Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ismeritek a Roaccutan gyógyszert? Mik a tapasztalatok? fórum

Ismeritek a Roaccutan gyógyszert? Mik a tapasztalatok? (tudásbázis kérdés)


❮❮ ... 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 ... ❯❯
2009. okt. 6. 18:20

Valahol Pesten laksz ha megkérdezhetem?:)

Hátha tudsz ajánlani valakit..:)

2009. okt. 6. 18:17

Köszi a választ!:)

Igen, biztos hogy tényleg azok. Nagyon zsíros a bőre , olyan szinten hogy már tényleg nem tudunk mit csinálni :( Nem tudom kivonták-e, csak van egy ismerősünk Budán egy gyógyszertárban, aki azt mondta már nem tartanak ilyet, mert a céget több millióra bírságolták meg a gyógyszer forgalmazása miatt, így elkerült a patikákból.

Hát remélem találunk olyat aki felírja azért..Ő most 14 éves.

276. alterbarbus (válaszként erre: 275. - M.Krisztina)
2009. okt. 6. 17:19
azok a pattanások, amik nem múlnak, biztos, hogy tényleg pattanások? amúgy én nem hallottam erről, hogy kivonták a forgalomból. nagyon remélem, hogy nem igaz, mert én is épp szedem. mondjuk már több mint tíz éve forgalomban van, miért pont most vonták volna ki? én ezt nem hiszem. amúgy minden normálisabb, modernebb és jóindulatúbb bőrgyógyász felírja. menjetek el ott helyben, próbálkozzatok, nagy eséllyel a helyi bőrgyógyász is felírja, és akkor nem kell havonta átutazni egész Budapestet. =) de ha az nem is, biztos, hogy valahol a közelben találtok egy rendes bőrgyógyászt. hány éves a lányod? :)
2009. okt. 6. 16:29

Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni.

Kislányom is épp a tinikorszakában van, de az arcbőrén olyan pattanások vannak, amik több éve nem múlnak el. Maximum még keletkezik pár.Már a lehető legtöbb terméket kipróbáltuk.Nagyon szeretnénk a Roaccutan-t , de én úgy hallottam 1 hete kivonták a forgalomból. Ez igaz? És még abban szeretnék segítséget kérni, hogy tudtok-e olyan bőrgyógyászt aki felírná ezt nekünk. (Bp-en lakunk a XVII. kerületben, de Pest bármely részén jó)

Köszönöm!

2009. okt. 6. 15:51
az orrom mellett, ott a hajlatban, és a szám sarkában nagyon csúnyaaaaa.... :S:S:S
2009. okt. 5. 17:18
remélem :)
272. 07e4d2b91a (válaszként erre: 271. - 2f2417bd1b)
2009. okt. 5. 17:14
Nem is lesz:)
2009. okt. 5. 16:09
nos tegnap est5e bevettem az elsőt :) és ma nem volt eddig semmi bajom :)
2009. okt. 4. 19:19
én meg úgy vagyok vele, hogy amikor elkezdtem szedni, tudtam, mit vállalok (betegtájékozató :P), és ha már elkezdtem, végig csinálom =) így már nem hagynám abba.
2009. okt. 4. 19:18
Képzeljétek most jövök a szomszédtól, Anyukám barátnőjétől, aki megjegyezte, hogy milyen jól nézek ki mit történt:D Mondom semmi. Lehet a bőröm miatt, mert szebb, csak hirtelen nem kapcsolt Ő sem, mert van aki azt látja szebb valami, csak nem tudja mi az:D
268. 07e4d2b91a (válaszként erre: 267. - 2f2417bd1b)
2009. okt. 4. 19:16
Nekem van egy ismim, aki szedte és ugyanolyan sovány, mint volt:D Ne aggódj:)
2009. okt. 4. 18:05
köszi, akkor lehet h elkezdem szedni, bár én még a hajhullástól és a hízástól is tartok :S Mivel h amúgy is hullik a hajam, meg nem is egy sovány alkat vagyok.... de majd meglátjuk mi lesz
266. 07e4d2b91a (válaszként erre: 265. - Zizi92)
2009. okt. 4. 13:05
Tuti a naptól volt! Ilyen gyógyszerek mellett TILOS napon tartózkodnod! Nemcsak a bőröd ég meg, de rosszul is lehetsz. Vigyázz ilyenekkel, mert megéghet a bőröd. Ez a tájékoztatón is rajta van a Roának, gondolom a másiknak is.
265. zizi92
2009. okt. 4. 07:48

Sziasztok.

Én már nem szedem a Roát, elég volt belőle azt hiszem. A bőrgyógyászom írt fel Tenutan-t. Amire rá van írva, hogy ugye mellette is kéne vérvétel, de a drága orvosom elfelejtett szólni és így nem is kell ezek szerint mennem, mert csak úgy meg nem fogják levenni a vérem. Ahhoz kell nekik papír is. :/ Ilyenkor mi van? Írt fel még Zinerytet, amit szeretek és Davercin-t, ami szintén egy krém, és nagyon jól elmulasztja a gyulladásokat. Nekem 2 nap se kellett és levitte őket. Szerintem az a legjobb mind közül, bár lehet, hogy a Tenutan is hozzá segített. Viszont tegnap nagyon szédültem este, kb. 1 órával a gyógyszer bevétele után és rettentően fájt a fejem. Nem tudom, hogy ez most a gyógyszertől volt-e (nem mindig ugyan akkor veszem be, van amikor reggel, vagyis az elején most délután vagy este a suli miatt, ott mindig elfelejteném). Szóval szerintetek attól volt? Egész nap kinn voltam a tóparton és a Nap is rendesen sütött, árnyék az nem volt. Lehet, hogy inkább amiatt volt?

2009. okt. 3. 21:11
Amióta szedem a bogyót másodszor fordul ez elő, úgyhogy tuti nem véletlen:S Szerelmeskedés után fájt a bőröm ott lent, és véres volt a bőröm picit:S Talán ott is ennyire kiszáradt mert ilyen még sosem volt.
263. alterbarbus (válaszként erre: 261. - 2f2417bd1b)
2009. okt. 3. 15:24
nekem amik kijöttek: fáradékonyság, fura közérzet, hámlik a bőröm, száraz a szám, talán a gyakori és hirtelen hangulatváltozás (bár az nem biztos, hogy attól van). de igazából azokat, amiktől te félsz, én nem tapasztaltam a közel 3 hét alatt. még élek :D nyugi szerintem nyugodtan beszedheted. nekem ennyit megér =)
262. 07e4d2b91a (válaszként erre: 261. - 2f2417bd1b)
2009. okt. 3. 11:35
Nekem nem jöttek még ki, és szerintem mindenkinél más. Ami fel van tüntetve nem biztos, hogy előfordul nálad.
2009. okt. 3. 11:31
sziasztok, nekem tegnap írta fel a bőrgyógyászom elvileg a hónaljamra / ott vannak nagyobb pattanásfélék, de az orcomon is van egy pár/ nos amint elolvastam a mellékhatásait eldöntöttem h nem szeretném ezt szedni.... nektek kijöttek a mellékhatásai? 17/L
2009. okt. 3. 10:39
Valamivel jobb, mert nem a nagy gyulladt pattik jönnek ki, hanem picik, és van ahol már ki se jön pl. a mellkasomon. Szóval a pici pattik és mitesszerek ellen harcolok most:D De szebb a bőröm az tény, nincs gyulladt pirosság sem. türelem:)
2009. okt. 2. 19:44
én csak napi 20 mg :O feleannyit mint te. ajj de ha még neked se jobb, akkor én mikorra várjam? kezd már ez az egész idegesíteni. most jobban zavarnak a pattik mint eddig, mert most nagyon akarom, hogy szebb legyen :D mondjuk amúgy nekem lehet azért kell kevesebbet szednem, mert én ilyen kis vékonyka meg alacsony vagyok, azt hiszem, ennek van valami köze hozzá, de amúgy nem tudom, mert engem nem mértek meg, mielőtt felírták a gyógyszert, szóval nekem nem abból számolták ki.
258. 07e4d2b91a (válaszként erre: 257. - Alterbarbus)
2009. okt. 2. 19:32
Jaj ne haragudj, úgy emlékeztem megírtam:D Napi 2x20mg-ot szedek. És Te? Hát én is elég sokat vagyok kiakadva, de gondolom ez mástól van, van rá okom:S
2009. okt. 2. 18:25
én sem akarok öngyilkos lenni, bár elég gyakran kiakadok mostanában, de nem hiszem, hogy annak bármi köze van a gyógyszerhez :P amúgy nálam türelem az nincs. történhetne már valamiii... amúgy Hajnal, te mennyit szedsz naponta? (már kérdeztem, de nem írtál vissza rá :D)
256. 07e4d2b91a (válaszként erre: 255. - Szirtaki)
2009. okt. 2. 17:30
Van türelem:D Csak...ez vicces lesz...pont ma mondtam, hogy nem hámlok:D Hát most vettem észre, hogy de:D Erről ennyit. Amúgy jól vagyok, nem akarok öngyilkos lenni, és a szájszárazság és álmosságon kívül semmi bajom:)
2009. okt. 2. 16:48

helló csajok!!

na? hogy haladtok? látom türelem az nincs........persze megértem, ki értené ha én nem?

2009. okt. 2. 11:43
Nekem meg nem hámlik csak éppen hogy az orromnál. Nem tudom ez-e a normális majd 1hónap után.
253. nioweth
2009. okt. 1. 23:01
azért érzed pláne sürgetőnek, mert nagyon bizakodsz. sztem teljesen normális ütemben hat a gyógyszer, lassan 1-2 vagy hét és javul, majd nem egész negyed év, és elfelejted milyen azon gondolkozni, hogy melyik oldaladat fordíts beszélgetés közben. csak kitartás!
2009. okt. 1. 21:14
hát jó neked. nekem két hét után az egész arcom hámlik, száraz a szám, az is csúnya nagyon (mint amikor kifújja a szél), ráadásul még a pattik sem javulnak, talán még több is van mint eddig, és nagyon csúnya. ha eddig félve ki mertem menni nappal az utcára, most már úgy se. ha lassan nem kezd el javulni, én tényleg kiborulok...
251. nioweth
2009. okt. 1. 18:21

no, hát hatodik nap. a mellékhatások teljesen elmúltak (azaz valószínűleg befejeztem a képzelgést :)

nekem amúgy elég szép volt a bőröm, egy kevés alapozóval tökéletesnek tűnt, csakhogy 6 év helyi kezelés kellett ehhez, és ha egy hétig rendszertelenül csináltam (ami nyáron gyakran előfordult a naptejek miatt) akkor visszaesett nagyon rondára. viszont amióta szedem, nem használok külső szert, mégsem jött elő egy sem :)

2009. szept. 30. 18:08
Nekem is még kijönnek a pattanások:( Szégyenlem a barátom előtt, pedig egy rossz szót sem szól. :( Az orrom most kezdett el kiszáradni.
2009. szept. 29. 16:55
huh nekem most naaagyon csúnya :S szokásosnál is jobban. meg fájnak is. eddig nem fájtak. :O
❮❮ ... 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook