Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Mennyire szereted a szexet?Hányszor vagytok együtt egy hónapban? fórum

Mennyire szereted a szexet?Hányszor vagytok együtt egy hónapban? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
155. syria (válaszként erre: 143. - Elfelejtett jelszó)
2009. júl. 5. 11:24

Jó eséllyel elronthatod az életed, ha folytatod, ahogy eddig!


15 évesen hótt szerelmesek lettünk egy osztálytársammal. Majd’ megdöglöttünk egymásért, de megbeszéltük, hogy csak akkor fekszünk le egymással, ha 18 éves koromban felírhatják nekem a tablettát. 3 évig csak csókolózások (de az úton-útfélen), meg a hatalmas beszélgetések mentek.

Aztán megtörtént. Annak ellenére, hogy elsők voltunk egymásnak nem volt rossz, de számomra eget rengetően jó sem. Onnan fogva, ha csak lehetett együtt voltunk. Nagyon szerettük egymást, de éreztem, hogy a szex területén valami hiányzik, s ezzel ő is tisztában volt. Ezt őszintén megbeszéltük. Meg azt is, hogy a néptánccsoportból egy fiú szemet vetett rám, és szeretném kipróbálni vele a szexet, mert azt gondoltam, hogy valamelyikünknek lépni kellene. (A szüleinkkel nem lehetett ilyesmiről beszélni, internet sem volt még, egyéb helyről sem tudtunk segítséget szerezni.) Nem volt ellene kifogása, mert biztosítottam róla, hogy én csak őt szeretem és vele képzelem el az életet, de valami megoldás kell.

A táncos fiú komolyan gondolta velem, még a szüleinek is bemutatott, de tudtam, hogy nagy szoknyavadász és a világ minden kincséért sem köteleztem volna magam el mellette. Amit akartam, megtudtam. „Beszámoltam” a páromnak – addigra már az összes rokon, barát, ismerős egy párnak könyvelt el minket -, elmondtam, hogyan gondolom tovább. Konkrétan azt kértem: kezdjük elölről, mintha szexuálisan nem lett volna köztünk soha semmi. Úgy éreztem, ez megoldás lenne. Ő nem ment bele, én pedig képtelen lettem volna ott folytatni, (nem utolsósorban talán a „félrelépés” miatt) ahol abbahagytuk. 6 év után végleg szakítottunk.

Nem bántam meg. Ráadásul a mai fejemmel már biztosan tudom: ha mellette hűséges vagyok, akkor boldogtalan (minimum szexuálisan kielégítetlen) leszek, ha meg hűtlen, akkor hazug.

154. Tündérke60 (válaszként erre: 153. - Syria)
2009. júl. 3. 15:36
Igazad van, de én már idejét se tudom......:(:(
153. syria (válaszként erre: 5. - Elfelejtett jelszó)
2009. júl. 3. 15:29
Persze, lehet élni szex nélkül! Csak nem érdemes.
152. d879a0c5b4 (válaszként erre: 151. - 0b024dbfb9)
2009. júl. 2. 21:28
Én pont ma olvastam, hogy ha mindennap szeretkeztek, jobb minőségű spermiumok képződnek :)
2009. júl. 2. 20:07
:) igen, most azon vagyok, hogy így kössünk egyezséget... minden másnap... meg amúgy babát szeretnénk és ha jól tudom akkor is így jobb akciózni, nem mindennap :)
150. SZK207 (válaszként erre: 149. - 0b024dbfb9)
2009. júl. 2. 15:04
Ilyen volt nálam is... csak a kezdet volt nehéz de utána nem bántam meg:-) Hát ne tessék lustinak lenni mert akkor előbb-utóbb probléma lehet kettőtök közt. Esetleg valami kompromisszum? Mondjuk, hogy pl. minden másnap legyen:-)
2009. júl. 2. 14:57
Nem negatív, csak "elkezdenem" nehéz, és aztán végül bejön a dolog... de ha nem kezdeményez, simán elvagyok szex nélkül. pedig tényleg jó vele.... lehet hogy lusta vagyok? :) és csomószor fáradt...
148. SZK207 (válaszként erre: 147. - 0b024dbfb9)
2009. júl. 2. 14:50
Ha nagyon bejön vele a dolog akkor nincs semmi gond szerintem, nem így lenne akkor lenne gáz:-) Így nem hinném, hogy olyan negatív élmény volna többször csinálnod vele mint heti 1 alkalom, nem?
2009. júl. 2. 14:45

Sziasztok!

Mi lassan egy éve vagyunk együtt a párommal. Ő 40 én 30. Lángoló szerelem van... szóval imádom, nagyon jó vele a szex,sőt minden... Ő minden nap igényelné, viszont nekem meg elég lenne mondjuk heti 1X. Tudom, hogy velem van a baj, de nem rendelkezem túl nagy libidóval :) szerintetek lehet ezen segíteni? (mert már kifejtette a "nemtetszését" a dologról)

146. SZK207 (válaszként erre: 143. - Elfelejtett jelszó)
2009. júl. 2. 10:09

Még valami és ez az én egyéni véleményem: 20 évesen teljesen máshogy éli meg az ember a szerelmet mint mondjuk 30 évesen, ezt tartsd szem előtt. Ezt azért írom mert látom 21 éves vagy. Én már a 3. X-et is elkerültem s ezt tapasztaltam.

Lehet, hogy szerencsém volt 20 évesen mert akkoriban csak a szerelem, a tanulás és a bulik voltak amikről szólt az életem. Persze nem azt mondom, hogy fenékig teljfel volt mindig minden de ha összehasonlítom a mostani érzésekkel, körülményekkel az akkoriakat akkor azt vonom le következtetésképpüen, hogy sokkal intenzívebb voltam mert erősebben tudtam koncentrálni erre a pár dologra. Ennyi idősen (amennyi most vagyok) más dolgok kerültek fel a szerelem mellé a ranglistára és -bár nem feltétlenül negatív dolgokra kell gondolni- ezáltal több dolog van ami az ember aktivitását, érzéseit, hangulatát, körülményeit befolyásolják. Pl.: Van már iskolás gyerek, háztartás, kemény munka, intéznivalók, egyéb ügyes-bajos dolgok...és még sorolhatnám.

Fenti sorok nem azt jelentik, hogy ki van zárva, hogy ennyi idősen már nem lehet olyan intenzíven átélni a szerelmet, dehogynem. Mégis úgy érzem, régebben más volt minden. Ezért javaslom, hogy hasunáld ki, hogy még fiatal vagy és mielőbb éld át amit még nem éltél át. Persze ez nem gombnyomásra műxik, tudom, de nem véletlenül írtam a másik hsz-omban, hogy ha nincs meg a megfelelő ÉRZÉS köztetek akkor lépni kellene...

Lehet most sokan dobáljátok majd rám a köveket, lehet más nem így érzi mint én de nálam ez a tapasztalat.

145. becseiagi (válaszként erre: 144. - SZK207)
2009. júl. 2. 09:48
Igen, ezzel én is egyetértek. Szerintem is fura olyannak a Világot jelenteni, aki nem szerelmes.
144. SZK207 (válaszként erre: 142. - Elfelejtett jelszó)
2009. júl. 2. 09:34
Nem feltétlenül zárja ki egymást csak furcsa, hogy egy olyan embernek jelented a világot aki nem szerelmes beléd. Persze lehet, hogy még sosem volt igazán szerelmes és azok közül akikkel eddig volt dolga te vagy a leglegleg neki. Nincs semmi gond ezzel. Én csak azért írtam, hogy ha adódik más akit tudnál szeretni akkor válaszd azt mert feltételeztem, hogy neked is szükséged van a szerelemre. Persze az lenne az igai ha mostani pároddal kölcsönösen fellángolnának az érzelmeitek.
2009. júl. 2. 09:18
Akkor vagy én tévedtem és ő szerelemmel szeret, vagy a kettő nem zárja ki egyást és mély szeretettel is ki lehet jelenteni hogy igen, Ő jelenti nekem a világot.
142. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 140. - SZK207)
2009. júl. 2. 09:16
Igen. Miért a kettő kizárja egymást? :O
141. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 137. - Becseiagi)
2009. júl. 2. 09:14

Szoktam válszolni Neked is, nem értem miért mondod. Esetleg lehet hogy volt egy két hozzászólás ami felett átsiklottam, ezekért bocsánatot kérek és ha megtalálom válaszolok azokra is. De nem szeretném, hogy az én problémámról szóljon a topic.

Amít leírtál az igy ismerős, talán volt ilyen időszak is a 2 év alatt de ez annyira képlékeny és folyton változik. Remélem még lesz is.

Természetesen igénylem a szerelmet, a gyengédséget de ezt csak azzal az emberrel tudom elképzelni akiben maximálisan megbízom. Olyan kevés ember akad manapság akit ezt az alapvető elvárást teljesíteni tudja..Egyedül nem szeretnék, annál még egy rossz kapcsolat is jobb. Tudom sokan éppen ellenkezőleg inkább egyedül maradnak mintsem részük legyen egy rossz kapcsolatban. Én még ezt nem érzem, talán nem tartom (még-?) ennyire rossznak ezt a kapcsolatot. Az idő múlásával majd biztos sok minden változik és hogy akkor mi hogyan lsz még a jövő zenéje.

140. SZK207 (válaszként erre: 136. - Elfelejtett jelszó)
2009. júl. 2. 09:08

Én sem vagyok több vasat a tűzbe tartó típus, nem is azért írtam amit írtam.

Viszont nem értelek. Először azt írtad, hogy nem vagytok szerelmesek egymásba. Azt is írtad, hogy amikor beszélgettél vele kiderült számodra, hogy ő sem szerelemmel szeret. Most pedig azt írod, hogy te jelented neki a világot...

139. becseiagi (válaszként erre: 138. - Popyszi)
2009. júl. 2. 08:52
Az jó! Sok férfi csak a saját szükségleteit akarja kielégíteni sajnos. Nem értem, mert ha tesznek azért, hogy a nőnek is jó legyen, akkor a nő is tenne azért, hogy a pasinak is jobb legyen. Vagy csak én látom így? Elég szar helyzet lenne és unalmas, ha a férjem alatt csak feküdnék, mint egy fa darab. Az neki sem lenne jó, ha nekem nem jó. Mindketten kölcsönös teszünk azért, hogy mindkettőnknek jó legyen.
138. Popyszi (válaszként erre: 126. - Becseiagi)
2009. júl. 2. 00:21
Köszi! Én másmilyen nem is tudnék lenni..
137. becseiagi (válaszként erre: 136. - Elfelejtett jelszó)
2009. júl. 1. 21:37
Megmenteni ezt csak akkor tudnátok (szerintem), bár eddig akármit írtam neked, arra nem reagáltál, ha hirtelen valami csoda folytán szerelmesek lennétek. Lejjebb olvastam, hogy nem tudjátok milyen a szerelem, mert még egyikőtök sem volt az. Hidd el, azt észre veszi az ember... Mikor másképp dobog a szíved, a levegőnek is valahogy más "íze" van, nézed, és nem tudsz betelni a látvánnyal, mikor alszik neked csak az jut eszedbe, hogy hozzá szeretnél bújni, hozzá szeretnél érni, hogy órákig csak símogatnád. Szeretnéd érezni a bőre tapintását, illatát, hallani a szuszogását. Mikor anniyra kívánod, hogy mielőtt megérintenéd megremeg a kezed és vele együtt a gyomrod. Teljesen más, mint a szeretet. Te még nagyon fiatal vagy, kell neked a lángolás. Akkor nem, ha Te ezt szeretnéd. Ha nem vágysz másra, vagy többre. Ha neked ez így megfelel. Hisz nem mindenki igényli a szerelmet, ahogy a gyengédséget sem, vagy egyáltalán a párkapcsolatot. Vannak olyan nők is, akik inkább egyedül élnek, csak szexuális kapcsolataik vannak, de nekik ez elég. Nem akarnak kötődni, vagy érzelgős lenni.
136. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 132. - SZK207)
2009. júl. 1. 16:25
Dehogy akadok ki, szomorúan bár de egyetértek. Amit írsz, hogy vele is de közben másnak is esélyt adva én erre nem lennék képes. Plusz a kapcsolat elején megegyeztünk hogy ilyennek esélyt sem adunk. Ha nem tetszik kilépünk, és szabad az út de párhuzamosan nem! Nagyon aljas és gerinctelen viselkedésnek tartom és mint ilyen távol áll tőlem. Nem tudnék a szemébe nézni többé, ha kiderül akkor pedig nyomorultul érezném magam amiért tönkretettem azt az embert, akinek a világon mindennél többet jelentettem, aki teljes szívéből szeretett. Nem bírnám elviselni a tudatot. Azt is nehezen, ha haragszik rám valamiért, mindig én vagyok aki hamarabb akar békülni. Biztosan tudom, hogy ez lenne a vége a játékomnak. Képtelen lennék fájdalmat okozni bárkinek, ekkorát és főleg neki pedig semmiképp. Szó szerint a légynek sem bírok ártani, ha pókot találok azt is megfogom és kint a kertben elengedem. Tényleg ennyire menthetetlen a dolog? Pedig ő hajlandó lenne változni/változtatni. Köszönöm az őszinte segítséget!
135. becseiagi (válaszként erre: 133. - Mothertiger)
2009. júl. 1. 15:54
Köszike, aranyos vagy, de te ezt miből szűrted le? :)
2009. júl. 1. 15:32

Sziasztok!

Ez nagyon jó kérdés :D! Én pl. mindennap csinálnám,de a párom csak egy-két hétben egyszer...:(..Ha már egyik nap volt,akkor a másiknap már hozzá sem nyúlhatok..úgy magához az emberhez sem nagyon..mindíg csak akkor van szex,ha ő akarja,ha én akkor nem..de ez most komoly! Általába visszaadom neki,mert mikor egy hét után hozzám bújik hogy legyen valami,mert csak akkor bújik,akkor direkt nem figyelek rá,és mondom,hgoy nincs kedvem..tudom ezzel is húzódik a dolog,de már nagyon nem érdekel..már tart egy jó pár éve! :(

133. mothertiger (válaszként erre: 99. - Becseiagi)
2009. júl. 1. 14:28
Te egy fasza csaj vagy. Bocs, hogy így írom, de ez a véleményem! :)
132. SZK207 (válaszként erre: 131. - Elfelejtett jelszó)
2009. júl. 1. 13:53
Lehet kiakadsz azon amit most írok, de számomra az derül ki, hogy inkább megszokás van köztetek. Ha amúgy minden más jó vele akkor ne hagyd el, de ha közben megismersz valakit akibe úgy érzed bele tudnál szeretni akkor válts. Ne "pazarold" a legszebb, legfiatalabb éveidet egy olyan emberre aki nem tudja megadni neked az ÉRZÉST mindeféle téren. Bocs ha túl nyers voltam...
131. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 130. - SZK207)
2009. júl. 1. 13:27
Májusban múlt 2 éve, 26
130. SZK207 (válaszként erre: 129. - Elfelejtett jelszó)
2009. júl. 1. 13:25
Mióta vagytok együtt? Ő mennyi idős?
129. Elfelejtett jelszó (válaszként erre: 128. - SZK207)
2009. júl. 1. 13:23
Lehet. Sosem volt az a lángoló szerelem sajnos. A minap beszélgettünk erről és rákérdeztem nála mit jelent a szeretlek szó. Amit elmondott abból én azt szűrtem le, hogy ő sem igy szeret. Noha egyikünk sem volt még igazán szerelmes, nem is tudjuk mit kéne éreznünk de én azt hiszem ennél azért mindenképpen többet. Akárhogy is ő kíván, szerintem jobban mint fordítva. Engem sem hagy hidegen, de ez sajnos nem az az "egymásnak esős" vágy. Pedig gyanítom ebben a korban és ebben a kapcsolati státuszban még ennek kéne lennie. De mi inkább hasonlítunk egy nyugdíjas évtizedes házasokra már ami a nyugalmat illeti. Sőt talán még ők is felülmúlnak bennünket és a régi hévvel képesek egymásnak esni. Sajnos ez nálunk a kezdeti időkre sem volt igaz és alahogy hiányzik a tűz az egész kapcsolatból. Nem tudom meddig húzzuk még, sokszor én sem értem mit keresek még itt. De minden másban annyira jól kijövünk, hogy csak emiatt nem szakítanék.
128. SZK207 (válaszként erre: 119. - Elfelejtett jelszó)
2009. júl. 1. 12:10
Szerintem valamit nagyon nem jól csináltok. Nem lehet, hogy már nem sok mindent érzel a párod iránt vagy ő irántad? Valami nem stimmel ha nem érzékeled amit csinál veled...
127. hidewatch (válaszként erre: 104. - Tücsök88)
2009. júl. 1. 10:07
Esetemben a gyógyszer abbahagyása drasztikusan (0-ról maximumra:D) növelte a libidómat, szóval én arra voksolok, hogy a gyógyszer okozza. Kb 3 évig, amíg szedtem, nem kívántam a szexet szinte semennyire, egyszerűen nem érdekelt a téma csak nagyon ritkán, tudom miről beszélek :)
126. becseiagi (válaszként erre: 125. - Popyszi)
2009. júl. 1. 08:46
Akkor jó! :) Te is egy vagy a kevés közül! GRATULÁLOK! :)
1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook