Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Zsírleszívás fórum

Zsírleszívás (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 ... ❯❯
547. Ecuska10 (válaszként erre: 544. - ViaViácska)
2013. márc. 13. 20:48

Pedig olyan szépen alakulsz!! :)

Ne aggódj, ennél már csak jobb lehet!! Nekem 8 hetem van.

Teljesen megértelek mert ebben a gatyóban én is nagyobbnak látszok, és nem könnyű az öltözködés sem, és utálom hogy állandóan melegem van. Az irodában nyitott ablaknál dolgozok, rövidujjúban, és még így is melegem van. (pont oda süt a nap)

A csajok meg értetlenűl bámulnak rám, és folyton a változókori hőhullámokkal ugratnak.(nem tudnak semmit, és még nagyon messze vagyok a változó kortól)

Szóval nem vagy egyedül! :) Kitartás!

546. lalelu (válaszként erre: 544. - ViaViácska)
2013. márc. 13. 20:37
Ne szomorkodj ViaViácska,nálam is letelt a 8 hét.Meglátod hamarosan "szép leszel"!
545. lalelu (válaszként erre: 543. - Ecuska10)
2013. márc. 13. 20:32

Igen ez mindenkinél más...látod nálam 8 hetesen szinte semmi látszat eddig

De nálad is fog még alakulni,3 hétesen még nagyon "friss" vagy!

2013. márc. 13. 20:09
Ma annyira rossz napom van! :( Semmi változást nem érzek/látok, pont ugyanolyan vagyok, mint egy hete, a varratszedéskor. A fájdalmas lila pukszli nem múlik, a combom ugyanolyan vastag, sőt, most este másfél centivel vastagabb is, mint reggel volt. A ruha idegesít, megsülök benne, szorít a hajlatokban ha emelem a lábam, nem tudok rá rendesen öltözködni. Olyan nyűgös vagyok ma, utálom az egészet, olyan érzésem van, hogy belőlem sose lesz már semmi, és a 6 hét se fog soha letelni :(((
2013. márc. 13. 19:36

Néha furcsán érzem magam mikor írjátok, hogy még mindig fáj az oldalatok. Lehet ez attól is függ, hogy kinek mennyit szedtek le?

Nekem abszolút nem fáj. Az első héten volt kellemetlen , de a második héten elmúl. Most három hetes vagyok és egyáltalán nem érzem, foltom pedig szinte nincs is.

Ha leveszem a nadrágot, már nem érzem a szétesést. Ez is az első két hétben volt.

Már olyan mint a naciban, nem érzékeny.

Persze azért hordom éjjel-nappal.

Lehet hamarabb felszívódott, és már nem fog alakulni??? :(

A térdemet érzem csak. Furcsa.

Úgy látszik mindenkinél más.

542. b5e7e24b1e (válaszként erre: 541. - Lalelu)
2013. márc. 13. 19:22

Köszi!

Jó nektek, a sportos élet megszállottjainak...No de nekem ez legalább nem fog hiányozni, sorry...

541. lalelu (válaszként erre: 540. - B5e7e24b1e)
2013. márc. 13. 16:57

Kb:1 hét - 10 nap után már lehet dolgozni.De azt az orvos úgyis megmondja a kontrollnál.


Holnap vége a 8 hétnek.Ma már végleg levettem a ruhát.Szinte mindenhol fáj,mintha izomlázam lenne.A futás sem ment ma,mindenhol viszketett,bepirosodott...na mindegy majd alakul ez még.Most nem futok egy darabig,szünetelek

2013. márc. 13. 14:13
Lányok, pontosan, műtét után mennyi a kötelező pihi, mikor lehet menni dolgozni?
539. b5e7e24b1e (válaszként erre: 537. - 9c81d48cc9)
2013. márc. 13. 14:10
Nem muszáj nyilvánosra feltölteni, csinálhatsz egy titkos naplót és akkor te döntöd el, hogy ki láthatja, kinek engedélyezed. Tényleg jó lenne látni a változást - kis kedvcsinálónak. Valamikor én is fel fogom tenni, de még műtéti időpontom sincs...
538. Ecuska10 (válaszként erre: 536. - 9c81d48cc9)
2013. márc. 13. 10:44

Köszi!

Remélem teszel fel képet, mert biztos sokaknak segítenél ezzel, aki még műtét előtt áll, és én is nagyon kíváncsi lennék, milyen a 3 méret különbség.:)Nálad a legnagyobb a változás. Persze ez a te döntésed.

537. 9c81d48cc9 (válaszként erre: 533. - Leedit)
2013. márc. 13. 08:03
nem igerem a kepet, de gondolkodom rajta, jo? ;)
536. 9c81d48cc9 (válaszként erre: 535. - Ecuska10)
2013. márc. 13. 08:03
igen, mindenkinel mas. nem vagyunk egyformak. ezert is veszelunk rola, hogy lassuk, hogy akarmi is tortenik, az normalis, nem kell azonnal panikolni. :)) nekem is csak par het utan kezdett fajni, mikor az erzeketlenseg kezdett elmulni. egyebkent a mai napig nem tert vissza 100%ban, ugyhogy valosInuleg ez az oka annak, hogy meg fajdogal neha.
2013. márc. 13. 07:51

Néha furcsán érzem magam mikor írjátok, hogy még mindig fáj az oldalatok. Lehet ez attól is függ, hogy kinek mennyit szedtek le?

Nekem abszolút nem fáj. Az első héten volt kellemetlen , de a második héten elmúl. Most három hetes vagyok és egyáltalán nem érzem, foltom pedig szinte nincs is.

Ha leveszem a nadrágot, már nem érzem a szétesést. Ez is az első két hétben volt.

Már olyan mint a naciban, nem érzékeny.

Persze azért hordom éjjel-nappal.

Lehet hamarabb felszívódott, és már nem fog alakulni??? :(

A térdemet érzem csak. Furcsa.

Úgy látszik mindenkinél más.

534. Ecuska10 (válaszként erre: 531. - Leedit)
2013. márc. 13. 07:44

Köszi!

Én is így fogok menni. Van egy laza, bővebb hosszú gatyóm, azt most előveszem és abban megyek. Nem szeretném mutogatni az izgi kivágásokat! :) Előszőr még a sima nadrágban is félóráig nézegettem magam, mire elindultam dolgozni. Féltem hogy látszik majd hátul, de csak én éreztem. :)

533. leedit (válaszként erre: 532. - 9c81d48cc9)
2013. márc. 13. 06:54

Oldalt fekve még nekem is fáj, de végülis elviselhető. Avval nyugtatom magam, hogy azért van, mert még változik az a terület, gyógyulgat, kisebbedik. :)

Ha lesz kontrollfotózásod és fennt lesznek a képeid, megnézhetjük?

2013. márc. 13. 00:14

lanyok, nekem jovoheten lesz a kontrolfotozasom, es a mai napig van, hogy ha sokat fekszem a bal oldalamon, akkor fajdogal. Meg mindig ugyanaz az erzes, ami az erzekeles visszajottekor volt. Ez normalis? Hogy lehet az, hogy a kisebb oldalamnak nehezebb a gyogyulas? Talan rtssz, ha azon fekszem gyakrabban?



Par napja aludtam en is a gatyo nelkul, de akkora megnyugvas volt reggel visszavenni. :)))

531. leedit
2013. márc. 12. 21:58
Ecuska10: Konditerembe járok, leginkább futni. Úgy oldom meg a dolgot, hogy abban megyek oda, amiben edzeni fogok, csak cipőt kelljen cserélni. Így nem látszik a nacóm. Utána hazamegyek, és fürdés, nacómosás. Teniszezek is minden héten, ott egyszerűbb a dolog, mert egyedül szoktam lenni az öltözőben, úgyhogy senki nem zavar. Amúgy nem érdemes végony nadrába menni, mert a hátsó izgi kivágás varrása, ill. szegélye átlátszik egy vékonyabb edzőruhán.
530. ViaViácska (válaszként erre: 529. - Mimoka01)
2013. márc. 12. 21:25
Naci nélkül meg még jobb lesz! :) Először én is azt hittem, hogy biztos csak azért látom a változást, mert a naci összetart - de nem, anélkül tényleg vékonyabb az ember.
529. mimoka01 (válaszként erre: 523. - ViaViácska)
2013. márc. 12. 21:17
Nagyon irigyellek,hogy nelkule alszol mar:))alig varom en is! Kivancsi vagyok arra az erzesre,hogy ha nem lesz rajtam akkor milyen erzes lesz,tobben irtatok mar ezt a "szeteso" erzest:-) meg mar ugy viszketek,gondolom a varratok miatt,alig varom a varratszedest.amugy en is dagadok de pl a szuk nadragokat be tudom gombolni,de azert szorit picit a hasamnal,viszont a csipomon nincs ott a pukliii:)) jo biztos a szoritoruha is osszetart de akkor is olyan jo mar most a latvany:-)
528. Ecuska10 (válaszként erre: 527. - Leedit)
2013. márc. 12. 21:11

Edzőteremben tornázol?

Azért kérdezem, mert én is vissza akarok menni, csak azon gondolkozok, hogy fogom kivitelezni.

Nem szeretnék az öltözőben levetkőzni a kis sexi nacomra.

Úgy döntöttem, hogy úgy időzítem, hogy utána már csak haza keljen mennem, és otthon kényelmesen rendbetehetem magam.

Te hogy oldod meg?

527. leedit (válaszként erre: 524. - ViaViácska)
2013. márc. 12. 21:03
Bevallom, hogy még nadrág alá most is hordom a nacómat. Egyszerű oka van: futásnál még mindig úgy érzem (igaz már csak alig), mintha külön működne tőlem a combom egy része. Úgy döntöttem, amig ezt érzem, addig, ha lehet hordom majd. Úgy saccolom, hogy még egy hét legalább. Voltam már órákig nadrág nélkül, vagy egy napot alakformálóban, de sportolásnál mindenképpen hiányozna. Most kb. egy hete, hogy nincs mindig rajtam (alváshoz is hordom még) már nem olyan száraz a bőröm, előtte iszonyatos volt, tényleg fehér volt belül a nadrág levételkor. Én sem vagyok nagyon krémpárti, inkább természetes anyagokat próbálok használni, kakaóvajjal a legjobb kenni szerintem. Az jót tesz a narancsbőrnek is. Gondolom Neked is el fog múlni, így, hogy nem hordod már a nadrágot! :)
526. Ecuska10 (válaszként erre: 517. - ViaViácska)
2013. márc. 12. 21:00

Hát ennek örülök, hogy nem csak én látom magam pufibbnak.

Már bestresszeltem, hogy lehet még híztam is.

25-én megyek vissza a dokihoz, de az elején azt mondta hogy 8hét. Szóval ha kiszámolom, akkor áprils 12. Még egy hónap.

Mindegy, valahogy kibirom, mostmár jönnek a laza tavaszi cuccok.Majd nézek vmi vékony nadrágot, amivel kihúzom.

Én is csak egyfajta nadrágot hordok most.

525. leedit (válaszként erre: 522. - 1Rozália1)
2013. márc. 12. 20:57
ok :)
524. ViaViácska (válaszként erre: 520. - Leedit)
2013. márc. 12. 20:54
És mióta nem hordod, elmúlt a szárazság? Mostmár, hogy nélküle fogok aludni, be fogom kenni éjszakára vmi hidratálóval, pedig nem szeretem a krémeket.. :/
523. ViaViácska (válaszként erre: 518. - Mimoka01)
2013. márc. 12. 20:53

Hát igen, én is el tudnék képzelni praktikusabb megoldásokat :) Pl. nekem a lábszáram közepéig, fent pedig nekem is a mellemig ér, pedig csak a belső combról és a térdről szedtek le. Szóval combtól felfele tök feleslegesen van rajtam az egész, dehát valami kell, ami megtartsa a nacit, és egyedül ez a mellig érő fazon volt cipzáras, az amelyik derékig ér cipzár nélküli volt, és a doki azt mondta, ez praktikusabb lesz. Engem csak azért nem szorít, mint egy fűző, mert a felsőtestem vékonyabb mint az alsó, ezért a naci egy mérettel nagyobb a derekamnál, így viszonylag kényelmes :) A melegtől eltekintve persze.


Éééés ma van az első napom, hogy már naci nélkül alszom! Már bebújtam az ágyikóba és onnan írok, tiszta felüdülés :)) Majd meglátod mimoka, az első levétel is nagyon jó élmény, bár akkor még olyan "szétesősnek" érzed magad és alig várod, hogy visszavehesd :D

522. 1Rozália1 (válaszként erre: 521. - Leedit)
2013. márc. 12. 20:47
Igen, az-az... :) Visszaolvasom, és ha nem baj, írok majd privátban is... :) Köszi!
521. leedit (válaszként erre: 516. - 1Rozália1)
2013. márc. 12. 20:29

Szia! A külső comb alatt a lovaglót érted? Mert nekem például a lovaglómról szívtak három-három pontból, ami gyakorlatilag a külső combnak az a része, ahol a fenék alján kétoldalt kiáll mindkét oldalom egy-egy "zsírdepó", ahogy írtad. Onnét, illetve fenék alól szívtak nekem.

Ha érdekel, visszaolvashatod a hozzászólásaimat...

520. leedit (válaszként erre: 517. - ViaViácska)
2013. márc. 12. 20:25
Nekem is nagyon száraz volt a bőröm a nadrág alatt, mondjuk egyébként is száraz. De amikor esténként levettem a fürdéshez, a fekete nadrágon belül ott volt a "bőröm" egy része. :)
519. leedit (válaszként erre: 512. - Ecuska10)
2013. márc. 12. 20:23

Nekem is 27-28 közötti nadrágok voltak jók a zsírleszívás előtt. Azok most viszont úgy érzem, hogy fenékben túl bőek, és az összes nadrágom a fenekem alatt tiszta redő. Úgyhogy most már biztos, hogy kisebb kell, de még nem igazán találtam jót (mármint ami tetszik). Egyébként akik tudják, azok is azt mondják, hogy most látszik igazán a változás, pedig már január 25-én volt a műtétem.

Régebben én is úgy éreztem, hogy a nacóban vastagabb vagyok, de már nem.

518. mimoka01 (válaszként erre: 517. - ViaViácska)
2013. márc. 12. 19:55
Szia!neked hosszu a szoritonaci?az enyem terd folott er,de mivel a csipomrol szedtek le ,nekem a mellemig er:D az elso napon azt hittem megfulladok olyan mint egy fuzo:D mondjuk most se tul kenYelmes... Nem is ertem ,hogy miert nincs olyan ami mondjuk csak combkozepig er,mert igy nekem is problemas a nadrag,marmint ram jon,de tenyleg en is ugy latom,hogy vastagit:) de a hasamnal is ugy latom,mert azer eleg vastag anyagbol van.. Kivancsi vagyok milyen erzes lesz nelkule elosszor:))
❮❮ ... 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook