Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » 7daywealth (7 day wealth, 7DW) Hol az átverés? fórum

7daywealth (7 day wealth, 7DW) Hol az átverés? (beszélgetős fórum)

337. v767 (válaszként erre: 335. - Crested)
2010. nov. 1. 12:35
kussoljál már el :DD
336. Loki61
2010. nov. 1. 12:31
mikor nézted mert nekem nem indul el
335. crested
2010. nov. 1. 12:28
Öregem újra megy az oldal :-)
334. tipike (válaszként erre: 332. - Tomi086)
2010. nov. 1. 12:25
ha valakinek kártyáról szedték le akkor szerintem azt a rendszeres átutalási megbízást a bankfiókban kell törölni, letiltani.
2010. nov. 1. 12:01

Na ezt hívják úgy, hogy tanulópénz. Hál'istennek én olcsón megúsztam a tanulást, mert "csak" 80 dollárt tettem bele.


Tisztában kell lenni azzal, hogy a hozam és a kockázat egyenes arányban nő. Aki garanciát szeretne a betett pénzére az tegye az ersztebankba 7 százalékos éves kamatra. :) Aki viszont nagy hozamot szeretne az már az elején legyen tudatában a nagy kockázatnak. Ezért javasolják sokan, hogy ne egy helyre tedd a pénzed, hanem oszd el a hasonló befektetési lehetőségek között. Ha egy bukik, a többin még bejöhet az ott elbukott pénzed.


Bár én még nem adtam fel, nem is hívom vissza a pénzem AP-ről, majd szerdán vagy csütörtökön. A szponzorom szerint volt már ehhez hasonló leállás.

332. Tomi086
2010. nov. 1. 11:55

Sziasztok!

Ha nekem kártyáról vonta eddig a havi tagdíjat a 7day, akkor a kártyám limitjét hogyan tudom átállítani pl 1500HUF-ra az AlertPayen?

331. tipike (válaszként erre: 329. - Vicente1975)
2010. nov. 1. 11:53

Gondolom többet érint a rendszeres átutalás megszüntetése az alertpaytól, ezert bemasolom ide is a lépéseket, hátha valaki hasznát veszi.


Csak a lépéseket irom le, ahogy az átutalasokhoz jutni az alertpaynál


my accont


profile


Financial alatt a "Subscriptions"


ott megtalalod a rendszeres átutalások közt , azt kell kiiktatni ami több lépésből áll, de végül a status alatt "cancelled" lesz a kiválasztott átutalasi megbízásnál. és az alertpay emailt is küld a törlésről perceken bévül.

remélem segitettem.

330. gini.
2010. nov. 1. 11:43

Sziasztok!


Bocs,ha hülyeséget írok, én nem értek hozzá,de miért kéne igazolni fotókkal meg ilyenekkel az AP-nek,hogy mennyit raktunk bele a 7day-be.Az AP-n ott van az átutalás összegben.Ha én látom akkor ők is,nem?

329. vicente1975 (válaszként erre: 318. - Tipike)
2010. nov. 1. 11:40
Biztos egyszerű az egész és meg tudnám csinálni magamtól is, de ha elküldöd privátban a lépéseket, azt megköszönöm.
2010. nov. 1. 11:37

Sziasztok!


A Nejem már olvasgat titeket egy ideje.

Én elég régen hallottam erről a kereseti lehetőségről és azóta vacilálok is hogy mit tegyek. Megpróbáljam e vagy sem?

Most elég szörnyű látni ezt a fórumot, persze ez megérthető.


Nem tudom mennyire igaz vagy sem amit a következőkben fogok leírni de valószínűleg megnyugtatólag fog hatni.


Még májusban keresett meg egy ismerősöm azzal hogy próbáljam ezt ki. Akkor még a rendszer sablonja nem szólt semmilyen nemű összegbeni korlátozásról. Elvileg a számládon bármennyi pénzt kamatoztathattál.

Ezt sokak ki is használták a tehetősebb ismerőseim közül.

Láttam hogy működik és tetszett(ennek ellenére nem léptem be mert nem volt kockáztatni való pénzem sajnos).

Na de vissza...

Nos ezek az emberek akik a napi 1000$-os befizetéseket napi rendszerességgel tudták indítani még nyár elején azok most a 3 hónapos futamidő leteltével ki is vették azt a pénzt amit betettek hiszen ha jól tudom nem régiben lekorlátozták az egy számlán kamatoztatható pénz maximális összegét.

Kezdőknek:

eddig a napi max befizetés 1000$ volt per nap és addig kamatoztattad amíg akartad


most is 1000$ a max befizetés per nap de a számládon max 5000$ lekötött betét kamatozhat , az e fölötti összeget kifizetésre meg kell kérni



Remélem mindenkinek világos hogy miért korlátozták le a pénzmozgást ezen a téren.


A kis emberek pénzénél nincsen nagy kockázat (max. 5000$), ám aki nagyban játszik (pl 50000$) annál lehetnek problémák.


Nem is csodálkozom ha leállt a rendszer ilyen mértékü kifizetéseknél hiszen veszélbe került az üzemeltetési lehetőségük.


Egyébként a helyrebillenéshez elegendő pár nap( de még ha 1-2hét kell is ) hisz minden a tőzsdén múlik.

Jut eszembe. Sokan a tőzsdére hivatkoztatok :)

Nem álltok messze a valóságtól hiszen akik itt a pénzetekkel foglalkoznak (aktívan) azok ma már nyugdíjas Wall Street-i tőzsdések :)

És nem 1.5 éve űzik az ipart hanem majd 20 éve, csak az elmúlt 12 év alatt 4 új web-es elérhetőséget hoztak létre a túlterhelődések miatt és mindannyiszor átemelték a tőkét az új oldalra(ha kellett mert a régi web nem üzemelhetett tovább)

2010. nov. 1. 11:36

A Company Express honlap még mindig működik :

[link]


Valaki aki perfekt angolból, hívja már fel! Hátha....

326. crested (válaszként erre: 304. - Whited)
2010. nov. 1. 11:35
ha visszajön én akkor sem hagyom abba,amit betettem azt kivettem és most már aki mer az nyer megy,most ugy látszik túrós bukta,de csak jöjjön vissza és müködjön még egy évig :-)
325. Lyozsi (válaszként erre: 322. - Bodorka80)
2010. nov. 1. 11:33

Ó, remek!

Már gyártom is az oldalt, amire kiirom a számlaszámomat, oda fizessetek sokat.

De felelősséget nem vállalok.


Ha ilyet én csinálnék tuti lecsuknának.

324. ilove7day (válaszként erre: 320. - Bodorka80)
2010. nov. 1. 11:32
bodorka80 ez pontosan mit jelent?Mire lehet belőle következtetni?
323. Lyozsi
2010. nov. 1. 11:30

" -azért remélem senki nem fogott pisztolyt a fejedhez, hogy regisztrálj!:) "

Igen. Ez a szabványos duma.

Persze, hogy nem, nem is hibáztatom, ő is megszívta.

Én az értelmi szerzővel törölném fel a padlót.

2010. nov. 1. 11:30

A lényeg (google fordítóval):

ÖN vállalja a teljes felelősségére és kockázatára saját használatra AZ OLDAL ÉS AZ INTERNET. 7DayWealth.com BIZTOSÍT AZ OLDAL és a kapcsolódó információk "AHOGY VAN", és nem tartalmaz semmilyen kifejezett VAGY GARANCIÁT, JELENTETÜNK TÁMOGATÁS NÉLKÜL (BELEÉRTVE KORLÁTOZÁS a cím vagy a JOGI, VAGY ADOTT CÉLRA ELADHATÓSÁGRA VAGY ADOTT CÉLRA) TEKINTETTEL A SZOLGÁLTATÁS, BÁRMILYEN ÁRU INFORMÁCIÓ vagy a nyújtott szolgáltatás a szolgáltatás révén vagy az interneten általában, 7DayWealth.com NEM FELEL bármi áron vagy károkért sem közvetlenül, vagy közvetve, az ilyen ügyletek. A Te FELELŐSSÉGE, hogy értékelje a pontossági, teljességi és HASZNOSÍTHATÓSÁGA minden véleményt, tanácsadást, szolgáltatást, árut és más információ szolgáltatáson keresztül, vagy az interneten általában. 7DayWealth.com NEM VÁLLAL, hogy a szolgáltatás ZAVARTALAN HIBAMENTES VAGY HOGY hibái SZOLGÁLTATÁS KIJAVÍTJÁK.


ÖN ÉRT továbbá, hogy a tiszta természet AZ INTERNET TARTALMAZ Szerkesztetlen ANYAGOK amelyek közül néhány a szexuális vagy sértő lehet YOU. Ön hozzáférését ilyen anyagok AT a kockázatot. 7DayWealth.com nem ellenőrzi és elfogadja semmilyen felelősséget nem ilyen anyagok.


KORLÁTOZOTT FELELŐSSÉG

SEMMILYEN ESETBEN 7DayWealth.com vállal felelősséget (i) semmilyen véletlen, következmény, VAGY KÖZVETETT (BELEÉRTVE, DE NEM KIZÁRÓLAG, ELVESZTÉSÉVEL nyereség, üzleti MEGSZAKADÁSÁT, ELVESZTÉSÉT programok vagy információk, és hasonlók) AMELY A USE VAGY NEM A szolgáltatás használatához, vagy bármilyen információt, vagy szolgáló ügyletek A szolgáltatás vagy letölthető SZOLGÁLTATÁS, vagy késedelmes az ilyen információk vagy szolgáltatást. HA A 7DayWealth.com vagy meghatalmazott képviselői ÉRTESÜLTEK AZ ILYEN KÁROK, vagy (ii) Minden olyan igényt tulajdonítható hibák, MULASZTÁSÉRT vagy egyéb pontatlanságokért A szolgáltatás és / vagy anyagok és információk LETÖLTÖTT a szolgáltatás révén. MIVEL EGYES ÁLLAMOK NEM KIZÁRÁSÁT VAGY KORLÁTOZOTT FELELŐSSÉG KÖVETKEZMÉNYES VAGY VÉLETLEN, hogy a fenti KORLÁTOZÁS NEM VONATKOZIK. AZ EZEN, 7DayWealth.com FELELŐSSÉG kizárólag a megengedett legnagyobb mértékben a törvény.5. Felmondás.

Ezt a megállapodást felmondhatja bármelyik fél külön értesítés nélkül bármikor, bármilyen okból. A bekezdés rendelkezései 1 (Copyright, licenc és Idea Beadványok), 2 (használata a Szolgáltatás), 3 (kártalanítás), 4 (Harmadik fél jogai) és 6 (Vegyes) kell túlélni minden e megállapodás felmondása.

2010. nov. 1. 11:29

Még soha nem mondta nektek senki, hogy csak akkor szóljatok, ha a szavaitok többet mondanak a hallgatásnál? Természetesen a zsigerből negatív emberekre gondolok. Hogyan lehet így élni?????????

Nem vagyok olyan, aki csak a jót látja, és naiv sem, de hogy másokat stresszeljek, akkor amikor "baj" van, és még semmit nem tudunk, hát az tőlem nagyon távol áll. Talán ezen el kellene gondolkodni annak, aki ezt a vonalat éli. Vagy örömet okoz a másik kínja? Mert itt most olvasva a fórumot második napja, nagyon sokan idegesek, és ilyenkor talán egymást erősíteni kellene, nem a sárba nyomni.

2010. nov. 1. 11:27

[link]


Ezt olvastátok?

319. ger82 (válaszként erre: 317. - E6bbbea29a)
2010. nov. 1. 11:22
igazunk van :)
318. tipike (válaszként erre: 311. - Vicente1975)
2010. nov. 1. 11:21

le lehet blokkolni az átutalast az alerton bévül, az oldalukon.

Privi üzebi leirom , ha gondolod a lépéseket. tök egyszerű

317. e6bbbea29a (válaszként erre: 315. - Ger82)
2010. nov. 1. 11:21
Én is pont ezt írtam.
316. ger82 (válaszként erre: 313. - 54840f0fce)
2010. nov. 1. 11:10
:D
315. ger82 (válaszként erre: 307. - E6bbbea29a)
2010. nov. 1. 11:10
nem akarom a tőzsdével szé offolni a fórumot, de igaz, hogy lehet keresni több mint 1%-ot csak ismerek olyat aki ezt meg is tenné :) 1-1 nap oké de folyamatosan az kizárt.
314. Whited (válaszként erre: 306. - Diger)
2010. nov. 1. 11:07
Akár így is lehetett, egy jobb eszű ember kitalálta a mesét amit a "szponzorok" szépen terítettek mindenhol. Egy grafikus megszerkesztette a kaparós sorsjegyre emlékeztető képeket meg a Garancia emblémákat, kellett egy programozó aki összedobott valami pénzvisszajelzőt a "befektetőknek" meg pár kamu menüpontot hogy komolynak tűnjön, valamiféle szerződést kötöttek az alertpay-el, paypal-al. Minden más amit mondtak illúzió volt. Nade off mert mondunk már mindent.
2010. nov. 1. 11:06
Küldjétek nekem, megforgatom!
312. ger82 (válaszként erre: 298. - Tipike)
2010. nov. 1. 11:03
teljesen egyetértek, arra lennék kiváncsi mibe rakjuk ez után :) ötletek?
2010. nov. 1. 11:01

Sziasztok!


Aug. 4-én regisztráltam a 7day-be, most november 3-án jár le a 90 napom.

November 2-án lesz egy tagdíj befizetésem.

Az lenne a kérdésem hozzátok, ezt a tagdíj befizetést mostantól vagy a következőtől lehet-e törölni az Alert Pay oldalán vagy esetleg a bankomon keresztül kell?

Bankkártyáról vonja a pénzt havonta megújulóval az Alert Pay.

Én is reménykedek a visszatérésben de ha mégsem így lesz, nem szeretnék még újabb 10 dollárokat utalni nekik havonta.

Köszi a segítséget előre is!


Üdv,

Peti

310. ger82 (válaszként erre: 296. - Bodorka80)
2010. nov. 1. 10:59
:) ha csinálsz 1-2% ot napont akkor annak a felét miért fizeted ki másoknak? mikor pár hónap alatt a saját tőkédet is fel tudod tornázni nyilván nem olyan gyorsan mintha mi tolnánk az 5000 dollárokat naponta :) egyébként meg azért más daytradelni 1 vagy 1000 kontraktal egy kicsit :)
309. tipike (válaszként erre: 305. - Andrewpecs)
2010. nov. 1. 10:57
Tegnap nekem perceken bévül válaszoltak az alertpaytól a jegy megírása után.
2010. nov. 1. 10:57
A szponzorok csak jót akartak.Más kérdés hogy én senkinek se ajánlottam tovább,bőven elég ha a saját pénzem teszem kockára, és más nem bukik miattam.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook