Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Escapelle tablettával esemény utáni fogamzásgátlás után nem jön meg a vérzésem. Meddig várhatok, mi történhet? fórum

Escapelle tablettával esemény utáni fogamzásgátlás után nem jön meg a vérzésem. Meddig várhatok, mi történhet? (tudásbázis kérdés)


❮❮ ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... ❯❯
203. timmmm
2010. júl. 12. 11:34

Sziasztok!!!

Hála a jó égnek ma megjött rendesen!!!

Úgyhogy bővítem azok táborát, akiknek bevált a gyógyszer!

Köszönöm a sok biztatást!

Továbbra is az oldalon maradok, ha valakinek szüksége lenne rám, hisz tudom milyen jó amikor ennyien az ember mellett vannak!!!

Megnyugodtam, de azért pénteken visszamegyek a dokihoz, hisz mondta hogy menjek vissza!

Ja és elkezdem megint a gyógyszert, mert többet ilyen parát nem akarok!!!

Puszi mindenkinek!

Szép napot!!!

:)

2010. júl. 11. 23:00
Szia, szorítunk, de a gyógyszer bekavarhat a hormonjaidba, úgyhogy ne ijedj meg ha esetleg nem jön meg napra pontosan.
201. timmmm
2010. júl. 9. 19:45

Sziasztok!

Múlt héten pénteken bevettem a gyógyszert, még semmi....

Remélem használ. 13-án kell hogy megjöjjön!

Szorítsatok! Félek!!!

200. Hellcat (válaszként erre: 197. - Babybabe)
2010. júl. 8. 12:00
szerintem csak szórakozik:Pés megijeszt,hogy legközelebb jobban figyeljetek:P amúgy meg szerintem ti is kifogtatok egy selejtes csomag óvszert:S nekünk is íg volt...kettő szakadt,a harmadikat kidobtuk:P szóval nem érdemes kísérletezni:)
199. szilvi99999 (válaszként erre: 188. - Babybabe)
2010. júl. 8. 10:55
szia4én is az escapelle tablettát vettem be,és én még benne is voltam a peteérésben, és láss csodát:)nem lettem terhes:).viszont ,azért a gyógyszert elég későn vetted be mint ahogy már irták elöttem is .és a hányás, meg ilyenek, tuti pszichés,mert az első pár napban nem igen hiszem h bárkinél ilyen tünetei lennének a terhességnek kizárt. valószinű az is, h a gyógyszer teszi mindezeket.irhatnám, h nyugodj meg ,de sajna ebben az esetben csak az a válasz, h én már könnyen beszélek.mindenesetre kitartás, és mi itt vagyunk veled, és szurkolunk.
198. szilvi99999 (válaszként erre: 188. - Babybabe)
2010. júl. 8. 10:55
szia4én is az escapelle tablettát vettem be,és én még benne is voltam a peteérésben, és láss csodát:)nem lettem terhes:).viszont ,azért a gyógyszert elég későn vetted be mint ahogy már irták elöttem is .és a hányás, meg ilyenek, tuti pszichés,mert az első pár napban nem igen hiszem h bárkinél ilyen tünetei lennének a terhességnek kizárt. valószinű az is, h a gyógyszer teszi mindezeket.irhatnám, h nyugodj meg ,de sajna ebben az esetben csak az a válasz, h én már könnyen beszélek.mindenesetre kitartás, és mi itt vagyunk veled, és szurkolunk.
2010. júl. 8. 02:29

tanácsod megfogadva,viszont egy 4 órás alvás után most semmi rosszullét...szórakozik velem?:D

Pusszkoo

196. Hellcat
2010. júl. 7. 23:17
az bármitől lehet...:) terhesség jele tuti nem, mert az nem jön ilyen hamar:)sztem csak beképzeled és azért lesznek tüneteid:)(magamból indulok ki,mert én így voltam vele:D)sztem nem lesz semmi gáz...meg elvileg amikor történt nem voltál termékeny...persze ez nem tuti de azért kisebb az esélye a teherbe esésnek:) de azért legközelebb ha ilyen van,akkor ahelyett hogy megint egymásnak estek inkább keressetek egy ügyeletes dokit:P:P
2010. júl. 7. 21:49
hat igyekszem,hála istennek a parom mellettem van es lesi minden kivansagom meg apolgat:) egyre rosszabb,plán.. de az nem tudom mitől van h fél percenként pisilek,és nagyon nehezen "jön". váá megőrülök:s
194. Hellcat (válaszként erre: 190. - Babybabe)
2010. júl. 7. 21:43
szegényke...lehet hogy a gyógyszertől vannak ezek a tünetek,meg az idegességtől:S próbálj meg megynyugodni,még ha nehéz is:S:S
193. Hellcat (válaszként erre: 192. - 099c0bed40)
2010. júl. 7. 21:40
Persze,elhiszem,hogy így megy:) én csak tapasztalatból mondtam,mertnálam mindig bevált a Rigesdoft,és mellékhatása se nagyon volt...az escapelléről meg több rosszat olvastam,de persze ennek lehet az is az oka, hogy újjabban azt már nem írják:)
192. 099c0bed40 (válaszként erre: 189. - Hellcat)
2010. júl. 7. 20:51

Szia, gyógyszerészeti könyvben néztem utána, ott azt írják hogy az Escapelle a biztonságosabb a Rigesotfttal szemben, ez ugyanis a régebbi.


Mikor én voltam lány ( jó régen, vagy 30 éve) akkor még nem lehetett válogatni, egy szer volt a piacon, az is akkor jelent meg, Postinor volt a neve, és örültünk ha sikerült hozzájutnunk, mert 18 év alatt csak nagyon indokolt esetben írták fel a nőgyógyászok.

a mostani kiélezett gyógyszerbizniszben már szinte minden fehérköpenyes DR-t a gyógyszercégek vesznek meg, azaz van aki csak iksz, van aki meg csak y cég termékét írja fel, illetve arra esküszik.

Nem légből kapott dolog mindez, az a helyzet hogy dolgoztam olyan helyen, ahol ezzel a nagyon gyomorforgató helyzettel nap mint nap szembesültem, no nem mint "kedvezményezett" doktor, hanem mint szemét lesütő semmit se látó-halló-értő asszisztens, akit sokszor ki is küldtek míg az orvoslátogató és a Dr közötti "konferencia" tartott . :((((((

191. 099c0bed40 (válaszként erre: 186. - Szilvi99999)
2010. júl. 7. 20:41
Gratula Szilvi, örülök neki hogy végre megkönnyebbültél!!!!!! :)))))))
2010. júl. 7. 18:03
szziioo hellcat,köszi a választ. ez a menstruációm utolsó napja után két nappal történt.de azóta rosszul vagyok,feszít a hasam,kb.4x hánytam,két lépés után úgy leizzadok mintha 5km-t futottam volna 40 fokba,haspuffadásom van,direkt alig ettem pedig mert azt hittem csak elrontottam a gyomrom.már hívtam a nőgyógyászom csak nem érem el.ezmár elviselhetetlen :s ugy aggodom:(
189. Hellcat
2010. júl. 7. 12:14
szerintem nem az számít hogy hányszor,hanem az hogy bevedd a tabit 72 órán belül...bár necces hogy így több esélyed van a teherbe esésre,meg hát ugye az a lényege,hogy minél hamarabb veszed be anál jobb,és minélkésőbb, annél jobban nő a teherbeesés esélye.Én csak azt nem értem,hogy ha vasárnap történt,akkor miért csak kedden jutottál hozzá a gyógyszerhez?Amúgy én Rigesoft-ot kaptam mind a kétszer,és szerintem jobb mint az Escapelle,mert ha jól tudom az Escapelle 85%-os, a Rigesoftpedig 95%-os megbízhatóságú (persze ha időben veszed be).Az Escapelléről több rosszatt hallottam...én direkt a másikat kértem,pedig ezt akarta írni:)amúgy a ciklusod hányadik napján történt?
2010. júl. 7. 11:22

sziasztok! remélem udtok segíteni.. :) Az én történetem : A barátommal szeretkeztünk,elszakadt az óvszer..mivel este volt nemtudtam gyógyszerért rohanni,így még elragadott minket a hév,és ismét szeretkeztünk...nem lett volna szabad,mert jobb félni..de pechemre ismét elszakadt a gumi.. (exta biztonságos óvszert vettünk,lám az eredménye..pedig nem ma kezdtünk nemi életet élni)ez vasárnap este történt,hétfő reggel a második szakadás,de sajnos csak kedd este tudtam bevenni.

Így is hatásos lesz?vagy az nem befolyásolja hogy hányszor történt,csak 72 órán belül legyen?

remélem tudtok segíteni,puszi sziasztok :)

187. timmmm (válaszként erre: 186. - Szilvi99999)
2010. júl. 7. 10:43

De jó!!!

Örülök az örömödnek!!!

Remélem nekem is ilyen szerencsém lesz!!!

Csak még várnom kell....

És ráadásul peteérésed volt!!

Ez tök jó!!! Jó ez a bogyó.

Puszi!

2010. júl. 7. 09:04
SZIASZTOK!EZÚTON SZERETNÉM MEGKÖSZÖNNI MINDAZOKNAK AKIK BÁTORITOTTAK ÉS SEGITTETTÉK KIBIRNI EZT A KEMÉNY STRESSZES ELMÚLT 2HETEMET!!!!!HIHETETLEN HOGY VANNAK MÉG OLYAN EMBEREK MAGYARORSZÁGON AKIK MÁSOK SEGITSÉGÉRE SIETNEK:)KÖSZÖNÖM MINDENKINEK.MA REGGEL MEGBETEGETTEM!!!!!:)EZUTÁN SEM HAGYOM EL EZT AZ OLDALT GRATULA ANNAK AKI LÉTREHOZTA.PUSZI
2010. júl. 5. 10:51
sziasztok!HELYZETJELENTÉS!!!11.nap terhességi teszt NEGATIV .de vérzés sehol.
184. Rita88
2010. júl. 3. 18:08
jajj köszönöm a megnyugtatást,remélem nemsokára megjön.
183. Hellcat
2010. júl. 3. 15:13
nekem 1 hetet késett a gyógyszertől mind a kétszer
182. szilvi99999 (válaszként erre: 181. - Rita88)
2010. júl. 3. 15:10
szia!de gyógyszertől amit bevettél attól csuszhat.
181. Rita88
2010. júl. 3. 12:30
nekem ma kellene megjönnie de eddig semmi.....:S
2010. júl. 3. 10:30
SZIASZTOK!9.NAP REGGEL CSINÁLTAM TESZTET NEGATIV:).DE MÉG HÉTFŐN CSINÁLOK EGGYET AZTÁN MEG IS KÉNE BETEGEDNEM.
2010. júl. 3. 10:29
sziasztok!9.nap reggel csináltam tesztet
178. timmmm (válaszként erre: 177. - Szilvi99999)
2010. júl. 3. 10:03

Köszönöm, neked is sok kitartást!

Remélem hat a gyógyszer! Tegnap este még kicsit fájt a hasam, meg ma reggel is, és kicsit fáradékonyabb vagyok. Remélem a hasfájás azt jelenti hogy a gyógyszer keményen dolgozik, hogy kicsit megnyugodhassunk!

177. szilvi99999 (válaszként erre: 173. - Timmmm)
2010. júl. 2. 23:00
szia!no én ugyanigyjártam 9napja a hasam nekem is fájt meg a fejem még nem tudok én sem semmit de ehez még társulhat a fejfájás is mármint az alhasi fájdalomhoz.hát kitartás neked is .még én sem tudok semmit sajna.
176. timmmm (válaszként erre: 175. - 099c0bed40)
2010. júl. 2. 22:35

Kérlek nézzd meg a másik fórumot, írtam!!!

Köszönöm előre is!!!

175. 099c0bed40 (válaszként erre: 173. - Timmmm)
2010. júl. 2. 21:27
Szia, a másik fórumban válaszoltam.
174. 099c0bed40 (válaszként erre: 172. - Szilvi99999)
2010. júl. 2. 21:26
Szia, nem lehet tudni, még nagyon korán van a teszthez is az eltelt idő, a tüneteidet pedig kevésbé a terhesség, mint inkább a nagy adag progeszteron hatása okozza ami a gyógyszerben van.
❮❮ ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook