Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Reg-enor TAPASZTALATOK megosztása (nem vitakör!) fórum

Reg-enor TAPASZTALATOK megosztása (nem vitakör!) (beszélgetős fórum)


2011. szept. 25. 15:28
Sehol senki??Nekem ma van a második hete hogy iszom 2,5kg ment lefelé.Hát az egyik ismerosom azt mondja nagyon kevés neki a második hét után volt -5kg.Szerintetek télleg olyan kevés???petya??bondita???na most már még egy kicsit el is keserített:(
632. bondita
2011. szept. 23. 19:53
Szerintetek lehet a reg-enor mellé hajhullásra szedni ilyen vitaminokat. Nekem 1 hónapja nagyon hullik a hajam, már kenem varga hajcseppel, és mosom gyógynövényes samponnal. De gondolkoztam a Hairklinik-en. Arra még mondják, hogy jó, de én nem szívesen kapkodok be semmit sem! A véreredményem az jó! Picit magas a koleszterinem.
631. bondita (válaszként erre: 629. - Vikci.)
2011. szept. 23. 19:50
Szia! Már legutóbb (tegnap)én is kókusszal csináltam, de én arra gondoltam, hogy nemcsak édesen lehet ezt csinálni, hanem mondjuk gombával, újhagymával, zöldségekkel... mint egy muffint. Most majd így fogom kipróbálni és muffin sütőben!
630. jujujka
2011. szept. 23. 17:57

Sziasztok!

Tegnap megittam 5 liter vizet!!! Soha nem hittem volna, hogy ennyit ihat egy ember. De így legalább nem szédültem!

Én is kipróbálom ezt a kókuszos csodát!

A tejtermékben hiába van sok kálcium, nem mind felhevető formában. A zöld leveles zöldségekben sokkal több van!

629. Vikci.
2011. szept. 23. 10:41

Én multivitamint szedek mellette (Actival Max-ot).

Képzeld, Bondita, továbbfejlesztettem a rizskókodat. Tettem bele kókuszt és nyomtam bele citromlevet is, egyszerűen isteni!!!! :) Kókusz miatt olyan íze volt, mintha tejjel csináltam volna (jó sok kókuszt tettem bele).

Strigis, megcsináltam a kókuszos rizst is, az is szuper finom. Nagyon-nagyon köszönöm ezeket a recepteket, mert így a sütit se kell megvonni.

Vizet sokat igyatok, nekem a szédülés akkor jött elő, ha keveset ittam. A Regenor az epe termelést serkenti, ami tisztítja a szervezetet, viszont ha nincs, ami átmossa a szervezetet, akkor nem ürül a méreganyag. Ezért fontos a sok folyadék!

Sportolni pedig lehet már a kúra eleje alatt is. Én minden másnap sportolok, futok 5.5km-t vagy kangoozom, és más diéta mellett nem tudtam ezeket. A Regenorban az a jó, hogy nem vagyok éhes, lehet enni, ergo megmarad az erőnlét is az edzésekhez.

2011. szept. 23. 08:33
A kálciumot hogyan pótoljátok? Nekem letört egy pici darab a fogamból... nem fogom feltétlen a reg-enorra, de biztos, hogy a tejtermékekben jó sok kálcium van.
2011. szept. 22. 14:39
Ti csak a regenort isszátok vagy kaptatok mellé más terméket is? Nekem javasolták az olive cseppet, melyben olajfalevél kivonat van - nekem nem fáj a gyomrom...
626. andi0508 (válaszként erre: 638. - Bondita)
2011. szept. 22. 14:17
A gyomrom nekem is fájdogált elejével de mindig kevesebbet és ritkábban neked mikor indult moeg a fogyas másfél hete iszom de most kezdem észrevsnni a mérlegen az ingadozást::))A testemen már a második nap után észrevettem a hasamon nem voltam felfujodva és laposabb lett a hasam.Na most pedig megyek és csinálok egy kis gombás rizottot mert most már tudjuk hogy lehet::))
625. andi0508 (válaszként erre: 617. - Bondita)
2011. szept. 21. 14:26
Bondita a papíron 1-1,5 orával evés után van vagy az a fél ora ide-oda nem csinál semmit???Mert én is olyan 1orara rá iszom egy picit tobb néha.
2011. szept. 21. 13:09

Sziasztok!


lehet ide linket feltenni?

623. edo30
2011. szept. 21. 12:06

Sziasztok,

Most kezdtem a regenort és recepteket keresek hozzá. Visszaolvastam pár oldalat, ahonnan megtudtam, hogy vannak köztünk rutinos regenorosok :))), akik már összeállítottak recepteket. Szabadna kérnem ebből a gyűjteményből egy példányt? Köszönöm előre is!

622. webea
2011. szept. 21. 11:17
Sziasztok, Sándor vagyok. Megrendeltem és ma megkaptam postán a 2 flakon Reg-enort. Én 48 éves, 190 cm magas és 122 kg vagyok, az utóbbi 4-5 évben híztam meg, főleg hasra, előtte sokáig 90 kg körül voltam. Elkezdjem már ma a szedését, vagy holnap reggel éhgyomorra? Két hete volt egy hasfali sérvműtétem, egyenlőre nem dolgozom, tudom csinálni a kúrát. Húsokat, zsírt szeretem, tejtermékeket eddig sem nagyon fogyasztottam, simán ki tudom hagyni. Gyümölcsöt, édességet szeretem, de meg tudok lenni nélkülük / remélem :)/ Pékárut saját magam sütöttem eddig is, mostantól csak pirítva eszem. Alkoholfogyasztást szintén abbahagytam a műtét előtt, kibírom nélküle. Szerintetek mire figyeljek még leginkább? Köszi , üdv és sok sikert mindenkinek !
621. bondita
2011. szept. 21. 10:31

Szia Zsuzsi!

Üdv a csapatban!

A joghurtot nem tudom mivel tudnád helyettesíteni. Esetleg a padlizsánkrémet próbáld meg más recept alapján mondjuk lecsósan elkészíteni!

2011. szept. 21. 10:27

Sziasztok!


Joghurtot mivel lehet helyettesíteni? - padlizsánkrémet szeretnék készíteni.

2011. szept. 21. 10:22

Sziasztok!


Újként csatlakozom a csapatba.


Biorezonanciális természetgyógyászati vizsgálaton voltam. Ott a betegségeimre a csaj a regenort ajánlotta 3*10 ml adagokban, mellé olajfalevél cseppet - hozzászoktatásos kezdéssel pár nap múlva elérem a 3*15 csepp mennyiséget. Valamint kiderült, hogy cukorfüggő vagyok ezért még egy terméket javasult, ami a cukorhiányt normalizálja illetve késztet arra, hogy ne kívánjam a cukrot. Az étrendemet is egyik napról a másikra megváltoztattam.


Kúra kezdete: 2011.09.18

Kezdeti súly: 77,2 kg.


A kúrából min. 4 hónapot javasolt. Amit minimum fogyni szeretnék 10-12 kg, avagy kicsit többet, mert a cél a 64 kg.


A kúra mellé hetente 1-2 alkalommal vizitornára járok és otthon szobabicajozom.

618. bondita
2011. szept. 21. 10:05

Sziasztok. A hétvégi csalás és buli után megint megindult a mérleg lefelé. Jelenleg 70,1 kg. A múlt héten 69,5 volt a legkevesebb. 65 a célom! Az első reg-enor kúra eredménye -7 kiló volt és az 67,7 kg volt a legkevesebb. A visszahízás a lusta és tornamentes, sok gyümölcsös nyár eredménye volt. Karácsonyra szeretném elérni az álomsúlyt, vagy csak megközelíteni.

Ma sütök magamnak rizskókot.

Örülök, hogy sokmindenkinek ízlett.

Szép napot!

617. bondita (válaszként erre: 615. - Ringolina)
2011. szept. 21. 10:01
Szia! Az első reggel éhgyomorra. a másik kettő ebéd és vacsora után 2 órával!
616. bondita (válaszként erre: 614. - Andi0508)
2011. szept. 21. 10:00
Szia! Sajnos csak a fehér grapefruit jó. Nekem is rossz ez a hír, mert nálunk csak pirosat lehet kapni.
2011. szept. 21. 09:44

Sziasztok!


Segítséget kérnék. Napi 3x1 evőkanál, az első éhgyomorra és a másik kettőt? Előre is köszönöm.

614. andi0508 (válaszként erre: 611. - Petya0502)
2011. szept. 21. 09:36
Ez hány hét alatt nagyon széééép!!!!Most már azt hiszem nekem is kezd a mérleg lefelé menni ha nehezen is kezd de megy -1,6 de sajnos csak az a régi mérlegem van amin nem tudom pontosan de kb.ennyi ez a gomba hír jo mert imadom a gombát,és még egy kérdés most a boltba csak piros grapi van az is jo vagy csak a fehér????
2011. szept. 21. 09:34

Sziasztok!

Új fórumozó vagyok. :) Szeptember 1-jén kezdtem meg a kúrát, most járok -4 kg-nál. Van esetleg valakinek összegyűjtött receptgyűjteménye? Előre is köszi! :) Rita

612. Vikci. (válaszként erre: 611. - Petya0502)
2011. szept. 21. 09:27
Úúúúú, gratulálok, az már nagyon-nagyon szép eredmény!!!! :))))
2011. szept. 21. 08:40
Sziasztok!Megkérdeztem a Szigfridet,Nem kell bejelentkezni a rendelésre,a behívás érkezési sorrendben történik!Viki igazad van lehet enni gombát is!Én -9kg náltartok,a bőröm simább mint előtte!Üdv!
610. Vikci.
2011. szept. 20. 22:12

Megtaláltam a videót:

[link]

5:30nál beszél a bőrről.

609. Vikci. (válaszként erre: 608. - Strigis)
2011. szept. 20. 22:00
Igen, nekem a 9 kiló nem is látszódott meg a bőrömön, pedig 2 hónap alatt ment le. Szigfrid azt mondta az egyik videójában, hogy ez azért van, mert a sejtek közül távozik a méreganyag, ergo a bőr is ruganyos marad.
608. strigis
2011. szept. 20. 20:53
Fogyok rendületlenül,mostmár kérdezgetik hogy csinálom :)Nektek a bőrötök szép maradt fogyás után?
607. strigis
2011. szept. 20. 20:39
Lehet enni gombát,Szigfrid írta egy másik honlapon.
606. strigis
2011. szept. 20. 20:30

Köszi Vicki!

Én kétfele töltöm a palackot és bent van az egyik a melóhelyen .Ráírtam:gyógyszer,nehogy megcsócsálják..

605. petya0502 (válaszként erre: 604. - Vikci.)
2011. szept. 20. 14:33
Én Úgy tudom ,hogy gombát nem szabad! A gomba az gomba,nem zöldség (szerintem ezért nem szabad)!,de amikor megyek a Szigfridhez ezt is megkérdezem!Üdv
604. Vikci.
2011. szept. 20. 11:56
Én gombát szoktam enni, végülis az zöldség. A tiltott listában nincs benne, ergo fogyasztható az én logikám szerint :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook