Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Reg-enor TAPASZTALATOK megosztása (nem vitakör!) fórum

Reg-enor TAPASZTALATOK megosztása (nem vitakör!) (beszélgetős fórum)


663. bondita
2011. szept. 28. 09:26

Sziasztok! Jó olvasni benneteket és a pozitív hatásokat. Nekem most stagnál a súlyom pár napja, de majd megindul. A zsír fogyasztása tényleg fontos, de lehet, hogy keveset eszek, próbálok én is figyelni.

Ma reggeli: zsíros pirítós szendvics paradicsommal. Nagyon imádom és szerencsére nem tudom megunni. Valamikor teszek bele szalámit is.

Ebédem paradicsom leves lesz üvegtésztával (xilittel és steviával édesítettem.) Nagyon finom lett. Tegnap is azt ettem és még maradt. Vacsim rántott máj lesz pirítóssal vagy rizzsel.

2011. szept. 28. 07:59

strigis: igyekszem a zsírra figyelni. :)


Nálam az a gáz, hogy párizsit, virslit sem engedélyeztek - azaz minnél inkább tisztább kajákat, amikben nincs tartósító. :(

661. andi0508 (válaszként erre: 655. - Petya0502)
2011. szept. 27. 23:03
Talán mindig kisebbek az adagok csak ha éjjeles vagyok nem birom ki egész éjjel muszáj valamit bekapnom ha csak egy picit is.Na persze csak olyat amit szabad sajnos ezt az egyet nem birom megprobaltam de nagyon fájt a gyomrom gorcsosen.Este 9orakor eszek 10korul regenor de éjjel 3-4 korul ket szelet zsiros piritos vagy egy kis szalami 1 grapefruit probalok ligthosan.
2011. szept. 27. 22:59
R:1virsli zsiros piritossal,E:csirkemell gyrososan paprika,paradicsom,uborka,V:husi pici krumplival
659. strigis (válaszként erre: 658. - Micike55)
2011. szept. 27. 20:34
Én már szeretem az ízét.A használati utasításban talán az van hogy lehet hígítani.A zsír telít engem is,de muszáj enni,különben nincs fogyás.Szerintem azért jó pld a császárszalonna vagy a libatepertő,mert könnyebben lecsúszik.Izlés szerint egyél,majd rendezödik minden,de nyilván ne egy fél disznót :)Többször kevesebb mindig jobb.Én tegnap a kókszos rizs főzővizébe tettem zsírt,nem lehetet érezni.
2011. szept. 27. 19:08

Sziasztok!


Én még csak a második napja iszom a reg-enort. Kérdésem a következő: nekem nagyon rossz az íze, olyan mintha szájvizet innék, citromos vízbe belelehet önteni és úgy meginni? A második kérdésem az, hogy én úgy érzem, hogy így elsőre a zsír engem nagyon eltelít, ezért nincs is kedvem enni, ki lehet hagyni étkezéseket? A mennyiségekkel is gondom van Szigfrid azt mondta, hogy minden étkezéssel két evőkanálnyi folyékony zsírt kell az szervezetbe bevinni, az például mekkora a parasztkolbiból, vagy a kenőmájasból, vagy mekkora szalonnát egyek? Mi van ha több zsírt viszek be, akkor hízni fogok? Bocsi a sok buta kérdésért.

657. strigis
2011. szept. 27. 18:32

R:tojásrántotta kávé stevia

E:töltött paprika

V:tarjás pirított kenyér paradicsom.

5 hete iszom, 7 kg ment le,de ruha méretben ezt kb 2 méret!!!!Mindenki kérdezi,hogy csinálom??? :)

Majdnem mindent betartottam,de egy buliban ittam fröccsöt és pálinkát.

Nagyon elégedett vagyok és jó hogy vagytok!!!!

656. mgv88261 (válaszként erre: 654. - Petya0502)
2011. szept. 27. 15:31

Köszönöm Petya! Akkor nem félek, ha TE ezt mondod. Egyébként én is nagyon bízom benne, csak rég voltam, de majd beállok a sorba egy talpmasszázsra, ha megyek Reg-Enorért. Megírnád, hogy mennyibe kerül most egy alkalom? Köszi előre is.

Azt sajnálom, hogy nem lehet enni kiwit, pedig ezt a honlapján olvastam és 2 napja esténként megeszek 2-2 db-ot, mert nagyon jól esik. Azzal teljesen egyetértek, hogy vigyázni kell az adagokra is, most én is azon vagyok, hogy minél jobban csökkentsem és egyes napokon (mint mai is) egyáltalán ne egyek szénhidrátot.

Pénteken lesz két hete, hogy iszom és most már tuti biztos, hogy lement rólam az első kiló! Épp ma jöttem rá, hogy már nem éhezem annyira, mint az elején és az anyagcserém pedig pörög! A szalonna nagyon ízlik, a töpörtyű fele elfogyott, de van még mindenféle finomságom.

Ez volt a mai étrendem:

R: kávé, túrista szalámi, retek

E: tokaszalonna kígyóuborkával

V: Zöldsaláta kacsazsírral

655. petya0502 (válaszként erre: 635. - Andi0508)
2011. szept. 27. 14:06
Szia Andi!Nekem azt mondta a Szigfrid,hogy kisebb adagokat egyek,mert az is számít,ha sokat eszünk.megkérdeztem a töltött káposztát sem szabad savanyú káposztával csinálni,csak édessel,és ha hiányzik a savanyú íz akkor tegyünk rá citrom levet.Kivit sem szabad enni!Gratulálok a fogyásodhoz!!Mindenkinek kitartást!!Üdv
654. petya0502 (válaszként erre: 640. - Mgv88261)
2011. szept. 27. 13:55
Szia!igen nagyon meg kínozta a talpamat!,de nagyon jó lett pld a gerincem és a nyakam nem fáj azóta!Nem azért írtam ,hogy el ijesszelek tőle!Ne félj tőle!,nagyon rendes és megértő.ha szólsz,hogy műtéted volt,csak segíteni fog rajta!Mindenkinek meleg szívvel ajánlom, nagyon jót tett a kezelés!!
653. jujujka
2011. szept. 27. 08:09

Nem direkt volt. Csak még dolgoztam és nem volt nálam más. De azt kifelejtettem, hogy uzsira ettem egy kis kolbászt.

A zsírt én is úgy csinálom, hogy vittem be a munkahelyemre kis üvegbe kacsasírt, amit mindig vizsek magammal a menzára és abból teszek magamnak a rizsemre. MEgy vizsem a kis steviás édesítőmet és iszom fekete teát (kávé helyett is).

652. strigis (válaszként erre: 650. - Jujujka)
2011. szept. 27. 07:07
jujuka,nálad is a vacsora "lightos"!!!
651. strigis (válaszként erre: 649. - Zsuzsi13)
2011. szept. 27. 07:05
Zsuzsi!Zsírt mindig enni kell.Minimum kis kocka császárszalonna vagy tepertő kell,különben nem fogysz.
650. jujujka
2011. szept. 26. 23:01

R: sült tarjás pirítós paradicsommal

E: zöldséges rizs roston csirkemellel

V: 2 szelet teljes kiőrlésű pirítós (most üresen)


Köszi a recepteket strigris! A rizstejben tényleg van napraforgóolaj. Úgyhogy kénytelen leszek kipróbálni a Te módszeredet, ha hétvégén ráérek.

Zsuzsi! A korpovit kekszre is azt mondta Szigfrid, hogy a kúra alatt nem javasolja, utána igen.

2011. szept. 26. 19:54

Mai menüm:

R: 4 db korpovit keksz

E: Pici sóval, borssal megszórt natúr hús, káposzta, pari

V: 2 szelet pirítós, resztelt májjal, zsírral, káposztával

648. mgv88261 (válaszként erre: 647. - Strigis)
2011. szept. 26. 19:20
Ez jó ötlet, mert már nagyon ennék egy kis sóskát! Tényleg jó, hogy írjuk a napi menüt, köszi Strigis!
647. strigis
2011. szept. 26. 19:07

R:tojásrántotta baconnal

E:kókuszos jázminrizs+ 4 db tepertő

V:csirkepörkölt sóskaszósz pirított kenyér.

A sóskát tojássárgával sűritettem.

646. strigis (válaszként erre: 641. - Mgv88261)
2011. szept. 26. 18:57
Nem értem,én szoktam rizstejet inni és fogyok.
645. Vikci. (válaszként erre: 643. - Mgv88261)
2011. szept. 26. 17:28

Szerintem ezt arra érti, h a bolti rizstej, amit veszel, abban pl. van növényi olaj is.

de ha mi csináljuk a rizstejet, úgy okés a dolog.

2011. szept. 26. 16:36
Reggeli:zsíros-májkrémes piritos,ebéd:husleves fotthus amihez csinaltam egy pici paradicsomszoszt édesitovel,vacsora:porkolt lesz rizzsel,paradicsom ,uborka:
2011. szept. 26. 15:31

Nem tudom!

Konkrétan ezt mondja ezen a fórumon, az oldal linkjét priviben elküldöm:

"A rizs maga megengedett, de a rizstejben mint termékben több olyan anyag is van, amitől jobb tartózkodni ezért nem tanácsolnám a fogyasztását.Hátráltatná a kúra eredményét.


Üdvözlettel: Szabó Sigfrid"

2011. szept. 26. 13:23
Nem jó a rizstej - miért? Akkor melyik a jó? A szójatej?
2011. szept. 26. 12:55
Olvastam itt valahol, hogy rizstejet készíttek, ami Szabó Szigfrid szerint nem jó (női portál/szakértők).
640. mgv88261 (válaszként erre: 634. - Petya0502)
2011. szept. 26. 08:56

Szia Petya!

A talpmasszázs fájt? Mit kezel, ha szabad megkérdeznem. Én is gondolkozom, hogy elmenjek hozzá, de egyelőre pont ettől félek, hogy nagyon erősen masszíroz. Néhány éve jártam hozzá mozgásszervi panaszokkal, amiket rövid úton meg is gyógyított, de emlékszem, hogy kíméletlen volt. Most pedig az egyik lábujjamat megműtötték egy éve és ha azt elkapja, akkor én....szóval ez érdekelne, hogy kérésre sem bánna velem kesztyűs kézzel?

2011. szept. 26. 08:40

Sziasztok!

Olvaslak Benneteket egy ideje és most úgy gondoltam, hogy idejövök közétek és én is megosztom a tapasztalataimat. Én is iszom egy hete a Reg-Enort. Jól érzem magam, nincs puffadás, az étrendet be tudom tartani, bár most az első héten volt némi hiányérzetem. Ilyenkor nem kifejezetten éhes voltam, hanem hiányzott az az egy szem gyümölcs, vagy kis szelet sajt, pohár tej stb. Ezt úgy pótoltam, hogy tegnap vásároltam kiwit...hááát, még életemben nem esett ilyen jól! És vettem libatöpörtyűt is. Ahogy Szigfried javasolta az egyik fórumon, azt nasiztam délután zöldpaprikával. A hatása jó volt és jól is esett. Aztán délutánra csináltam egy nagy adag salátát (citromlé és olvasztott kacsazsír öntettel) ez is nagyon fini lett, bár még soha nem ettem kacsazsíros salátát. Az első héten fogyást nem tapasztaltam, de megindult lefelé a mérleg nyelve, úgy fél kilónál tartok.

A tegnapi teljes étrendem:

Két szelet libazsíros pirítós reggelire paradicsommal, ebéd: libatöpörtyű zöldpaprikával, vacsora: zöldsaláta sonkával, kacsazsíros-citromos öntettel.


Ma reggel szintén két zsíros pirítóst ettem, stíviával édesített teával, amibe belenyomtam egy egész citrom levét.

Ebéd: zöldségleves (répa, fehérrépa, petrezselyem, zeller, karfiol, paprika, paradicsom), töltött padlizsán és zöldsaláta (a töltelék maga a padlizsán kikapart belső része, amit lecsósan elkészítek és visszateszem a közepébe).


Vacsora: császárszalonna vagy libatöpörtyű paprikával, paradicsommal.


Annyit érzek, hogy gyorsult az anyagcserém, tehát a tisztulás megkezdődött, sőt a hétvégén lett egy pattanás is az állam alatt, pedig nem szokott.


Sok sikert mindenkinek!

2011. szept. 26. 08:35

Sziasztok!


Szombat:

Reggeli: két szelet pirítós resztelt májjal és pici zsírjával

Ebéd: pirítós, töltött káposzta

Vacsi: Resztelt máj, káposzta, pari, paprika, hagyma


Vas.nap:

Reggeli: kihagyva, nem voltam éhes

Ebéd: rizs, tyúkpörkölttel

Vacsi: sült hús (pici só, bors), sült hagyma, pirítós

Férjem szülinapja volt - így a hétvégén becsúszott 3 teáskanál édes vörös bor, 1 túrós pogi, 2 sajtos pogi (mirelittes). :(


Mind a két nap csak citromos vizet ittam - bő 4 litert. Kávé: édeskével, rizstejjel készítve.

637. webea
2011. szept. 26. 07:54

Sziasztok! Én még csak 4 napja szedem a regenort és igyekszem az előírtaknak megfelelően táplálkozni. A szokásos puffadásom megszűnt, ez jó.

A tegnapi kajám :

Reggelire: 2 szelet zsírral megkent pirított kenyér felvágottal, paradicsommal, paprikával + zöld tea natur fogyasztva ( Zöld tea egész nap 2x 1,5 L + víz )

Ebéd : 2 db csirke alsócomb, rizs (1kanál zsírral)

Vacsora : 1 db lesütött tarja (kb. 30 dkg), 1 szelet pirított kenyér, főtt kukorica

A lesütött tarja nagyon jó ötlet, köszönet strigis ! :)

Az eddig eltelt napokban is hasonlóan étkeztem, alkohol, tej, étolaj, gyümölcs...stb. kizárva. Az édesség egyenlőre nem hiányzik.

Várom a kedvező hatást! :)

Nálatok mi a helyzet?

636. strigis (válaszként erre: 635. - Andi0508)
2011. szept. 25. 20:14
Írjuk le, hogy ki mit evett aznap,így ötleteket kapnánk és kiderülne mit nem csinálunk jól.
635. andi0508 (válaszként erre: 634. - Petya0502)
2011. szept. 25. 19:27
Miért fájt a kezelés???De ha ennyit kellett volna fogyni akkor valamit rosszul csinálunk hm????Azt nem mondta a Szigfrid???Nekem jo érzés volt mikor már láttam hogy kezdenek a kilok lemenni nem adom fel akkor sem!!!!!Ja és most már mindenkinek nagyon nagy kitartást kívánok lányok és fiuk!!!!!!!
634. petya0502 (válaszként erre: 633. - Andi0508)
2011. szept. 25. 17:12
Sziasztok! Pénteken voltam a Szigfridnél meglepődtem,azt mondta,hogy 3hónap alatt 15kg-ot kellett volna leadni,nem 10-et(én a 10kg is nagyon meg vagyok elégedve)!!Nagyon jó volt a kezelés,kicsit fájt,de megérte!!Andi szerintem ne keseregj ez is gyönyörű csak így tovább!!(nekem is heti 1kg voltak!)Nagyon jó érzés,hogy kisebb ruhákat kell venni,és nagyon jó már a mérlegre állni,és a tükörbe nézni!,Sok sikert,Kitartást!Én is kitoltam a 3-ból most 6hónap lett,aztán majd meglátom.Üdv

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook