Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Aloe Vera és a teherbeesés fórum

Aloe Vera és a teherbeesés (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8
222. viki028
2012. nov. 25. 14:00

Sziasztok!

Nekem az a nagy gondom, hogy peteérést segítő injekciót kapok?szerintetek az mellett is segítene, nekem teherbe esni a aloe vera gél?

válaszotokat nagyon szépen köszönöm

221. sasmadar (válaszként erre: 220. - Indi66)
2012. jún. 26. 13:48
Igen. Mit iszol pontosan?
220. indi66
2012. jún. 26. 11:30
Én nem szeretnék babát de iszom már 2 hónapja hüvelygyulladásra, van esetleg valaki itt aki ilyen problémákra itta az Aloe Vera Berry-jét és javulást hozott?
219. sasmadar (válaszként erre: 218. - Senkisse)
2012. jún. 25. 23:06

Alulműködés esetén a jódbevitelt kell növelni.

Nature-Min, de csakis orvosi konzultációval.

Van egy rakás FLP-s orvos akiket szinte bármikor fel lehet hívni.

Túlműködés esetén viszont TILOS szedni!

2012. jan. 15. 21:00

Tudna nekem valaki segíteni, hogy pajzsmirigy alulműködésre jó-e az aloe termék, és azon belül melyik?

Köszönöm!

217. kiskesztyű (válaszként erre: 206. - Borika77)
2011. jan. 7. 08:32

Van olyan barátnőm,aki meddő volt és 3 hónap termékfogyasztás után áldott állapotba került!

persze a férje is kellett hozzá! :))

SOHA ne add fel!!!

216. roni7979 (válaszként erre: 84. - Jázminn88)
2011. jan. 6. 05:56

Szia Jázmin!

Ne haragudj, hogy levelemmel zavarlak, de nagy nehezen rád találtam... Nekem is hasonló problémám van és nagyon aggódok.


Mi is szeretnénk kisbabát, de páromnál alacsony a spermaszám, nálam meg a fogigátló óta nem épül fel a méhnyálka rendesen. Egy hónapja kezdtük a Forever-es cuccokat szedni. A kúra a következő:

* Mindkettőnknek fél-fél deci aloe sűrítmény reggel és este.

* Napi két szem fejenként a méhpempő kapszulából.

* Napi két szem mindkettőnknek a béta karotinból.

* És napi két szem fejenként a Maca-ból.


Az eredmény eddig: A 26-27 napos rendszeres ciklusomat teljesen felforgatta. Ma a 33. napon vagyok és a 28. nap körül nagyon erős PMS-em volt (alhasi fájdalom, szédülés, de ez a 31. napra elmúlt, viszont nem jött meg. Én a multi macanak tulajdonítok valami hatást, mert az aloe lét egyszer már ittam 1 kannával és azzal szépen rendben volt. Neked megjött végül? Tudom, kicsit régebbi a bejegyzésed, de hátha tudsz nekem valami kiindulópontot adni.

Érdekelne, hogy nálad milyen hatásai voltak ezeknek a cuccoknak. Már nagyon idegesít, hogy mi történhetett. . .

Válaszodat előre is köszönöm!

2011. jan. 4. 18:45

Sziasztok!


Mi most vagyunk túl egy havi kúrán. A páromnak alacsony spermaszám, nekem a méhnyálkahártyám nem épül fel a fogigátló óta:

A kúra a következő:

* Mindkettőnknek fél-fél deci aloe sűrítmény reggel és este.

* Napi két szem fejenként a méhpempő kapszulából.

* Napi két szem mindkettőnknek a béta karotinból.

* És napi két szem fejenként a Maca-ból.


Az eredmény eddig: A 26-27 napos rendszeres ciklusomat teljesen felforgatta. Ma a 30.napon vagyok és nagyon erős PMS-em van és még nem jött meg. Persze minden jele megvan, csak éppen elviselhetetlen formában.

Valakinek van hasonló tapasztalata vagy bármi? Mi a csodát csinált, hogy így megszenvedem mire megjön és ilyen sokára?

2010. nov. 10. 10:29
Sziasztok! Én úgy gondolom, hogy nekem nagyban segítette a teherbe esésemet. Első terhességemnél december közepén kezdtem inni és január végén terhes lettem. Persze akkor még nem tudhattam biztosan, hogy az Aloe Berry befolyásolta -e. Viszont a második terhességemnél - márciusban - a fogamzásgátló abbahagyása után teljesen fel volt borulva a menstruációm, kéthetente megjött, tehát esélyem sem volt teherbe esni. Június közepén elkezdtem megint inni és a következő menstruációm rendben megjött kb 25-26 napra és utána augusztus elején terhes lettem. Azt gondolom, hogy ez nem lehet véletlen. Viszont én mindkét alkalommal, amikor kiderült, hogy baba van a pocakomban abbahagytam, mert egy-két helyen olvastam, hogy vetélést okozhat, így nem mertem tovább inni. Első babám makkegészségesen született, a másodikkal 16 hetes terhes vagyok, eddig minden rendben vele is.
2010. szept. 25. 16:43
Nekem 3 éve nem rendszeres a menstruációm,sőt alig van.Már kaptam clostylbegytet és duphastont is.Most kipróbálom a berryt.Valakinek bevált erre a célra?
2010. aug. 21. 21:04
Van valaki,aki szedte a gélt, és ez befolyásolta a teherbeesését?
211. viac24
2010. jún. 21. 17:01
sziasztok!!Én pcos vagyok,lassan 3 hónapja eszem a metformin gyogyit,és a második áfonyás gélt iszom,most kezdtem a macát! De 1 hónapja megjött,1.5 év után..Most már csak a babónak kell jönni-e ;)
210. AirMan (válaszként erre: 209. - Af201eba28)
2009. dec. 18. 14:20

Ha lentebb olvasol, akkor találhatsz tapasztalatokat...


Az én csoportomban három év alatt született kb. 10 gyerkőc, köztük ikrek is és van olyan házaspár kettő is, akiknek azt mondták, hogy 2-3 év sikertelen próbálgatások után csak a lombik program segíthet. Lőn csoda, méregtelenítés és helyes táplálkozás, na meg persze a ráutaló magatartás ;) meghozták a gyümölcsüket.


Sok sikert ha belevágsz!

2009. dec. 16. 18:35
Van valaki akinek használtak a termékek? Tapasztalatok?
208. af201eba28 (válaszként erre: 206. - Borika77)
2009. okt. 17. 10:27

Szia. Én ugy tudom ezeket a termékeket ajánlják meddősére. Persze azért csakis ORVOS MELLETT.


- Aloe Vera Gel vagy Aloe Berry Nectar - ez a leginkább javasolt!! vagy Aloe Bits 'n Peaches

- Royal Jelly

- Multi-Maca

- Gin-Chia

- Aloe Blossom Herbal Tea

- Lycium Plus

- A-Beta-CarE

- Absorbent-C

- Nature-Min

- Bee Propolis

- Fields of Greens

207. AirMan (válaszként erre: 206. - Borika77)
2009. okt. 5. 12:34
Az Aloe Vera gél sok mindenre jó, de azért ezt ilyen konkrétan nem jelenteném ki.
2009. okt. 3. 09:24

sziasztok

Most szeretnek rendelni en is aloe termekeket mert halottam hogy jo meddosegre is

Mi a velemenyetek?

205. HBJudit
2009. szept. 9. 21:12

Sziasztok,

PCO-ra milyen aloés termékeket ajánlotok? egy éve szedek berryt, macat és royal jellyt, eddig nincs eredménye:(. Most gondolkoztam, hogy a zöldségtablettát kellene elkezdeni, mert a PCO összefügg az inzulinrezisztenciával. Vagy mi mást kellene?

Köszi.

204. AirMan (válaszként erre: 203. - Monita8207)
2009. júl. 6. 09:18
Privátban ment a válasz!
2009. júl. 3. 15:27

Sziasztok Csajszik!


Tudnátok Nekem segíteni?

Mókica írta még régebben ide, hogy az aloe gél hozta helyre a körömgombáját, ennek az aloe gélnek mi a rendes neve? Tudnátok segíteni? Mert majd meg szeretném rendelni. Meg annak a nevét is meg tudnátok mondani, amit akkor kell szedni amikor nem jön össze a babó?


Köszönöm a segítségeteket.Várom mielőbbi válaszotokat.

202. monita8207 (válaszként erre: 200. - Mókica)
2009. jún. 17. 13:31
Köszönöm szépen a gyors választ. Igen erről a berry gél-ről én is hallottam már, hogy nagyon jó.
201. AirMan (válaszként erre: 200. - Mókica)
2009. jún. 17. 08:13
A Berry a méh érfalára is jó hatással van!
200. Mókica (válaszként erre: 199. - Monita8207)
2009. jún. 17. 03:28
A hüvely ph.ja miatt, ezért ajánlott a berry gél, ez pont arra van:) helyreállitja a normál ph.t , ezáltal nem halnak meg a spermák már a hüvelyben...én igy tudom, remélem nem mondtam hülyeséget!!!
2009. jún. 15. 20:58

Sziasztok!

Tudnátok segíteni?

Hallottam még olyan esetről is, mikor egyes embereknek a szervezete megöli a spermákat!

Ez mitől van? Vgy mitől függ?


Köszi

198. ZSU1980
2009. jún. 4. 13:25

Sziasztok!:)

Én is foglalkozom vele ha valakinek esetleg nincs kapcsolata,tőlem is rendelhet beszerzésin.:)

197. Mókica (válaszként erre: 196. - Monita026)
2009. jún. 3. 11:43

EZ IS FOREVERES !!! ÉN KINNT ÉLEK AZ USABAN MAGAMNAK VETTEM, HA AKAROD VAN ISMERŐSÖM OTTHON (HUGOM ÉS A FÉRJE), AKIK ELADÁSSAL FOGLALKOZNAK, TUDNAK SEGITENI HA ESETLEG A TE KAPCSOLATODON KERESZTÜL NEM MEGY!!!!


UI. A PÁROMNAK EGY NAGYLÁB UJJA GOMBÁS, 1-2 HETE FÚJJA A FIRSTEL ÉS MÁR LÁTSZIK A JAVULÁS! :) Ő SAJNA NEM ISZIK GÉLT, NEM BIRJA MEGINNI!!!

196. monita026 (válaszként erre: 195. - Mókica)
2009. jún. 3. 10:06

Szia!


Köszönöm szépen, hogy mindent leírtál nekem, a picurkához GRATULÁLOK!!!!! :)))))


Hol lehet kapni ezeket a termékeket? Még annyit tudnál segíteni??

Köszönöm szépen.

195. Mókica (válaszként erre: 193. - Monita026)
2009. jún. 2. 19:43

Szia! Igen a gél jó rá, meg a first spry is ha fújod vele! A gél belülről méregtelenit azért is segit!

Hú én nagyon nagyon sokáig szenvedtem vele. Kemény volt a körmöm, alig tudtam levágni mert úgy pattogott,meg a körmöm alatt ilyen puha fehéres valami volt...Be is volt sárgulva a körmöm!

Amúgy arra figyelj hogy minden körömvágásnál fertőtlenitsd le az ollót vagy csipeszt mert újra és újra visszafertőzöl velük!!


A gél jó mindenre, de állitólag a berryset kell akkor inni mikor teherbe szeretnél esni!!!

Meg szedjétek a MultiMacát is, mi a párommal azt szedtük és elsőre sikerült is a babó:)...húú már azóta Maya 9 hónapos:)))

194. monita026 (válaszként erre: 71. - 120c31c524)
2009. jún. 2. 19:03

Szia Are!


Ha megtennéd, leírnád nekem, hogyan kell fogyasztani a teát? Mindent írj le róla amit tudni lehet. Nagyon sajnálom, hogy elment a babád! :(((

Mi is nagyon szeretnénk a párommal babát, egy éve próbálkozunk, de eddig semmi, sajnos! :(

Köszönöm

193. monita026 (válaszként erre: 192. - Mókica)
2009. jún. 2. 18:38

Sziasztok!

Mókica milyen gélt iszol amitől elmúlt a körömgombád? Mert sajnos én is a körömgombámmal küszködöm! :((((

Leírnál róla nekem mindent, ha megkérlek??????

Meg párommal babát is szeretnénk ez a gél arra is jó esetleg??

Köszönöm segítségedet.

1 2 3 4 5 6 7 8

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook