük, férjem allergén reakcioi, szenvedése a feldagadt csipésektől.


Nálunk március közepén kezdődött, és április végére ért véget a rémálom, hála férjem gyakorlatias gondolkodásának.

Tehát az írtó szaki 30 ezres melója nem hatott.

Jött a gondolkodás...

A fagyást ill hőírtást semmi nem éli túl,

Ezt a kettőt konbináltuk házilag..

Fagyás: Würth Magnum féktísztító 5 flakkonnal alaposan átfújva minden.

Eredmény azonnal 5 példány döglött meg.

Kettő hét múlva : szegök konnektorok ismét féktísztítózva, ágy pedi kézi gázláng szóróval égetve

Az utolsó élő ekkor pusztult el.


Azóta a komlói lakásom tiszta ,és megusztuk ,hogy férjem bonyhadi lakásat is lefertőzzük.

Üdv Mindenkinek

Melinda

4623. PanniBp. (válaszként erre: 4621. - Horakulum)
2019. júl. 21. 11:41
Szervusz! Igen elvileg onnan hoztam, sajnos munka témában kell (kellene) augusztus közepén átmennem Hozzájuk. Nem is értem, Náluk is van, most mi a tapasztalat, fogalmam sincs. Nálunk ma (szombatról vásárnapra virradóra, ismét kb. 8-10 kisebb, nagyobb egyed volt, 1-et a fotelban is találtam, a többit pedig később, az ágyban, éjszaka.) Szomorú vagyok, a Szomszédot sem akarom kibeszélni, szóval ez van. Üdv.!
4622. doboszika (válaszként erre: 4620. - PanniBp.)
2019. júl. 20. 17:58
Nálunk 8.-án volt az utolsó csípés. 1 hete volt a második irtás és se csípés se élő egyeddel nem találkoztunk eddig. 2-3 kisebb döglött van az ágyneműtartóba és eddig ennyi. Remélem vége lesz a rémálomnak. Én a helyedben addig nem mennék oda amíg nem 100% se nálatok se náluk nincs már élő. Hívd fel az írtó céget, hogy mi van ilyenkor. Nekem azt mondta a csávó, hogy a második írtás után várjunk kb 10 napot ha van azonnal hívjam és jön.
4621. horakulum (válaszként erre: 4620. - PanniBp.)
2019. júl. 19. 22:43

3 irtás után még legalább 10 egyed?! Hát az nem semmi...hogy mi tegyél? Hát mondja meg az irtó cég,h.ilyen esetben mi a teendő,h.ők kint voltak háromszor irtani, de a dögök még mindig aktívak...


Mit jelent az,h.vissza kellene oda menned, ahonnan Elvileg hozhattad?

❮❮ ... 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook