Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tetoválás eltávolítás fórum

Tetoválás eltávolítás (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 ... ❯❯
202. ee50b7c391 (válaszként erre: 201. - Andianyuci)
2010. márc. 16. 20:51

Szia!

Én személy szerint nem sértődtem meg,mert számomra teljesen vlágos az itt hallottak és láttottak alapján, hogy lehuzás az egész amire itt járnak a többiek, pedig egymástól függetlenül az ország más más területén laknak. Beszéltek itt százerer forintokról meg ilyenek, és a képek meg azt mutatták amit irtak is, hogy nem nagyon változott vagy csak kicsit változtak a tetkóik.

Én sem akartam senkit megbántani de eddig itt még olyannal nem beszéltem aki sztem jó helyre járna, dehát mindenki a maga zsebe és pénztárcája szerint csinál azt vagy azt.

Én tulvagyok a 3.-on, máris teszek fel képet,én nagyon elégedett vagyok,eddig 9000ft azaz kilencezer forintomba van a dolog,igaz kicsi a felület.

Azért anniyt hozzáfűznék, hogy nyilván ahol te voltál az is azt vallja hogy az a legjobb amit ő csinál:) ez valahogy a mai világban természetes,de azért ha legközelebb mész hozzá vigyél neki képet az én tetkómról, avgyis ami maradt mára belőle, mert bizony akkor csoda történt és ezt látnia kell!

Reélem nem sértődtél meg:) Remélem vágyad teljesül és eltünik a tetkód,én már látom az ut végét, és bátran fogok neki egy másik eltávolitásának mihelyt ez már nem lesz, kb még egy kezelés fog kelleni, de lehet kettő,és még akkor is csak 5-nél járok majd és teljesen hibátlanul nyom nélkül eltünik a szörny a kezemről :)

2010. márc. 16. 18:20

Sziasztok!

Sokáig gondolkoztam megosszam-e veletek a Mártitől kapott infót,mert én mikor mentem a Rejuvira kérdezgettem mindent.

Csak félek,hogy majd itt megsértödik valaki,vagy megharagszik,ha olyat írok,ami nem tetszik neki,amit nem szeretne hallani.

De hátha segítek,hátha a jó szándékot látjátok....

Szóval...

Mondtam neki,hogy sokan vagyunk,akik szeretnénk eltüntetni a tetoválásunkat,de eddig még nem olvastam senkinél,hogy sikerült volna.

Erre Ő elmagyarázta,hogy sajnos miért nem eredményes a lézeres kezelés.Azért mert nem tudja szétrobbantani a festéket,csak nagyon minimális részét,ami elenyésző,ehelyett inkább éget egy hegréteget a bőrbe közvetlenül a festékréteg tetejére,ami miatt halványabbnak tűnik,de a lényeg a festéket nem tünteti el onnan.

Bár én remélem,hogy sikerrel jártok,de azért ne hagyjátok magatokat,mert szerintem ezt az orvosok,meg akik kezelnek benneteket,azok is tudják jól,ha így van,akkor meg ne húzzanak le már benneteket annyi pénzzel.

Bizunk benne van más megoldás,bár még várni kell az eredményemre,hogy sikere-e,de felraktam mindkettőről új képet is,ha jól megnézitek látszik,hogy történik ott valami.

Mindenkinek kitartás és bocsi,ha megbántottam valakit,nem az volt a cél,hogy csalódást okozzak,hanem az,hogy "felnyissam a szemeket".

200. slöj (válaszként erre: 197. - Kris84)
2010. márc. 16. 14:18

Szia Kris, Én is az Epilaserhez jártam. Nekem is az volt az érzésem, hogy van valami kamu a dologban, mert mikor januárban voltam azt mondta, hogy még 2 alkalom, az utoljára meg azt hogy még 2-3. Pécsen találtam (véletlenül)egy jóval olcsóbbat, és remélhetőleg korrektebbek lesznek. Azt én is megkérdeztem tőle, hogy az elején miért nem csinálta erősebb frekivel, erre azt mondta, hogy akkor heges maradt volna a bőr. Hát ezek után nem tudom. Majd megkérdezem a Pécsi dokit.

Ja és ami még fura volt nekem, hogy mikor felhívtam őket, hogy időpontot kérjek panaszkodtam, hogy alig világosodik, azt mondta az asszisztensnő, hogy most akció van kevesebbe fog kerülni. Jó mi?

199. slöj (válaszként erre: 194. - Nikiti)
2010. márc. 16. 14:04
Szia Nikiti, Én a 7. alakalmon vagyok túl. Magamtól gondolom, és tapasztalom, hogyha kenem rendszeresen akkor rugalmasabb lesz a bőröm, és jobban is gyógyul. Lámpázom is minden nap Bioptron lámpával, kék színnel, az is meggyorsítja a gyógyulási folyamatokat.
198. slöj (válaszként erre: 193. - Ati015)
2010. márc. 16. 14:00
Köszi Ati, tudok mindent, már a múlt héten bejelentkeztem , és 31.-én megyek. Ha olyan a festék akkor hamar túl lehet az ember rajta. Tapasztalatból tudom, mert mint írtam is korábban, hogy a 9 réteg beige javító festéket 2 alkalommal kivette a lézer. A régebbi festékekkel van gáz.
197. kris84
2010. márc. 16. 12:55

Sziasztok!Gondoltam megosztom veletek én mire jutottam eltávolítás ügyben. Először a Mammutban próbálkoztam ott van egy szépségszalon, Madonna a neve ha jól emlékszem, korrekt a tulaj, nagyon szakszerűen csinálja a dolgot, kezelést is kötözést is, elvégzett valami tanfolyamot is direkt a lézeres cuccra, van papírja róla. A gép amit használ Q-yag, képet tud mutatni a végeredményről de fenntvan a honlapjukon is, igaz egy halvány fekete ördögszerű vacak a tetkó. Nekem egy színes kereszt van az alkaromon, vastag fekete satírral. Az elkészülés után egy hónappal kezdtük el a kezelést, de csak a fekete részre mert eléggé vérzett,ez két kezelés után nagyjából el is tűnt viszont a helyén megváltozott a bőr struktúrája ergó nincs szín, de kivehető a forma.

nekem méretben két gyufáskatulya hosszú durván, 15*15-ös kategóriába esik 22 ropi volt aklalmanként, de a felét fizettem mert a kereszthez nem nyúltunk. Ezután elmentem az Epilaserhez időhiány miatt és mert a szalonba csak minden hónap egy bizonyos napján volt ott a gép. Az epilasernél először szimpatikus volt a dolog, meg a tag is bár szerintem homár az ipse de nem ez vele a legnagyobb probléma hanem hogy hazudik. (amúgy sebész) A gép amivel dolgozik megegyezik, a szalonoséval tehát q-kapcsolt kompakt gép, nem az a böhöm amit az amerikai videókón látni azokhoz van egy hűtő egység ún. cryo fagyasztóhűtő nem dagad be annyira tőle a kezelt felület meg nem is fáj annyira, persze növeli az árat jócskán, ezt az ipse is mondta, mert állítólag volt nála ott egy külföldi csaj kinek ilyennel kezdték el. Akkor kezdett gyanús lenni a téma mikor mondtam hogy lehet hogy nem tudok jönni rendszeresen pénzhiány miatt úgyhogy adjon rá kakaót ami a csövön kifér, meg is tette de rákérdeztem hogy elsőre miért nem így csináltuk (más volt a lézerszíne, kevesebb energia halványpiros, nagy löket zöld) erre azt mondta hogy nincs jelentősége mert mindenhogyan szedi a festéket ami részben igaz is de nem véletlenül van a külföldi oldalakon hogy minden színhez más freki kell, szóval az volt az érzésem hogy direkt elodázza a dolgot több alkalom reményében ezt közöltem is vele, erre hisztizni kezdett, ekkor voltam nála utoljára. Az asszisztense egy idősebb nő, aki jófej közlékeny, hooligans rajongó :-) és melleselg nem kéne neki tetkó de valami perverzió miatt nézi a miami inket mert szereti. A kezelés amúgy itt olcsóbb volt 20 ropi körül egy éve. A amúgy megemlítette hogy a lézerezés után még évekre van szükség hogy így fogalmazott: megnyugodjon a bőr, ja és a kezelés előtt alá kellett írni egy papírt hogy hegesedés lehet igaz azt mondta az ipse hogy a régebbi gépre vonatkozik, nem arra amivel dolgozik. Az asszisztenssel való beszélgetés után aki épp egy lányt hozott fel akinek angyalszárny vagy mi a kórság volt a hátán, mesélte hogy milyen jó lett így kiszedve mert utána elment bőrcsiszolásra(dermabrázió). Erről érdeklődtem tetoválóktól de ez ősszegyűri a bőrt szar lesz utána a felszín nagy területen meg ocsmány,és tetoválni is qva nehéz rá utána.

Ekkor elkeseredésemben és mert szinte reménytelennek tűnik a teljes eltűntetést telefonon érdeklődtem itt: [link] nagyon jófej az öreg ez a terápia igazából a hegekre jó, régebben a tetkót is próbálták vele de nem megy le olyan mélyre ezért arra igazából nem jó. Az enyémet felqajánlotta hogy kivágja 50 ropiért plusz az anesztesnek ehy kis hálapénz ha gondolom, de nag lesz a heg. Amúgy magánlakásban dolgozik van egy kis műtője is, kúltúrált segítőkész az öreg és megértő, nem kezel szarként mert van egy tetkód ellenben rengeteg helyet felcsörögtem plasztikai sebészeteket, lekezelően beszéltek,a biopthron gyógycentrumba a kedves főorvos úr még viccelődött is, igaz akkor már nemannyira mikor nem kapta meg az 5000ét a semmiért, oda még véletlenül se menjetek, késett 20 percet és a budiból az ájer beérződik a váróba. Úgy hírdetik magukat hogy tetkót is kivágnak és akkor a lámpának köszönhetően szebben gyógyul a heg, gondolom az ilyen kis szar csillagokra meg kanjikra gondoltak, leúzós bagázs ezis.

Most úgy áll a dolog hogy varratok rá inkább valami értelmeset, de még hezitálok a rejuvi miatt, sokkal reálisabb lehetőség mint a lézer, vagy az ipl, a lézer szerintem minden esetben heget hagy, főleg a fehérebb bőrűeknél, igaz elvileg ennél a típusnál a leghatásosabb is.

Beszéltem a Nitsch Mártival is, korrekznek tűnt elmondta hogy jelentősen segíthet valami krém a lézerheg halványításában is.

Szumma szummárum, szerintem a rejuvi lehet a legjobb megoldás főleg ha színes nagyobb az ábra, ha az enyém is kisebb lenne valszeg kivágatnám, ruhával takarható helyen meg lehet próbálni a lézert is de nem hiszem hogy bárkinek is lenne 20*szor pénze visszamenni, meg ereje, nekem sokkal jobban fájt a lézer mint a tetoválás, azt szinte nem is éreztem, meg vérzett mint atom meg bedagadt. Szerintem ha a rejuvi se jön be legalább elhalványul és lehet rá valami tényleg szebbet, egyedit tetetni rá, nehéz a választás főleg egy ilyen tortúra után az ember nem akar tetkót, de még szerintem mindig jobb mint egy égett heg, múltkor volt a Freire Szilvinek mutatták a lábán, valami lótuszvirág volt, igaz lehet hogy az vmi régebbi lézer. A hollywoodi sztárok nem tudom hogy csinálják az Angelina Jolie is varratott rá, neki is heges maradt pedig biztos hogy a legspécibbel csinálhatták, viszont ott van a Charlie Sheen neki rengeteg volt vagy a Ben Affleck, nem tudom........itthon bőrátültetéssel biztos nem csinálják meg, külföldön hallottam hogy már van tenyésztett bőr de hát gondolhatjátok........


írom már vagy egy órája, Bilko mit értesz szkenneres gépen? neked mekkora és milyen? színes?

Üdv mindenkinek!

kris

196. verosz
2010. márc. 15. 23:53

Sziasztok!


Van esetleg köztetek olyan aki a sminktetoválását tűnteti el éppen?Nem lézeresen,(azt nem lehet a hegem miatt)

Én szeretnék megválni a számon lévő kontúrtól,amit sikeresen elcseszett a tetováló hölgyike.Egy baj van,hogy nekem heggel gyógyult a tetoválás,és a felső kontúrom jó sötét,alul semmi és a satir sem látszik.Van vmi más megoldás is esetleg a lézeren kívül?

195. Bilkó
2010. márc. 15. 16:12
Tud valaki olyan lézerest, ahol szkenneres lézergép van? A külföldi videókon szinta csak azt látni. Gondolom annak a kezelésnek az ára is többe fáj. Egyenlőre meg gyógyulgat a sebem.
194. Nikiti (válaszként erre: 191. - Slöj)
2010. márc. 13. 19:49
Az mit jelent hogy előkészíted az ujabb kezelésre?nekem a doki nem mond semmit meg szerintem ő is feladta te hányadiknál tartassz?
193. ati015 (válaszként erre: 191. - Slöj)
2010. márc. 13. 13:04

Szia!

Csak olvastam, hogy Pécsre akarsz, meni lézereztetni!

Voltam ott egy párszor, de nem kezeltetem magam, akikkel ott találkoztam, panaszkodtak, hogy csak halványodik nekik, és már jó 6-on túl vannak.

Én Szekszárdra mentem, egy kezelésem volt eddig, de nem gyógyult szépen!

De ha tényleg olcsóbb, akkor érdemes lehet ki próbálnod!

Madison orvosi központ, van csak jelenleg, ha jól tudom Pécsen.

A címűk, www.Maganklinikapecs.hu

Tel: 72-532-132

Sok sikert!

2010. márc. 12. 12:44

Sziasztok!

Megvolt a 3. kezelésem,nem fájt,de lehet csak mert a napokban immunis lettem a fájdalomra:)

SZokásos,pár percig zöld volt az egész ,krülötte fehér mire hazaérte minden normális lett, már alig várom milyen lesz5 nap mulva ugyanis a multkor 5 nap utánra az egyik oldala totoál felszivódott.

191. slöj (válaszként erre: 184. - Nikiti)
2010. márc. 12. 11:20

Szia, van eredmény, mert halványabb minden alakalommal. Viszket is az elején, de 3 hét után már nem annyira. Nagyos sok zsíros testápolót kenek rá rendszeresen. Így nem száraz ott a bőröm, és előkészítem az újabb kezelésre.

Véletlenül a neten ráakadtam egy pécsi klinikára, ahol távolítanak el tetkókat lézeresen. Jóval olcsóbb, mint a pesti, és az útiköltségem 2000 Ft.lesz a 90000 Ft. !!! helyett, szóval összesen felébe fog kerülni. Ja, és nem megy rá az egész napom. Pár óra alatt megfordulok.

Még utána nézek a Tücsi által megtudakolt gépnek is és döntök, hogy mi legyen. Akik kezelésen voltak azoknak jó gyógyulást, kívánok. Sziasztok :):):)

190. Bilkó
2010. márc. 12. 10:34

Sziasztok!

Letudtam az első Rejuvi kezelésem. Nekem a sok lézerkezelés miatt elvékonyodott a bőr az alkaromon, és nagyon vérzett, míg ott ahol nem volt lézerezés szép lett a seb. Most nem teszek fel képet, mert úgy néz ki a kezem, mintha a Hannibal Lecter kezelte volna :). Ha ez bejön, akkor a lézerkezelésnek leáldozott!

2010. márc. 11. 18:56

Hali!

Na eljutottam végre valahára pár helyre, utbaejtettem a szalont is ahova járok.

Tehát a gép ELLIPSE orvosi I2PL módosított változat.

Ennyit tudtam meg ujat,holnap megyek a 3. kezelésre, talán mostmár a fogam engedni hogy kinoztassam magam máshol is :)

188. Andianyuci (válaszként erre: 187. - Nikiti)
2010. márc. 11. 18:35

Szia!Ez a két rész 10ezer forint volt.Úgy van,hogy a próba eredményt meg kell várni,aztán mondjuk,ha több részbe kell megcsinálni,akkor hetente kéthetente lehet menni a részekre,de azokra,amik voltak már csak gyógyulás után,(2-3hónap),mert akkor látszik mi maradt meg és hova kell esetlegesen bevinni még ezt az anyagot(hol maradt festék)

Ja és 3 napig(72 óráig)nem érheti egy csepp víz sem,ezzel is számolni kell,csak a cicamosakodás marad. :D

187. Nikiti (válaszként erre: 185. - Andianyuci)
2010. márc. 11. 13:10

Kiváncsi vagyok hogy alakul, megkérdezhetem mennyibe kerül egy kezelés?

Ill erre akkor 3 havonta kell menni?nem gyakrabban mert akkor ha neked sikeres én is megoldom a feljárást Budapestre valahogy

és nagyon csúnya , azért kérdezmem mert nekem az alkaromon van látható helyen

2010. márc. 11. 11:12

Sziasztok!

Felraktam a képeket.

2010. márc. 11. 07:56

Sziasztok!


Túl vagyok az első Rejuvi betetoválós tetoválás eltávolításos beavatkozáson.

Tegnap voltam,és sok élményt szereztem.

Elösször is hogy akinél voltam igazán kedves volt és nagy odafigyeléssel érzéstelenítette a területet,elösször krémmel bekente,majd beletetovált 20%-os lidokaint a bőr alá,és így amikor a Rejuvi szert tetoválta bele,szinte fájdalommentessé vált,néhol,ahol komolyabb idegvégződések voltak picit éreztem,de nem volt vészes.Persze mindig mondta,ha fáj,szóljak és bevisz még érzéstelenítőt.Azt mondta kevesen használják ezeket a szereket,mert nem is így tanítják,de Ő úgy vallja,minek szenvedni,ha lehet kellemesebbé tenni.Nagyon jó hozzáállás!!!

A tetoválás rendben lezajlott,nem volt gond,épségben hazaértem itthon a lábam,mikor kibontottam nem volt a legszebb,de a hasamon ugyanolyan volt,mint mikor elindultam a szalonból,persze leragasztotta,de mivel szűk szárú farmer volt rajtam,így a lábamon lévőt eléggé birizgálta a gatyó,ahogy lépkedtem,így az nem lett olyan szép.

Estére jól bepirosodott a bőr körülötte kicsi melegséget éreztem és láthatóan megduzzadt kicsit,elkezdődött,az anyag nekilátott rendesen a munkának.Éjszaka sem volt gond,nyugodtan aludtam,csak a gyerek miatt keltem fel sokszor a tetkók nem fájtak.

Hát tömören ennyi,ha van kérdésetek írjatok.

Megpróbálok felrakni képeket,de a végeredményre még várni kell 2-3 hónap a varr leesése és utána tudjuk meg működik-e.....

Hát bízzunk benne,hogy igen!

Sziasztok!Kitartás!

184. Nikiti (válaszként erre: 179. - Slöj)
2010. márc. 10. 13:10

Szia


és a tied kopik vagy van valami eredmény, viszket ill érzékenyebb?

183. slöj (válaszként erre: 182. - Ee50b7c391)
2010. márc. 10. 12:24
Hát akkor nem csoda, ha ennyire fáj. A fogfájásnál nincs rosszabb. :(:( Kitartást. :):)
182. ee50b7c391 (válaszként erre: 181. - Slöj)
2010. márc. 9. 17:04

Köszi.

Állítólag 10-14nap mire okés leszek,anniyra szarul állt a fog a másik alatt-mellett,hogy szinte törni kellett az állkapcsot , hoyg kijöjjön. Szóval fáj.Hát bizom , hoyg nem csesztek el semit, aranykezű dokim eddig jól szerepelt más esetekben ugyhogy remélem tényleg csak a műtét durvasága okozza ezt a hosszadalmas gyógyulást.

181. slöj (válaszként erre: 180. - Ee50b7c391)
2010. márc. 9. 12:54

Te jó ég! Még mindig fáj a fogad helye, és ennyire?

Normális ez? Nem csesztek el valamit?

Mielőbbi gyógyulást kívánok.

180. ee50b7c391 (válaszként erre: 179. - Slöj)
2010. márc. 9. 12:27
OKÉ AZON LESZEM MIHELYT ELJUTOK vagyis kijutok a lakásból.mOST MÉG lépni is fáj :S
179. slöj
2010. márc. 9. 11:29

Sziasztok,

Igen azért ilyen a mi bőrünk a kezelések után, mert a szétrobbant festék a környező szöveteket roncsolja. Az enyém még durvább, mint Nikitié. Először a kozmetikus barnát tetovált, de rózsaszínes-lilás lett, és mondtam neki, hogy csináljon vele valami, és akkor feketével tetoválta ki. Akkor kellet volna otthagynom, és nem engedni neki feketével, de azt mondta, hogy 5-6 éven belül kikopik.

Szóval akkor ez egy ritka gép az országban, ha jól értettem, nem egy közönséges gép. Tücsi légyszíves írd fel a nevét, és a számát, mert az a biztos. Én sem tudnám megjegyezni a gép nevét, ha nekem mondanák. :):):)

2010. márc. 9. 09:07

Szia!

itt ahova én járok 25000ft-ot mondtak az enyémre az rejuvi-t választok.De én a villanófényesre voksoltam:) a következőt szeretném rejuvival,de ezt valahol lejebb már irtam.

177. Nikiti (válaszként erre: 176. - Andianyuci)
2010. márc. 9. 08:38

SZia


mennyibe kerül egy ilyen kezelés?

Hiába keresem itt a környékünkön nem igen csinálnak hiába irom be még osztrák oldal sem dobja ki, ha tud valaki Győr Moson Sopron megyében hogy csinálnak ilyet irja meg nekem légy szives, mert Békés és Bp is elég messze van


Köszönöm

176. Andianyuci (válaszként erre: 174. - Nikiti)
2010. márc. 8. 16:26

Sziasztok!


Én a 3.kerületbe megyek.Keress rá a neten,hogy Rejuvi tetoválás eltávolítás és kiadja majd Nitsch Márti nevét,én hozzá megyek szerdán,legalábbis remélem nem jön közbe valami.

Egyenlőre nagyon pozitívan állok az egészhez,bár eléggé félek is,de remélem,ha nekem sikerül,akkor nektek is segíthetek ezzel és ti is megszabadulhattok a tetoválásotoktól.

Nekem amúgy 2 nagy van,amit el szeretnék tüntetni,de mivel nagyon nagy nem lehet egyszerre,de akinek kicsi az valószinűleg 1-3 alkalom alatt végez.(én is csak nálam területenként)

175. ee50b7c391 (válaszként erre: 174. - Nikiti)
2010. márc. 8. 15:56

Ahova én járok ott csinálják ezt is, és valóban nem kell többször járkálni, elég egyszer max kétszer.

Betetoválnak valami cuccot a tetkóba , az kifehériti majd leesika seb, de ennél a megoldásnál 3 hónap a teljes gyógyulás.

174. Nikiti (válaszként erre: 170. - Andianyuci)
2010. márc. 8. 15:24

Szia


emg tudod mondani hogy hol csinálnak az orszában ilyen fajta kezelést?ha Budapesten hol?mert azt olvastam hogy evvel nem kell olyan gyakran feljárni és 2-3 kezelésről beszélnek, nem 10-20ról

és egy kezelés menniybe kerül


Köszi az infót

173. Nikiti (válaszként erre: 172. - Ee50b7c391)
2010. márc. 8. 15:22

de jó neked, kár hogy itt nálunk nincs semmi ilyen

március végén megyek majd megkérdezem a dokimat mit tud erről vagy ha valaki tud Ausztriában hol csinálnak ilyet

❮❮ ... 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook