Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tetoválás eltávolítás fórum

Tetoválás eltávolítás (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 ... ❯❯
232. slöj (válaszként erre: 229. - Kris84)
2010. márc. 25. 17:38
Szia! Köszönöm a bókot, nagyon aranyos vagy. Hát igen, van igazság abban amit az IPL-ről írtál. Eleve úgy hirdetik, hogy nem kezelnek vele olyan területet, ahol már tetkót eltávolítottak.
231. slöj (válaszként erre: 228. - Ami nincs)
2010. márc. 25. 17:31

Szia!

Nem próbáltam az IPL-t, mert sehol nem találtam. Én is szeretnék újat, világosbarnát, mint te. Nekem csak az elfedéses módszert csinálták, de az nem hat ennél a festéknél, meg, ha lekopik mégis csak ott marad a fekete. Az elfedésért fizettem 100 ezret. Mivel hatástalan volt, a csaj aki csinálta felvitt először Pestre, és fizetett 2 kezelést, ami el is távolította a fedő színt.

A lézeres kezelés. Hamar megvan, pár perc a kezelési idő. Fájdalmas, de egy idő után az ember immunis lesz rá, mert annyira akarja, hogy eltűnjön a csúfság a homlokáról. Vérzik. Rögtön bedagad a kezelés után, miközben jegeled, és a vért itatod fel. Nekem az arcom estére, de másnap reggel főleg totál be van dagadva. Utcára csak napszemüvegben megyek. Ez 3 nap.

Nagyon kíváncsi vagyok, hogy mit mondanak neked, remélem sikerül azzal kiszedetned.

Majd írd meg légyszi, hogy mi volt.

230. slöj (válaszként erre: 227. - Nikiti)
2010. márc. 25. 17:16
Szia! Én szerdán megyek. Bejelentkezéskor megkérdeztem: azt mondták, hogy 2500 / cm2. Az enyém k.b. 5 cm2. Tehát k.b. 12 000. Q kapcsolt yag lézerrrel dolgoznak.
229. kris84
2010. márc. 25. 13:32

Sziasztok!


Bilkó merre vagy? Andianyuci hogy halad a rejuvi? Az a helyzet hogy én személy szerint örülök Tücsi sikerének, de az a helyzet hogy nem összehsonlítható itt a többiekével, egyrész mert a kezén van ahová nem lehet mélyre ütni a festéket, a másik hogy fekete ami sanszos továbbá hogy a kedves művész pancsolt festékkel csinálta ez egyfelől lehet jó is (esetében) mert valószínű természetes anyagokat használt (szénszármazékok) másfelől ezek a tetkók általában az idő előrehaladtával bezöldülnek innen lehet tudni hogy nem "hivatalos festék volt" Szóval neki duplán is szerencséje van, ezért én nem ajánlanám másnak testettkóra az ipl-t, különben eleve ezzel kezelnék. A színes festékek nehézfémes összetevőket tartalmaznak azzal az ipl nem sokat tud kezdeni.

Valkyre neked színes vagy milyen? Ha nem tolakodó a kérdés mirre varratod át?

Slöj tudom hogy nagyon zavarhat a szemöldököd de azt leszámítva eszméletlen jól nézel ki, örülök hogy te is otthagytad az epilaseres kummantóst.

Bilkó ha nem gond tehetnél fel képet.

228. ami nincs (válaszként erre: 225. - Slöj)
2010. márc. 24. 22:00

Szia!


Ipl-t nem próbáltál?

Én pont ma találtam egy csajt,aki holnap megnéz és azt mondta,hogy ipl-lel valóban jó eredményeket lehet elérni.Tulajdonképp nekem már az is jó lenne,ha annyira eltünne,h le lehessen fedni,hiszen úgyis új tetoválást fogok készítettni,vmi szép világosbarnát,de ezúttal csakis sminktetoválást.

Majd rakok fel képet,hogy most milyen a szemöldököm.

Utcára emberek közé úgy viselem,hogy barna szemöldökceruzával ráfestek,így mégis kicsivel jobb az összhatása,fényen egész világosbarnásnak néz ki,sötétebb fényviszonyoknál viszont totál sötét és utálom.

Beszámolok holnap mit mondott a csaj.

Slöj te milyen módszereket próbáltál?Írj nekem kicsit részletesebben a lézerről!Főleg az érdekel,hogy kezelések után közvetlen hogy nézel ki,mik az úgymond "mellékhatások",amit amiatt,hogy az arcodon van a probléma viselned kell és gondolom te is kimész az utcára?

Neked is sok sikert a pécsi klinikához!

227. Nikiti (válaszként erre: 226. - Slöj)
2010. márc. 24. 20:53

5.kezelésen vagyok túl az egyik helyen 10 e ft volt + próba 5 e ft de 2x nem kellett fizetnem most az uj helyen a prón a 10 e ft de csak az egyik jel, hát nem tudom mennyit mond, de nem reménykedek semmi jóba, miért érné meg neki hogy annyiszor megyek ameddig el nem tűnik pl 100 ért

kiderül kb két hét múlva

neked mennyi?és milyen géppel csinálják majd

226. slöj (válaszként erre: 223. - Nikiti)
2010. márc. 24. 20:48

Szia!

Hány kezelésed volt eddig? Az 500 ezer nagyon durva lenne.

225. slöj (válaszként erre: 224. - Ami nincs)
2010. márc. 24. 20:45

Szia! A történeted, vagyis a szemöldököd ugyan az mint az enyém. Szőke vagyok kékesfekete vagyis már szürke szemöldökkel. Én lassan 3 éve próbálom eltüntetni. Had ne írjam újra le a történetemet, elolvashatod itt a fórumon. Az eddigi tapasztalatok alapján, én csak is a lézerben bízom. Már látom az alagút végét. :):)

Az Epilaserhez jártam. Jövő héten Pécsre megyek kezelésre. Ugyanolyan gépük van mint nekik.

Kaposvári vagyok, így nekem Pécs jóval olcsóbb. Az útiköltség és a kezelés is. Megnézheted a szemöldökömet, fent van a képeim között. Így néz ki 7 kezelés után. Koromfekete volt. Összesen legalább 12!!!! réteg tetkó volt rajta. Abból 10 az elfedő beige, ami nem sikerült.

Véleményem szerint csak is a lézeres kezelés vezet eredményre. Tudom nem olcsó, de az a kérdés, hogy mennyire akarsz tőle megszabadulni. Én nagyon!!

Ha 3 éve a lézeres kezelést választom, már túl lennék rajta. Miénk egy agresszív festék, ami vas-oxidot tartalmaz, ezért nehéz eltávolítani.

Ha bármi kérdésed van, nagyon szívesen segítek.

Sok sikert!

2010. márc. 24. 14:00

Sziasztok!

Most találtam rá erre a fórumra és nagyon örülök neki,sok hasznos infót szereztem az eddig leírtak alapján!

Én egy "gyönyörű" fekete szemöldöktetoválással (nem sminktetoválás,igazi)büszkélkedhetem,kb 7-8 éve készült,szóval már inkább kékesszürke és nagyon meg akarok tőle szabadulni!A legfőbb oka az,hogy kiszedettem a fekete hajam és már egyre inkább szőkés vagyok és ahhoz meg nagyon tré a fekete szemöldök.Na az még egy jó móka,fél éve boldogítom a fodrászom anyagilag és még mennem kell.

Február eleje óta kutatom a lehetőségeket.Elsőnek felkerestem Kalcsu Katit,ő azt mondta,hogy egyértelműen lézer,kb 4-6 alkalom kellhet,meg is adta egy doki telszámát,aki mára csak ebből él a nagy keresletnek hála...na ettől el is ment a kedvem nagyon hirtelen.Ezután beszéltem egy sminktetovláló hölggyel (Pilát Erika) ő azt mondta,hogy megpróbálhatjuk semlegesíteni ezt a jelenlegi színt egy narancsos árnyalat rátetoválásával és utána tetoválhatunk rá vmi világosabb színnel,de évente újra kell ütettni,mert az alatta lévő tetoválás miatt sokkal gyorsabban fog kopni,mint a rendes sminktetoválások.Ezt szintén elvetettem,úgy gondolom ez csak a probléma elkendőzése lenne,de nem a végleges megoldás,ráadásul nem is lett volna olcsó mulatság.Ezután bejelentkeztem az Epilaserhez,közben akadtam erre a fórumra és ennek hála nem mentem el,nekem mégiscsak az arcomról van szó,én nem tudom eltakarni.Lézereztetni sem fogom.Itt olvastam arról,hogy Ipl-lel is csinálnak ilyesmit,most ott tartok,hogy próbálok valakit felkutatni itt Pesten,aki ezzel az eljárással elvállalna,eddig sikertelenül.Közben megismerkedtem ezzel a kémiai Rejuvis tetoválás eltávolítással is,ezzel egyetlenegy problémám van,az,hogy nekem látható helyen van és nem tehetem meg,hogy 2-3 hónapig ne menjek utcára a kinézetem miatt...de lehet ez lesz a végső megoldás,ha jobb nem adódik...el vagyok már nagyon keseredve!!!

Megkerestem a Nitsch Mártit is,aki a Rejuvit végzi,azt mondta nekem nem javasolja,mivel nem esztétikusan gyógyul és nekem meg az arcomról lenne szó,amit nem lehet elfedni.Azt javasolta,hogy elfedjük bőrszínű tetoválással és rátetoválnánk valami barnával,hát nem tudom ez mennyire lenne világos nameg tartós...kértem,hogy nézzen meg személyesen,most itt járok.

223. Nikiti (válaszként erre: 222. - Slöj)
2010. márc. 23. 11:27

Most voltam próbán nála először mikor meggyógyul megyek vissza hozzá már csak kiváncsiságból milyen árat mond, mert ő mondta kialkudunk egy árat és utána annyiszor megyek ahányszor akarok

már ez fura de szerintem kb 500 rugót fog mondani

csak azt nem értem hogy miért mondják a lehelején 6-8 kezelés elég, még senkit nem hallottam akinek elég lett volna

222. slöj (válaszként erre: 221. - Nikiti)
2010. márc. 23. 09:32

Szia!

Szerintem hagyd ott, és menj máshova. Én ezt tenném. Jövő héten megyek először Pécsre kezelésre, és mindenképpen megkérdezem a dokit (plasztikai sebész). Már egy csomó kérdés megfogalmazódott a fejembe, a hegesedésre is rákérdezek.

221. Nikiti (válaszként erre: 220. - Slöj)
2010. márc. 23. 07:38
Én is igy gondolom nem értem hogy lesz heges, mikor nekem tök sima a felület, fényes, és ezt meg is kérdeztem tőle de nem tudott rá válaszolni.Csak a könyvet mutogatta ott egy kép volt ahol a pasinak olyan volt a helye mint egy műtéti vágásnak, de én is láttam egy lánynak élőben a kezén az is heges volt, és ki is vetted a mintáját de inkábbugy mint igy
220. slöj
2010. márc. 22. 19:49
Most már ne legyünk már ennyire pesszimisták! Más fórumokon olvastam, hogy hegmentesen távolítottak el valakiknél tetoválást nyom nélkül. A hegesedés nagyon ritka esetben fordul elő. Ha a kezelések elején nem hegesedik kizártnak tartom, hogy utána az legyen. Csak is az orvos vagy kozmetikus cseszheti el. Működik, csak türelem, és pénz kell hozzá. :):)
219. ati015
2010. márc. 22. 16:04

Szia!

Én a magam részéről, megszabadulni akarok egy már, nem kívánt motívumtól a testemen.

Eszemben sincs, rá rakatni valamit!

Ha díszelegni szeretnék, mint a karácsonyfa, ezt is meg hagyhattam volna!

Én eltüntetni akarom!

Oké a lézer heget hagy, de vannak még módok, s lesznek is az eltüntetésre!

Én nem firkantok magamra még valamit csak, hogy ne legyen kivehető, és lehet az sem lesz jó, nem rontani, akarom a helyzetemet…

De mindenki azt csinál, amit akar!

Ahogy jónak látod, csak gondold át rendesen!

218. valkyre999 (válaszként erre: 215. - Ati015)
2010. márc. 21. 21:45

Nekem is így csinálták .. ez sem ér szart se ... utána ugyanúgy visszatér a színe.

Lézeresen nem fog eltűnni a tetoválás .. fedjétek el valamivel ha már elég halvány!

Csak magatokkal csesztek ki ezzel a sok hülyeséggel. Rengeteg pénz.

(Persze én könnyen beszélek mert tele fogom varrni magam könyéktől felfelé ahol a jelenlegi tetkóm is van .. melyet el szerettem volna tüntetni .. de beleillesztem majd az egész kompozícióba és úgy jó lesz) ... hajrá

217. slöj
2010. márc. 21. 20:11
Sziasztok! Én azt nem értem, hogy miért úgy hirdetik , hogy hegmentesen lehet tetkókat eltávolítani lézeres kezeléssel? Én nem mennék olyan helyre, ahol megmondják, hogy heges marad a bőröm.
216. Nikiti (válaszként erre: 215. - Ati015)
2010. márc. 21. 19:06
Nekem ilyennel csinálják ez a ND yag lézer
215. ati015
2010. márc. 21. 18:04

Nálunk miért nincs ilyen?


[link]

214. Nikiti
2010. márc. 20. 21:13

Ma voltam egy új helyen, lézeres de árat a doki nem mondott, azt mondta kialkudunk egy árat és annyiszor megyek mig el nem tűnik, de mutatott egy képet könyvből és ő azt mondta hogy heges marad tehát heg nélkül nem lehet eltüntetni lézeresen.

Próba 10 e ft volt kiváncsi vagyok mennyit mond ha visszamegyek de szerintem hanyatt dobom magam

kezdek besokallni

csak gondoltam megosztom veletek

213. 276f1d46c8 (válaszként erre: 212. - Andianyuci)
2010. márc. 18. 14:33
Jónak tűnik ez a Rejuvi, de szerintem itt a seb gyógyulásával lesznek gondok. Vigyázni kell rá, mint a hímes tojásra! Tényleg 3 hónap alatt gyógyul?
2010. márc. 18. 07:41

Szia Tücsi!

Igen gnéztem a képeket,te tényleg szerencsés vagy!!!!!

Örülök,hogy senkit sem bántottam meg,még én sem tudom mi lesz a Rejuvi eredménye,de folyton gyulladásban van,így bizom benne lesz eredmény is.

Amúgy én is úgy gondolom,hogy ha ez nem lesz sikeres,nem megyek többet,inkább elfedetem egy minőségi tetkóval,de az se nagyon vonz......

211. Nikiti (válaszként erre: 208. - Ati015)
2010. márc. 18. 07:19

HÁt nekem is felemésztette de leginkább az időmet és h gáz lett és fáj is a tetkó nagyon érzékeny lett,

bocsi hogy kiszakadt magamból csak már elkeseredtem

2010. márc. 17. 21:48
Na fiúk, lányok én erre a betetoválós rejuvos vagy milyen eltávolításra leszek kíváncsi mert ezeknek a lézeres dolgoknak semmi értelme .. hagyjatok fel vele most komolyan mondom! Nem érdemes!.. halványítsátok el és tetováljátok át valami jobbra más nincs .. ez van.
209. slöj
2010. márc. 17. 16:44

Sziasztok!

Sajnos nem találtam semmit a neten arról a lézeres tetoválás eltávolításról, hogy csinálják-e máshol, amiről a Tücsi írt. Békéscsaba nekem nagyon messze van. Több, mint 300 km. :(

208. ati015 (válaszként erre: 206. - Nikiti)
2010. márc. 17. 15:06

Szia!

Nekem 750 j-al kezelte, és a képen láthatod milyen lett!

Igaz csak egyszer voltam…

De most várok, mert a jelenlegi kezelések nem tűnek túl eredményesnek, a rejuwi talán az lesz.

Se pénzt, se időt nem akarok költeni sokat, és a lézer meg elégé felemészti, mind kettőt!

Hogy ki milyen kezelést folytat, azt mindenkinek magának kell eldöntenie, mint a tetováláskor, más nem dönthet helyetted!

Tedd azt ami szerinted a legjobb!

207. ee50b7c391 (válaszként erre: 206. - Nikiti)
2010. márc. 17. 08:12

Én egyáltalán nem értem miért kell ennek sebesnek lennie.

Nekem direkt azt mondtaák, hgy ha sebes akkor nem szabad folytatni a kezelést.

Miért nem próbálod meg azt ahova én járok??

Nekem nagyon nem tetszik ez, hogy nektek trutyis meg sebes meg vérzik.Ha józan épp ésszel belegondolsz,eleve lehetetlen, hoyg lyen külsérenli nyomok ellenére mindez eredményes és szövődménymentes legyen.

Sztem lehet, hoyg nekem épp azért tünt/ik el el mert nem szokott vérezni meg sebes lenni.

Én biztosan nem járnék olyan helyre ahol utána igy néz ki.

206. Nikiti (válaszként erre: 205. - Ati015)
2010. márc. 17. 07:40

SZia


Most akkor mit tanácsolsz folytassam,- mindenkitől bármit elfogadok-

mondjam meg a dokinak hogy adjanak rá kakaót , mert utoljára feltették 450 J-ra de a seb csak tegnap jött le sokkal mélyebb a seb ilyenkor nehezebben góygul, neked milyen géppel csinálják és mekkora joulal?

205. ati015 (válaszként erre: 204. - Nikiti)
2010. márc. 16. 23:14

Szia!

Megnéztem a képeidet, de 5 kezelés!

És nálad látszik, hogy lehet benne valami, hogy csak új bőrrétegekkel, fedik el a tetoválás mélyebb részét!

Mert nálam legalábbis széné égete a karomon a bőrt, s az ott lévő festék tuti, hogy eltűnt, lehet a felszíni festéket, elégetik, és a mélyebb rétegeket meg elfedik!

Voltam sebésznél is vele, azt mondta egy év a tortúra, és inkább lézereztesem…

Egy független sebész, nem tanácsolná, ha nem lenne eredményes a lézer, hanem elvállalta volna a kimetszést! ( az említet sebész egy, közeli ismerős, megbízható)

204. Nikiti (válaszként erre: 202. - Ee50b7c391)
2010. márc. 16. 21:21

Hát én sem sértődtem meg de kezdem feladni bárkivel beszélek mindenki mást mond, most megyek egy uj helyre de az szintén lézeres, kiváncsi vagyok mit mond

itt nálunk ilyen gép sajna nics pedig tücsi eredménye tényleg szuper

nekem is csúnya rózsaszínű heges esküszöm gondolkodom h kivágatom

nem tudom lesz e belőle valami de igy nem maradhat, hiányosan

valaki nem tudja hogy Austriában csinálnak ilyen Rejuvi módszert mert hiába irtam be a keresőbe nem adott ki semmit

2010. márc. 16. 21:20
naplómban a kép gyors csináltam párat még igy fürdés előtt de már a kádban vagyok hoztam ide is a gépet, édes semmittevés:)
❮❮ ... 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook