Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mik a tapasztalatok a Herbalife termékeivel kapcsolatban? fórum

Mik a tapasztalatok a Herbalife termékeivel kapcsolatban? (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 ... ❯❯
2008. dec. 8. 16:26

Hahó, lányok, hol vagytok!!!!!!!!!!

Nagy a csönd már napok óta!!!!!!!

2008. dec. 6. 16:27

Köszönöm szépen a számításokat!

Szép napot mindenkinek!

2008. dec. 5. 13:19
Vick és Szilvi, elküldtem Nektek a számításaim eredményét. Ha van még kérdésetek, írjatok nyugodtan!
2008. dec. 5. 12:17

Szuper! Nagyon ügyes vagy! Csak így tovább! És bármi kérdésed van még, tedd fel nyugodtan.


Szilvi, Neked meg mindjárt írom priviben a kiszámoltakat, meg az unokatesódra is.

2008. dec. 4. 17:45

Gratulálok Pintyo!

Ügyes vagy, nekem nagyon lassan megy, lehet nem jól csinálok valamit.

A te hogyan csinálod? Tornázol is, vagy a shake mellett szedsz valamit-fehérje vagy rosttabletta?

További sok sikert a kitűzött célig!!!

2008. dec. 4. 12:42

Sziasztok Lányok!

Óriási hírem van,5 kg ment le!!!!!!!!!!

Szombaton lesz 3 hete, hogy elkezdtem. 5 kg ez fantasztikus, 11 óra után, felöltözve és 6 dl vízzel a gyomromban álltam a mérlegre.

Ha ilyen eredményes leszek később is, májusig akár több is lemehet mind amennyit terveztem!!!!!!!!!!!

2008. dec. 3. 23:21

Még nem jött meg a shakem, pedig már nagyon várom. A mérleg felfelé mutat nem lefelé, igaz, most a mikulás is beköszöntött. Azt mondják, ilyenkor több vizet raktároz a szervezet, hát most én erre fogom :P

Holnap megpróbálom, hogy csak tejet iszok reggelire, mintha a shaket innám. Szeretnék karácsonyig még leadni vagy 2-3 kilót-bár nem tudom mennyi fog ebből sikerülni. Március 2-áig szeretném elérni az álomsúlyt a 68 kg-t, addig biztos sikerülni fog. ;)

2008. dec. 3. 20:12
Nekem is az első tapasztalatom az volt, hogy nem kívántam a csokit, pedig nagyon szeretem amúgy. Sok sikert továbbra is, nagyon ügyesek vagytok! És meséljétek el másoknak is, hogy mit értetek már el és hogyan!
2008. dec. 2. 09:19

Igen, az édesség éhséget én sem érzem, ha mégis eszek valamit, akkor nem esik igazán jól. ;)

Biztos sikerülni fog az a 20 kg!

További sok sikert!

697. pintyo577 (válaszként erre: 688. - Vick81)
2008. dec. 1. 22:26

Szia!

Én is most kezdtem, a 3. hetet taposom.

Biztosan fogytam már, de nem mérem meg magam csak 1 hónap után. A férjem is csinálja, látványos az eredmény. Naponta kétszer esszük a shéketés a fehérjét, ebédet csak fél adagot eszünk.Minden reggel keményen kondizok 40-45 percet,a tavaszra 20 kg fogok lefogyni.Nem vagyok éhes(ha mégis megiszok egy pohár vizet, beveszem a korpát), ami nagyon fontos nem kívánom az édességet!!!!!!!!!!!!

2008. nov. 30. 16:35
Köszönöm szépen, énis büszke vagyok magamra, és érzem van erőm lefaragni azt a 6-7 kilót, bár már most mondják, nehogy fogyjak annyit, mert biztos beteg leszek tőle, meg túlsovány leszek....hihihi- no még ilyet sem mondtak még nekem ;P Világ életemben vastag voltam :S no de most már nem!!!
2008. nov. 29. 20:56

Szilvi - először is gratulálok az eredményeidhez, nagyon jól csinálod!


De meg kell, hogy mondjam, én két evőkanállal teszek a porból, a tej és a víz fele-fele arányban. Így nem vagyok éhes ebédig. Ha mégis, beveszek egy rost-tablettát teával, vagy megeszem egy fehérjeszeletet. (Ezek is mind Hörbi-termékek persze.)


A fejfájás az elején normális, a méregtelenítés tünete. Valószínűleg kicsit le volt merülve a szervezeted vitamin és rost terén, és most töltődnek a raktáraid, a méreganyagok meg távoznak. El fog múlni.


A heti egy-másfél kg fogyás teljesen rendben van, ehhez hozzá tud szokni a tested, így nem fognak visszajönni a kilók, és a bőröd sem fog csúnyán kinyúlni. Nagyon ügyes vagy, csak így tovább!!! :-)

2008. nov. 29. 19:33
Ja és most vagyok 75,7 kg, szerintem ez jó a 3. hét vége felé, a barátnőm sokkal gyorsabban fogyott, de ő tornázott is, és keményen betartotta, én a hét elején vétettem egy két hibát, viszont amióta jobban odafigyelek, azóta énis fogyok :D
2008. nov. 29. 19:17

Nagyon sokat vacilláltam rajta, vegyek-e vagy se, meg fogom-e tudni inni, stb -elég finnyás vagyok :P Végülis rászántam magam, és most már örülök neki.

Még csak most hallottam, hogy milyen más termékek vannak.

Én november 10-étől iszom a shake-t (78,3 kg) egy hétig megsem moccant a mérleg, pontosabban 40dkg-t fogytam. Először elvoltam keseredve, de aztán elindult szépen, mindennap fogyok 10-20-30 dkg-ot és ez nekem elég is, hogy apránként megy.

Most rendeltem egy második dobozzal, nekem két és fél hétig tartott egy doboz.

Tényleg, kérdezni is akartam, hogy ti mennyit tesztek a tejbe? nekem nincs herbalife-os mérőkanalam, 1 evőkanállal (kicsit púposan) szoktam bele tenni, többel még finomabb, és laktatósabb, csak ugye nem gazdaságos.

Délelőtt éhes vagyok, és reggel fáj utána a fejem, de délután nincs gond, hogy megálljam. Van hogy ki is hagyom a vacsit.

692. HusiNyuszi (válaszként erre: 690. - Szmandi73)
2008. nov. 29. 13:23
Pont egyszerre írtunk :-) Nagyon ügyes vagy, gratulálok! A 30 kg nagyon szép eredmény!!!
2008. nov. 29. 13:21

Szia, Vick!


Én három hónap alatt fogytam vele 12 kg-ot és 14 cm-t éhezés és önmegtartóztatás nélkül, és ezt utána három évig tartottam (aztán terhes lettem, és most kezdtem újra a fogyást azután, ami a baba után rajtam maradt).


Időnként elkezdenek vacillálni az emberek ilyeneken, hogy mennyi B vitamin, meg hasonlók. Nincs két egyforma ember, így nincs két egyforma diéta sem. Válassz egy tanácsadót, aki pontosan beállítja a Te adataid és életmódod alapján, hogy mit és mennyit kell enned, aztán próbáld ki.


Ha nem működik valami, ott a tanácsadó, aki segít és módosít a programodon, ha kell. Ha végleg úgy néz ki, hogy nem használ, akkor visszakapod a pénzed, mert 30 napos garancia van rá.


Nekem éppen hogy elvette az étvágyamat, de hát nem vagyunk egyformák. Mindenesetre világszerte több tízmillió (!) ember fogyott már vele, és személyesen is ismerek néhány tucatot.


De a puding próbája az evés, ugye.


Írd meg privátban az adataidat (cm, kg, kor), és kiszámolom Neked, amit ki lehet így a távolból. Ha adsz e-mail címet, küldhetek Neked vevőszolgálati kérdőívet is, akkor még többet fogok tudni, és be tudok állítani Neked egy fogyóprogramot.

690. Szmandi73 (válaszként erre: 688. - Vick81)
2008. nov. 29. 13:18

Szia! Nekem hatott, 9 hónap alatt leadtam vele 30 kg-ot! Nincs titok, annyi az egész, hogy be kell tartani a napi 5x-i étkezést, reggel és este shake, 10-kor gyümölcs, 5 körül du. szintén gyümölcs v. joghurt, lehetőség szerint el kell hagyni a szénhidrátokat, a kenyérféléket és az édességet. Sok vizet kell inni, napi 2,5-3 l ásványvizet. Nekem 1 doboz 14-20 napra volt elég, én 1,5 %-os tejjel ittam. Étvágyam nem lett nagyobb, viszont minden vitamint tartalmaz, hogy ne legyen hiánytüneted! Az édesség utáni vágyat is csökkentette nálam, épp elég volt a shake édes íze, már alig vártam, mikor ihatom. Simán meg tudtam állni, hogy ne egyek, mikor a családom vacsorázott, vagy a kolléganőim nassoltak :). Előtte sosem fogyóztam, ez volt az első (sikeres) próbálkozásom. Én semmi más kiegészítőt nem szedtem, nem volt rá szükségem. Ha mégis előbb éhes lettem, mint ahogy a shake-et innom kellett volna, haraptam 1-2 falatot a fehérjeszeletből, sok vizet ittam rá, ezzel 1-2 órát el voltam. Érdemes a fehérjeszeletből egyet mindig magadnál tartani vészhelyzet esetére!! :D

Sok sikert!!!

689. Vick81
2008. nov. 29. 12:43
Ja, még egy kérdés.Lentebb olvastam, hogy tele van b vitaminokkal, amik étvágyat csinálnak.Ez igaz? Így is elég nagy étvágyam van, nem lenne jó, ha még növekedne.Most már tényleg nem tudom megvegyem-e. Segítsetek!!
688. Vick81
2008. nov. 29. 12:14

Sziasztok!

Új vagyok itt, nagyon szeretném kipróbálni a shaket de félek, hogy nem lesz hatásos. Annyi mindent kipróbáltam már, olyan jó lenne, ha ez beválna. Szerintetek,mitől függ, hogy hatásos lesz-e, mennyi ideig elég egy doboz és kell hozzá a többi "kiegészítő" is vagy elég csak a shake?

2008. nov. 28. 11:13

Sziasztok! Köszönöm szépen, nincs tanácsadóm, egy barátnőm vett shaket, és vett nekem is.

Egy tanácsadóval már felvettem a kapcsolatot, aki elintézi, hogy ide küldjenek shaket-de személyestanácsadónak nem nevezném :)

Husinyuszi, nekem is csinálnál egy ilyen számolást.

Küldök privit.

:)

Egyébként a mai mérlegem 75,8 kg volt :D

686. lizi34 (válaszként erre: 685. - HusiNyuszi)
2008. nov. 25. 13:26
Szia!Írtam privit.Köszi
2008. nov. 25. 10:07
Ha szeretnéd megtudni a számodra személyre szabott ajánlott napi fehérjemennyiséget, és a "nyugalmi metabolikus rátát", azaz hogy mennyit fogyaszt el a szervezeted egy nap akkor is, ha nem mozogsz (vagyis hogy mennyit ehetsz meg egy nap nyugodtan), akkor írd meg priviben a következő négy adatot: testsúly, testmagasság, kor és nem - és én küldöm a választ szintén pivát.
684. HusiNyuszi (válaszként erre: 678. - Lizi34)
2008. nov. 25. 10:04

Szia, Lizi! Igen, el lehet kezdeni nyugodtan a shake-et szoptatás mellett is. Ez nem gyógyszer, csak egy okosan összeválogatott ennivaló! 217 kcal egy adag, reggeli és vacsora helyett eheted, amikor fogyni akarsz, és így még mindig marad kb 1000 kcal-nyi egy nap, amit "rendes" ételből ehetsz.


De amíg szoptatsz, én a napi egy shake-et javaslom, azzal és a szoptatás plusz energiahasználatával így is fogyni fogsz, de nem apad el a tejed, hiszen minden szükséges tápanyagot megkapsz a shake-ből. Aztán amikor már nem szopik a babád, vagy legalábbis már eszik mindenféle mást is, akkor kezdd a fogyóprogramot a napi két shake-kel, és akkor érdemes már pl rost-tablettát is enni, hogy gyorsabb eredményt érj el.


Amúgy pusztán az egészség javítása céljából is érdemes inni a shake-et. Mi mind isszuk, a gyerekek is reggel kakaó helyett - morognak is, mert sosem betegek, és nem hiányozhatnak az iskolából :-) A Te 8 évesednek is jó lenne, ha szereti a tejes dolgokat! (Nálunk a nagy 12 éves lesz, az ikrek 10 évesek múltak, a kicsi meg 14 hónapos.)

683. HusiNyuszi (válaszként erre: 680. - Pintyo577)
2008. nov. 25. 09:58

Szia, Pintyo! Nagyon ügyes vagy, gratulálok! Ilyen hozzáállással biztosan sikerülni fog a -20 kg! További sok sikert kívánok!


Nekem egyébként épp a legelső tapasztalatom volt az édesség utáni vágyam csökkenése. Elmentem a közértben a csokispult mellett, odanéztem, de nem kellett! Pedig máskor minden nap vettem egy kis szeletet délutánra. A Herbalife-os fehérjeszeletet pedig (ami olyan ízű és úgy is néz ki, mint egy csoki) először egyszerre meg sem bírtam enni, olyan laktató volt - és nagyon finom!

682. HusiNyuszi (válaszként erre: 679. - Macsusz77)
2008. nov. 25. 09:55
Szai, Macsusz! Gyönyörűek a gyerekeid! Okosan csinálod, gratulálok, csak így tovább!
681. HusiNyuszi (válaszként erre: 677. - Szoszilvi81)
2008. nov. 25. 09:52

Kedves Szilvi!


Gratulálok a 2 kg-hoz! Minden kezdet nehéz, de Te már a kezdetnél jól indultál! (Persze az is igaz, hogy a shake sokszor először kihajtja a felesleges vizet, és ezért látványos az indulás).


Ha éhes vagy délelőtt, lehet, hogy az nem is "mennyiségi" éhség, hanem "minőségi" - egyél sok vitamint! Pl a Herbalife F2 multivitamint! És igyál sok vizet, legjobb, ha a reggelt éhgyomorra is azzal kezded, mert az agy sokszor éhségnek veszi a szomjúságot. Másrészt a gyomrodat is lecsillapítja a víz, és eleve kevesebbet fogsz kívánni az ételből, ha evés előtt iszol. Le fog menni a csípődről is, ne aggódj! Hiszen még csak egy hete kezdted!


Nincs meg a tanácsadód? Bárki tud lerendelni Neked shake-et az ausztriai címedre is, akinek van szerződése. Ha nincs meg a tanácsadód, segítek, de nem szeretném elhappolni más fogyasztóját!


Sok sikert továbbra is!

2008. nov. 24. 14:03

Sziasztok!

Egyetértek veled HusiNyuszi.

Másfél hete kezdtem el használni a herbalifét, nagyon tartottam tőle, hogy éhes leszek a két shéktől.Két napig úgy is volt, de aztán ez teljesen megszünt. Az édesség utáni vágy volt amitől még tartottam, de nem hiányzik, sőt eszembe se jut,pedig vettem herbalifés fehérjeszeletet,de nem kell. Már érzem a változást, igaz keményen kondizok ,már hónapok óta

reggel,este pedig eszem a shéket, megiszom a 3l vizet. A tavaszra lefogyom a 20 kg.!!!!!!!!!!!!!

679. macsusz77 (válaszként erre: 678. - Lizi34)
2008. nov. 24. 13:26

Szia!Lehetséges fogyni!Én is így fogyogatok,hogy közben még szopizunk.De nem szabad drasztikusan,mert elapadhat a tejcsid,ráadásul a méreganyagok kiválasztódnak benne!Tudom nehéz rajtam is volt 25kg.Már csak 8-at szeretnék leadni.Nekem bevállt,hogy nem ettem fehér kenyeret,tésztát,krumplit,édességet,és minden nap tornáztam,mikor a gyerekek elaludtak.Nem könnyű!Volt mikor 10órakor állok neki...

Sok sikert és kitartást!

678. lizi34
2008. nov. 24. 09:57
Sziasztok!Nekem is szükségem lenne erre a shakre 7 hónapos a babám még szopizik de rajtam 25 kg felesleg van.Szeretnék fogyni is de szoptatni is.Lehetséges?
2008. nov. 24. 09:39

Sziasztok!

Friss emberke vagyok itt :)

2 fiam van, Bálint 6, Martin 2 éves.

Október elején kezdtem el diétázni, majd november 17-én elkezdtem inni a shaket, azóta fogytam két kilót. Bár délelőtt majd éhen halok :p

Olvastam valaki, használta a leg magic-et. Kinek mi a véleménye róla?

Cm-ben is fogyok, viszont a csípőmre, mintha rábetonozták volna a zsírt. :S

Ausztriában lakunk, szükségem lenne még egy doboz csokis shakre, tudna valaki segíteni, hogy juthatnék hozzá?

❮❮ ... 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook