Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Babaprojekt még júliusig fórum

Babaprojekt még júliusig (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
461. Jucás
2009. aug. 26. 13:01

Sziasztok Babások!


Mi újság van Veletek? Remélem Mindenki jól van és növeszti a pociját:)))


Velünk minden oké, kedden kezdjük a bölcsit, és én majd valamikor szeptember közepén a munkát.


Vigyázzatok a pocaklakókra és persze magatokra is!

460. Jucás (válaszként erre: 459. - Vandy80)
2009. aug. 11. 21:47
Vandy, én is remélem, hogy így lesz.
459. vandy80 (válaszként erre: 456. - Jucás)
2009. aug. 10. 13:45

Szia Jucás!

Köszönöm szépen.

Akkor jó munkát neked,és majd azért 1.5 év múlva is lesz remélem egy fórum amit te indítasz,hogy jön a baba,vagy valami ilyesmi! :)

458. dj.cica (válaszként erre: 454. - Sinkoneeszter)
2009. aug. 9. 15:25

Sziaremélem nem fogod megbánni utolag,és nem megy rá a kapcsolatotok.

a férjedröl meg megvan a véleményem de inkább megtartom magamnak.

457. Jucás (válaszként erre: 454. - Sinkoneeszter)
2009. aug. 8. 10:37

Szia Eszter!


Sajnálom, hogy így döntöttél. Remélem, fel tudod dolgozni lelkileg, és képes leszel megbocsátani magadnak, és a férjednek is. Különben félő, hogy nem lesz tartós a kapcsolat. Ilyen tüskével az ember nem élhet együtt sokáig.

456. Jucás (válaszként erre: 453. - Vandy80)
2009. aug. 8. 10:33

Szia Vandy!


Gratulálok a babához! Jó egészséget, és szép babavárást kívánok!

Mi most felhagytunk a babás projekttel, mert szept.-től visszamegyek dolgozni. Azt beszéltük meg, hogy várunk 1,5 évet, és akkor újra belevágunk. Majd meglátjuk!

455. vandy80 (válaszként erre: 454. - Sinkoneeszter)
2009. aug. 7. 14:27

Szia sinkoneeszter nagyon sajnálom a mi veled történt,én nem tudom mit tettem volna a helyedben. Ez nagyon nehéz döntés volt,szerintem! Én is 7 hetes vagyok,de nállunk apa is nagyon várta,hogy végre terhes maradjak.

De a férjed milyen lelkiállapotban vagy ,és hogy tud a szemedbe nézni....? Ne haragudj,de megvan a véleményem róla! Téged viszont sajnállak!

2009. aug. 7. 11:18

Helló csajok! Vendy80 gratula! Nálam a helyzeet??..., apa maradt és a baba nem! A kisfiam nem érti(2éves) anya hol volt és miért sír már hétfő este óta, símogat és mondja: aja, aja, baba jó lenyi, aja nyem sírni, de nem tudom abbahagyni! Szörnyen rossz dolog az az abor..., kisem bírom mondani és hát a lelkem oda, még szerencse, hogy nem tudom mi lett volna...

Szóval ez van, pokoli érzés én adtam neki az életet én vettem el tőle...

453. vandy80
2009. aug. 3. 15:31

Sziasztok én csak a legeléjén voltam itt meg néha közbe-közbe szóltam,de figyelgettem ,már amikor a kisfiamtól volt időm. Nekünk is összejött 13.-ára nem vártam,de vettem egy tesztet és délelütt megcsináltam és két csíkos lett. Annyira örültem ,hogy még sírni is elkezdtem és csak utánna tudtam apának szólni. Az én kisfiam 14 hónapos és mi is bilizünk kisebb nagyobb sikerrel.De már egyre ügyesebb,nade mit is várhatnék többet tőle,van akinek 2-3 éves a orontyja és még nem is mutat semmien érdeklődést a bilizés felé.

Sok sikert mindenkinek és Főleg neked Jucás,drukkolok.

452. viktóriaanyu (válaszként erre: 445. - Sinkoneeszter)
2009. aug. 2. 09:50

Szia!

Mi a helyzet?Meggondolta magát a férjed?Remélem igen!Szorítok érted!

451. dj.cica (válaszként erre: 445. - Sinkoneeszter)
2009. júl. 30. 17:10

nekem az a véleményem ha ilyen a férjed meg se érdemel titteket,én nem vetetném el az tuti,hisz ez zsarolás.Te is tehetnéd ezt vele.Én kitartanék a babám mellett.de ez a ti ügyetek,csak nehogy így is elhagyjon,mert akkor se gyerek se férj,és te meg depis leszel:(

szóval én nem tenném!

450. Jucás (válaszként erre: 445. - Sinkoneeszter)
2009. júl. 30. 16:16

Eszter!


Légyszi olvasd el Anyuci macuci: A harmadik történetét, itt a portálon. Engem nagyon meghatott. Lehet, ha a férjed is elolvassa, ő is meggondolja magát. Sok sikert hozzá!

449. Jucás (válaszként erre: 445. - Sinkoneeszter)
2009. júl. 29. 13:54

Hát nagyon sajnálom ami Veled, ill. Veletek történt. Én biztos nem hagynám elvetetni. Választhatna a párom, vagy babával vállal minket, vagy, ha nem, akkor hagyjon el, de mindenképp megtartanám. Nem tudám elvetetni.


De szerettetek volna még egy babát, nem? Csak az időzítés rossz? Lehet, ha ezt elveteted, soha többé nem lehet babád! Gondold meg!

448. rexona (válaszként erre: 445. - Sinkoneeszter)
2009. júl. 29. 11:44

???

De ha szeretnél gyereket akkor miért nem tartod meg?

Gondolom nem akarsz egyedül maradni. És jobb lesz az életed gyerek nélkül?

A férfiak elhagyhatnak minket, de a gyerek nem.


Ez érdekes. Sosem értettem mit gondolnak a férfiak. Más életével játszanak.

447. sinkoneeszter (válaszként erre: 446. - Viktóriaanyu)
2009. júl. 29. 11:13
Szia! Nincs konkrét válasza....! Megmenteni a házasságunkat meg kell, de gyerek nélkül, csak az a poén semmi baj nincs vele(házassággal)! Tuti, hogy nem gondolja meg magát.....!!!!
446. viktóriaanyu (válaszként erre: 445. - Sinkoneeszter)
2009. júl. 28. 20:53

Ez nagyon durva!!

Sajnálom,hogy így alakult!

Miért nem akarja a férjed?Nem értem miért táncolt vissza,ez nagyon csúnya dolog.Arra nem gondol,hogy ez neked milyen nehéz?Remélem hétfőig még meggondolja magát!!!

2009. júl. 28. 16:12
Helló csajok! Bocsi eddig nem volt jó a gépem, most pedig leírom szomorú történetem! Végre terhes vagyok 7 hetes nagy a boldogság és erre a hülye férjem közli vagy elvetetem vagy elhagy! Hiába próbáltam meggyőzni, sírtam kiabáltam ....hiába! A tanulság: CSAK ÉS CSAK az ő tudtukkal és beleegyezésükkel(ami megvolt, mégis visszatáncolt)!Szóval a lényeg, hétfőn megyek elveteni, hát senkinek nem kívánom ezt a hátam mögött hagyott hetet, de szomorú vagyok, mert más komoly összeget ad, hogy legyen nekem meg adva a lehetőség és mégsem....Hát, röviden ennyi, persze ez is többszöri nekifutásra sikerült, mert a könnyeimet nyelem még mindig már 1 hete, csajok vigyázzatok, nehogy így járjatok mint én!!!!
444. Jucás
2009. júl. 25. 13:28

Sziasztok Lányok!


Tegnapig még reménykedtem, de kiderült, hogy hiába:((( 3 napot késett, végül megjött.


Úgyhogy döntöttünk. Visszamegyek melózni, Abi meg megy a bölcsibe. Majd 1,5 év múlva újra próbálkozunk. Remélem több sikerrel!


LÁnyok, Nektek nagyon jó babavárást, és utána még kellemesebb babázást kívánok!:))) Majd megkuksizom a szép babócákat jövőre! Puszi Mindenkinek!

443. viktóriaanyu (válaszként erre: 440. - Kszisz)
2009. júl. 16. 22:56

Szia!

Köszönöm szépen,aranyos vagy!

Te egy kicsit előrébb jársz,mint én,1 hónappal.

Hát tényleg nem könnyű gyerek mellett pihenni,plusz ez a hőség....Alig tudok aludni.

Örülök,hogy most télen lesz nagy pocim.

Jó pihenést mindenkinek!

442. Jucás (válaszként erre: 440. - Kszisz)
2009. júl. 16. 14:32

Szia Kszisz!


Remélem tényleg sokat pihizel, és vége a barnázgatásnak, meg a pocifájásnak, és minden rendben lesz. A barátnőim is azt mondták, hogy a másodikkal sokkal nehezebb lesz, de fel a fejjel és pihenj sokat.

441. dj.cica (válaszként erre: 440. - Kszisz)
2009. júl. 15. 14:36
szia akkor vigyázz magatokra,és tényleg ne emelgess,mert az sokat árthat.
440. kszisz
2009. júl. 15. 13:25

Sziasztok!!!


Bocsi, mostanában nem sokat ülök gépnél.


Zsani, Viktóriaanyu szívből gratulálok nektek!!!!!

Jucás, ne keseredj el, sikerülni fog nektek is! Végleges ez a döntésetek, h tovább nem próbálkoztok???


Csajok, nagyon vigyázzatok magatokra és próbáljatok minél többet pihenni! Tudom, h nem könnyű így a gyerkőcök mellett, de muszáj! Sajnos nekem most sokat kell, no szex, és emelgetnem se lenne szabad, mert vasárnap óta barnázgatok :((((( Dokival már többször beszéltem, bíztat, h semmi baj nem lesz.

Amúgy jobban vagyunk már, a hányinger egyre ritkább, inkább nagyon fel vagyok puffadva, sokat ég a gyomrom és sajnos sokat fájdogál a pocim is :((( Ma kértem időpontot a 12. heti UH-ra :)))

Kiírásról még nem volt szó, neten néztem én is, febr 15-öt dobott ki és a védőnő is ezt számolta. Már van kiskönyvem :))))


Puszi mindenkinek

439. Jucás
2009. júl. 10. 20:20

Szívből gratulálok minden kismamának! Nagyon örülök, hogy sikerült Nektek:))

Lassan ez már egy kismama topik lesz:)))

Nem is tudom mit keresek még itt. Még várok 2 hetet, és ha nem jött össze most se a babó, akkor visszamegyek dolgozni. Várunk 1-2 évet, és majd akkor jöhet a kis tesó.


Még egyszer gratulálok, és vigyázzatok magatokra! És szeretnék tudni minden fejleményről, ami Veletek történt! Hátha mégis követlek Benneteket!


Zsani, jó pihenést Nektek a hét végére!

438. viktóriaanyu (válaszként erre: 437. - Zsani82)
2009. júl. 10. 17:57

Hát nem is tudom én is kipróbálnám ,hogy milyen lehet fiús anyukának lenni,de elviselnék még egy ilyen akaratos kiscsajt is.Bármi legyen örülni fogok.

Tényleg jó lenne tartani végig a kapcsolatot sőt még utána is,merítenénk egymásból egy kis erőt,bátorságot.

437. zsani82 (válaszként erre: 436. - Viktóriaanyu)
2009. júl. 10. 16:58

Tényleg lehet hogy egyszerre mert nekem a szülés kalkulátor márc 16-ot hozta ki:))))Jó bár ez lehet eltérő +-egy hét,de akkor is közel egyszerre szülünk,és jó lenne végig tartani a kapcsolatot hogy mizu velünk:)))))

Tudom hogy a második baba,mert én voltam multkor az az értetlen hogy miért viktoriaanyu a neved,mire rájöttem a képeidet megnézve,hogy már egy tündéri kislány anyuká:))ja vagy,amikor épp megemlítettem hogy milyen szép nagy haja van:)))

És a szived mélyén mire vágysz??én kipróbálnám milyen lehet fiús anyukaként:)))Bár ha kislány lesz és olyan lesz mint Réka akkor is állok elébe:)))

Sok sok puszi!!!

2009. júl. 10. 16:28

Lehet hogy egyszerre szülünk,de izgi!

Neked is gratula a kistesóhoz,egyébként nekünk is a 2.

435. viktóriaanyu (válaszként erre: 434. - Zsani82)
2009. júl. 10. 16:27
Köszönöm szépen nagyon aranyos vagy!
434. zsani82 (válaszként erre: 433. - Viktóriaanyu)
2009. júl. 10. 16:23

Dejó,a kislányom is akkor született:)))Szupi dátum!!!A másik fórumba már gratuláltam neked,de itt is megteszem:GRATULÁLOK VIKTORIAANYU!:)))))

Nagyon jó egészséget nektek!!!!

433. viktóriaanyu (válaszként erre: 432. - Zsani82)
2009. júl. 10. 16:09

Szia!

Én úgy számolom,hogy márc.14-re leszek kiírva.

Ma csináltam a tesztet és dupla csíkos lett!

Gratulálok mindenkinek akinek már biztosan van pocaklakója!

432. zsani82
2009. júl. 10. 14:22

Sziasztok lányok!!!!

Jun 26án volt pé-m,jul 7re nem vártam,nem jött meg,tegnap csináltam tesztet és ++++++++

Nagyon boldog vagyok,még fel sem tudom fogni!!!!

Manó?Ugye neked is sikerült???++++

Drága Jucás jaaj te szegény,jól megjártad ezzel a biliztetéssel,egyem meg szegény kis Abit!Nem baj ha pelusba kakil,sztem már az is hatalmas haladás,hogy a pisi a bilibe megy.Hurrá!!Nagyon ügyes!!!

ÓÓÓÓÓ,,,mi az hogy elhagysz minket???Összejön ebben a honapban és kész!!!Punk tum!!Ugyis mostanában van pé-d ugyhogy gyűrjétek azt a lepedőt!!!!!!

Drága kszisz te hogy vagy?Amugy nagyon aranyos vagy,hogy őszintén leirtad hogy hogy viseled a második terhességet,de tényleg igazad van abban hogy már nem akkor dőlhet le az ember amikor épp megkivánja,mert figyelni kell Nórira is,át tudom élni....................ugyanis itt szeretném bejelenteni hogy


jul 7re nem vártam,(25.ciklusnap)nem is jött meg,és tegnap csináltam egy tesztet,és ++++++++++++++++++++

Köszönöm szépen mindenkinek a biztatást,és hogy szurkoltatok nekem.


Kszisz te mikor körül is szülsz???Én megnéztem ilyen kalkulátorral,bár az +-egy hét sztem,de azt irta nekem hogy márc 16!!(persze ha minden rendbe lesz,adja isten hogy ne legyen baj!!!)

Réka pedig márc 14én született,szóval pár nap különbséggel 2év lesz köztük!!!!!

Megyek pakolni mert hétvégén anyuék leszünk,majd este még jövök elköszönni,mert anyuék rossz a net:(((és csak hétfőn tudok jönni!!!

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook