Hajvasalás (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯
2009. ápr. 19. 15:55
Minek vasaljátok, ha látjátok a káros hatásokat és saját bőrötökön tapasztaljátok is? Az enyém is tiszta hullámos, meg göndör és egyenes is van benne, mindig úgy áll, ahogy akar, mondjuk így. Régebben vasaltam, de amint pár 1-2 centis hajvég a kezemben maradt abbahagytam, átvágattam, azóta hozzá nem nyúltam vasalóval... Álljon inkább, ahogy akar, de ne törjön. A Glisskur-nak van ilyen szilikonos hajvégápolója, az nagyon jó, tudom ajánlani. Üdv!
1795. ba892c9f6f (válaszként erre: 1794. - 4ece112af0)
2009. ápr. 19. 09:50

Szia:)

Mennyibe kerül ez a Biovanne?

2009. ápr. 19. 09:22

Hello!

A Biovanne-t kúra szerűen kell szedni. 3-5 hónapig 1 évben 1-2 kúrát ajánlanak.

Nekem olyan 2 hónap múlva már meglátszott a hatása, elkezdett nőni a hajam rendesen.. :) Pedig addig évekig csak állt, nem nőtt...:( Most ez a 4. kúra amit csinálok, fülemig ért a hajam az elején, most meg majdnem hátközépig. Azért az nem rossz,ugye? :)

Azt hozzá kell tennem, hogy havonta járok fodrászhoz a végéből vágatni kicsit, de így is gyorsan nő!

Kipróbáltam a Revalidot is, nekem az nem hatott. Biovanneban nem csalódtam, bevált! ;)

1793. Veronika27 (válaszként erre: 1792. - 319cd6978b)
2009. ápr. 18. 20:17
Köszi a választ!
1792. 319cd6978b (válaszként erre: 1791. - Veronika27)
2009. ápr. 18. 19:19
Én hasznááltam. Tényleg jó meg mninden pakolással meg balzsammal együtt, de annyira azért nem egyenesít. Legalábbis az én hajamat. Szóval azért kivasaltam ,de sokat javított rajta. Kevésbé volt birkaszőr szerű.
2009. ápr. 18. 18:24
Használ valaki közületek Gliss Asia straight sampont, ami állítólag egyenesíti a hajat? Ma vettem, de még nem használtam.
1790. Szöszke24 (válaszként erre: 1788. - 4ece112af0)
2009. ápr. 18. 16:37

Szia!


Mióta szeded? És kb. mennyit nőtt a hajad? Én is szeretnék hosszabb hajat, nekem elég lassan nő, ezért használok rá olyan sampont és ampullákat, amitől elvileg gyorsabban nő...De eredmény még nem sok van, talán annyi, hogy dúsul lassan...

1789. e-vike (válaszként erre: 1788. - 4ece112af0)
2009. ápr. 18. 12:39
Köszi! És mennyi idő után tapasztaltál változást?
2009. ápr. 18. 11:14

Hello,


Én a Biovanne-t szedem. Nagyon gyorsan nő a hajam tőle.. :)

1787. e-vike (válaszként erre: 1786. - Dorcsy0806)
2009. ápr. 18. 10:53
Szia! Milyen bogyókat szedtél a hajadra? Én is szeretnék valamilyet,ami használ!
2009. ápr. 18. 08:59
Köszi mindenkinek a válaszokat,tanácsokat!pusz
1785. Veronika27 (válaszként erre: 1782. - Dorcsy0806)
2009. ápr. 17. 15:28
Az ilyen fodrászt én leváltanám, és elmennék egy normálishoz. Tőle rendelnék olyan sampont és balzsamot, hajvápoló olajat meg hővédő sprayt, amit ő használ, nem pedig bolti sz*rokat venni. Persze ha el van törve, akkor vágni kell belőle, de pl. én úgy szoktam, hogy két hajmosás közt is nyomatom rá a hajolajat. Így nem olyan száraz és nem is látszik annyira, hogy töredezik. Amúgy jobb, ha vasalás előtt körkefével kihúzod, ha van hozzá türelmed meg időd, akkor is szebb lesz.
2009. ápr. 17. 14:49

Hello!


A törött hajvégre csak az olló a megoldás!!Kenhetsz rá akármit, ha "meghalt" a hajad... Sajnos ez van.

Én is vasalom, heti 2-szer, nekem is tönkre ment a melírtól (most már 3 hónapja sötét barna).. Vállam alatt ért a hajam, és elől most olyan mintha frufrum lenne, visszatört olyan picire..:/ Sajnos a szőkítéstől.

Ami száraz, töredezett hajvég, azzal semmi kencével nem lehet javítani. Csak ideig óráig (a következő hajmosásig) esetleg.

1783. 319cd6978b (válaszként erre: 1782. - Dorcsy0806)
2009. ápr. 17. 14:39
A derekadig ért és annyit vágott belőle hogy már csak a válladig ért? Az rengeteg. Hűű. Az a baj a szőkítéssel meg a rendszeres vasalással hogy kiölik a göndörséget a hajból. A nővéremnek göndör haja van elvileg, de nem ilyen nagyon sűrű göndör csak olya laza loknik. Már augusztus óta heti kétszer kivasalom neki a haját a gama hajvasalómmal. Igazából nem törik szét a haja de ki van száradva a vége és van amelyik letörik annyira száraz, csak nem válik szét a vége. Hiába mindenféle bevonat meg spray, ígyis úgyis kiszárítja a hajat, csak van amitől még szét is törik. A pakolások amiket drogériában kapni puhává teszik a hajat és picit talán javítják is de a következő hajmosás után megint száraz lesz a haj. Az igazi megoldás ha levágják az elszáradt részeket, mivel a hajnak nincs keringése így nem lehet a gyökerén keresztül sem pótolni a folyadékot. Az én hajam most nagyon durván sz@r. Nem hosszú, 5-7 cm. Régen sötét volt, aztán kiszőkítettem de csúnya csibesárga lett és ezért visszafestettem sötétbarnára és most ha kivasalom akkor puha aztán két nap után már annyira száraz mint egy chips kb és úgy is ropog de még mindíg egyenes, és havégighúzom az ujjaim közt akkor egy csomó egy-két centis letört hajvég marad a kezemben. Nagyon tönkrement. Mázli hogy rövid, így nem sajnálom annyira.
2009. ápr. 17. 10:33
Sziasztok! Tavaly nyáron elmentem fodrászhoz(ismerős) hogy becsíkozza a hajamat azzal nem is volt gond csak elbeszéltük az időt és azt mondta picit vág belőle. Mondtam neki nem kell de ö erőszakoskodott hogy de igen! Picit göndör a hajam olyan loknis. Kivasalva a derekamig ért.Amikor felkeltem a székből még nem is kapcsoltam...otthon aztán elsírtam magam mert vasalva ért a vállamig. most már picit jobb a helyzet hisz ez tavaly nyáron volt és nőtt mert bogyókat szedtem. Csak az a baj hogy én minden nap vasalom és teljesen szét tört. Úgy néztem ki amikor begöndörödött mind egy pumukli!2honapja hetente 2X vasalom de még mindig csúnya...jól jártam mi? de ha nem vasalom akkor felugrik a vállamig majdnem, és nagyon gáz! szerintetek?mit csináljak?Voltam vágatni picit.tudtok valami nagyon jó sampont vagy valamit ajánlani? Köszike előre is!puszi
2009. ápr. 17. 09:31

Akinek vastag szálú a haja vagy szőkére festeti, annak nagyon jó a Kallos hajvégápoló olaj szőke hajra. Lila színű, jó illatú, az ára sem vészes. Nekem a fodrászom ajánlotta, majd a jövő hétre rendel is nekem.

Én is szeretnék valami jó sampont meg balzsamot, de még nem tudom, hogy milyet vegyek.

1780. Veronika27 (válaszként erre: 1777. - Fannessz)
2009. ápr. 17. 09:29
Szia! Az enyém is serceg, mikor bekapcsolom, de ez normális, ne aggódj! A fodrászommal egyformát használunk, az övé is ezt csinálja. Nem hangos, de azért lehet hallani. Milyen típusú vasalód van?
1779. Szöszke24 (válaszként erre: 1777. - Fannessz)
2009. ápr. 17. 09:27

Szia!


Sajnos nem tudom mi lehet a vasalóddal, de elég furcsa, hogy ilyen hangot ad ki... :S

Nekem nem melírozott a hajam, hanem teljesen szőke, én is kipróbáltam már mindenféle hajápolót. Én kb. egy éve használom a rózsaszín Gliss Kurt, a rózsafa olajosat, nekem az jött be legjobban. Szép fényes és puha a hajam tőle. Szerintem egy próbát megér!

1778. $ézi
2009. ápr. 16. 21:16
Hali!! Kb 2 hónapja vasalom a hajam hetente kb 2-szer és még nem volt időm venni hozzá hővédő sprayt. Sztetek nem fog tönkremenni a hajam???
1777. Fannessz
2009. ápr. 15. 21:53

Valaki hallotta már a hajvasalóját pattogni mikro bekapcsolja?Remélem azért csinálja mert melegszik...de sztem nem kéne neki:(

Akinek mellírozva van a haja szőkére az árulja el milyen balzsamot használ!Mert már nem tudom,h milyet vegyek.

2009. ápr. 15. 19:18
Nekem is ilyen legújabb ga.ma van. A régi meg még mindíg a kellékesben. Két hónap után azt mondták hogy nem javítják mert én vagyok a hibás. Amikor azt mondta hogy akkor vegyék jegyzőkönyvbe hogy a fogyasztóvédelem is megvizsgálhassa akkor azt mondták hogy akkor talán még egy hétre viszeküldik. Tehát egy nagy kamu volt az egész és nem is küldték vissza.
1775. hencaa
2009. ápr. 15. 11:57
Nekem Belissima hajvasalóm van , Hajas Lacinak és nekemis bevált. Egyenes a hajam és puha és használok vmi hővédő sprét is.Azt a fodrászom ajánlotta és nem töredezik a hajam.
1774. Szutyi (válaszként erre: 1773. - Radar)
2009. ápr. 14. 20:07

17500 Ft volt de a kiszállítással együtt 18500 Ft


Nagyon szeretem, fényes és puha tőle a hajam, és egyáltalán nem tört meg :))


A hőfokot 150 és 220 Celsius között lehet állítani (Hajvarázson is már rendelhető ;) Remélem bejön, mert én maximálisan meg vagyok vele elégedve!)

1773. radar (válaszként erre: 1772. - Radar)
2009. ápr. 14. 17:25
Ára?
1772. radar (válaszként erre: 1771. - Szutyi)
2009. ápr. 14. 17:24
Mettől meddig lehet hőfokot állítani? Hol rendelted?
1771. Szutyi
2009. ápr. 14. 15:52

Megérkezett a hajvasalóm :) Nagyon jól vasal, egyetlen húzással fényes, puha és tükörsima hajam lett...


Nagyon megérte rá beruháznom, de igaz rengeteget néztem magyar weboldalakat hogy hol is lehetne megvenni, az a lényeg hogy megvan :D


[link]

2009. ápr. 9. 13:21

na csajok

nekem belissima imetec b1700-om van vettem 15 ezerért,kb 20 simitottam a hajamat és csak 1 picit lett száraz

adjatok tanácsot hogy milyen havégápolokat használjak?????????elöre is köcce

2009. ápr. 7. 11:32
Én is Remingtont használok, lassan már két éve megvan és (lekopogom) semmi baj nem volt még vele. Előtte Babyliss volt, de az én hajamat az nem vasalta ki teljesen egyenesre, ráadásul hamar be is hullámosodott:S
1768. radar
2009. ápr. 5. 19:46
Sziasztok! Sajnos elromlott a Remington S2014 Protect & Shine tipusú hajvasalóm. Elejtettem, és megzavarodott a hőállítója, ezért csak a max hőfokon vasal. Viszem is szervízbe, mert nem akarom szétégetni a hajam(minimumon szoktam vasalni). Nagyon meg voltam amúgy elégedve vele. Egyszer már romlott el, de szó nélkül kicserélték. Csak postára kellett adni, és semmit nem kellett fizetni érte. Amíg ez nem lesz, kölcsönbe kapok(valószínüleg) a Hajas Laci félét, kiváncsi vagyok.
2009. ápr. 5. 14:35
Hát igen a mindennapi hajvasalással a hajatoknak annyi. Igaz ha olyan a hajvasaló, h mindennap kell vasalni akkor az már ritkarossz. Ha egy jó hajvasalója van az embernek akkor azzal 2-3 napig is lehet egyenes a haj. Amugy nekem is volt még ilyan nagyon kezdetleges vasalóm, amivel nap mint nap vasaltam de utána én is letettem:D nekem egy nyár alatt rendebejött a haja. Próbálj ki különbözö szálkásodás elleni termékeket mert segiteni fog;) Meg sztem keress a neten praktikákat.(Én pl. ecettel is leöntöttem és szép ,puha fényes töle a hajam.)
❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook