Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A Sote I. mint meddőségi központ fórum

A Sote I. mint meddőségi központ (beszélgetős fórum)


5234. KittiKata (válaszként erre: 5231. - Asilka)
2018. jan. 11. 09:29
Már nem találkozunk én 10-re jöttem. Jó csönd van kevesen vagyunk. Majd írj feltétlen!
5233. Conejo
2018. jan. 11. 07:49

Sziasztok,


asilka,

gratulálok a 4-hez, nagy jó eredmény.

Megmondják persze, melyik hány sejtes és a beültetéskor egy képernyő ki is rakják azokat, akiket visszakapsz, meg is lehet őket nézni.

Mi le is fotóztuk a képernyőről őket, ha a párod is bemegy veled, akkor fotózzátok le Ti is :)

Nagyon drukkolok, reméljük jó hosszú időre bekuckóznak Hozzátok.


Sajnálom, hogy az altatás ilyen hatással volt Rád. Esetleg megkérdezheted, hogy mivel altattak, hogy ha a jövőben lesz műtéted, tudj szólni, hogy erre az altatóra rosszul reagáltál. Ez az infó szerintem egy aneszteziológusnak kincset ér :)


HajráHajráHajrá

5232. asilka
2018. jan. 11. 05:55
Bocsánat osztodott, telefon mindig javít :-)
5231. asilka
2018. jan. 11. 05:54

Igen, négy osztozott. Azt elmondják majd , hogy hány sejtes? Németországban el a

Családom, ott bevett szokás, hogy két naposan ültetik be, ha szépen osztódik, de itthon azt hittem, hogy inkább a három és öt napos az általános. . 11-re megyünk.

5230. KittiKata (válaszként erre: 5228. - Asilka)
2018. jan. 10. 22:13
Sajnálom, hogy rosszul viselted az altatást. 4 osztódott? Örülök nekik! A kèrdésedre a válasz 2-3 nap itt a Transzfer. Már mindjárt veled lesznek. Nagyon drukkolok! Holnap hányra mentek?
5229. Kawabanya (válaszként erre: 5228. - Asilka)
2018. jan. 10. 14:37

Jáj, ez nem hangzik túl jól. Sajnálom!

Nagyon szorítok!

Én úgy gondolom, hogy ha nem húzzák napokig a beültetést, az jót jelent. Szépen osztódnak. De nem vagyok szaki 😁

5228. asilka (válaszként erre: 5227. - Kawabanya)
2018. jan. 10. 14:19

Őszinte leszek, a hasam

Nem fajt és nem is faj. Az altatast viszont nagyok rosszul viseltem. Annyira, hogy fel sem tudtam kelni, végig hánytam hazáig az utat. Volt már mutetem,igaz külföldön akkor nem

Voltam ennyire rosszul.. :-( de mára már jól vagyok :-) izgultunk délelőtt, nem tudom, hogy jónak számít-e a négy, de ha kettőt lefagyasztanak akkor nagyon boldog lennék :-)

5227. Kawabanya (válaszként erre: 5226. - Asilka)
2018. jan. 10. 14:12

Ezek jó eredmények! Sztem lefagyasztják.

Hogy vagy?

5226. asilka
2018. jan. 10. 13:37
Sziasztok! Nyolc petesejt lett négy termekenyult meg . Holnap ültetik be. Ha kettő marad szerintetek faygasztanak? nem korai a beültetés?
5225. Kawabanya
2018. jan. 10. 06:19
Aslika! Mi újság?
5224. rony83
2018. jan. 9. 14:41
Lányok, segítsetek légyszi, jan.18, második konzultáció. Ha inszem lesz, akkor még lesz vmilyen vizsgálat/vérvétel, vagy indul is a "buli"? tudom h ha lombik, akkor még altatóorvos, páromnak is nekem is vérvétel. Előre is köszi!
5223. Conejo
2018. jan. 9. 08:57

Sziasztok,


s35Budapest,

jó volt hallani/olvasni felőled, nagyon sok boldogságot és továbbra is jó egészséget kívánok Nektek!


Kawabanya,

19-e már a küszöbön, nagyon izgi, drukkolok Nektek nagyon!


asilka,

írj, hogy mi volt, ha túl vagy rajta. Nagyon jó alvás lesz :D


Már én is nagyon várom, hogy újrakezdjük. Remélem, a hónap végén már tudok 20-dik napi időpontot kérni...

5222. Kawabanya (válaszként erre: 5219. - S35Budapest)
2018. jan. 9. 07:52

Szép babavárást kívánok Neked! Néha adj hírt magatokról.


Ha a rubeolám.ok, akkor elvileg 19-én indul a buli. 😁

Addig is nyomatom a diétát, szombaton aviva tanfolyam. Én azt a vonalat sem engedtem el

5221. KittiKata (válaszként erre: 5218. - Asilka)
2018. jan. 9. 06:03
Írj majd ha tudsz! 😊
5220. asilka (válaszként erre: 5215. - Kawabanya)
2018. jan. 8. 17:25
Köszönöm! :)
5219. S35Budapest (válaszként erre: 5217. - Kawabanya)
2018. jan. 8. 16:16

Szia:) na pont jókor léptem be és láttam, hogy írtál. Igen, köszi növöget a poci. most vagyok 17 hetes, pénteken lesz a második trimeszteri genetikai UH.


Remélem nálatok is minden rendben. Elkezdődtek már a szurizások?

5218. asilka (válaszként erre: 5216. - KittiKata)
2018. jan. 8. 15:22
Köszönöm! Most már kezdek kicsit izgulni :-)
5217. Kawabanya
2018. jan. 8. 11:22
S35Budapest! Hogy vagytok? Nő a pocak?
5216. KittiKata
2018. jan. 8. 10:15
Aslika nagyon drukkolok!!!
5215. Kawabanya
2018. jan. 7. 17:46
Aslika! Nagyon izgiii..nagyon szorítok!
5214. mobea (válaszként erre: 5213. - Tundev)
2018. jan. 6. 18:33

Egy óra nekünk elég, úgy volt az elsőnél is.

Hát majd kiderül mi lesz, kicsit még aggódok amiatt is, hogy nem tudom, mire készüljek, meg sok rosszat is olvastam róluk. De a nőgyógyászban megbízom, úgyhogy ha ő ide küldött, akkor ez jó lesz nekünk :)

Addig meg olvasgatom, amiket irtatok korábban :)

5213. tundev (válaszként erre: 5212. - Mobea)
2018. jan. 6. 14:30

Eddig tudtommal mindenkitől kérték a HSG-t. Ami egyébként lombiknál tök felesleges, inszemnél lenne fontos. De azt mondják, hogy ez a protokol. Így sajnos tuti, hogy tőletek is fogja kérni. A férjem ott adott mintát, de azt hiszem, hogy lehet vinni is. Ha jól tudom, akkor 1 órán belül oda kell érni vele.

A munkahelyi dologra nem tudok érdemben válaszolni, mert én egyéni vállalkozásban tevékenykedem. Azt tudom, hogy a vérvétel reggel 7-től van, a konzultációk és ultrahang 11-től. Itt kell számolni 1 órás várakozással minimum. De ha szerencséd van, gyorsan bejutsz. :)


Sok sikert! :)

És igen, a lombik ijesztő, de a rohanó idő méginkább.

5212. mobea (válaszként erre: 5211. - Tundev)
2018. jan. 6. 12:12

Szia! Koszonom a gyors választ :)

Ilyen HSG-m tuti nincs. Nekem ott van az orvosom is a sotén, azért oda megyünk, de azt mondta, ezt majd már majd ott eldöntik, csak a vér, sperma meg uh eredményeink vannak. Azt már összepakoltam. Amúgy is egyben van szinte minden, mert pajzsmirigyes vagyok, de az rendben van egy ideje. A spermavizsg-hoz lehetett vinni is a mintát, vagy ott kellett megoldani?

Az az egy vonz a lombikban, hogy talán nagyobb az esély a sikerre, mint a többinél.

Az egyelőre rejtély számomra, hogy ezt munka mellett hogy csináljuk, ha nem mondom meg, hova járunk....

5211. tundev (válaszként erre: 5210. - Mobea)
2018. jan. 6. 11:15

Szia Mobea!


Vérvizsgálat biztosan lesz (egy ciklusban végzik el az összeset, talán 4 vagy 5 alkalommal kell menni). Cukorterhelés itt nincs, hanem az egyik vérvizsgálatnál a prolaktin terheléses vizsgálat lesz, ha indokolt. Az sem kellemes, de abszolút túlélhető. Csak egy fél órás kellemetlen érzés (nyugtalanság, feszültség, fáradtság).


Spermavizsgálatot is biztosan megismétlik egyszer (ha van már külsős eredmény). Tehát erre mindenképp készüljetek.

HSG vizsgálati eredményed legyen, mert az is kell. Ha már megvan, vidd magaddal az első konzultációra a párod spermaeredményével együtt. Továbbá rákszűréses eredményt is vigyél (1 évnél nem régebbi).


Nagyjából ezek kellenek az elején.

Ha ez mind megvan, + a ciklusos vérvizsgálatod + a párod SOTE-s spermavizsgálata, akkor mentek második konzultációra. De érdemes már akkor kérni 2. konzultációra időpontot, ha tudjátok, hogy a párod spermavizsgálata mikor lesz. Innen egy hét az ő eredménye és akkor az azutáni napra már kérhetitek is az időpontot. Addigra szerintem neked is meglesz a cikluson belüli összes vérvételed (mert általában 1 hónapra adnak időpontot a spermavizsgálatra). Azután a prof eldönti, hogy milyen asszisztált reprodukciós eljárást fog választani. Ezt előre egyikőnk sem tudja megmondani, hogy mi lesz, azaz sejteni lehet, ha olyan jellegű probléma van valamelyikőtök részéről. (értem ezalatt az elzáródott petevezeték, alacsony spermaszám....stb). Tehát a ti esetetekben, ha mindkettőtöknél minden rendben, így mi nem tudunk bármit is mondani. Mondjuk most pont van egy lány, akinél szintén semmi gondot nem találtak, és szerintem ő is közelebb lehet a 40-hez. Nála lombik lett.


Nekem a nőgyógyászom ajánlotta a klinikát, mert ott dolgozott előtte. Én így kerültem ide.


Sok sikert és végtelen türelmet kívánok! :) És persze mielőbbi babásodást!

5210. mobea
2018. jan. 6. 09:25

Sziasztok!

Tegnap kezdtem olvasni titeket, mert jövő héten megyünk először mi is konzultálni. Annyira aktív a társalgás (ami jó), hogy van, amire nem találtam még választ.

Tényleg minden vizsgálatot megismételnek?? Ez elég szar lenne, leginkább a sperma meg a cukorterhelés nem hiányzik. Bár egyikotok irta, hogy nekik a spermavizsgálaton tök más jött ki ott, most ez megijeszt. Nekünk úgy mondta a doki, hogy csak a lombikhoz kell majd megismételni szerinte, ha az kellene, mert akkor megnézik h nincs-e benne baktérium azt is.

Eddig azt gondoltam a google alapján, hogy ha átjárható a petevezeték, akkor inszem, amúgy lombik. Mitől függ, ha csak stimulálnak, aki ebben a cipőben jár, tudja miért az van?

Elég vegyesek az érzéseim, mert persze jó lenne a legkevesebb beavatkozás, de közeledve a negyvenhez meg mégis haladnék gyorsan inkább :S Csak így csomó ciklus elmegy majd megint, ha most újrakezdjük a vérvételeket... Persze közben lehet tovább reménykedni, mert nekünk (eddig) semmi oka, miért nem sikerül, csak hát szörnyű így élni, hogy két dologért élek, várom a peteérést, aztán meg h megjön-e..

Ahogy itt irtátok, úgy számolom, hogy ha lombik lenne, akkor kb 5-6 hónap eljutni oda. Én azért még reménykedem, hogy idén már babás karácsonyunk lesz :)

Még azt szeretném kérdezni, hogy ti mind magatoktól választottátok ezt a helyet, vagy a dokitok ajánlotta?

5209. tundev (válaszként erre: 5206. - Asilka)
2018. jan. 6. 08:45

Szia Asilka!


Igen, nekem csak mostantól. Jujj, nagyon izgi, hogy kedden már leszivásra mész!!! Szoritok nagyon!!! :)

5208. Kati 28 (válaszként erre: 5207. - Kati 28)
2018. jan. 6. 07:02
Legközelebb majd 8- án reggel kell vérvételre UH mennem ls akkor elvileg a továbbiakat, el mondja a professzor, ezt mondta 5- én nekem .
5207. Kati 28 (válaszként erre: 5205. - Kati 28)
2018. jan. 6. 06:59
És nem a professzor irta a recepteket, ha nem sajnos a nevét nem tudom, de Nő volt a dr a második rendelőben .
5206. asilka (válaszként erre: 5199. - Tundev)
2018. jan. 6. 06:59
Mostantól kell szedned a bromocripint? Én egy évet szedtem, szinten felet. Én tegnap is voltam vervetelen. Azt mondta, hogy kedden leszivas.
5205. Kati 28 (válaszként erre: 5199. - Tundev)
2018. jan. 6. 06:57
Szia tundev ! Nekem is fel irták a bromo tablettát, de nem mondták még mikor kezdjem el szedni, a Fostimont már szúróm egy ideje, már a 3 db járok, abból volt ami 2db került 33200 ft , és a 3-ik db meg 3777 ft ba .

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook