Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Zsírleszívás fórum

Zsírleszívás (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 ... ❯❯
517. ViaViácska (válaszként erre: 515. - Ecuska10)
2013. márc. 12. 19:47

Nem, sajna én se tudok harisnyát, mert átlátszik alatta a nackó, főleg mert az enyém világos rózsaszín, úgyhogy nagyon átüt, meg látszik a csipke, stb. Legginget meg én magában nem hordok, mert ahhoz vastagok a lábaim. Szóval nekem marad a sima streccs farmer, nagyjából egy nagy nacit hordok csak a műtét óra :) Viszont ha már tényleg melegebb lesz, akkor a nacim maga háromnegyedes leggingként üzemelhet, úgyhogy fel tudom szerintem magában venni majd szoknyával, kicsit hosszabbal, hogy ne látszódjon ki a cipzár :) Már "csak" 4 hét. Neked mennyi nacihordás van még hátra?


De bizony, én is nagyon vastagnak érzem magam benne, mindenképp vastagabbnak, mint anélkül. Vastag az anyaga is, meg ahogy összefog, valahogy "pufít".


Meg mostanában vettem észre, hogy elkezdett nagyon kiszáradni a bőröm alatta a lábszáramon :(

2013. márc. 12. 19:39

Sziasztok! Érdeklődnék, hogy van-e valaki akinek "csak" a külső combról, csípőtájékról volt zsírleszívása!? Nekem ott van egy zsírdepóm, amit sehogy sem tudok leégetni... Megköszönném, ha-e téren tapasztalt lányok írnának pár sort!

Köszönöm!

515. Ecuska10 (válaszként erre: 514. - ViaViácska)
2013. márc. 12. 19:31

Te tudsz harisnyát hordani?Mert nekem nagyon látszik alatta a nadrág.

Ha leggingset veszek akkor is látszik egy kicsit a cipzár, főleg a térdemnél, ott egy kicsit meg is szokott rogyni.

Valamelyik nap felvettem, egy laza térd felé érő ruhát, és alatta leggigs volt, anyukám egyből le is teremtett, hogy miért vettem fel a kis ruhámat nadrággal. (nem tud semmit a műtétről)

Szóval most laza tunikákat hordok, mert ahhoz jó a cicanaci.

Viszont hába jön a hétvégén a lehülés, április elejére 20c-ot mondanak. :)

Neked nincs olyan érzésed mintha vastagabb lennél a gatyóban? Lehet csak beképzelem.

514. ViaViácska (válaszként erre: 513. - Ecuska10)
2013. márc. 12. 18:52
Deee, én is megsültem már a napokban! :) Főleg a derekamnál, ahol amúgy is izzadós vagyok, és most rajta ez a vastag gumi a derekán... életemben először örülök annak, hogy kicsit hidegebb idők jönnek a hétvégén :)) Praktikám az nincs semmi, csak az, hogy mondogatom magamnak, ez azért van, hogy csinos és szép legyek, úgyhogy megéri - ez segít :)
2013. márc. 12. 17:58

Csajok neketek nem meleg a nadrág?

Én csak leggingset és nadrágot tudok hordani, mert a harisnyán nagyon átüt a nadrág, főleg az oldalt lévő cipzárak.

De nadrágban ma megsültem. :)

Van vmi praktikátok?

512. Ecuska10 (válaszként erre: 501. - Leedit)
2013. márc. 12. 17:56

Szia!


Azt szeretném kérdezni, hogy eddig milyen méretű nadrágot hordtál,hogy most elég a 26-os.

Én is kb itt körül mozgok, bár szerintem az én méretem 27-28-között van. Már nagyon régen nem hordtam farmert.

Te nem érezted úgy, hogy a naciban még vastagabb vagy?

Én pl folyamatosan ezt látom.

Csak azért kérdezem, mert aki több mérettel hord kisebb nadrágot, ott pl egyértelmű a változás.

Én most még nem érzem, persze azért látszik a lovaglómon hogy eltűnt.

511. leedit (válaszként erre: 506. - 9c81d48cc9)
2013. márc. 12. 07:22

Pont azért írtalak példának Téged, mert a múltkor meglepődtem a 3 méreten. Az azért már tényleg feltűnő, ha másért nem, akkor a nadrágok is szűkebbek a kisebb méretekben.. Nem értem én az emberekeet....

Mindenesetre köszi, az biztos, hogy az egómnak jót tett, mert eddig tényleg nem mertem szűk nacókban mutatkozni, most azért már be merem egyszer-egyszer vállalni :)

510. leedit (válaszként erre: 508. - ViaViácska)
2013. márc. 12. 07:20
Köszi a bíztatást, csak annyira hittem benne én kis naív, hogy mások is örülnek majd és azt mondják: De jól nézel ki :)
2013. márc. 11. 21:10
Angelet, hogy vagy? Készülsz már a holnaputáni műtétre? :)
508. ViaViácska (válaszként erre: 507. - Mimoka01)
2013. márc. 11. 21:07

Igen, a varratszedés után már leveheted zuhanyzáshoz :) Mikor még rajtam volt és alákuksoltam, én se láttam lila foltot, de aztán lekerült a naci és felbukkantak :)


Leedit, szerintem egy nadrágméret is fantasztikus eredmény! Én pl nem hiszem, hogy más méretet vagy fazont fogok hordani ezután, de legalább remélem, hogy nem fog kiszakadni minden nacim a combjaim között, és nyáron hordhatok majd szoknyát legging nélkül is, mert nem fog kidörzsölődni a combom. Mindenkinek a maga kis céljai a fontosak, és ha azt elérjük, az már maga a boldogság, úgyhogy a többiek véleménye le van sz*rva, ne is foglalkozz velük! :) Egyébként meg egyetértek azzal, hogy az emberek nem szeretnem dicsérni, úgyhogy a pozitív változásokat tényleg ritkábban jegyzik meg (részben irigység miatt is).

507. mimoka01 (válaszként erre: 505. - Leedit)
2013. márc. 11. 20:52
Juj hAt az nagyon joo:) 26-os meretnel mar nem is tudnal sokkal kisebb nadragot venni:))) meg azt szeretnem kerdezni,h a varratszedes utan mar ugye kis idore le lehet venni a szoritonacit?pl furdeshez? Most picit ala neztem de meg nem latom,hogy lila lennek:))
506. 9c81d48cc9 (válaszként erre: 505. - Leedit)
2013. márc. 11. 20:49
gondolj erre az egeszre ugy, hogy neked a jo, nem nekem. neked csupan egy merettel kisebb nadrag kell, mert eesz eddigi eletedben csak icipicivel voltal nagyobb. mit szoljak en a 3 meretkulonbseghez!? kepzeld el mi volt eddig!! csak a lovglo miatt kellett ennyivel nagyobb nadrag... el tudod ezt kepzelni?? szerencses vagy, es igenis tessek rettentoen orulni annak, ami tortent veled! soha nemtudtad volna ezt megvaltozatni, es most megis sikerult! szuperul nezel ki, remekul erzed magad, a tobbiek velemenye meg senkit nem erdekel! ha ez megnyugtat, 1 ember sem szolt egyetlen szot sem nekem sem! pedig a 3 meret az 3 meret, megsem... engem nem erdekel, nem mitiba keszult a dolog, hanem az en egomnak. most mar jobban is erzi magat, repked oromeben! :)))
505. leedit (válaszként erre: 504. - Mimoka01)
2013. márc. 11. 20:28

Igen, egy számmal kisebb is rámjön már, most 26-osokkal szemezgetek, de még csak egyet mertem venni. A magasságomhoz képest sokat szívtak le, de "csak" egy mérettel kisebb nadrágok kellenek.

Így is iszonyatosan örülök, de el sem tudom képzelni, hogy mondjuk mit éreznék, ha 3 mérettel kellene, illetve lehetne kisebb nadrágom, mint a Londoni Lánynak.

Várom nagyon a kontrollfotózást, még majd két hét, és biztos vagyok benne, hogy még addig is változok :)

504. mimoka01 (válaszként erre: 503. - Leedit)
2013. márc. 11. 19:55
Figyeld meg,.hogy akkor fognak megdicserni mikor nem is szamitasz ra:))amugy nadragbol kellett kisebb meret? A kontrollfotozason mAjd amugy biztos nagy lesz az orom:)
503. leedit (válaszként erre: 502. - Mimoka01)
2013. márc. 11. 19:50

Köszi, csak kissé elkeserít, mert annyira vártam, hogy szóljon legalább egy ember... na mindegy! :)

Szerintem teljesen normális, hogy fáj, és úgy emlékszem, hogy min. két hétig nem bírtam az oldalamon aludni :)

502. mimoka01 (válaszként erre: 501. - Leedit)
2013. márc. 11. 19:26
Szia!biztos,hogy latszik az eredmeny de az emberek ritkabban jegyzik meg a pozitiv valtozast, legyen az fogyas vagy barmi valtozas az alakon..a hozzad kozel allok megdicsertek nem?ruhaban erzed a valtozast?mert ha igen akkor ez legyen a mervado;-) de amugy megertelek..en is biztos fogom varni,hogy ki jegyzi meg..de az is igaz,hogy lehet nem is volt feltuno az a resz csak Te erezted ugy:) biztos nagyon szep lett:) Nekem meg mindig faj picit a csipom,normalis ez?penteken csinaltak,csutortokon megyek a varratokat kiszedetni.
501. leedit
2013. márc. 11. 19:13

Sziasztok Lányok!

Bevallom őszintén ma kissé kiakadtam... Feszülős cicanacóban voltam - mert eljutottam odáig, hogy fel merek ilyet venni - és senki nem vette észre a változást. Akik tudják, azok szerint pedig szembetűnő a változás... Elgondolkodtam rajta, hogy lehet, hogy csak engem zavart az a kiálló rész a lovaglómnál?

500. lalelu (válaszként erre: 497. - 9c81d48cc9)
2013. márc. 11. 19:02
Igen megprobálok türelmes lenni,azért 3,5 liternél sokáig tart a gyógyulási folyamat.
499. lalelu (válaszként erre: 496. - ViaViácska)
2013. márc. 11. 19:01
En 4 héten át mindennap kentem a nadálytö krémmel és gyönyörüen eltüntek a foltok.Ezen ne aggodj,lesznek még sárgák-zöldek is!Még eltarthat egy ideig...
498. 9c81d48cc9 (válaszként erre: 496. - ViaViácska)
2013. márc. 11. 18:50
sztem ne aggodj emiatt, majd elmulnak...
497. 9c81d48cc9 (válaszként erre: 495. - Lalelu)
2013. márc. 11. 18:49
legyel csak turelmes, ne kapkodd el! minel tovabb varsz ezzel, annal nagyobb lesz az orom a nagyobb valtozas miatt. :)
2013. márc. 11. 18:12
Az normális, hogy én a foltjaimat ugyanolyannak látom, mint 5 napja, amikor először lekerült a naci? Pedig minden nap kenem feketenadálytő krémmel, mégis ugyanolyan lilák, mint akkor voltak, szerintem semmit se halványodtak.
495. lalelu (válaszként erre: 494. - 9c81d48cc9)
2013. márc. 11. 16:52
Köszi a bíztatást.Már én is szivesen kiszortíroznám a nadrágokat...már nagyon türelmetlen vagyok.
494. 9c81d48cc9 (válaszként erre: 492. - Lalelu)
2013. márc. 10. 10:48
Majd alakul meg, ne aggodj! A heten meg en is a regi, oriasi nagy nadragomban dolgoztam. Ezt csak ugy tudtam megvalositani mar, hogy a szorito nadragra felhuztam egy vastagabb harisnyat, ami egyreszt megjobban szorit, masreszt vastagabba tesz picivel. :)) Nem hittem volna, hogy valaha is ez lesz a celom. :D Aztan erre huztam fel a nadragot, ra egy kisebb meretu derekmelegitot, mert ovet nem tudok viselni ezzel a nadraggal, es valaminek fent kellett tartania. :) Az egyenpolomat is beleturtem, biztos, ami biztos. Igy is csuszkalt a nadrag, de meg nem volt annyira jo a masik, hogy dolgozni is tudjak benne, merthogy hajolgatnom, guggolnom is kell, es meg nem volt kenyelmes. Visoznt az orias nadrag tegnap elkerult itthonrol egy adomanyboltba, ugyhogy hetfotol mar csak az uj nadragban tudok dolgozni. :)
493. 9c81d48cc9 (válaszként erre: 491. - ViaViácska)
2013. márc. 10. 10:45
hehe :)) ugyanez volt a bajom a varratszedes elott, ezert kerdeztem ra.
492. lalelu
2013. márc. 10. 10:31
De jó 3 mérettel kisebb nadrág?!Az nem semmi...nekem még a mütét elöttiek passzolnak.Kisebb még sajnos nem kell...de remélem hogy már lassan beindul a változás.
491. ViaViácska (válaszként erre: 490. - 9c81d48cc9)
2013. márc. 10. 10:09
Jaj de jó, köszönöm! :) Olyan jó, hogy te mindenre gondolsz ;)
490. 9c81d48cc9 (válaszként erre: 489. - ViaViácska)
2013. márc. 10. 09:15
en rakerdeztem erre es azt mondta az orvos, hogy ne aggodjak emiatt.
2013. márc. 10. 08:55
Van egy (lehet, hogy hülye) kérdésem. Nekem ugye a térdemet is műtötték, úgyhogy térd alatt érő ruha van rajtam. Ez viszont ugye mindig ráncos a térdhajlatomban, hiszen hajlítom a lábam ha járok, ülök, bármi. És ha leveszem a nacit, akkor látom is, hogy a térdem belső oldalát is emiatt "ráncosan" nyomja meg. Nem fog ettől így, csík-huplikban letapadni a bőr? Mert valahol olvastam, hogy akiknél hasat műtöttek, azok ne üljenek görbén, mert ha sokat hurkásodik, akkor hurkás is marad. Hát egyenesen ülni lehet, de kifeszített, nyújtott térdekkel mozogni nem igazán.. :)
488. 9c81d48cc9 (válaszként erre: 487. - Mimoka01)
2013. márc. 9. 22:40
ezt akar en is irhattam volna. :) pontosan igy vagyok, voltam vele en is. barmennyi fajdalmat meger ez az egesz! :)
❮❮ ... 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook