Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tetoválás eltávolítás fórum

Tetoválás eltávolítás (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 ... ❯❯
2010. máj. 30. 16:05

Sziasztok!!!!!

Átköltöztünk,de még hadiállapotok uralkodnak,még nincs netem sem sajnos,de jelentem nem tünök el,amint lesz,teszek fel képeket,az eredmény nagyon jó,csak sajnos heges lesz,és mivel nagy a felület én valószínüleg lefedem inkább egy profi tetoválással majd,de ezt még őszig eldöntöm.igazából egyik miatt sincs kedvem tetováló gép alá feküdni.

A lábamon lassan csak a bőrszín látszik pirosodás nélkül,a hasamon pedig úgy kifakult és ahol eltünt ott meg szintén hamarosan a bőrszínem fog már látszódni,csak még picit rózsaszín a bőröm.

Szóval müködik az tuti de heggel kell számolni,akinek kicsi hajrá,akinek nagy fontolja meg.

Sziasztok!

Amint tudok jelentkezem megint!

Jó tetkóeltávolítást mindenkinek!!!!!!!!!!!!!!!!

411. philipk (válaszként erre: 410. - 276f1d46c8)
2010. máj. 30. 14:14
19 lézeres kezelés után azért nem olyan egyszerű...a rejuvi akkor a leghatékonyabb ha nem volt előtte lézeres kezelés. Fekete festéket bőrszínű festék pedig nem fedi le sajnos.
2010. máj. 30. 10:20

Sziasztok!

Hogy fokozzam a hangulatot, elmesélem nektek, hogy leesett a var a rejuvi-kezelt tetoválásomról és ott vigyorgott alatta továbbra is a minta. Egy gram festéket nem szedett ki, (sőt talán még több is lett bent, ha-ha), majd teszek képeket. Lehet, hogy hülyeség, azt találtam ki, hogy áttetováltatom bőrszínű festékkel. Erről mi a véleményetek?

409. euro
2010. máj. 29. 16:34

Sziasztok.

Először is ezt a lézert abszolút NEM ajánlják tetoválás eltávolítására!Ez nem arra van, ha jól tudom ezt sebészi beavatkozáskor használják (nagyon nagy energiával) többnyire vágáshoz! Tehát gondolhatjátok milyen lesz a kezelt felület.

Tulajdonképpen úgy kell elképzelni a dolgot,hogy egy az egyben elpárologtatja a felső réteget(nagyon nagy mértékben károsítja a bőrt,ezért hegesedés és pigment hiány alakul(hat) ki! Nem játék! Ha valaki ezt vállalná az azt vállalja hogy többnyire élete végéig hordozza a nyomait! Hát én ezt választom,bár most voltam egy kezelésen ahol a legnagyobb energiával kezeltek amivel csak lehet,sebes is lett be is dagadt stb most meglátom mi lesz,de szerintem változatlan marad a "dolog" ezért is döntöttem úgy, hogy maradok a co2 lézernél (ha jól tudom így nevezik)....

Én a medison-ba járok Pécsre...De még egyszer mondom NEM ERRE VAN EZ A KÉSZÜLÉK!

ha túl leszek rajta akkor teszek fel képeket...

-csak most várnom kell 2 hetet a múltkori kezelés miatt,hogy regenerálódjak egy picit :)

Üdv mindenkinek.....

408. Nikiti (válaszként erre: 406. - Euro)
2010. máj. 29. 15:14

Szia

nem tüntem el én sem minden nap olvasom hog yhátha valaki tud valamit

mert a lézernek lőttek nekem nagyon csunya lett én most ott tartok h kimetszés de csak ősszel

és hol van ez a co2 lézer hol csinálnak ilyet mit lehet róla tudni

előre is köszi

407. philipk (válaszként erre: 406. - Euro)
2010. máj. 29. 10:16

akkor ezek szerint, belvágsz ebbe a co2 lézeres kezelésbe? kíváncsi vagyok, mi lesz az eredmény. mikor mész, és hova?

én magyarországon biztos nem mennék lézeres kezelésre, jelenleg ott tartok, hogy megvárom a szeptembert és elmegyek egy rejuvis kezelésre. kicsit hosszú a gyógyulás, de nekem még mindig ez tűnik a legjobbnak.

írj majd ha a kezelés után leszel.

406. euro
2010. máj. 29. 09:41

na mi van emberek? Látom felejtős dolog ez a tetkó eltávolítás... már több mint egy hete nincs hozzászóló :(

jár még ide valaki??

Na akkor röviden annyit,hogy a sok mászkálás után:bőrgyógyászok,sebészek,bőrklinikák...stb után arra az eredményre jutottam, hogy egyetlen dolog van ami eltünteti a tetkót véglegesen egy kezelésből (állítólag) :) az nem más mint a szin-oxid lézer remélem jól írom ez olyan co2 lézer ami aztán nem tököl ... kiéget mindent úgy ahogy van...fehér hegesedés marad vissza,mert ugye RENDES TETOVÁLÁST NEM LEHET ELTÜNTETNI RONCSOLÁS,ÉS HEGESEDÉS NÉLKÜL max egy picit halványítani tudják de eltüntetni NEM!!(én már a rejuvi-ban sem hiszek! majd ha lesz kép hogy max 2 kezelésből eltüntetett valaki egy 10×10-es figuratív tetkót teljesen nyomtalanul,hogy semmi bőr elváltozás nem maradt vissza,akkor elhiszem,de addig is a csodákban nem bízom)

tehát ez van ... ha túl leszek rajta teszek fel képeket, ha valaki igényt tart rá!

üdv mindenkinek.....

2010. máj. 21. 19:15

...1hetes rejuvi képek...

Kezd nagyon viszketni, három helyen megrepedt.

404. Sgaara (válaszként erre: 403. - 276f1d46c8)
2010. máj. 15. 15:23
szerintem eredményes lesz! szépen kilöki majd a festéket.
2010. máj. 15. 14:15
Képek: Márti-féle rejuvi, egynapos, tele reményekkel...
2010. máj. 12. 19:08
Az a baj,h a rendes tetkóhoz tényleg nagyon sok kezelés kell, mert az a gép mélyebbre üti mint a sminktetováló :((
401. csibee25 (válaszként erre: 399. - Slöj)
2010. máj. 12. 16:39

Szia Slöj:)

Nos nekem úgy van h sajnos tartós tetkó,de szerencsére 1 réteg van rajta,nem az egészet akarom eltávolíttatni,hanem 1-1 fél cm-t kb,mind a 2-ből hogy ne legyen olyan kicsi a táv!A színe az barnás,de azt mondják,ha erősen süti a nap akkor sötétedik valamennyit,és enyhén lilás...a barátnőim így látják :s Nem tudom hogy lesz,majd teszek föl pár képet én is!:)

400. csibee25 (válaszként erre: 403. - Brigi0430)
2010. máj. 12. 16:31
Szia Brigi!:) 3 kezelés után,sztem egész jó!Remélem nekem is hasonló lesz,azt sem bánnám ha az 5.után lenne ilyen,csak már tartanék ott legalább...:)
399. slöj
2010. máj. 12. 13:02

Szia Csibe,

Ahány ember, annyi tapasztalat. Nekem is a szemöldökömet kell eltávolítani, vagyis csak halványítani. A jövő héten megyek a 10. kezelésre. Yag lézerrel kezelték. Attól is függ, hogy milyen színű a tetoválásod, és hány réteget tetováltak rá. Nekem fekete volt, és a javítószínnel együtt legalább 14!!! réteget.

Sok sikert. :-) a sminktetkót el lehet távolítani. :-)

2010. máj. 7. 15:29

Az Epilasert nem ajánlom senkinek! Az a pasi egy kretén, lehúzós és tényleg csak a pénzre megy! Ráadásul nagy szar a munkája, mert nem is ért hozzá!!!! Aki ki akarja szedetni Pesten, az vagy a Bársony klinikára menjen (ott is csak a doktornőhöz, mert ez az Epilaseres pasi is ott van, vagy a Lányi Cecíliához...


Jó hétvégét Neked is Slöj! :)

397. slöj (válaszként erre: 396. - Brigi0430)
2010. máj. 7. 13:40

Szia,

Az első hét kezelésem az Epilaser klinikán volt, és kettő Pécsett a Medison orvosi központnál.


Jó hétvégét! :-)

396. Brigi0430 (válaszként erre: 395. - Slöj)
2010. máj. 6. 19:27
Már van szemöldököm, de ezt is 3 hónapomba telt kinöveszteni! 2 éve azt tetováltattam, mert annyira kiszedtem a szmöldök,h nem akart visszanőni... :S Hova is jársz kezelésre? Annyi helyre írkálok,h néha már magam sem tudom követni a dolgokat!
395. slöj (válaszként erre: 393. - Brigi0430)
2010. máj. 6. 19:09

Szia Brigi,

Megnéztem a képeidet. Hiszen neked van saját szemöldököd. Nekem alig van szemöldökszőröm, és azt is a nap tavasszal kifehéríti. Nekem feketét csináltak, a barna helyett 6 éve. A formájával meg vagyok elégedve, csak a hát a színe. No comment. 2 hét múlva megyek a tizedik kezelésre. Egész világosra akarom halványíttatni, majd világosbarnát rátetováltatni.

394. kris84
2010. máj. 6. 17:03
Kösz Brigi hogy szemléltetted hogy is van ez a szemöldökkel tényleg, nem egyszerű történet ez sem, igaz ezt elvileg sminkes festékkel csinálják és még így is csapatni kell jó párszor a lézerrel, remélem sikerrel jársz. Apropó mit akarsz csinálni az ikrekkel? úgy jók ahogy vannak...egy dokiban sem bízok már, várják a hálapénzt, milyen alapon én szakács vagyok, legközelebb kipróbálom hogy kimegyek a külföldi seggarchoz és csak akkor lesz jó a pörkölt ha rezdül egy kis borítékkal, ha nem akkor ügyeletes szülész :-) remélem értitek a párhuzamot, dögész orvosok tehettek egy szívességet :-) elnézést hogy kifakadtam de, remélem senki nem gondolja hogy a jatt amit a tányérpostásnak ad az eljut a szakácshoz, esetleg külföldön. Egy becsületes orvos van és az a Dr. Bubó, meg a doktohaus. :-) tisztelet a kivételnek....
2010. máj. 6. 15:36
Töltöttem fel képeket, hogy milyen volt a szemöldököm és milyen most 3 kezelés után...
392. Bilkó (válaszként erre: 389. - Misskiss)
2010. máj. 6. 15:36
A helyedben hanyagolnám a bőrkimetszést, úgy fog kinézni,mintha leforráztad volna, a sebgyógyulás idejéről nem is beszélve! A rejuvi nekem bejött, már várom mikor mehetek megint. A kinézete miatt nem kell aggódni. Ami rondán néz ki az nem a seb, hanem az anyag, ami kihozza a festéket a bőrből. Alatta pedig szépen gyógyul a seb.
391. kris84
2010. máj. 6. 14:55
Értem Misskiss, viszont így is el lehet szállva magától ha euroba lehet csak fizetni, vagy ez valami külföldi szaki?
390. Nikiti
2010. máj. 6. 14:23

Én most azt hallottam hogy Keszthelyen van vki aki ellipse villanó fénnyel eltűntette, de mondtam találkotzni szeretnék avval a lánnyal mert csak ha látom hiszem el

Kiváncsi vagyok összehozza e

2010. máj. 6. 13:47
Helyi érzéstelenitéssel...20perces műtét...habár nem lepne meg,ha közvetlen a műtét után megjelenne valami új termék , ami minden gyógyszertárban kapható, és 2 nap alatt eltünteti a nemkivánatos tetoválást, de ez csak akkor fog bekövetkezni, hamár túl leszek a műtéten.Egyébként 2x 250 euro, a második műtét hegkorrekció, fél év múlva.De legalább bevallotta, hogy dolgozott lézerrel, és nem volt vele megelégedve, ezért nem tanácsolja.
388. kris84
2010. máj. 6. 11:31

Sziasztok!


Hol kérnek 500 jurót ezért? Jó nagy Dr. Zsivágó lehet az is, gondolom altatás nélkül.


Azért igazán nagy gennyhernyó többek között az ilyen ún. doktorbácsi, mert elvileg az eskü kötelezi őket hogy legjobb tudásuk szerint segítsenek az emberen, ezek meg legjobb tudásuk szerint jól kirabolnak, de még te örüljél hogy egyáltalán szóba állnak veled. (lásd. még epilaseres gépállítgató, aki elvileg sebész is)


Davaj, davaj jobb volt tavaly nem volt davaj.......

387. Nikiti (válaszként erre: 386. - Misskiss)
2010. máj. 6. 08:20

Kb én is igy vagyok vele

Hülyeségnek nagy ára van nem hiába van ez a mondás:-(

2010. máj. 5. 19:52
Na én is eljutottam arra a pontra, hogy nem tudok okos lenni, sőt kezd nem éredekelni a dolog, azért olvasgatom a fórumot, marad a kimetszés...5cm heg a csuklón nem olyan vészes, csak olyan, mintha az ereimet próbáltam volna felvágni...meg 500 euro...azért mert hülye voltam
385. philipk (válaszként erre: 384. - Euro)
2010. máj. 5. 11:44
Igen a rejuvi nem túl szép :) én is hanyagolom nyárra, max szeptemberben elkezdem, vmivel biztos le lehet takarni, hogy ne hányjam el magam a varrasodástól.
384. euro (válaszként erre: 378. - Kris84)
2010. máj. 5. 11:41

Szeva.

AZ enyémet sajnos nem lehet kivágatni mert hosszú is és széles is ...a tényleges méret:9×11 cm alkaron ,szóval nem megy sajna.

A rejuvi meg elég gázos lenne így, mert akkor meg min.1 hónapig úgy nézne ki a kezem mintha kb. egy vödör fosba mártottam volna bele.Mondjuk télen nem is nagyon érdekelne, de nyáron azért nem vállalnám be...meg hát az idő is sürget engem.(nem pont azért szeretnék tőle megszabadulni,mert már meguntam)

Üdv mindenkinek!

383. kris84
2010. máj. 4. 19:42
Az epilaseres ürge finoman szólva is egy seggarc, ami nagyobb baj hogy hazudik és a gépe is régi. Komoly kis gyűjteményed van akkor Philip, már csak egy jókis full kar biomechanika hiányzik :-) Komolyra fordítva a szót, szerintem az a bajod amit már ledumáltunk meg hogy alkarra tényleg valami olyan dolog kell ami nagyon közel áll hozzád véleményem szerint mert hát azt ugye állandóan látja az ember. Továbbra is fenntartom hogy egyedi a cucc, nekem kicsit túl színes de profi munka.
❮❮ ... 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook