Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Szegedi nőgyógyászok! Kit ajánlotok, kit nem, tapasztalatok? fórum

Szegedi nőgyógyászok! Kit ajánlotok, kit nem, tapasztalatok? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... ❯❯
343. kiscicalany (válaszként erre: 341. - Mangogirl10)
2010. dec. 10. 12:52

Szia!

Én csak terhestanácsadáson jártam nála, meg egy magánrendelőben dolgoztunk évekkel ezelőtt.


Terhestanácsadáson futószalag, mint minden orvos.

Klinikán is "szívesen fogadja" a borítékot (barátnőm nála szült, és gondozás alatt ott is kérte a pénzt), magánrendelése is van.


Ennyit tudnék róla mondani, jó vagy rossz személyes tapasztalatom nincs.

342. ildi-29
2010. dec. 9. 13:54
Sziasztok elkeseredetsegböl irok mar ide hatha tudnatok segiteni.Már 2 vetelesen tul vagyok sajnos nagyon nehez igy neki indulni egy 3. probalkozasnak,voltunk mar genetikai vizsgalaton,sperma vizsgalaton ,vér vizsgalaton,hematologiai vizsgalaton es mindet rendben talaltak(talan annyi hogy trombozisra hjlamos vagyok)jartam a klinikara,es most a vasas szent peterbe jarok(Keresztes Csaba)De amire ismet megprobalkoztunk 3 honapja azota folyamatos bajokkal küzdködöm,hol normalis a menses ,hol van közti vérzés es van mikor 47 napig semmi es csak gyogyszerel lehetett produkalni mensesest .ez kb 2 honapig volt jo es most megint 37 napja nincs mesesem szur a bal oldali petefeszkem,duzzadt a mellem de a rehessegi tesztjeim negativak lettek.mit tegyek mar elkeseredetsegembe??Keresztes doki ismet csak gyogyszerel akar mensest produkalni de én nem.Segitsetek
2010. nov. 25. 19:03
Szabó Kornélról van valakinek tapasztalata?
340. ibuska1990 (válaszként erre: 339. - Lovely13)
2010. nov. 24. 22:28
Daru doktort én is csak ajnánlani tudom! Mondjuk én terhes gondozásra jártam hozzá, végül császár lett, de olyan szépen összevart, hogy van hogy még én is keresem hogy hol a vágás, anyira nem látszi.
2010. nov. 24. 18:58
Sziasztok!Szeretném leírni a tapasztalataimat.Na szóval nekem úgy derült fény h bajom van,hogy abba hagytam a fogamzásgátlót,mert véget ért a kapcsolatom és így felesleges volt szednem.Teltek a hónapok de nem jött meg.Több dokinál is voltam,de csak annyit mondtak h szedjek újra gyógyszert,de én nem akartam.Meg persze azt nem mondták h pcos a petefészkem csak később mikor olvastam a papírt akkor láttam.Végül a háziorvosom tanácsát kértem h ő nem tud e valami rendes orvos és így jutottam el Dr.Daru József tanár úrhoz.Egyből kért hormon profil vizsgálatot(amit persze a többi doki nem csinált,hiába mondtam neki h kellene)és kiderült h a prolaktin hormonom 6 ezerszerese a normálnak.Na és aztán h ez kiderül elküldött agyi MR-re és kiderült h van egy jóindulatú daganat az agyalapi mirigyemnél és ez a fogamzásgátlóktól alakult ki.Hát mit ne mondjak sokk ként ért.De most már tudtam legalább h mi miatt volt több tünetem pl:elmaradott mensi,hízás,depresszió,túlzott izzadás stb..Szóval nagyon nem mind1 h milyen orvoshoz megyünk,mert ha én nem jutok el a Daruhoz lehet ki se derül ez még egy jó darabig.December elején fogják kiműteni a daganatot és utána ha minden jól megy akkor félév alatt rendeződnek a hormonjaim és minden a régi lesz.De az biztos h én soha többet nem fogok fogamzásgátlót szedni.Akinek hasonló gondja van h nem jön meg neki több hónapja és tuti h nem terhes az harcolja ki a hormon profil vizsgálatot és utána ha az meg van akkor a doki majd tudja mi a további teendő ha baj van.Remélem segítettem valakinek!
2010. nov. 24. 10:28
az a helyzet hogy nem tudom mi a bajom, mert se nincs túlsúlyom se nem tudok róla hogy cukorbeteg lennék, csak sok kis cisztákat látott az orvos a petefészkemnél meg nem volt pontos a vérzés,erre írta az orvos hogy pcos tünet, bár ha jól tudom ez még nem egyenlő a pcos szindrómával, de mivel nem vagyok orvos és annál rosszabb nincs ha az ember az interneten akar laikusként meggyógyulni, így más orvost is szeretnék meghallgatni, meg igazából a legnagyobb bajom hogy csomók nőnek a mellembe amik szépen gyarapodnak már kétszer megműtötték, most talán vagy lassabban nő vagy megállt a növekedésbe ami jó, csak a tököm kivan hogy minden hónapba van valami tünet ami éppen a gyógyszerhez párosul. amugy a vasasba csak az menjen akinek nincs semmi baja és gyógyszert akar íratni, mert ez jól megy nekik, tiniknek tabletta meg szűrővizsgálat elvégzése.
337. baloghany (válaszként erre: 335. - Mangogirl10)
2010. nov. 23. 22:56

Basszus meg mi vagy te kísérleti nyúl ? " Nézzünk egy másik gyógyszert . " Ezen most teljesen kiakadtam :)

A PCOS nem gyógyítható de jól kezelhető. Tudod az a baj, hogy sok orvos még nincs tisztában a PCOS kezelésével. Sokan egyből hormont írnak rá, de nem ez a megoldás. Persze anno 13 éve amikor még azt se tudták mi az a PCOS diane 35-öt kaptam rá. Aztán abbahagytam mert babát akartunk. Terhes lettem, szültem most kistesót szeretnénk és szedem a gyógyszert az inzulinra.

336. baloghany (válaszként erre: 335. - Mangogirl10)
2010. nov. 23. 22:52

PCOS-od van ? Nekem is ! Jó az endokrinológusom is és a nőgyógyászom is. Inzulinrezisztenciád volt már nézve ? Mert igazán azt kell kezelni normálisan és a tünetek csillapodnak vagy megszűnnek. Mellette persze étkezésre és mozgásra is figyelni kell. De gondolom PCOS ügyben már szétnéztél.

Szerencsére mindkét dokim tudja a dolgát ez ügyben. Ha érdekel privátban elküldöm az elérhetőségeket.

335. mangogirl10 (válaszként erre: 334. - Baloghany)
2010. nov. 23. 19:50
magánrendelőre gondoltam, pcos tünetek miatt kell fogamzásgátlót szednem, a baj az hogy mindig valami mellékhatás kijön vagy a meglévőket nem tünteti el, most például hullik a hajam hónapok óta, és hiába váltottam megint gyógyszert nem akar megszűnni. nem akarom elhinni hogy nem lehet normálisan kezelni ezt a helyzetet, mindig csak azt a választ kapom hogy akkor nézzünk egy másik gyógyszert.
334. baloghany (válaszként erre: 333. - Mangogirl10)
2010. nov. 23. 18:57

Szia !

Hát biztos sokan leszünk akik tudnánk neked jó nőgyógyászt ajánlani :) Magánrendelésre szeretnél menni vagy nem ?

Igazán milyen hormonális problémád van ? Mert lehet neked egy jó endokrinológus is kellene.

Persze a fogamzásgátlás miatt meg nődoki.

2010. nov. 23. 15:20

sziasztok!

én is egy jó nőgyógyászt keresek, eddig a vasasba jártam ahol egyébként is éreztem hogy nem foglalkoznak velem, de a végső döfés az volt, mikor ecseteltem az orvosnak a problémámat ő meg közbe az órájára nézett :S. Úgyhogy eldöntöttem hogy más orvos véleményét is meghallgatom, elsősorban olyan orvost keresek aki a kedvesség figyelmesség...stb. mellett szakmailag is a topon van( hormonális problémákban) elég sok nevet ajánlottatok de a tapasztalatok inkább a szülésről szóltak, szóval akinek volt pozitív tapasztalata hormonális és fogamzásgátlós mizéria ügyében kérem írja le. köszi szépen!

332. Susuka (válaszként erre: 331. - Kiscicalany)
2010. nov. 9. 21:41
Nem csak magánrendelőben dolgozik. Honlapján van bővebb infó: [link]
331. kiscicalany (válaszként erre: 330. - E1815e3a65)
2010. nov. 8. 07:11

A doktornő már csak magánrendelőben dolgozik, a Mediben.

Szülést pedig azért nem vezethet, mert a szakmai érdekek így kívánták. Sajna.

2010. nov. 7. 22:03

Dr. Nyirati Ildikó dolgozik-e még a női klinikán?

Azt hallottam, hogy már nem és szülést sem vezet.

Ez tényleg így van? Miért nem vállal már szülést?

329. mano114 (válaszként erre: 325. - Kiscicalany)
2010. nov. 6. 17:40
Vasasba nem kell időpont én is oda járok:D és tök normálisak:)
328. kiscicalany (válaszként erre: 327. - Panka19-75)
2010. okt. 22. 17:28

Teljesen igazad van abban amit írtál.

És a 60ezer forint még nem is a csúcs, van ennél magasabb összeg is...


Mindemellett abban az esetben, ha ragaszkodsz hozzá, hogy ő legyen ott szülésnél, és a szülésed eltart órákig, ő ott van veled, a vasárnapi ebéd mellől, és a rokonoktól is ugrik a kedvedért, és szülés után is rendszeresen ellenőriz (magánidejéből), akkor tényleg jogos a hálád.


Én is kismama vagyok, bár még csak 22 hetes.

Arra biztatlak, hogy hálás akkor legyél, ha remekel a szülésnél, és úgy érzed, hogy megtett minden tőle telhetőt.

2010. okt. 22. 16:25

Jómagam teljesen el vagyok keseredve, hogy hová jutottunk és hová juttattuk a nőgyógyászokat a hálapénzzel kapcsolatban. Sok hozzászólást olvastam és elgondolkoztam, hogy mindenki biztosan felfogja-e annak a súlyát, hogy egy szülésért 70-80-100 ezer forintot "illik" adni? Nem tudom miért rugaszkodunk el ennyire a földtől? Nekem sajnos diplomásként sohasem volt a nettó fizetésem sokkal több, mint 100ezer forint.


Amiért azonban hozzászólok ehhez a fórumhoz, sajnos egy egészen aktuális történet. Második gyermekemet várom, most 34. hétben vagyok. A napokban voltam nőgyógyásznál, aki a vizsgálat végén rákérdezett, hogy beszéltünk-e már arról, hogyan fogom a "hálámat kifejezni" szülés után? Mondtam neki, hogy a jelenlegi terhességem idején még nem, de az előző szülésemnél,40ezer forint volt nála a minimum, amivel "kifejezhettem hálámat". Ezt ő mondta meg akkor is. Most persze természetesen ez az összeg megváltozott!!! Most 60ezer forintot kért. A meglepő ebben az egészben még az, hogy 16 hónappal ezelőtt szültem, tehát 1,5év alatt lett 20ezer forint a különbség! Mondanom sem kell, hogy ezután úgy éreztem magam, mint egy két lábon járó pénztárca. Mindez Szegeden esett meg, egy elég jó nevű nőgyógyász magánrendelésén...

2010. okt. 22. 11:27

Három nőgyógyászról szeretnék információt gyűjteni:

Hodoniczki László, Tarnai László és Vincze Emőke.

Ha van valakinek tapasztalata kérem írjon, mert választanom kell majd valakit. Az árak is érdekelnek. Köszönöm.

325. kiscicalany (válaszként erre: 324. - Anita1124)
2010. okt. 4. 11:45

Szia!

A nőgyógyászatra nem kell beutaló.

A Vasasban (Vasas Szent Péter u.), és a Női klinikán is van vizsgálat, időpontot nem kell szerintem kérni, de azért telefonon érdeklődd meg tőlük.

Minden szám fent van a neten, ha beütöd ezeket a google-ba.

Sok sikert!:)

2010. okt. 4. 07:34

Sziasztok!


Meg tudnátok nekem mondani, hogy hol van ingyenes nőgyógyászati vizsgálat, illetve, hogy be kell-e jelentkezni,esetleg számot is tudtok? Nemrég költöztem Szegedre, így nem tudom mi a teendő.Háziorvostól kell beutaló?

A válaszokat előre is köszönöm!


Üdv:Anita

323. Susika (válaszként erre: 319. - Renny babyke)
2010. szept. 30. 13:50

Szia Reni!

Nekem is, és egyik ismerősömnek is volt hasonló problémája (méhszájseb), amiből kifolyólag rossz lett a rákszűrés eredmény és kiderült, hogy HPV is van a képben. Én mindenképp a műtétet javaslom (én már 1 éve túl vagyok rajta és azóta minden rendben), ne engedd, hogy ecsetelgessék, meg lefagyasszák, mert az csak felületi kezelés, a problémát nem szünteti meg. Arról nem beszélve, hogy ott a seb miatt esetlegesen bekerült vírus tovább "dolgozik" és amíg ki nem metszik azt a részt (amiből aztán szövettant is vesznek), bármikor problémád lehet belőle. Később a kimetszett rész nyomtalanul visszagyógyul. Sajnos szegedi orvost nem tudok ajánlani (én egy ismerőshöz jártam Szolnokra, a műtét pedig Pesten volt), de mindenképp olyat válassz aki tud erről felvilágosítást adni neked és támogatja (sajnos én először olyanhoz kerültem aki nem foglalkozott velem,csak a pénzt tudta elvenni).

322. mucc25
2010. szept. 27. 10:24

Sziasztok!

Én pénteken voltam Dr.Pásztor Norbertnél a Jósika utcában. Voltam már pár nőgyógyásznál, de nekem eddig ő volt a legszimpatikusabb. A rákszűrés 6.000 Ft volt.

Akinek kell a száma priviben megírom.

321. moncsicsi83 (válaszként erre: 319. - Renny babyke)
2010. szept. 23. 22:52
Nekem volt, és elmúlt magától. Vagyis az utóbbi 1 évben nem találtak. ismerősöm meg ecsetelésre járt és az állítólag megoldotta. Nálad mivel próbálkoztak eddig?
320. baloghany (válaszként erre: 319. - Renny babyke)
2010. szept. 22. 13:51
Szia! Sajnálom, hogy nem kaptál választ senkitől. Én se tudok mondani semmit, mert nem volt ilyen problémám. Van most nőgyógyászod ? Az nem tudott kigyógyítani belőle ? Annyi jó doki van Szegeden.
2010. szept. 22. 10:38
Senki nem írt a méhszájsebbel kapcsolatos kérdésemre... :( Kérlek benneteket, hogy akit valaki szegedi orvos kigyógyított ebből a problémából, az írja meg, hogy kinél járt. Köszönöm!
2010. szept. 9. 08:12
Kecskeméti Lászlónál aránylag olcsó egy rendelés... 7.000 ft volt a rákszűrés...
317. kiscicalany (válaszként erre: 316. - 3f3b12e594)
2010. szept. 9. 07:05

Szia!

Nem tudom, mi számít neked viszonylag olcsónak, mert az árak 6-13 ezer forint között mozognak/alkalom.

Olyanhoz kellene menned, akinél van ultrahang a magánrendelőben is. Sajnos még mindig van olyan, akinél nincs:(


Ha ár alapján akarunk kizárni, akkor Sikovanyecz, Sári, Szabó János prof, Atif dr, Varga prof. kizárva, náluk a rendelés 9-10ezernél kezdődik.

Aki borzasztó jó és kedves doktornő, az Nyirati doktornő, de ő már nem vállal szülést, tehát ha baba miatt mennél, kár elkezdened, mert nagyon megszeretnéd, és rossz lenne, ha nem ő lenne melletted a nagy pillanatban.

Pásztor Norbertről nem tudok nyilatkozni, nem ismerem, spiliari pedig már nincs itt, így nem tud róla nyilatkozni:(

Aki nem drága, az Gróf dr, ő viszont a hormonális dolgokban nem jártas annyira, tehát ő is kicsukva.

Kecskeméti doktorról hallottam kismamáktól még jókat, de nem tudom mennyiért rendel.


Ha abban nem is tudtam segíteni, hogy kit válassz, abban remélem igen, hogy kit ne:) Így talán szűkült a kör egy picit.

Sok sikert a keresgéléshez!

2010. szept. 8. 14:08

Sziasztok!

Én még itt új vagyok és a segítségeteket szeretném kérni. Egy éve hagytam abba a gyógyszer szedését, azóta próbálkozunk, de semmi.

Hormonproblémákra gyanakszom, mert mensi előtt mindig nagyon pattanásos leszek, valamint 1-2 napot barnázni is szoktam, ráadásul a méhnyálkahártyám is vékony. Most kellene megjönnie, de már 1 hete csak barnázok, ami nagyon elkeserít. Itt az ideje lépni.

Sztk-s rendelésről már lemondtam, hogy oda menjek, múltkor is jól elküldtek, hogy mit akarok én ott 22 évesen mert még bőven ráérek. Mondtam nekik a barnás váladékozást, de nem is törődtek vele.

Szóval egy viszonylag olcsó nőgyógyász kellene. Szeretnék vérvétellel indítani, hogy legelőször a hormonokat nézzük meg. Jó lenne ha lenne magánrendelése és sima is, hogy ne kelljen mindig fizetni a vizsgálatokért, pl. ultrahang.

Másik szempont, hogy viszonylag fiatal, középkorú legyen :)

Olvastam itt Pásztor Norbertről, szeretném megkérdezni, hogy ő mennyit kér el egy vizsgálatért, milyen orvos, hol van rendelése stb.

Esetleg tudtok ajánlani másik orvost is?

Várom válaszotokat itt, akár privátban!

Köszönöm!

315. mucc25
2010. szept. 6. 13:20

Sziasztok!

Légyszi valaki elküldené priviben Dr.Pásztor Norbert tel.számát?

Előre is köszi!!!

314. 42af71f255 (válaszként erre: 312. - A805c41521)
2010. aug. 15. 14:33
Köszi szépen!:)
❮❮ ... 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook